Eindhoven      19 /   20-5-2012

22e "Hel van Brabant" 19 en 20 mei 2012
Amateurs en Masters Algemeen klassement
Plts Rugnr Voornaam Tus.v. Achternaam Woonplaats Ploeg Verschil Tijd (uu:mm:ss) Punten Totaal Tijd 1e ett. (uu:mm:ss) Pt 1 Tijd 2e ett. (uu:mm:ss) Pt 2
1 154 Christof
Marien Retie (B) HST-YOKOHAMA 0:00:00 5:44:02 2 2:44:36 1 2:59:26 1
2 157 Maxim
Harteloh De Lier Restore EBH Elshof Cycling Team

27 2:44:36 25 2:59:26 2
3 122 Sten
Oostland Harderwijk STMA Hanzerenners

9 2:44:36 6 2:59:26 3
4 149 Kris van Grieken Mol (B) HST-YOKOHAMA

6 2:44:36 2 2:59:26 4
5 80 Berry
Roelofs Groesbeek Cyclingteam HVS

9 2:44:36 3 2:59:26 6
6 74 Jerry de Bruijn Harderwijk Cycling Team Wielertoerist

51 2:44:36 44 2:59:26 7
7 8 Sander
Pijpers Groningen GSWV Tandje Hoger 1

18 2:44:36 10 2:59:26 8
8 7 Wessel
Piersma Sneek GSWV Tandje Hoger 1

18 2:44:36 9 2:59:26 9
9 44 Roy
Beckers
Vreda Cycling Team

33 2:44:36 23 2:59:26 10
10 117 Jordy
Theunissen Neerpelt (B) Wielerclub Noord-Limburg

16 2:44:36 5 2:59:26 11
11 187 Vincent van Wersch Tilburg individueel

19 2:44:36 7 2:59:26 12
12 162 Luuk
Nissen Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

77 2:44:36 64 2:59:26 13
13 77 Emiel
Borsboom Woerden Cyclingteam HVS

98 2:44:36 84 2:59:26 14
14 196 Ferry
Castelijns Gemert individueel

26 2:44:36 11 2:59:26 15
15 88 Joost
Jansen Rotterdam Pedaalridders

124 2:44:36 108 2:59:26 16
16 180 Patrick
Gelsema Amersfoort individueel

54 2:44:36 37 2:59:26 17
17 160 Norbert van der Straaten Oestgeest Restore EBH Elshof Cycling Team

121 2:44:36 102 2:59:26 19
18 170 Nick
Riddy Veghel individueel

132 2:44:36 112 2:59:26 20
19 167 Werner
Altewischer Amsterdam Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

42 2:44:36 21 2:59:26 21
20 185 Rob
Nillesen Baarlo individueel

51 2:44:36 29 2:59:26 22
21 38 Bas
Seldenrijk Groningen Team Hekman

99 2:44:36 76 2:59:26 23
22 39 Ronald
Wierstra Hurdegaryp Team Hekman

86 2:44:36 62 2:59:26 24
23 48 Jeroen
Wesselius Voorburg RWV De Spartaan 1

37 2:44:36 12 2:59:26 25
24 153 Glen
Loos Laakdal (B) HST-YOKOHAMA

48 2:44:36 22 2:59:26 26
25 177 Bram
Slager Groningen individueel

40 2:44:36 13 2:59:26 27
26 16 Paul
Schreuder Nijmegen NSWV Mercurius

47 2:44:36 19 2:59:26 28
27 21 Edward van der Pijl Breda Rescue Cycling team

49 2:44:36 20 2:59:26 29
28 51 Vincent den Breejen Rijswijk RWV De Spartaan 1

45 2:44:36 15 2:59:26 30
29 85 Pieter
Stenger Berkel en Rodenrijs Pedaalridders

116 2:44:36 85 2:59:26 31
30 163 Twan
Kops Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

77 2:44:36 45 2:59:26 32
31 116 Rob
Carmans Paal (B) Wielerclub Noord-Limburg

49 2:44:36 16 2:59:26 33
32 194 Detlef la Grand Eindhoven individueel

127 2:44:36 93 2:59:26 34
33 158 Marc den Hoed Pijnacker Restore EBH Elshof Cycling Team

64 2:44:36 28 2:59:26 36
34 55 Erik
Huisman Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

70 2:44:36 33 2:59:26 37
35 91 Gerjo
Berentschot Varsseveld RTV de Zwaluwen

78 2:44:36 39 2:59:26 39
36 198 Jorrit de Haas Eersel individueel

115 2:44:36 75 2:59:26 40
37 115 Jeroen van der Honing Lommel (B) Wielerclub Noord-Limburg

120 2:44:36 79 2:59:26 41
38 173 Thijs van der Bijl Lent NSWV Mercurius

72 2:44:36 30 2:59:26 42
39 63 Erwin van Walsem Hoogeveen Peddelaars-Hoogeveen

97 2:44:36 54 2:59:26 43
40 78 Lars
Rietveld Oudewater Cyclingteam HVS

104 2:44:36 60 2:59:26 44
41 166 Stan
Rutten Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

77 2:44:36 32 2:59:26 45
42 127 Arjen
Houweling Renkum RETO

144 2:44:36 98 2:59:26 46
43 123 Gerwin
Groenewege Elburg STMA Hanzerenners

83 2:44:36 36 2:59:26 47
44 14 Marcel
Wouters Molenhoek NSWV Mercurius

153 2:44:36 105 2:59:26 48
45 141 Tim
Hogervorst Delft WTOS Delft - de Domrenner

120 2:44:36 70 2:59:26 50
46 143 Luuk
Jansen Nootdorp WTOS Delft - de Domrenner

104 2:44:36 53 2:59:26 51
47 152 Piet
Hereijgers Wortel (B) HST-YOKOHAMA

147 2:44:36 95 2:59:26 52
48 67 Roy van den Hout Goirle TWC Pijnenburg

136 2:44:36 83 2:59:26 53
49 120 Jeffrey
Geelen Kinrooi (B) Wielerclub Noord-Limburg

113 2:44:36 58 2:59:26 55
50 81 Dennis van Dijken Bemmel Cyclingteam HVS

143 2:44:36 87 2:59:26 56
51 79 Robert van Spanje Montfoort Cyclingteam HVS

95 2:44:36 38 2:59:26 57
52 165 John
Verhouden Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

107 2:44:36 49 2:59:26 58
53 133 Bart
Wamsteker Arnhem RETO

137 2:44:36 78 2:59:26 59
54 193 Michael
Roessgen Pulheim (DTS) individueel

160 2:44:36 100 2:59:26 60
55 134 Michel
Ahoud Elst TWC 't Verzetje

133 2:44:36 72 2:59:26 61
56 27 Patrick
Kleine Thorn TWC De Kempen

123 2:44:36 61 2:59:26 62
57 130 Tom
Corton Driel RETO

105 2:44:36 42 2:59:26 63
58 168 Marcel
Seevens Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

156 2:44:36 92 2:59:26 64
59 82 Matthieu
Hendriks Krimpen aan de IJssel Cyclingteam HVS

171 2:44:36 106 2:59:26 65
60 111 Marthijn van den Heuvel Zwolle STMA Hanzerenners

133 2:44:36 67 2:59:26 66
61 73 Rene
Broekhuizen Eindhoven Cycling Team Wielertoerist

132 2:44:36 65 2:59:26 67
62 184 Rajender
Peeters Son individueel

141 2:44:36 73 2:59:26 68
63 110 Teun
Forschelen Tilburg TSWV de Meet

166 2:44:36 97 2:59:26 69
64 57 Anne-Willem
Braam Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

160 2:44:36 89 2:59:26 71
65 26 Luuk
Metsemakers Eindhoven TWC De Kempen

131 2:44:36 59 2:59:26 72
66 92 Berry
Huntink Drempt RTV de Zwaluwen

123 2:44:36 50 2:59:26 73
67 65 Dirk
Janssen Groningen Peddelaars-Hoogeveen

174 2:44:36 99 2:59:26 75
68 125 Jasper
Bovendeert Zwolle STMA Hanzerenners

110 2:44:36 34 2:59:26 76
69 150 Bob
Berghmans Mol (B) HST-YOKOHAMA

134 2:44:36 57 2:59:26 77
70 146 Rik
Brouwer Nijmegen Cicli Basso Vicenza Reasons

196 2:44:36 117 2:59:26 79
71 1 Piotr
Kornafel Straelen (D) Cyclingteam HVS

126 2:44:36 46 2:59:26 80
72 58 Thijs
BoddeŁs Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

148 2:44:36 66 2:59:26 82
73 148 Dennis
Szekely Neeroeteren (B) HST-YOKOHAMA

177 2:44:36 91 2:59:26 86
74 43 Bart
Verdonck
Vreda Cycling Team

113 2:44:36 26 2:59:26 87
75 138 Robert
Warmer Soest WTOS Delft - de Domrenner

200 2:44:36 111 2:59:26 89
76 179 Erik
Martin Veghel individueel

158 2:44:36 68 2:59:26 90
77 188 Wouter
Hendriksen Varsselder individueel

177 2:44:36 86 2:59:26 91
78 29 Wesly
Theunissen Blerik TWC De Kempen

210 2:44:36 118 2:59:26 92
79 61 Sander de Groot Utrecht NWVG/BIKE 4 AIR 2

141 2:44:36 48 2:59:26 93
80 140 Jelmer
Nuijten Soest WTOS Delft - de Domrenner

190 2:44:36 96 2:59:26 94
81 84 Jan
Hordijk Westmaas Pedaalridders

211 2:44:36 116 2:59:26 95
82 35 Taeke
Oppewal
Team Hekman

170 2:44:36 71 2:59:26 99
83 17 Rob
Tijdink Nijmegen NSWV Mercurius

117 2:44:36 17 2:59:26 100
84 156 Martijn
Harteloh Dordrecht Restore EBH Elshof Cycling Team

141 2:44:36 40 2:59:26 101
85 118 Bram
Donckers Achel (B) Wielerclub Noord-Limburg 0:00:38 5:44:40 209 2:44:36 107 3:00:04 102
86 25 Edwin
Raats Eindhoven Rescue Cycling team

130 2:44:36 27 3:00:04 103
87 147 Tom
Davids Nijmegen Cicli Basso Vicenza Reasons

208 2:44:36 104 3:00:04 104
88 30 Bram van Kooij Veldhoven TWC De Kempen

156 2:44:36 51 3:00:04 105
89 10 Rogier
Hilbers Groningen GSWV Tandje Hoger 1 0:00:48 5:44:50 120 2:44:36 14 3:00:14 106
90 6 Martijn
Kindt Groningen GSWV Tandje Hoger 1 0:01:16 5:45:18 149 2:44:36 41 3:00:42 108
91 47 Erik de Niet Den Haag RWV De Spartaan 1 0:01:55 5:45:57 184 2:44:36 74 3:01:21 110
92 9 Michiel
Weening Surhuizum GSWV Tandje Hoger 1 0:01:57 5:45:59 159 2:46:33 121 2:59:26 38
93 56 Ard
Veneman Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1 0:02:22 5:46:24 164 2:44:36 52 3:01:48 112
94 97 Merlijn
Dekker Gaanderen RTV de Zwaluwen 0:03:35 5:47:37 148 2:44:36 35 3:03:01 113
95 23 Remy
Meeuwse Utrecht Rescue Cycling team 0:03:50 5:47:52 194 2:44:36 80 3:03:16 114
96 50 Robbert
Schaap Voorburg RWV De Spartaan 1 0:05:01 5:49:03 186 2:44:36 69 3:04:27 117

22e "Hel van Brabant" 19 en 20 mei 2012
Amateurs en Masters Algemeen Ploegenklassement
Plts Ploeg Tijd (uu:mm:ss) Pt Tot Tijd 1e ett. (uu:mm:ss) Pt 1 Tijd 2e ett. (uu:mm:ss) Pt 2
1 HST-YOKOHAMA 17:12:06 56 8:13:48 25 8:58:18 31
2 GSWV Tandje Hoger 1 17:12:06 88 8:13:48 33 8:58:18 55
3 Restore EBH Elshof Cycling Team 17:12:06 150 8:13:48 93 8:58:18 57
4 Cyclingteam HVS 17:12:06 151 8:13:48 87 8:58:18 64
5 Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven 17:12:06 164 8:13:48 98 8:58:18 66
6 Wielerclub Noord-Limburg 17:12:06 164 8:13:48 79 8:58:18 85
7 individueel 17:12:06 182 8:13:48 118 8:58:18 64
8 NSWV Mercurius 17:12:06 184 8:13:48 66 8:58:18 118
9 STMA Hanzerenners 17:12:06 192 8:13:48 76 8:58:18 116
10 Team Hekman 17:12:06 261 8:13:48 209 8:58:18 52
11 RTV de Zwaluwen 17:12:06 310 8:13:48 124 8:58:18 186
12 NWVG/BIKE 4 AIR 1 17:12:06 341 8:13:48 151 8:58:18 190
13 RETO 17:12:06 344 8:13:48 176 8:58:18 168
14 Pedaalridders 17:12:06 371 8:13:48 236 8:58:18 135
15 TWC De Kempen 17:12:06 375 8:13:48 171 8:58:18 204
16 WTOS Delft - de Domrenner 17:12:06 376 8:13:48 186 8:58:18 190
17 Rescue Cycling team 17:12:44 284 8:13:48 71 8:58:56 213
18 RWV De Spartaan 1 17:14:01 196 8:13:48 31 9:00:13 165
NG TWC Pijnenburg



8:58:18 149
NG Cicli Basso Vicenza Reasons



8:58:56 268
NG Cycling Team Wielertoerist

8:13:48 140

NG TSWV de Meet

8:13:48 273

NG TWC Maaslandster Zuid-Limburg

8:14:17 319

NG Vreda Cycling Team





NG NWVG/BIKE 4 AIR 2





NG Peddelaars-Hoogeveen





NG TWC 't Verzetje






22e "Hel van Brabant" 19 en 20 mei 2012
Amateurs en Masters Uitslag 2e etappe
Plts Rugnr Voornaam Tus.v. Achternaam Woonplaats Ploeg Tijd (uu:mm:ss) Verschil
1 154 Christof
Marien Retie (B) HST-YOKOHAMA 2:59:26 0:00:00
2 157 Maxim
Harteloh De Lier Restore EBH Elshof Cycling Team

3 122 Sten
Oostland Harderwijk STMA Hanzerenners

4 149 Kris van Grieken Mol (B) HST-YOKOHAMA

5 34 Jan
Hekman
Team Hekman

6 80 Berry
Roelofs Groesbeek Cyclingteam HVS

7 74 Jerry de Bruijn Harderwijk Cycling Team Wielertoerist

8 8 Sander
Pijpers Groningen GSWV Tandje Hoger 1

9 7 Wessel
Piersma Sneek GSWV Tandje Hoger 1

10 44 Roy
Beckers
Vreda Cycling Team

11 117 Jordy
Theunissen Neerpelt (B) Wielerclub Noord-Limburg

12 187 Vincent van Wersch Tilburg individueel

13 162 Luuk
Nissen Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

14 77 Emiel
Borsboom Woerden Cyclingteam HVS

15 196 Ferry
Castelijns Gemert individueel

16 88 Joost
Jansen Rotterdam Pedaalridders

17 180 Patrick
Gelsema Amersfoort individueel

18 66 Bas van Gestel Tilburg TWC Pijnenburg

19 160 Norbert van der Straaten Oestgeest Restore EBH Elshof Cycling Team

20 170 Nick
Riddy Veghel individueel

21 167 Werner
Altewischer Amsterdam Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

22 185 Rob
Nillesen Baarlo individueel

23 38 Bas
Seldenrijk Groningen Team Hekman

24 39 Ronald
Wierstra Hurdegaryp Team Hekman

25 48 Jeroen
Wesselius Voorburg RWV De Spartaan 1

26 153 Glen
Loos Laakdal (B) HST-YOKOHAMA

27 177 Bram
Slager Groningen individueel

28 16 Paul
Schreuder Nijmegen NSWV Mercurius

29 21 Edward van der Pijl Breda Rescue Cycling team

30 51 Vincent den Breejen Rijswijk RWV De Spartaan 1

31 85 Pieter
Stenger Berkel en Rodenrijs Pedaalridders

32 163 Twan
Kops Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

33 116 Rob
Carmans Paal (B) Wielerclub Noord-Limburg

34 194 Detlef la Grand Eindhoven individueel

35 41 Marcel
Weinans
Team Hekman

36 158 Marc den Hoed Pijnacker Restore EBH Elshof Cycling Team

37 55 Erik
Huisman Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

38 9 Michiel
Weening Surhuizum GSWV Tandje Hoger 1

39 91 Gerjo
Berentschot Varsseveld RTV de Zwaluwen

40 198 Jorrit de Haas Eersel individueel

41 115 Jeroen van der Honing Lommel (B) Wielerclub Noord-Limburg

42 173 Thijs van der Bijl Lent NSWV Mercurius

43 63 Erwin van Walsem Hoogeveen Peddelaars-Hoogeveen

44 78 Lars
Rietveld Oudewater Cyclingteam HVS

45 166 Stan
Rutten Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

46 127 Arjen
Houweling Renkum RETO

47 123 Gerwin
Groenewege Elburg STMA Hanzerenners

48 14 Marcel
Wouters Molenhoek NSWV Mercurius

49 11 Erik van Bommel Deventer GSWV Tandje Hoger 1

50 141 Tim
Hogervorst Delft WTOS Delft - de Domrenner

51 143 Luuk
Jansen Nootdorp WTOS Delft - de Domrenner

52 152 Piet
Hereijgers Wortel (B) HST-YOKOHAMA

53 67 Roy van den Hout Goirle TWC Pijnenburg

54 195 Niels
Meereboer Groningen individueel

55 120 Jeffrey
Geelen Kinrooi (B) Wielerclub Noord-Limburg

56 81 Dennis van Dijken Bemmel Cyclingteam HVS

57 79 Robert van Spanje Montfoort Cyclingteam HVS

58 165 John
Verhouden Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

59 133 Bart
Wamsteker Arnhem RETO

60 193 Michael
Roessgen Pulheim (DTS) individueel

61 134 Michel
Ahoud Elst TWC 't Verzetje

62 27 Patrick
Kleine Thorn TWC De Kempen

63 130 Tom
Corton Driel RETO

64 168 Marcel
Seevens Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

65 82 Matthieu
Hendriks Krimpen aan de IJssel Cyclingteam HVS

66 111 Marthijn van den Heuvel Zwolle STMA Hanzerenners

67 73 Rene
Broekhuizen Eindhoven Cycling Team Wielertoerist

68 184 Rajender
Peeters Son individueel

69 110 Teun
Forschelen Tilburg TSWV de Meet

70 28 Sjef
Heemels Thorn TWC De Kempen

71 57 Anne-Willem
Braam Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

72 26 Luuk
Metsemakers Eindhoven TWC De Kempen

73 92 Berry
Huntink Drempt RTV de Zwaluwen

74 96 Chris
Rave s Heerenberg RTV de Zwaluwen

75 65 Dirk
Janssen Groningen Peddelaars-Hoogeveen

76 125 Jasper
Bovendeert Zwolle STMA Hanzerenners

77 150 Bob
Berghmans Mol (B) HST-YOKOHAMA

78 70 Thomas van Versendaal Tilburg TWC Pijnenburg

79 146 Rik
Brouwer Nijmegen Cicli Basso Vicenza Reasons

80 1 Piotr
Kornafel Straelen (D) Cyclingteam HVS

81 22 Twan
Baltussen Asten Rescue Cycling team

82 58 Thijs
BoddeŁs Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

83 155 Rik
Thijs Retie (B) HST-YOKOHAMA

84 98 Joost
Arentsen Varsseveld RTV de Zwaluwen

85 145 Tom
Meulendijks Nijmegen Cicli Basso Vicenza Reasons

86 148 Dennis
Szekely Neeroeteren (B) HST-YOKOHAMA

87 43 Bart
Verdonck
Vreda Cycling Team

88 87 Taco de Vries Rotterdam Pedaalridders

89 138 Robert
Warmer Soest WTOS Delft - de Domrenner

90 179 Erik
Martin Veghel individueel

91 188 Wouter
Hendriksen Varsselder individueel

92 29 Wesly
Theunissen Blerik TWC De Kempen

93 61 Sander de Groot Utrecht NWVG/BIKE 4 AIR 2

94 140 Jelmer
Nuijten Soest WTOS Delft - de Domrenner

95 84 Jan
Hordijk Westmaas Pedaalridders

96 89 Leen
Merison Berkel en Rodenrijs Pedaalridders

97 182 Cor van der Ploeg Bemmel individueel

98 90 William de Wolf Ridderkerk Pedaalridders

99 35 Taeke
Oppewal
Team Hekman

100 17 Rob
Tijdink Nijmegen NSWV Mercurius

101 156 Martijn
Harteloh Dordrecht Restore EBH Elshof Cycling Team

102 118 Bram
Donckers Achel (B) Wielerclub Noord-Limburg 3:00:04 0:00:38
103 25 Edwin
Raats Eindhoven Rescue Cycling team

104 147 Tom
Davids Nijmegen Cicli Basso Vicenza Reasons

105 30 Bram van Kooij Veldhoven TWC De Kempen

106 10 Rogier
Hilbers Groningen GSWV Tandje Hoger 1 3:00:14 0:00:48
107 19 Evert
Cairns Rotterdam Rescue Cycling team

108 6 Martijn
Kindt Groningen GSWV Tandje Hoger 1 3:00:42 0:01:16
109 197 Edward
Kuperus Leek individueel 3:00:51 0:01:25
110 47 Erik de Niet Den Haag RWV De Spartaan 1 3:01:21 0:01:55
111 54 Sven
Roggeveen Delft RWV De Spartaan 1

112 56 Ard
Veneman Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1 3:01:48 0:02:22
113 97 Merlijn
Dekker Gaanderen RTV de Zwaluwen 3:03:01 0:03:35
114 23 Remy
Meeuwse Utrecht Rescue Cycling team 3:03:16 0:03:50
115 137 Jan de Heer Utrecht WTOS Delft - de Domrenner

116 144 Roland
Valk Delft WTOS Delft - de Domrenner 3:03:37 0:04:11
117 50 Robbert
Schaap Voorburg RWV De Spartaan 1 3:04:27 0:05:01

22e "Hel van Brabant" 19 en 20 mei 2012
Amateurs en Masters Uitslag 1e etappe
Plts Rugnr Voornaam Tus.v. Achternaam Woonplaats Ploeg Tijd (uu:mm:ss) Verschil
1 154 Christof
Marien Retie (B) HST-YOKOHAMA 2:44:36 0:00:00
2 149 Kris van Grieken Mol (B) HST-YOKOHAMA

3 80 Berry
Roelofs Groesbeek Cyclingteam HVS

4 49 Lenn
Harrevelt Den Hoorn RWV De Spartaan 1

5 117 Jordy
Theunissen Neerpelt (B) Wielerclub Noord-Limburg

6 122 Sten
Oostland Harderwijk STMA Hanzerenners

7 187 Vincent van Wersch Tilburg individueel

8 72 Menno
Zoontjens Goirle TWC Pijnenburg

9 7 Wessel
Piersma Sneek GSWV Tandje Hoger 1

10 8 Sander
Pijpers Groningen GSWV Tandje Hoger 1

11 196 Ferry
Castelijns Gemert individueel

12 48 Jeroen
Wesselius Voorburg RWV De Spartaan 1

13 177 Bram
Slager Groningen individueel

14 10 Rogier
Hilbers Groningen GSWV Tandje Hoger 1

15 51 Vincent den Breejen Rijswijk RWV De Spartaan 1

16 116 Rob
Carmans Paal (B) Wielerclub Noord-Limburg

17 17 Rob
Tijdink Nijmegen NSWV Mercurius

18 5 Siebe
Vrieswijk Deventer GSWV Tandje Hoger 1

19 16 Paul
Schreuder Nijmegen NSWV Mercurius

20 21 Edward van der Pijl Breda Rescue Cycling team

21 167 Werner
Altewischer Amsterdam Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

22 153 Glen
Loos Laakdal (B) HST-YOKOHAMA

23 44 Roy
Beckers
Vreda Cycling Team

24 18 Christian
Bosch Voorburg Rescue Cycling team

25 157 Maxim
Harteloh De Lier Restore EBH Elshof Cycling Team

26 43 Bart
Verdonck
Vreda Cycling Team

27 25 Edwin
Raats Eindhoven Rescue Cycling team

28 158 Marc den Hoed Pijnacker Restore EBH Elshof Cycling Team

29 185 Rob
Nillesen Baarlo individueel

30 173 Thijs van der Bijl Lent NSWV Mercurius

31 75 Gerjan
Olsder Barneveld Cycling Team Wielertoerist

32 166 Stan
Rutten Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

33 55 Erik
Huisman Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

34 125 Jasper
Bovendeert Zwolle STMA Hanzerenners

35 97 Merlijn
Dekker Gaanderen RTV de Zwaluwen

36 123 Gerwin
Groenewege Elburg STMA Hanzerenners

37 180 Patrick
Gelsema Amersfoort individueel

38 79 Robert van Spanje Montfoort Cyclingteam HVS

39 91 Gerjo
Berentschot Varsseveld RTV de Zwaluwen

40 156 Martijn
Harteloh Dordrecht Restore EBH Elshof Cycling Team

41 6 Martijn
Kindt Groningen GSWV Tandje Hoger 1

42 130 Tom
Corton Driel RETO

43 86 Edwin
Vreudeunt s'Gravenhage Pedaalridders

44 74 Jerry de Bruijn Harderwijk Cycling Team Wielertoerist

45 163 Twan
Kops Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

46 1 Piotr
Kornafel Straelen (D) Cyclingteam HVS

47 114 Thijs
Visscher Zwolle STMA Hanzerenners

48 61 Sander de Groot Utrecht NWVG/BIKE 4 AIR 2

49 165 John
Verhouden Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

50 92 Berry
Huntink Drempt RTV de Zwaluwen

51 30 Bram van Kooij Veldhoven TWC De Kempen

52 56 Ard
Veneman Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

53 143 Luuk
Jansen Nootdorp WTOS Delft - de Domrenner

54 63 Erwin van Walsem Hoogeveen Peddelaars-Hoogeveen

55 190 John
Schakel Amersfoort individueel

56 126 Bop
Douma Arnhem RETO

57 150 Bob
Berghmans Mol (B) HST-YOKOHAMA

58 120 Jeffrey
Geelen Kinrooi (B) Wielerclub Noord-Limburg

59 26 Luuk
Metsemakers Eindhoven TWC De Kempen

60 78 Lars
Rietveld Oudewater Cyclingteam HVS

61 27 Patrick
Kleine Thorn TWC De Kempen

62 39 Ronald
Wierstra Hurdegaryp Team Hekman

63 142 Rene
Borst Delft WTOS Delft - de Domrenner

64 162 Luuk
Nissen Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

65 73 Rene
Broekhuizen Eindhoven Cycling Team Wielertoerist

66 58 Thijs
BoddeŁs Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

67 111 Marthijn van den Heuvel Zwolle STMA Hanzerenners

68 179 Erik
Martin Veghel individueel

69 50 Robbert
Schaap Voorburg RWV De Spartaan 1

70 141 Tim
Hogervorst Delft WTOS Delft - de Domrenner

71 35 Taeke
Oppewal
Team Hekman

72 134 Michel
Ahoud Elst TWC 't Verzetje

73 184 Rajender
Peeters Son individueel

74 47 Erik de Niet Den Haag RWV De Spartaan 1

75 198 Jorrit de Haas Eersel individueel

76 38 Bas
Seldenrijk Groningen Team Hekman

77 94 Tristan
Hoefman Doetinchem RTV de Zwaluwen

78 133 Bart
Wamsteker Arnhem RETO

79 115 Jeroen van der Honing Lommel (B) Wielerclub Noord-Limburg

80 23 Remy
Meeuwse Utrecht Rescue Cycling team

81 131 Wouter van Leeuwen Arnhem RETO

82 108 Ronald
Kolkman Tilburg TSWV de Meet

83 67 Roy van den Hout Goirle TWC Pijnenburg

84 77 Emiel
Borsboom Woerden Cyclingteam HVS

85 85 Pieter
Stenger Berkel en Rodenrijs Pedaalridders

86 188 Wouter
Hendriksen Varsselder individueel

87 81 Dennis van Dijken Bemmel Cyclingteam HVS

88 59 Gijs van de Berg Thesinge NWVG/BIKE 4 AIR 1

89 57 Anne-Willem
Braam Groningen NWVG/BIKE 4 AIR 1

90 100 Wilbert
Sijstermans Landgraaf TWC Maaslandster Zuid-Limburg

91 148 Dennis
Szekely Neeroeteren (B) HST-YOKOHAMA

92 168 Marcel
Seevens Eindhoven Wielerclub Tempo Bruns/WC Eindhoven

93 194 Detlef la Grand Eindhoven individueel

94 106 Henri van Winkoop Tilburg TSWV de Meet

95 152 Piet
Hereijgers Wortel (B) HST-YOKOHAMA

96 140 Jelmer
Nuijten Soest WTOS Delft - de Domrenner

97 110 Teun
Forschelen Tilburg TSWV de Meet

98 127 Arjen
Houweling Renkum RETO

99 65 Dirk
Janssen Groningen Peddelaars-Hoogeveen

100 193 Michael
Roessgen Pulheim (DTS) individueel

101 121 Robert van de Kerkhof Lommel (B) Wielerclub Noord-Limburg

102 160 Norbert van der Straaten Oestgeest Restore EBH Elshof Cycling Team

103 172 Daan
Adelaars Heeze individueel

104 147 Tom
Davids Nijmegen Cicli Basso Vicenza Reasons

105 14 Marcel
Wouters Molenhoek NSWV Mercurius

106 82 Matthieu
Hendriks Krimpen aan de IJssel Cyclingteam HVS

107 118 Bram
Donckers Achel (B) Wielerclub Noord-Limburg

108 88 Joost
Jansen Rotterdam Pedaalridders

109 128 Mark
Langenkamp Arnhem RETO

110 104 Thomas
Rieff Berg en Terblijt TWC Maaslandster Zuid-Limburg

111 138 Robert
Warmer Soest WTOS Delft - de Domrenner

112 170 Nick
Riddy Veghel individueel

113 83 Erwin
Rijnders Nieuwegein Cyclingteam HVS

114 169 Roel van Houtum Goirle individueel

115 107 Paul
Hanifer Tilburg TSWV de Meet

116 84 Jan
Hordijk Westmaas Pedaalridders

117 146 Rik
Brouwer Nijmegen Cicli Basso Vicenza Reasons

118 29 Wesly
Theunissen Blerik TWC De Kempen

119 105 Guido
Delnoije Mechelen TWC Maaslandster Zuid-Limburg 2:45:05 0:00:29
120 119 Bert
Claes Kaulille (B) Wielerclub Noord-Limburg 2:45:28 0:00:52
121 9 Michiel
Weening Surhuizum GSWV Tandje Hoger 1 2:46:33 0:01:57