Harderwijk      6-6-2012


PAREL VAN DE VELUWE 2012 ELITE-BELOFTEN

                       Uitslag Rit in lijn over 181,2 km

te Harderwijk op 6 Juni 2012
Org: St. Wielerevenenmenten De IJsselstreek

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 149 Groenewegen, Dylan CT De Rijke-Shanks 4:02:00
2 146 Havik, Yoeri CT De Rijke-Shanks z.t.
3 156 Meijers, Daan LST Parkhotel Valkenburg 4:02:02 0:02
4 138 Schmidt, Yondi Adelaar-Buitenhuis CT 4:02:04 0:04
5 145 Groen, Ike CT De Rijke-Shanks z.t.
6 14 de Boer, Joris Ruiter Dakkapellen WT z.t.
7 40 te Stroet, Rens Cycling Team Jo Piels z.t.
8 132 Kweldam, Nick Kanjers voor Kanjers CT z.t.
9 141 Posthuma, Jelle Rucanor-Line CT z.t.
10 91 Niewold, Frank Swabo Cycling Team z.t.
11 153 Werst, Raymond LST Parkhotel Valkenburg z.t.
12 151 Ruckert, Patrick LST Parkhotel Valkenburg z.t.
13 15 Horring, Lars Ruiter Dakkapellen WT z.t.
14 50 Krauwel, Bas Restore-EBH Elshof CT z.t.
15 61 Vreugdenhil, Stefan Drukkerij Koopmans CT z.t.
16 46 Elferink, Arjan WV De Kanibaal z.t.
17 126 Ossendrijver, Kevin Willibrord Wil Vooruit z.t.
18 164 Breemes, Stefan Wilton-Care4Bike-AA Drk z.t.
19 47 Boonstra, Jos WV De Kanibaal z.t.
20 124 Snijder, Kevin Willibrord Wil Vooruit z.t.
21 66 van Zijl, Melvin Drukkerij Koopmans CT z.t.
22 39 van Luijk, Sven Cycling Team Jo Piels z.t.
23 159 Klein Tijssink, Willem Hanzerenners Zwolle z.t.
24 102 Bruin, Ivor Craft-Sensa Cyclingteam z.t.
25 2 Hofman, Arjan WV De IJsselstreek z.t.
26 167 Broers, Erwin Wilton-Care4Bike-AA Drk z.t.
27 143 van Diermen, Johnny Rucanor-Line CT z.t.
28 33 Haakman, Tino WV West-Frisia-De Amstel 4:02:10 0:10
29 78 van Eerd, David DRC De Mol-TWC z.t.
30 84 Kuijvenhoven, Marco Leasewinkel-Waardrenner z.t.
31 101 Boerrigter, Mathijs Craft-Sensa Cyclingteam 4:02:12 0:12
32 111 van Zanten, Jeroen Rabo-Plieger-J v Arckel z.t.
33 55 Groen, Dex Metec Cycling Team z.t.
34 103 Hoekstra, Marco NWVG-Bike4AIR CT z.t.
35 139 van de Vall, Lars Rucanor-Line CT z.t.
36 142 van Diermen, Jaron Rucanor-Line CT z.t.
37 48 Clermonts, Glenn WV De Kanibaal z.t.
38 31 Lof, Jan WV West-Frisia-De Amstel z.t.
39 144 Hulzebos, Barry Rucanor-Line CT z.t.
40 99 Plender, Jasper Craft-Sensa Cyclingteam z.t.
41 129 Houwers, Bor Kanjers voor Kanjers CT z.t.
42 43 de Lange, Alex WV De Kanibaal z.t.
43 64 Schreurs, Leander Drukkerij Koopmans CT z.t.
44 52 Houwers, Rik Restore-EBH Elshof CT z.t.
45 27 Nijhuis, Jeroen OWC Oldenzaal z.t.
46 19 Jonkman, Geertjan Koga Cycling Team z.t.
47 41 van der Weijst, Geert Cycling Team Jo Piels z.t.
48 125 Timmermans, Tristan Willibrord Wil Vooruit z.t.
49 121 de Graauw, Guus Willibrord Wil Vooruit z.t.
50 35 Buis, Silvan WV West-Frisia-De Amstel z.t.
51 136 Nijkerk, Wouter Adelaar-Buitenhuis CT z.t.
52 80 van Kooij, Nils Leasewinkel-Waardrenner z.t.
53 168 Broers, Remco Wilton-Care4Bike-AA Drk z.t.
54 92 Handgraaf, Sjors Swabo Cycling Team z.t.
55 37 de Beer, Pim Cycling Team Jo Piels z.t.
56 81 Kremer, Aron Leasewinkel-Waardrenner z.t.
57 56 Bosters, JurriŽn Metec Cycling Team z.t.
58 162 Willemse, Joeri Hanzerenners Zwolle z.t.
59 18 de Vries, Berden Ruiter Dakkapellen WT z.t.
60 161 Brand, Henk Hanzerenners Zwolle z.t.
61 4 Hamstra, Gert Jan WV De IJsselstreek z.t.
62 38 Schreurs, Mark Cycling Team Jo Piels z.t.
63 54 van Beusichem, Thijs Restore-EBH Elshof CT z.t.
64 148 Duijn, Huub CT De Rijke-Shanks z.t.
65 60 Vermeulen, Jeff Metec Cycling Team z.t.
66 88 Rinsema, Jurrien RWC Ahoy 4:02:23 0:23
67 154 Martens, Bob LST Parkhotel Valkenburg z.t.
68 63 Kreder, Dennis Drukkerij Koopmans CT z.t.
69 16 Lormans, Sander Ruiter Dakkapellen WT z.t.
70 5 Mol, Henri WV De IJsselstreek 4:02:25 0:25
71 20 van der Zwet, Arno Koga Cycling Team z.t.
72 57 Smit, Dennis Metec Cycling Team z.t.
73 147 Beukeboom, Dion CT De Rijke-Shanks z.t.
74 113 de Reus, Frank Rabo-Plieger-J v Arckel z.t.
75 21 Botman, Wim Koga Cycling Team z.t.
76 58 Lindeman, Adrie Metec Cycling Team z.t.
77 12 ten Zeldam, Sebastiaan Kennemerland-HRTC-WTC z.t.
78 59 Wennekes, Robin Metec Cycling Team z.t.
79 75 Wols, Jacco DRC De Mol-TWC z.t.
80 166 Gmelich Meijling, Jarno Wilton-Care4Bike-AA Drk z.t.
81 23 Eefting, Roy Koga Cycling Team z.t.
82 155 Abe, Takayuki LST Parkhotel Valkenburg z.t.
83 22 Stroetinga, Wim Koga Cycling Team 4:03:11 1:11
84 65 Pieters, Roy Drukkerij Koopmans CT 4:03:38 1:38
85 9 Gakes, Tom Kennemerland-HRTC-WTC 4:04:16 2:16
86 6 de Haan, Arjan WV De IJsselstreek z.t.
87 11 Hoefakker, Patrick Kennemerland-HRTC-WTC 4:04:23 2:23
88 109 Toyoda, Katsunori Rabo-Plieger-J v Arckel 4:04:26 2:26
89 120 de Jong, Robert SRAM-WV Eemland 4:04:28 2:28
90 118 Vermeer, Tom SRAM-WV Eemland 4:04:29 2:29
91 24 Ariesen, Johim Koga Cycling Team 4:04:51 2:51
92 130 Houwers, Xaf Kanjers voor Kanjers CT 4:04:59 2:59
93 51 Andrea, Erik Restore-EBH Elshof CT z.t.
94 67 Snaterse, Guus BikSloopwerken-Excelsior 4:05:47 3:47
95 134 van Zanten, Maarten Adelaar-Buitenhuis CT 4:05:57 3:57
96 140 Rijpma, Bart Rucanor-Line CT 4:06:02 4:02
97 28 Reef, Peter OWC Oldenzaal 4:07:01 5:01
98 44 Knol, Martijn WV De Kanibaal 4:07:10 5:10
99 108 Braun, Rene NWVG-Bike4AIR CT 4:07:19 5:19
100 104 Merx, Peter NWVG-Bike4AIR CT z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.926 km/u
 

PAREL VAN DE VELUWE 2012 - VROUWEN

                       Uitslag Rit in lijn over 130,3 km

te Harderwijk op 6 Juni 2012
Organisatie: St. Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas Deelnemer Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil

1 172 de Baat, Kim Individueel 2 3:20:16
2 97 Elzing, Karen Dolmans-Boels CT 1 z.t.
3 67 Ringlever, Linda NWVG-Bike4Air Ladies CT1 z.t.
4 89 van Wanroij, Marieke AA Drink-Leontien.nl 1 3:20:18 0:02
5 129 van Gogh, Natalie Team Ibis Cycles 1 3:20:23 0:07
6 91 Wild, Kirsten AA Drink-Leontien.nl 1 z.t.
7 109 van Ooijen, Marielle Jan van Arckel 2 3:20:24 0:08
8 177 de Goede, Suzanne Individueel 4 z.t.
9 105 van den Berg, Kimberly Jan van Arckel 1 z.t.
10 181 Markus, Kelly Hoofddorp z.t.
11 104 Kessler, Nina Dolmans-Boles CT 2 z.t.
12 100 van der Kamp, Laura Dolmans-Boels CT 1 z.t.
13 110 Stultiens, Sabrina Jan van Arckel 2 z.t.
14 169 Woering, Melanie Individueel 2 z.t.
15 9 Soek, Julia Specialized-DPD-SRAM 1 z.t.
16 26 Jelsma, Judith People's Trust - NWH 1 z.t.
17 64 Arnouts, Anne Dura Vermeer CT 2 z.t.
18 121 van Hoek, Lotte Restore Cycling 2 z.t.
19 81 Post, Jermaine Swabo Ladies 2 z.t.
20 158 Tiessens, Ivana Ronald McDonald Huis 1 z.t.
21 4 Soemanta, Lisanne WV Noord-Holland 1 z.t.
22 107 Knol, Willeke Jan van Arckel 1 z.t.
23 29 van Steenis, Samantha People's Trust - NWH 2 z.t.
24 78 van Horik, Sofie Swabo Ladies 1 z.t.
25 1 Heijkoop, Anne WV Noord-Holland 1 z.t.
26 2 Hoeksma, Ilona WV Noord-Holland 1 3:20:34 0:18
27 131 Thomasson, Martina Team Ibis Cycles 1 z.t.
28 46 Jeremiasse, Bernadette Water-Land en Dijken 1 z.t.
29 119 Bloem, Judith Restore Cycling 1 z.t.
30 69 van Kessel, Femke NWVG-Bike4Air Ladies CT2 z.t.
31 132 Roe, Eileen Team Ibis Cycles 1 z.t.
32 173 Klok, Ines Individueel 3 z.t.
33 7 Slik, Rozanne WV Noord-Holland 2 z.t.
34 124 Klomp, Manon Restore Cycling 2 z.t.
35 62 van de Klundert, Rowena Dura Vermeer CT 2 z.t.
36 161 Troost, Yvonne Ronald McDonald Huis 2 z.t.
37 10 van Veghel, Sandra Specialized-DPD-SRAM 1 3:20:41 0:25
38 33 Paus, Berdienke People's Trust - NWH 3 z.t.
39 25 Kreuze, Ingeborg People's Trust - NWH 1 z.t.
40 94 Daams, Jessie AA Drink-Leontien.nl 2 3:20:43 0:27
41 50 Beckeringh, Nike Water-Land en Dijken 2 z.t.
42 36 Borgerink, MariŽl People's Trust - NWH 3 3:20:45 0:29
43 35 Jissink, Marielle People's Trust - NWH 3 z.t.
44 17 Wagenaar, Mirthe Zuid-Oost Nederlan z.t.
45 18 Baas, Carleen Zuid-Oost Nederlan z.t.
46 49 Slewe, Melissa Water-Land en Dijken 2 z.t.
47 80 van Santen, Domenique Swabo Ladies 1 z.t.
48 65 Hori, Yukiyo NWVG-Bike4Air Ladies CT1 z.t.
49 70 Oudman, Hilde NWVG-Bike4Air Ladies CT2 z.t.
50 178 Koedooder, Vera Individueel 4 z.t.
51 106 Kogelman, Silke Jan van Arckel 1 z.t.
52 159 Karssies, Elise Ronald McDonald Huis 1 z.t.
53 162 van Dijk, Kim Ronald McDonald Huis 2 z.t.
54 134 Barnes, Hannah Team Ibis Cycles 2 z.t.
55 151 Meijering, Danielle WRV De Peddelaars 1 z.t.
56 45 Stoelwinder, Anneloes Water-Land en Dijken 1 z.t.
57 82 Koorn, Harriet Swabo Ladies 2 z.t.
58 60 Simons, Suzan Dura Vermeer CT 1 3:20:51 0:35
59 47 Kuiper, Jitske Water-Land en Dijken 1 z.t.
60 57 Peeters, Charlotte Dura Vermeer CT 1 3:20:54 0:38
61 103 Spoor, Winanda Dolmans-Boles CT 2 3:20:59 0:43
62 58 Kloppenburg, Margriet Dura Vermeer CT 1 z.t.
63 149 Lubben, Janien WRV De Peddelaars 1 3:21:04 0:48
64 6 Welter, Hannah WV Noord-Holland 2 3:21:19 1:03
65 92 de Vries, Marijn AA Drink-Leontien.nl 1 3:21:34 1:18
66 79 van der Star, Simone Swabo Ladies 1 3:21:39 1:23
67 125 Roberti, Chiara Restore Cycling 3 z.t.
68 126 Stegink, Ymke Restore Cycling 3 z.t.
69 116 van Wijgerden, Petra Jan van Arckel 3 z.t.
70 179 Welling, Renee Individueel 4 z.t.
71 27 Jolink, Nathalie People's Trust - NWH 1 z.t.
72 130 Jansen, Britt Team Ibis Cycles 1 3:21:47 1:31
73 12 Otten, Marissa Specialized-DPD-SRAM 1 z.t.
74 112 Wagenaar, Hester Jan van Arckel 2 3:22:13 1:57
75 122 Goossens, Veerle Restore Cycling 2 z.t.
76 71 Lenting, Charlotte NWVG-Bike4Air Ladies CT2 3:22:35 2:19
77 115 Verhagen, Alicja Jan van Arckel 3 3:24:46 4:30
78 31 de Croon, Linda People's Trust - NWH 2 z.t.
79 32 Ytsma, Ankie People's Trust - NWH 2 z.t.
80 66 Broekema, Erika NWVG-Bike4Air Ladies CT1 z.t.
81 38 Lassche, Miriam People's Trust - NWH 4 z.t.
82 8 Neave, Ashleigh WV Noord-Holland 2 z.t.
83 163 Schuitema, Astrid Ronald McDonald Huis 2 z.t.
84 135 Brogan, Kaylleigh Team Ibis Cycles 2 3:24:52 4:36
85 11 Wigbold, Juliette Specialized-DPD-SRAM 1 z.t.
86 13 Turpijn, Laura Specialized-DPD-SRAM 2 z.t.
87 160 Fokkens, Trieneke Ronald McDonald Huis 1 z.t.
88 48 Landsman, Lisette Water-Land en Dijken 1 3:24:55 4:39
89 111 Francke, Agnieta Jan van Arckel 2 3:24:57 4:41
90 90 Ryan, Carla AA Drink-Leontien.nl 1 3:25:06 4:50

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.038 km/u