Zwolle        2-6-2012

8e OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA - VROUWEN

                        Uitslag Rit in lijn over 121 km

te Zwolle op 2 Juni 2012
Org: WV Noordwesthoek - Hanzerenners

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 33 Ryan, Carla AustraliŽ 3:00:29
2 58 van der Breggen, Anna Hasselt z.t.
3 24 de Goede, Suzanne Leiden 3:00:32 0:03
4 27 Blaak, Chantal Nieuwerkerk a/d IJss z.t.
5 117 Edmondson, Annette AustraliŽ z.t.
6 28 Brand, Lucinda Oud Beijerland z.t.
7 2 Meijer, Rixt Heerenveen z.t.
8 32 Martin, Lucy Engeland z.t.
9 135 van Gogh, Natalie Nieuw Vennep z.t.
10 149 van der Kamp, Laura Hasselt z.t.
11 31 Daams, Jessie BelgiŽ z.t.
12 167 Brennauer, Lisa Duitsland z.t.
13 23 van de Ree, Monique Willemstad NB 3:01:02 0:33
14 150 Elzing, Karen Schoonebeek 3:01:31 1:02
15 76 Ringlever, Linda Nijmegen 3:02:20 1:51
16 52 der Breggen-Schreur, van Zwolle 3:02:22 1:53
17 64 Troost, Yvonne Wijhe z.t.
18 148 Kessler, Nina Velserbroek z.t.
19 128 Bloem, Judith Kwintsheul z.t.
20 102 Klep, Inge Schijndel z.t.
21 22 Markus, Kelly Hoofddorp z.t.
22 86 Glasbergen, Jessica Den Helder z.t.
23 168 Pijnenborg, Mascha Drunen z.t.
24 130 Goossens, Veerle Bakel z.t.
25 138 Thomasson, Martina Zweden z.t.
26 39 Knol, Willeke Hasselt z.t.
27 171 Jongstra, Sione Utrecht z.t.
28 124 Olsson, Sara Zweden z.t.
29 90 Koster, Olivia Zevenaar z.t.
30 99 Welter, Hannah Amsterdam z.t.
31 131 Bazuin, Dirkje s'Gravenhage z.t.
32 50 Tenniglo, Moniek Albergen z.t.
33 82 Beckeringh, Nike Amstelveen z.t.
34 151 Koster, Anouska De Westereen z.t.
35 4 Dijkman, Aagtje Amersfoort z.t.
36 67 van Kessel, Femke Nijmegen z.t.
37 137 Roe, Eileen Engeland z.t.
38 92 Otten, Marissa Enter z.t.
39 161 Arnouts, Anne BelgiŽ z.t.
40 91 Soek, Julia Den Ham 3:02:27 1:58
41 88 van Veghel, Sandra Esch z.t.
42 29 de Vries, Marijn Zwolle z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.225 km/u
 

8e OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA - AMATEURS

                        Uitslag Rit in lijn over 121 km

te Zwolle op 2 Juni 2012
Org: WV Noordwesthoek - Hanzerenners

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 79 Huisman, Jos Zwolle 2:53:21
2 11 de Ruiter, Ferry Putten 2:53:41 0:20
3 35 van der Vegt, Chris Assen z.t.
4 128 Mulderij, Gert Elim 2:53:42 0:21
5 60 Ruitenberg, Gert Oosterwolde GLD 2:53:44 0:23
6 114 Pleijter, Gerbert Oosterwolde GLD z.t.
7 84 Zanders, Koen Hoogeveen 2:53:46 0:25
8 111 de Vries, Josbert Groningen 2:53:50 0:29
9 9 de Haan, Binne Groningen 2:53:51 0:30
10 99 Oostland, Sten Harderwijk 2:54:00 0:39
11 124 Lip, Bert Hardenberg z.t.
12 45 Rietveld, Lars Oudewater z.t.
13 58 van der Bijl, Thijs Lent z.t.
14 106 Hilbers, Rogier Groningen z.t.
15 66 de Jong, Bob Noordeloos z.t.
16 78 Flier, Johan Elburg z.t.
17 8 Tuin, Ferdinand Rouveen z.t.
18 5 Klein, Carlos Staphorst z.t.
19 30 Huisman, Erik Groningen z.t.
20 38 de Weert, Peter Staphorst z.t.
21 92 Niekolaas, Rob Zwolle z.t.
22 112 Claessen, Jeroen Hoeven z.t.
23 51 Wierstra, Ronald Hurdegaryp z.t.
24 70 Weening, Vincent Almere z.t.
25 43 Koelewijn, Bert Soest z.t.
26 116 Kraaijeveld, Arjen Emmeloord z.t.
27 62 Weening, Michiel Surhuizum z.t.
28 3 Hokse, Arjan Staphorst z.t.
29 80 Kunkeler, Emiel Zuidwolde z.t.
30 130 van Strien, Leon Harderwijk z.t.
31 125 Wemekamp, Jeroen Bruchterveld z.t.
32 90 van den Heuvel, Marthijn Zwolle z.t.
33 56 Schoemaker, Maarten Nijmegen z.t.
34 36 Bloemert, Jan Staphorst z.t.
35 113 de Vries, Albert Groningen z.t.
36 82 van Walsem, Erwin Hoogeveen z.t.
37 49 Seldenrijk, Bas Borger z.t.
38 108 Derksen, Michiel Oldenzaal z.t.
39 74 Zonnenberg, Patrick Dronten z.t.
40 12 de Pruijssenaere, Imo IJmuiden z.t.
41 102 van Leeuwen, Wouter Arnhem z.t.
42 31 Braam, Anne-Willem Groningen z.t.
43 16 Steeman, Jeroen Hattem z.t.
44 28 Boddeus, Thijs Groningen z.t.
45 107 Bouwstra, Bauke Workum z.t.
46 89 Nijkamp, Jasper Zwolle z.t.
47 40 Hamer, Bert Jan Hattem z.t.
48 41 Borsboom, Emiel Woerden z.t.
49 57 Broekhuis, Job Harderwijk z.t.
50 86 Dozeman, Julius Hoogeveen z.t.
51 37 Kin, Klaas Jan Meppel z.t.
52 96 Bosch, Christian Voorburg z.t.
53 109 Kindt, Martijn Groningen z.t.
54 52 Hekman, Jan Norg z.t.
55 19 van der Sterren, Willem Zwolle z.t.
56 22 Kopecky, Petr Leiden z.t.
57 76 van de Streek, Arnold Oldebroek z.t.
58 39 Rijnders, Erwin Nieuwegein 2:54:10 0:49
59 64 Westerveld, Pascal Roden 2:54:11 0:50
60 123 Akkerman, Jeroen Almere z.t.
61 127 Amsink, Dennis Hardenberg z.t.
62 69 de Bruijn, Jerry Harderwijk z.t.
63 117 van Manen, Mark Wapenveld 2:54:16 0:55
64 101 Douma, Bop Arnhem z.t.
65 7 Tuin, Albert Staphorst 2:54:23 1:02
66 118 Groenewege, Gerwin Elburg 2:54:33 1:12
67 20 Jansen, Matijs Zwolle 2:54:44 1:23
68 27 van den Berg, Gijs Thesinge z.t.
69 105 Procee, Johan Groningen z.t.
70 104 de Kind, Lucien Harderwijk 2:54:50 1:29
71 55 Ribbers, Arjan Groenlo 2:54:53 1:32
72 97 Cairns, Evert Rotterdam 2:55:16 1:55

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.881 km/u