8e Ster "Zeeuwsche Eilanden"

14, 15 en 16 juni 2012

          

                Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 133,4 km)

Westkapelle - Westkapelle op 16 Juni 2012

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 103 Wild, Kirsten AA Drink/Leontien.nl * 3:38:50
2 157 Arys, Evelyn Nationale ploeg BelgiŽ * z.t.
3 93 Pieters, Amy SKIL-Argos Cycling Team * z.t.
4 130 Cure, Amy Mixed 3 z.t.
5 104 Armitstead, Elizabeth AA Drink/Leontien.nl z.t.
6 4 DŁster, Sarah Rabo Women Cycling Team z.t.
7 1 Slappendel, Iris Rabo Women Cycling Team z.t.
8 102 van der Breggen, Anna Sengers Ladies CyclingTm z.t.
9 5 Knetemann, Roxane Rabo Women Cycling Team z.t.
10 99 Koedooder, Vera Sengers Ladies CyclingTm z.t.
11 91 Kanis, Janneke SKIL-Argos Cycling Team 3:38:57 0:07
12 131 Edmondson, Annette Mixed 3 z.t.
13 23 Soek, Julia Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
14 2 Ferrand Prevot, Pauline Rabo Women Cycling Team 3:39:04 0:14
15 64 Meijer, Rixt People's Trust Ladies CT z.t.
16 105 Brand, Lucinda AA Drink/Leontien.nl z.t.
17 151 Biannic, Aude France National Team z.t.
18 136 Majerus, Christine Team GSD Gestion z.t.
19 161 Cant, Sanne Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
20 9 Kessler, Nina Dolmans Boels Cycl Team z.t.
21 79 de Baat, Kim Mixed 2 z.t.
22 152 Cordon, Audrey France National Team z.t.
23 94 Markus, Kelly SKIL-Argos Cycling Team z.t.
24 61 Dijkman, Aagtje People's Trust Ladies CT z.t.
25 83 Harris, Nikki Mixed 2 z.t.
26 110 Dom, Annelies Steeds Vooraan Kontich z.t.
27 140 van Gogh, Natalie Team Ibis Cycles z.t.
28 144 Roe, Eileen Team Ibis Cycles z.t.
29 20 Glasbergen, Jessica Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
30 3 Devocht, Liesbet Rabo Women Cycling Team z.t.
31 6 Talen, Rebecca Rabo Women Cycling Team z.t.
32 55 Knol, Willeke Jan van Arckel z.t.
33 147 Druyts, Kelly Topsport Vlaander-Ridley z.t.
34 154 Pitel, Edwige France National Team z.t.
35 158 de Vuyst, Sofie Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
36 12 Bras, Martine Dolmans Boels Cycl Team z.t.
37 58 Paassen, Sanne Jan van Arckel z.t.
38 120 JŲhrend, Marlen Abus Nutrixxion z.t.
39 124 Maclean, Jessie Australia National Team z.t.
40 116 Neylan, Rachel Abus Nutrixxion z.t.
41 92 van de Ree, Monique SKIL-Argos Cycling Team z.t.
42 146 D'Hoore, Jolien Topsport Vlaander-Ridley z.t.
43 126 Allen, Jessica Australia National Team z.t.
44 119 Gass, Daniela Abus Nutrixxion z.t.
45 95 de Goede, Suzanne SKIL-Argos Cycling Team z.t.
46 123 Fry, Rowena Australia National Team z.t.
47 26 Bloem, Judith Restore Cycling 3:39:18 0:28
48 53 Klep, Inge Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
49 34 van Kessel, Femke Mixed 1 z.t.
50 19 van Veghel, Sandra Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
51 62 Kreuze, Ingeborg People's Trust Ladies CT z.t.
52 40 Klok, Ines Team Nutswerk z.t.
53 60 Kogelman, Silke Jan van Arckel z.t.
54 13 Soemanta, Lisanne W.V. Noord-Holland z.t.
55 24 Otten, Marissa Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
56 21 Koster, Olivia Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
57 28 van Hoek, Lotte Restore Cycling z.t.
58 139 Eshuis, Aafke Team Ibis Cycles z.t.
59 52 Kloppenburg, Margriet Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
60 35 Donkers, Djoeke Mixed 1 z.t.
61 106 Wanroij, Marieke AA Drink/Leontien.nl z.t.
62 45 van Dijk, Kim Ronald Mc Donald-Groning z.t.
63 148 Polspoel, Maaike Topsport Vlaander-Ridley z.t.
64 121 Hoskins, Melissa Australia National Team 3:39:23 0:33
65 128 Tomic, Josephine Mixed 3 z.t.
66 125 Sulzberger, Grace Australia National Team z.t.
67 30 Niessen, Kirsten Restore Cycling 3:39:31 0:41
68 160 Hannes, Kaat Nationale ploeg BelgiŽ 3:40:00 1:10
69 98 van der Breggen, Geerike Sengers Ladies CyclingTm 3:41:10 2:20
70 29 Klomp, Manon Restore Cycling z.t.
71 65 Borgerink, MariŽl People's Trust Ladies CT z.t.
72 63 Jelsma, Judith People's Trust Ladies CT z.t.
73 66 Jolink, Nathalie People's Trust Ladies CT z.t.
74 74 Jeremiasse, Bernadette Water, Land en Dijken z.t.
75 100 Lavrijssen, Birgit Sengers Ladies CyclingTm z.t.
76 149 Belmans, Els Topsport Vlaander-Ridley z.t.
77 46 Tiessens, Ivana Ronald Mc Donald-Groning z.t.
78 159 Anouts, Anne Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
79 51 Simons, Suzan Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
80 75 Kuiper, Jitske Water, Land en Dijken z.t.
81 137 Schink, Lina-Kristin Team GSD Gestion z.t.
82 16 Welter, Hannah W.V. Noord-Holland z.t.
83 10 Ensing, Janneke Dolmans Boels Cycl Team z.t.
84 57 Francke, Agnieta Jan van Arckel 3:41:19 2:29
85 143 Barnes, Hannah Team Ibis Cycles z.t.
86 97 de Roover, Eline Sengers Ladies CyclingTm 3:44:35 5:45
8 van der Kamp, Laura Dolmans Boels Cycl Team Uit de strijd genomen
11 Elzing, Karen Dolmans Boels Cycl Team Strijd gestaakt
14 Heijkoop, Anne W.V. Noord-Holland Strijd gestaakt
15 Neave, Ashleigh W.V. Noord-Holland Strijd gestaakt
17 van Katwijk, Nathalie W.V. Noord-Holland Strijd gestaakt
18 Hoeksma, Ilona W.V. Noord-Holland Uit de strijd genomen
22 Joling, Marije Tm Specialized-DPD-SRAM Strijd gestaakt
27 Goossens, Veerle Restore Cycling Strijd gestaakt
33 Yukiyo, Hori Mixed 1 Strijd gestaakt
36 van Neck, Melissa Mixed 1 Strijd gestaakt
37 Janssen, Christel Team Nutswerk Strijd gestaakt
38 van der Stelt, Iris Team Nutswerk Uit de strijd genomen
39 Koops, Gerda Team Nutswerk Uit de strijd genomen
41 Gins, Tara Team Nutswerk Uit de strijd genomen
42 Lodewyks, Steffi Team Nutswerk Strijd gestaakt
49 de Moyer, Tessa Dura Vermeer CyclingTeam Strijd gestaakt
50 Bongaards, Amanda Dura Vermeer CyclingTeam Uit de strijd genomen
54 Ceulemans, Dunja Dura Vermeer CyclingTeam Uit de strijd genomen
56 Stultiens, Sabrina Jan van Arckel Strijd gestaakt
78 Slewe, Melissa Water, Land en Dijken Uit de strijd genomen
80 Matthijsse, Mathilde Mixed 2 Uit de strijd genomen
81 Janssen, Esmee Mixed 2 Uit de strijd genomen
86 van Santen, Domenique SWABO Ladies Cycling Tm Strijd gestaakt
88 van Wesdonk, Nathaly SWABO Ladies Cycling Tm Uit de strijd genomen
90 van Horik, Sofie SWABO Ladies Cycling Tm Strijd gestaakt
96 Visser, Adrie SKIL-Argos Cycling Team Niet gestart
101 Buyl, Kimberly Sengers Ladies CyclingTm Strijd gestaakt
108 de Vries, Marijn AA Drink/Leontien.nl Strijd gestaakt
109 Bamelis, Sanne Steeds Vooraan Kontich Strijd gestaakt
111 Bolangier, Elke Steeds Vooraan Kontich Uit de strijd genomen
112 De Vestele, Adeline Steeds Vooraan Kontich Strijd gestaakt
115 Goss, Belinda Abus Nutrixxion Niet gestart
117 Mackie, Emma Abus Nutrixxion Strijd gestaakt
118 Schnitzmeier,Anna-Bianca Abus Nutrixxion Uit de strijd genomen
122 Noonan, Sinead Australia National Team Strijd gestaakt
129 Kent, Sara Mixed 3 Niet gestart
135 Chaumet, Oriane Team GSD Gestion Uit de strijd genomen
145 Brulee, Latoya Topsport Vlaander-Ridley Strijd gestaakt
155 Souyris, Manon France National Team Strijd gestaakt
156 Rivat, Amelie France National Team Strijd gestaakt
164 de Croock, Stephanie De Sprinters Malderen Uit de strijd genomen
166 van den Steen, Goedele De Sprinters Malderen Uit de strijd genomen
167 Roelen, Evy De Sprinters Malderen Strijd gestaakt
168 Werner, Laure De Sprinters Malderen Uit de strijd genomen

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.576 km/u

* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.


Ploegen klassering van de 3e Etappe (Rit in lijn over 133,4 km)

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil

1 Rabo Women Cycling Team 1 10:56:30
2 AA Drink/Leontien.nl 18 10:56:44 0:14
3 SKIL-Argos Cycling Team 16 10:56:51 0:21
4 Nationale ploeg BelgiŽ 27 10:56:58 0:28
5 Mixed 3 22 10:57:10 0:40
6 France National Team 26 10:57:12 0:42
7 Abus Nutrixxion 20 10:57:12 0:42
8 Australia National Team 21 10:57:12 0:42
9 Tm Specialized-DPD-SRAM 4 10:57:19 0:49
10 People's Trust Ladies CT 11 10:57:26 0:56
11 Team Ibis Cycles 24 10:57:26 0:56
12 Jan van Arckel 10 10:57:26 0:56
13 Topsport Vlaander-Ridley 25 10:57:26 0:56
14 Restore Cycling 5 10:58:07 1:37
15 Sengers Ladies CyclingTm 17 10:58:50 2:20
16 Dolmans Boels Cycl Team 2 10:59:18 2:48
17 Dura Vermeer CyclingTeam 9 10:59:46 3:16


Rode Trui Sprintklassement punten voor de 3e Etappe


Kls Deelnemer --1-- --2-- --3-- Totaal

1 103 Wild, Kirsten 5 5 5 15
2 93 Pieters, Amy 3 3 6
3 1 Slappendel, Iris 3 1 1 5
4 151 Biannic, Aude 1 1

Sprint bonificatie seconden voor de 3e Etappe


Kls Deelnemer --1-- --2-- --3-- Totaal

1 103 Wild, Kirsten 3 3 3 9
2 93 Pieters, Amy 2 2 4
3 1 Slappendel, Iris 2 1 1 4
4 151 Biannic, Aude 1 1


Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil

1 Wild, Kirsten 103 AA Drink/Leontien.nl 6:24:44
2 Cure, Amy 130 Mixed 3 6:24:47 0:03
3 Pieters, Amy 93 SKIL-Argos Cycling Team 6:24:56 0:12
4 Slappendel, Iris 1 Rabo Women Cycling Team 6:25:02 0:18
5 van der Breggen, Anna 102 Sengers Ladies CyclingTm 6:25:13 0:29
6 Armitstead, Elizabeth 104 AA Drink/Leontien.nl z.t.
7 DŁster, Sarah 4 Rabo Women Cycling Team 6:25:18 0:34
8 Koedooder, Vera 99 Sengers Ladies CyclingTm 6:25:19 0:35
9 Knetemann, Roxane 5 Rabo Women Cycling Team 6:25:24 0:40
10 Maclean, Jessie 124 Australia National Team 6:25:26 0:42
11 Biannic, Aude 151 France National Team 6:25:31 0:47
12 Meijer, Rixt 64 People's Trust Ladies CT z.t.
13 Devocht, Liesbet 3 Rabo Women Cycling Team 6:25:32 0:48
14 Harris, Nikki 83 Mixed 2 6:25:33 0:49
15 van Gogh, Natalie 140 Team Ibis Cycles 6:25:34 0:50
16 Ferrand Prevot, Pauline 2 Rabo Women Cycling Team z.t.
17 Neylan, Rachel 116 Abus Nutrixxion 6:25:37 0:53
18 de Vuyst, Sofie 158 Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
19 Edmondson, Annette 131 Mixed 3 6:25:38 0:54
20 D'Hoore, Jolien 146 Topsport Vlaander-Ridley 6:25:39 0:55
21 Brand, Lucinda 105 AA Drink/Leontien.nl z.t.
22 Cant, Sanne 161 Nationale ploeg BelgiŽ 6:25:43 0:59
23 Cordon, Audrey 152 France National Team z.t.
24 Majerus, Christine 136 Team GSD Gestion 6:25:44 1:00
25 Bras, Martine 12 Dolmans Boels Cycl Team 6:25:45 1:01
26 Paassen, Sanne 58 Jan van Arckel 6:25:47 1:03
27 JŲhrend, Marlen 120 Abus Nutrixxion z.t.
28 Kanis, Janneke 91 SKIL-Argos Cycling Team 6:25:48 1:04
29 Dom, Annelies 110 Steeds Vooraan Kontich z.t.
30 Pitel, Edwige 154 France National Team 6:25:49 1:05
31 Druyts, Kelly 147 Topsport Vlaander-Ridley 6:25:51 1:07
32 Soek, Julia 23 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
33 Kessler, Nina 9 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
34 Hoskins, Melissa 121 Australia National Team 6:25:52 1:08
35 Fry, Rowena 123 Australia National Team z.t.
36 Soemanta, Lisanne 13 W.V. Noord-Holland 6:25:53 1:09
37 de Baat, Kim 79 Mixed 2 z.t.
38 Tomic, Josephine 128 Mixed 3 6:25:57 1:13
39 Knol, Willeke 55 Jan van Arckel z.t.
40 van de Ree, Monique 92 SKIL-Argos Cycling Team 6:25:58 1:14
41 Kreuze, Ingeborg 62 People's Trust Ladies CT 6:25:59 1:15
42 Bloem, Judith 26 Restore Cycling 6:26:00 1:16
43 Gass, Daniela 119 Abus Nutrixxion 6:26:01 1:17
44 Sulzberger, Grace 125 Australia National Team z.t.
45 Glasbergen, Jessica 20 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
46 Roe, Eileen 144 Team Ibis Cycles z.t.
47 Markus, Kelly 94 SKIL-Argos Cycling Team 6:26:02 1:18
48 Dijkman, Aagtje 61 People's Trust Ladies CT z.t.
49 van Hoek, Lotte 28 Restore Cycling 6:26:05 1:21
50 Talen, Rebecca 6 Rabo Women Cycling Team 6:26:06 1:22
51 Otten, Marissa 24 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
52 Wanroij, Marieke 106 AA Drink/Leontien.nl 6:26:08 1:24
53 van Veghel, Sandra 19 Tm Specialized-DPD-SRAM 6:26:09 1:25
54 van Kessel, Femke 34 Mixed 1 6:26:10 1:26
55 Polspoel, Maaike 148 Topsport Vlaander-Ridley 6:26:12 1:28
56 Kloppenburg, Margriet 52 Dura Vermeer CyclingTeam 6:26:13 1:29
57 Donkers, Djoeke 35 Mixed 1 6:26:19 1:35
58 Klok, Ines 40 Team Nutswerk 6:26:21 1:37
59 Klep, Inge 53 Dura Vermeer CyclingTeam 6:26:30 1:46
60 Koster, Olivia 21 Tm Specialized-DPD-SRAM 6:26:48 2:04
61 Niessen, Kirsten 30 Restore Cycling 6:26:53 2:09
62 Hannes, Kaat 160 Nationale ploeg BelgiŽ 6:26:55 2:11
63 van der Breggen, Geerike 98 Sengers Ladies CyclingTm 6:27:52 3:08
64 Anouts, Anne 159 Nationale ploeg BelgiŽ 6:27:57 3:13
65 Tiessens, Ivana 46 Ronald Mc Donald-Groning 6:27:59 3:15
66 Belmans, Els 149 Topsport Vlaander-Ridley z.t.
67 Lavrijssen, Birgit 100 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
68 Welter, Hannah 16 W.V. Noord-Holland 6:28:04 3:20
69 Kuiper, Jitske 75 Water, Land en Dijken 6:28:06 3:22
70 Borgerink, MariŽl 65 People's Trust Ladies CT 6:28:21 3:37
71 Jelsma, Judith 63 People's Trust Ladies CT 6:28:26 3:42
72 Jolink, Nathalie 66 People's Trust Ladies CT 6:28:35 3:51
73 Schink, Lina-Kristin 137 Team GSD Gestion 6:29:11 4:27
74 Ensing, Janneke 10 Dolmans Boels Cycl Team 6:29:24 4:40
75 de Roover, Eline 97 Sengers Ladies CyclingTm 6:31:36 6:52
76 Arys, Evelyn 157 Nationale ploeg BelgiŽ 6:32:31 7:47
77 Allen, Jessica 126 Australia National Team 6:33:00 8:16
78 de Goede, Suzanne 95 SKIL-Argos Cycling Team 6:33:05 8:21
79 Eshuis, Aafke 139 Team Ibis Cycles 6:33:20 8:36
80 van Dijk, Kim 45 Ronald Mc Donald-Groning 6:33:28 8:44
81 Kogelman, Silke 60 Jan van Arckel 6:33:32 8:48
82 Barnes, Hannah 143 Team Ibis Cycles 6:35:16 10:32
83 Jeremiasse, Bernadette 74 Water, Land en Dijken 6:35:21 10:37
84 Klomp, Manon 29 Restore Cycling 6:35:32 10:48
85 Simons, Suzan 51 Dura Vermeer CyclingTeam 6:35:42 10:58
86 Francke, Agnieta 57 Jan van Arckel 6:35:46 11:02


Eindklassering Algemeen Jongeren klassement


Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil

1 Cure, Amy 130 Mixed 3 6:24:47
2 Pieters, Amy 93 SKIL-Argos Cycling Team 6:24:56 0:09
3 van der Breggen, Anna 102 Sengers Ladies CyclingTm 6:25:13 0:26
4 Biannic, Aude 151 France National Team 6:25:31 0:44
5 Ferrand Prevot, Pauline 2 Rabo Women Cycling Team 6:25:34 0:47
6 Edmondson, Annette 131 Mixed 3 6:25:38 0:51
7 D'Hoore, Jolien 146 Topsport Vlaander-Ridley 6:25:39 0:52
8 Cant, Sanne 161 Nationale ploeg BelgiŽ 6:25:43 0:56
9 Soek, Julia 23 Tm Specialized-DPD-SRAM 6:25:51 1:04
10 Hoskins, Melissa 121 Australia National Team 6:25:52 1:05
11 de Baat, Kim 79 Mixed 2 6:25:53 1:06
12 Knol, Willeke 55 Jan van Arckel 6:25:57 1:10
13 Bloem, Judith 26 Restore Cycling 6:26:00 1:13
14 Markus, Kelly 94 SKIL-Argos Cycling Team 6:26:02 1:15
15 van Hoek, Lotte 28 Restore Cycling 6:26:05 1:18
16 Talen, Rebecca 6 Rabo Women Cycling Team 6:26:06 1:19
17 Hannes, Kaat 160 Nationale ploeg BelgiŽ 6:26:55 2:08
18 Tiessens, Ivana 46 Ronald Mc Donald-Groning 6:27:59 3:12
19 Lavrijssen, Birgit 100 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
20 Borgerink, MariŽl 65 People's Trust Ladies CT 6:28:21 3:34
21 de Roover, Eline 97 Sengers Ladies CyclingTm 6:31:36 6:49
22 Arys, Evelyn 157 Nationale ploeg BelgiŽ 6:32:31 7:44
23 Allen, Jessica 126 Australia National Team 6:33:00 8:13
24 Barnes, Hannah 143 Team Ibis Cycles 6:35:16 10:29
25 Jeremiasse, Bernadette 74 Water, Land en Dijken 6:35:21 10:34
26 Francke, Agnieta 57 Jan van Arckel 6:35:46 10:59


Eindklassering Algemeen Ploegen klassement

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil

1 Rabo Women Cycling Team 1 19:15:41
2 AA Drink/Leontien.nl 18 19:16:08 0:27
3 SKIL-Argos Cycling Team 16 19:16:25 0:44
4 Mixed 3 22 19:16:35 0:54
5 Australia National Team 21 19:16:41 1:00
6 Nationale ploeg BelgiŽ 27 19:16:44 1:03
7 France National Team 26 19:17:04 1:23
8 Abus Nutrixxion 20 19:17:12 1:31
9 Topsport Vlaander-Ridley 25 19:17:23 1:42
10 People's Trust Ladies CT 11 19:17:32 1:51
11 Tm Specialized-DPD-SRAM 4 19:17:34 1:53
12 Jan van Arckel 10 19:17:53 2:12
13 Sengers Ladies CyclingTm 17 19:18:24 2:43
14 Restore Cycling 5 19:18:42 3:01
15 Dolmans Boels Cycl Team 2 19:19:31 3:50
16 Dura Vermeer CyclingTeam 9 19:20:22 4:41
17 Team Ibis Cycles 24 19:24:42 9:01


Eindstand Rode Trui Sprintklassement

Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal

1 103 Wild, Kirsten 10 15 25
2 93 Pieters, Amy 3 6 9
3 1 Slappendel, Iris 1 5 6
4 130 Cure, Amy 5 5
5 104 Armitstead, Elizabeth 4 4
6 125 Sulzberger, Grace 3 3
7 151 Biannic, Aude 1 1
8 121 Hoskins, Melissa 1 1


Eindstand Groene Trui Puntenklassement

Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal

1 93 Pieters, Amy 9 18 18 45
2 103 Wild, Kirsten 4 19 20 43
3 130 Cure, Amy 20 17 37
4 1 Slappendel, Iris 10 1 14 25
5 104 Armitstead, Elizabeth 6 16 22
6 2 Ferrand Prevot, Pauline 14 7 21
7 4 DŁster, Sarah 3 2 15 20
8 102 van der Breggen, Anna 7 13 20
9 91 Kanis, Janneke 10 10 20
10 151 Biannic, Aude 16 4 20
11 157 Arys, Evelyn 19 19
12 23 Soek, Julia 7 8 15
13 94 Markus, Kelly 15 15
14 98 van der Breggen, Geerike 13 13
15 5 Knetemann, Roxane 12 12
16 136 Majerus, Christine 9 3 12
17 147 Druyts, Kelly 12 12
18 99 Koedooder, Vera 11 11
19 64 Meijer, Rixt 5 6 11
20 146 D'Hoore, Jolien 11 11
21 131 Edmondson, Annette 9 9
22 121 Hoskins, Melissa 8 8
23 124 Maclean, Jessie 8 8
24 158 de Vuyst, Sofie 6 6
25 105 Brand, Lucinda 5 5
26 9 Kessler, Nina 4 1 5
27 154 Pitel, Edwige 5 5
28 20 Glasbergen, Jessica 3 3
29 161 Cant, Sanne 2 2
30 3 Devocht, Liesbet 2 2

                Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 105,6 km)

Middelburg - Vlissingen op 15 Juni 2012

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 130 Cure, Amy Mixed 3 * 2:39:36
2 103 Wild, Kirsten AA Drink/Leontien.nl * 2:39:57 0:21
3 93 Pieters, Amy SKIL-Argos Cycling Team * z.t.
4 8 van der Kamp, Laura Dolmans Boels Cycl Team z.t.
5 151 Biannic, Aude France National Team z.t.
6 94 Markus, Kelly SKIL-Argos Cycling Team z.t.
7 2 Ferrand Prevot, Pauline Rabo Women Cycling Team z.t.
8 98 van der Breggen, Geerike Sengers Ladies CyclingTm 2:39:59 0:23
9 147 Druyts, Kelly Topsport Vlaander-Ridley z.t.
10 146 D'Hoore, Jolien Topsport Vlaander-Ridley z.t.
11 91 Kanis, Janneke SKIL-Argos Cycling Team z.t.
12 136 Majerus, Christine Team GSD Gestion z.t.
13 121 Hoskins, Melissa Australia National Team z.t.
14 23 Soek, Julia Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
15 158 de Vuyst, Sofie Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
16 154 Pitel, Edwige France National Team z.t.
17 9 Kessler, Nina Dolmans Boels Cycl Team z.t.
18 20 Glasbergen, Jessica Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
19 4 DŁster, Sarah Rabo Women Cycling Team z.t.
20 1 Slappendel, Iris Rabo Women Cycling Team z.t.
21 104 Armitstead, Elizabeth AA Drink/Leontien.nl z.t.
22 152 Cordon, Audrey France National Team z.t.
23 102 van der Breggen, Anna Sengers Ladies CyclingTm z.t.
24 55 Knol, Willeke Jan van Arckel z.t.
25 99 Koedooder, Vera Sengers Ladies CyclingTm z.t.
26 148 Polspoel, Maaike Topsport Vlaander-Ridley z.t.
27 119 Gass, Daniela Abus Nutrixxion z.t.
28 117 Mackie, Emma Abus Nutrixxion z.t.
29 26 Bloem, Judith Restore Cycling z.t.
30 110 Dom, Annelies Steeds Vooraan Kontich z.t.
31 160 Hannes, Kaat Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
32 40 Klok, Ines Team Nutswerk z.t.
33 64 Meijer, Rixt People's Trust Ladies CT z.t.
34 22 Joling, Marije Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
35 13 Soemanta, Lisanne W.V. Noord-Holland z.t.
36 52 Kloppenburg, Margriet Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
37 159 Anouts, Anne Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
38 118 Schnitzmeier,Anna-Bianca Abus Nutrixxion z.t.
39 101 Buyl, Kimberly Sengers Ladies CyclingTm z.t.
40 58 Paassen, Sanne Jan van Arckel z.t.
41 63 Jelsma, Judith People's Trust Ladies CT z.t.
42 5 Knetemann, Roxane Rabo Women Cycling Team z.t.
43 92 van de Ree, Monique SKIL-Argos Cycling Team z.t.
44 123 Fry, Rowena Australia National Team z.t.
45 18 Hoeksma, Ilona W.V. Noord-Holland z.t.
46 27 Goossens, Veerle Restore Cycling z.t.
47 97 de Roover, Eline Sengers Ladies CyclingTm z.t.
48 54 Ceulemans, Dunja Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
49 161 Cant, Sanne Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
50 3 Devocht, Liesbet Rabo Women Cycling Team z.t.
51 11 Elzing, Karen Dolmans Boels Cycl Team z.t.
52 105 Brand, Lucinda AA Drink/Leontien.nl z.t.
53 34 van Kessel, Femke Mixed 1 z.t.
54 79 de Baat, Kim Mixed 2 z.t.
55 149 Belmans, Els Topsport Vlaander-Ridley z.t.
56 49 de Moyer, Tessa Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
57 61 Dijkman, Aagtje People's Trust Ladies CT z.t.
58 6 Talen, Rebecca Rabo Women Cycling Team z.t.
59 140 van Gogh, Natalie Team Ibis Cycles z.t.
60 21 Koster, Olivia Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
61 41 Gins, Tara Team Nutswerk z.t.
62 75 Kuiper, Jitske Water, Land en Dijken z.t.
63 12 Bras, Martine Dolmans Boels Cycl Team z.t.
64 83 Harris, Nikki Mixed 2 z.t.
65 16 Welter, Hannah W.V. Noord-Holland z.t.
66 24 Otten, Marissa Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
67 100 Lavrijssen, Birgit Sengers Ladies CyclingTm z.t.
68 155 Souyris, Manon France National Team z.t.
69 46 Tiessens, Ivana Ronald Mc Donald-Groning z.t.
70 120 JŲhrend, Marlen Abus Nutrixxion z.t.
71 62 Kreuze, Ingeborg People's Trust Ladies CT z.t.
72 19 van Veghel, Sandra Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
73 66 Jolink, Nathalie People's Trust Ladies CT z.t.
74 35 Donkers, Djoeke Mixed 1 z.t.
75 28 van Hoek, Lotte Restore Cycling z.t.
76 124 Maclean, Jessie Australia National Team z.t.
77 144 Roe, Eileen Team Ibis Cycles z.t.
78 116 Neylan, Rachel Abus Nutrixxion z.t.
79 109 Bamelis, Sanne Steeds Vooraan Kontich z.t.
80 53 Klep, Inge Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
81 156 Rivat, Amelie France National Team z.t.
82 122 Noonan, Sinead Australia National Team z.t.
83 14 Heijkoop, Anne W.V. Noord-Holland z.t.
84 108 de Vries, Marijn AA Drink/Leontien.nl z.t.
85 56 Stultiens, Sabrina Jan van Arckel z.t.
86 106 Wanroij, Marieke AA Drink/Leontien.nl z.t.
87 125 Sulzberger, Grace Australia National Team z.t.
88 135 Chaumet, Oriane Team GSD Gestion z.t.
89 137 Schink, Lina-Kristin Team GSD Gestion z.t.
90 65 Borgerink, MariŽl People's Trust Ladies CT z.t.
91 131 Edmondson, Annette Mixed 3 z.t.
92 30 Niessen, Kirsten Restore Cycling z.t.
93 128 Tomic, Josephine Mixed 3 z.t.
94 37 Janssen, Christel Team Nutswerk 2:41:09 1:33
95 10 Ensing, Janneke Dolmans Boels Cycl Team 2:41:20 1:44
96 38 van der Stelt, Iris Team Nutswerk 2:47:08 7:32
97 90 van Horik, Sofie SWABO Ladies Cycling Tm z.t.
98 50 Bongaards, Amanda Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
99 36 van Neck, Melissa Mixed 1 z.t.
100 74 Jeremiasse, Bernadette Water, Land en Dijken z.t.
101 88 van Wesdonk, Nathaly SWABO Ladies Cycling Tm z.t.
102 81 Janssen, Esmee Mixed 2 z.t.
103 29 Klomp, Manon Restore Cycling z.t.
104 80 Matthijsse, Mathilde Mixed 2 z.t.
105 86 van Santen, Domenique SWABO Ladies Cycling Tm z.t.
106 51 Simons, Suzan Dura Vermeer CyclingTeam z.t.
107 78 Slewe, Melissa Water, Land en Dijken z.t.
108 15 Neave, Ashleigh W.V. Noord-Holland z.t.
109 112 De Vestele, Adeline Steeds Vooraan Kontich z.t.
110 167 Roelen, Evy De Sprinters Malderen z.t.
111 39 Koops, Gerda Team Nutswerk z.t.
112 166 van den Steen, Goedele De Sprinters Malderen z.t.
113 33 Yukiyo, Hori Mixed 1 z.t.
114 139 Eshuis, Aafke Team Ibis Cycles z.t.
115 95 de Goede, Suzanne SKIL-Argos Cycling Team 2:47:12 7:36
116 126 Allen, Jessica Australia National Team z.t.
117 143 Barnes, Hannah Team Ibis Cycles z.t.
118 45 van Dijk, Kim Ronald Mc Donald-Groning z.t.
119 17 van Katwijk, Nathalie W.V. Noord-Holland z.t.
120 129 Kent, Sara Mixed 3 z.t.
121 60 Kogelman, Silke Jan van Arckel z.t.
122 111 Bolangier, Elke Steeds Vooraan Kontich z.t.
123 164 de Croock, Stephanie De Sprinters Malderen z.t.
124 157 Arys, Evelyn Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
125 168 Werner, Laure De Sprinters Malderen z.t.
126 57 Francke, Agnieta Jan van Arckel z.t.
127 42 Lodewyks, Steffi Team Nutswerk 2:47:17 7:41
128 145 Brulee, Latoya Topsport Vlaander-Ridley z.t.
129 115 Goss, Belinda Abus Nutrixxion z.t.
130 96 Visser, Adrie SKIL-Argos Cycling Team z.t.
48 Schuitema, Astrid Ronald Mc Donald-Groning Strijd gestaakt
59 Wagenaar, Hester Jan van Arckel Strijd gestaakt
73 Stoelwinder, Anneloes Water, Land en Dijken Strijd gestaakt
76 de Jong, Danielle Water, Land en Dijken Strijd gestaakt
77 Schooneman, Milou Water, Land en Dijken Strijd gestaakt
82 Verberne, Lana Mixed 2 Strijd gestaakt
84 Brogan, Keyleigh Mixed 2 Strijd gestaakt
85 Koorn, Harriet SWABO Ladies Cycling Tm Strijd gestaakt
87 van der Star, Simone SWABO Ladies Cycling Tm Strijd gestaakt
89 Laudy, Jeanine SWABO Ladies Cycling Tm Strijd gestaakt
107 Blaak, Chantal AA Drink/Leontien.nl Niet gestart
113 Jaspart, Larisa Steeds Vooraan Kontich Strijd gestaakt
138 Schmitt, Anne-Marie Team GSD Gestion Niet gestart
141 Thomasson, Martina Team Ibis Cycles Strijd gestaakt
153 Lesueur, Mťlodie France National Team Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.699 km/u

* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.


Sprint bonificatie seconden voor de 2e Etappe


Kls Deelnemer --1-- --2-- --3-- Totaal

1 103 Wild, Kirsten 3 3 6
2 130 Cure, Amy 3 3
3 104 Armitstead, Elizabeth 2 1 3
4 125 Sulzberger, Grace 2 2
5 93 Pieters, Amy 2 2
6 121 Hoskins, Melissa 1 1
7 1 Slappendel, Iris 1 1


Ploegen klassering van de 2e Etappe (Rit in lijn over 105,6 km)

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil

1 Mixed 3 22 7:59:34
2 SKIL-Argos Cycling Team 16 7:59:53 0:19
3 France National Team 26 7:59:55 0:21
4 Rabo Women Cycling Team 1 7:59:55 0:21
5 Dolmans Boels Cycl Team 2 7:59:55 0:21
6 AA Drink/Leontien.nl 18 7:59:55 0:21
7 Topsport Vlaander-Ridley 25 7:59:57 0:23
8 Sengers Ladies CyclingTm 17 7:59:57 0:23
9 Tm Specialized-DPD-SRAM 4 7:59:57 0:23
10 Nationale ploeg BelgiŽ 27 7:59:57 0:23
11 Abus Nutrixxion 20 7:59:57 0:23
12 People's Trust Ladies CT 11 7:59:57 0:23
13 Australia National Team 21 7:59:57 0:23
14 Dura Vermeer CyclingTeam 9 7:59:57 0:23
15 W.V. Noord-Holland 3 7:59:57 0:23
16 Jan van Arckel 10 7:59:57 0:23
17 Restore Cycling 5 7:59:57 0:23
18 Team GSD Gestion 23 7:59:57 0:23
19 Team Nutswerk 7 8:01:07 1:33
20 Steeds Vooraan Kontich 19 8:07:06 7:32
21 Mixed 2 14 8:07:06 7:32
22 Mixed 1 6 8:07:06 7:32
23 Team Ibis Cycles 24 8:07:06 7:32
24 Water, Land en Dijken 13 8:14:15 14:41
25 SWABO Ladies Cycling Tm 15 8:21:24 21:50
26 De Sprinters Malderen 28 8:21:28 21:54

Algemeen Individueel klassement na de 2e Etappe


Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil

1 Cure, Amy 130 Mixed 3 2:45:57
2 Wild, Kirsten 103 AA Drink/Leontien.nl 2:46:13 0:16
3 Pieters, Amy 93 SKIL-Argos Cycling Team 2:46:14 0:17
4 Slappendel, Iris 1 Rabo Women Cycling Team 2:46:16 0:19
5 Maclean, Jessie 124 Australia National Team 2:46:22 0:25
6 van der Breggen, Anna 102 Sengers Ladies CyclingTm 2:46:23 0:26
7 Armitstead, Elizabeth 104 AA Drink/Leontien.nl z.t.
8 Meijer, Rixt 64 People's Trust Ladies CT 2:46:27 0:30
9 Biannic, Aude 151 France National Team 2:46:28 0:31
10 DŁster, Sarah 4 Rabo Women Cycling Team z.t.
11 Devocht, Liesbet 3 Rabo Women Cycling Team z.t.
12 Koedooder, Vera 99 Sengers Ladies CyclingTm 2:46:29 0:32
13 Hoskins, Melissa 121 Australia National Team z.t.
14 Harris, Nikki 83 Mixed 2 z.t.
15 van Gogh, Natalie 140 Team Ibis Cycles 2:46:30 0:33
16 Ferrand Prevot, Pauline 2 Rabo Women Cycling Team z.t.
17 Neylan, Rachel 116 Abus Nutrixxion 2:46:33 0:36
18 de Vries, Marijn 108 AA Drink/Leontien.nl z.t.
19 de Vuyst, Sofie 158 Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
20 Knetemann, Roxane 5 Rabo Women Cycling Team 2:46:34 0:37
21 Tomic, Josephine 128 Mixed 3 z.t.
22 D'Hoore, Jolien 146 Topsport Vlaander-Ridley 2:46:35 0:38
23 Brand, Lucinda 105 AA Drink/Leontien.nl z.t.
24 Soemanta, Lisanne 13 W.V. Noord-Holland z.t.
25 Joling, Marije 22 Tm Specialized-DPD-SRAM 2:46:36 0:39
26 Noonan, Sinead 122 Australia National Team 2:46:37 0:40
27 Sulzberger, Grace 125 Australia National Team 2:46:38 0:41
28 Cant, Sanne 161 Nationale ploeg BelgiŽ 2:46:39 0:42
29 Cordon, Audrey 152 France National Team z.t.
30 Majerus, Christine 136 Team GSD Gestion 2:46:40 0:43
31 Kreuze, Ingeborg 62 People's Trust Ladies CT 2:46:41 0:44
32 Edmondson, Annette 131 Mixed 3 z.t.
33 Bras, Martine 12 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
34 Bloem, Judith 26 Restore Cycling 2:46:42 0:45
35 van der Breggen, Geerike 98 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
36 Paassen, Sanne 58 Jan van Arckel 2:46:43 0:46
37 JŲhrend, Marlen 120 Abus Nutrixxion z.t.
38 Schnitzmeier,Anna-Bianca 118 Abus Nutrixxion 2:46:44 0:47
39 Dom, Annelies 110 Steeds Vooraan Kontich z.t.
40 de Moyer, Tessa 49 Dura Vermeer CyclingTeam 2:46:45 0:48
41 van der Kamp, Laura 8 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
42 Pitel, Edwige 154 France National Team z.t.
43 Anouts, Anne 159 Nationale ploeg BelgiŽ 2:46:47 0:50
44 Druyts, Kelly 147 Topsport Vlaander-Ridley z.t.
45 van Hoek, Lotte 28 Restore Cycling z.t.
46 Kessler, Nina 9 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
47 Rivat, Amelie 156 France National Team 2:46:48 0:51
48 Fry, Rowena 123 Australia National Team z.t.
49 Otten, Marissa 24 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
50 Tiessens, Ivana 46 Ronald Mc Donald-Groning 2:46:49 0:52
51 Belmans, Els 149 Topsport Vlaander-Ridley z.t.
52 de Baat, Kim 79 Mixed 2 z.t.
53 Lavrijssen, Birgit 100 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
54 Wanroij, Marieke 106 AA Drink/Leontien.nl 2:46:50 0:53
55 Buyl, Kimberly 101 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
56 Stultiens, Sabrina 56 Jan van Arckel 2:46:51 0:54
57 van Veghel, Sandra 19 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
58 Kanis, Janneke 91 SKIL-Argos Cycling Team z.t.
59 van Kessel, Femke 34 Mixed 1 2:46:52 0:55
60 Hoeksma, Ilona 18 W.V. Noord-Holland 2:46:53 0:56
61 Knol, Willeke 55 Jan van Arckel z.t.
62 Welter, Hannah 16 W.V. Noord-Holland 2:46:54 0:57
63 Heijkoop, Anne 14 W.V. Noord-Holland z.t.
64 Soek, Julia 23 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
65 Polspoel, Maaike 148 Topsport Vlaander-Ridley z.t.
66 van de Ree, Monique 92 SKIL-Argos Cycling Team z.t.
67 Kloppenburg, Margriet 52 Dura Vermeer CyclingTeam 2:46:55 0:58
68 Hannes, Kaat 160 Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
69 Kuiper, Jitske 75 Water, Land en Dijken 2:46:56 0:59
70 Ceulemans, Dunja 54 Dura Vermeer CyclingTeam 2:46:57 1:00
71 Gass, Daniela 119 Abus Nutrixxion z.t.
72 Elzing, Karen 11 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
73 Glasbergen, Jessica 20 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
74 Roe, Eileen 144 Team Ibis Cycles z.t.
75 Markus, Kelly 94 SKIL-Argos Cycling Team 2:46:58 1:01
76 Dijkman, Aagtje 61 People's Trust Ladies CT z.t.
77 Mackie, Emma 117 Abus Nutrixxion 2:47:01 1:04
78 de Roover, Eline 97 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
79 Donkers, Djoeke 35 Mixed 1 z.t.
80 Talen, Rebecca 6 Rabo Women Cycling Team 2:47:02 1:05
81 Klok, Ines 40 Team Nutswerk 2:47:03 1:06
82 Goossens, Veerle 27 Restore Cycling 2:47:06 1:09
83 Souyris, Manon 155 France National Team 2:47:09 1:12
84 Bamelis, Sanne 109 Steeds Vooraan Kontich 2:47:10 1:13
85 Borgerink, MariŽl 65 People's Trust Ladies CT 2:47:11 1:14
86 Klep, Inge 53 Dura Vermeer CyclingTeam 2:47:12 1:15
87 Jelsma, Judith 63 People's Trust Ladies CT 2:47:16 1:19
88 Chaumet, Oriane 135 Team GSD Gestion 2:47:18 1:21
89 Niessen, Kirsten 30 Restore Cycling 2:47:22 1:25
90 Jolink, Nathalie 66 People's Trust Ladies CT 2:47:25 1:28
91 Gins, Tara 41 Team Nutswerk z.t.
92 Koster, Olivia 21 Tm Specialized-DPD-SRAM 2:47:30 1:33
93 Schink, Lina-Kristin 137 Team GSD Gestion 2:48:01 2:04
94 Ensing, Janneke 10 Dolmans Boels Cycl Team 2:48:14 2:17
95 Janssen, Christel 37 Team Nutswerk 2:48:32 2:35
96 Visser, Adrie 96 SKIL-Argos Cycling Team 2:53:46 7:49
97 Arys, Evelyn 157 Nationale ploeg BelgiŽ 2:53:47 7:50
98 Matthijsse, Mathilde 80 Mixed 2 2:53:50 7:53
99 Brulee, Latoya 145 Topsport Vlaander-Ridley 2:53:53 7:56
100 Kent, Sara 129 Mixed 3 2:53:56 7:59
101 Allen, Jessica 126 Australia National Team z.t.
102 Lodewyks, Steffi 42 Team Nutswerk 2:53:57 8:00
103 Barnes, Hannah 143 Team Ibis Cycles z.t.
104 Neave, Ashleigh 15 W.V. Noord-Holland 2:54:00 8:03
105 de Goede, Suzanne 95 SKIL-Argos Cycling Team 2:54:01 8:04
106 Eshuis, Aafke 139 Team Ibis Cycles 2:54:02 8:05
107 de Croock, Stephanie 164 De Sprinters Malderen 2:54:04 8:07
108 Bongaards, Amanda 50 Dura Vermeer CyclingTeam 2:54:05 8:08
109 van der Stelt, Iris 38 Team Nutswerk 2:54:09 8:12
110 van Santen, Domenique 86 SWABO Ladies Cycling Tm 2:54:10 8:13
111 van Dijk, Kim 45 Ronald Mc Donald-Groning z.t.
112 Jeremiasse, Bernadette 74 Water, Land en Dijken 2:54:11 8:14
113 Goss, Belinda 115 Abus Nutrixxion 2:54:12 8:15
114 Slewe, Melissa 78 Water, Land en Dijken z.t.
115 Kogelman, Silke 60 Jan van Arckel 2:54:14 8:17
116 Bolangier, Elke 111 Steeds Vooraan Kontich 2:54:20 8:23
117 Roelen, Evy 167 De Sprinters Malderen 2:54:22 8:25
118 Koops, Gerda 39 Team Nutswerk z.t.
119 Klomp, Manon 29 Restore Cycling z.t.
120 van Wesdonk, Nathaly 88 SWABO Ladies Cycling Tm 2:54:24 8:27
121 Francke, Agnieta 57 Jan van Arckel 2:54:27 8:30
122 van Horik, Sofie 90 SWABO Ladies Cycling Tm 2:54:30 8:33
123 Simons, Suzan 51 Dura Vermeer CyclingTeam 2:54:32 8:35
124 van den Steen, Goedele 166 De Sprinters Malderen z.t.
125 Werner, Laure 168 De Sprinters Malderen 2:54:33 8:36
126 Yukiyo, Hori 33 Mixed 1 z.t.
127 Janssen, Esmee 81 Mixed 2 2:54:34 8:37
128 De Vestele, Adeline 112 Steeds Vooraan Kontich 2:54:35 8:38
129 van Neck, Melissa 36 Mixed 1 2:54:36 8:39
130 van Katwijk, Nathalie 17 W.V. Noord-Holland 2:54:37 8:40


Algemeen Jongeren klassement na de 2e Etappe


Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil

1 Cure, Amy 130 Mixed 3 2:45:57
2 Pieters, Amy 93 SKIL-Argos Cycling Team 2:46:14 0:17
3 van der Breggen, Anna 102 Sengers Ladies CyclingTm 2:46:23 0:26
4 Biannic, Aude 151 France National Team 2:46:28 0:31
5 Hoskins, Melissa 121 Australia National Team 2:46:29 0:32
6 Ferrand Prevot, Pauline 2 Rabo Women Cycling Team 2:46:30 0:33
7 D'Hoore, Jolien 146 Topsport Vlaander-Ridley 2:46:35 0:38
8 Noonan, Sinead 122 Australia National Team 2:46:37 0:40
9 Cant, Sanne 161 Nationale ploeg BelgiŽ 2:46:39 0:42
10 Edmondson, Annette 131 Mixed 3 2:46:41 0:44
11 Bloem, Judith 26 Restore Cycling 2:46:42 0:45
12 Schnitzmeier,Anna-Bianca 118 Abus Nutrixxion 2:46:44 0:47
13 de Moyer, Tessa 49 Dura Vermeer CyclingTeam 2:46:45 0:48
14 van der Kamp, Laura 8 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
15 van Hoek, Lotte 28 Restore Cycling 2:46:47 0:50
16 Tiessens, Ivana 46 Ronald Mc Donald-Groning 2:46:49 0:52
17 de Baat, Kim 79 Mixed 2 z.t.
18 Lavrijssen, Birgit 100 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
19 Stultiens, Sabrina 56 Jan van Arckel 2:46:51 0:54
20 Hoeksma, Ilona 18 W.V. Noord-Holland 2:46:53 0:56
21 Knol, Willeke 55 Jan van Arckel z.t.
22 Soek, Julia 23 Tm Specialized-DPD-SRAM 2:46:54 0:57
23 Hannes, Kaat 160 Nationale ploeg BelgiŽ 2:46:55 0:58
24 Elzing, Karen 11 Dolmans Boels Cycl Team 2:46:57 1:00
25 Markus, Kelly 94 SKIL-Argos Cycling Team 2:46:58 1:01
26 de Roover, Eline 97 Sengers Ladies CyclingTm 2:47:01 1:04
27 Talen, Rebecca 6 Rabo Women Cycling Team 2:47:02 1:05
28 Goossens, Veerle 27 Restore Cycling 2:47:06 1:09
29 Souyris, Manon 155 France National Team 2:47:09 1:12
30 Bamelis, Sanne 109 Steeds Vooraan Kontich 2:47:10 1:13
31 Borgerink, MariŽl 65 People's Trust Ladies CT 2:47:11 1:14
32 Chaumet, Oriane 135 Team GSD Gestion 2:47:18 1:21
33 Gins, Tara 41 Team Nutswerk 2:47:25 1:28
34 Janssen, Christel 37 Team Nutswerk 2:48:32 2:35
35 Arys, Evelyn 157 Nationale ploeg BelgiŽ 2:53:47 7:50
36 Kent, Sara 129 Mixed 3 2:53:56 7:59
37 Allen, Jessica 126 Australia National Team z.t.
38 Lodewyks, Steffi 42 Team Nutswerk 2:53:57 8:00
39 Barnes, Hannah 143 Team Ibis Cycles z.t.
40 Neave, Ashleigh 15 W.V. Noord-Holland 2:54:00 8:03
41 van der Stelt, Iris 38 Team Nutswerk 2:54:09 8:12
42 van Santen, Domenique 86 SWABO Ladies Cycling Tm 2:54:10 8:13
43 Jeremiasse, Bernadette 74 Water, Land en Dijken 2:54:11 8:14
44 Roelen, Evy 167 De Sprinters Malderen 2:54:22 8:25
45 van Wesdonk, Nathaly 88 SWABO Ladies Cycling Tm 2:54:24 8:27
46 Francke, Agnieta 57 Jan van Arckel 2:54:27 8:30
47 Janssen, Esmee 81 Mixed 2 2:54:34 8:37
48 van Neck, Melissa 36 Mixed 1 2:54:36 8:39


Stand Groene Trui Puntenklassement na de 2e Etappe

Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal

1 93 Pieters, Amy 9 18 27
2 103 Wild, Kirsten 4 19 23
3 130 Cure, Amy 20 20
4 8 van der Kamp, Laura 17 17
5 151 Biannic, Aude 16 16
6 94 Markus, Kelly 15 15
7 2 Ferrand Prevot, Pauline 14 14
8 98 van der Breggen, Geerike 13 13
9 147 Druyts, Kelly 12 12
10 146 D'Hoore, Jolien 11 11
11 1 Slappendel, Iris 10 1 11
12 91 Kanis, Janneke 10 10
13 136 Majerus, Christine 9 9
14 121 Hoskins, Melissa 8 8
15 124 Maclean, Jessie 8 8
16 23 Soek, Julia 7 7
17 102 van der Breggen, Anna 7 7
18 158 de Vuyst, Sofie 6 6
19 104 Armitstead, Elizabeth 6 6
20 154 Pitel, Edwige 5 5
21 4 DŁster, Sarah 3 2 5
22 64 Meijer, Rixt 5 5
23 9 Kessler, Nina 4 4
24 20 Glasbergen, Jessica 3 3
25 3 Devocht, Liesbet 2 2
26 96 Visser, Adrie 1 1


Stand Rode Trui Sprintklassement na de 2e Etappe

Kls Deelnr Naam -1- -2- Totaal

1 103 Wild, Kirsten 10 10
2 130 Cure, Amy 5 5
3 104 Armitstead, Elizabeth 4 4
4 125 Sulzberger, Grace 3 3
5 93 Pieters, Amy 3 3
6 121 Hoskins, Melissa 1 1
7 1 Slappendel, Iris 1 1


Rode Trui Sprintklassement punten voor de 2e Etappe


Kls Deelnemer --1-- --2-- --3-- Totaal

1 103 Wild, Kirsten 5 5 10
2 130 Cure, Amy 5 5
3 104 Armitstead, Elizabeth 3 1 4
4 125 Sulzberger, Grace 3 3
5 93 Pieters, Amy 3 3
6 121 Hoskins, Melissa 1 1
7 1 Slappendel, Iris 1 1


Algemeen Ploegen klassement na de 2e Etappe

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil

1 Rabo Women Cycling Team 1 8:19:11
2 AA Drink/Leontien.nl 18 8:19:24 0:13
3 Mixed 3 22 8:19:25 0:14
4 Australia National Team 21 8:19:29 0:18
5 SKIL-Argos Cycling Team 16 8:19:34 0:23
6 Sengers Ladies CyclingTm 17 8:19:34 0:23
7 Nationale ploeg BelgiŽ 27 8:19:46 0:35
8 France National Team 26 8:19:52 0:41
9 Topsport Vlaander-Ridley 25 8:19:57 0:46
10 Abus Nutrixxion 20 8:20:00 0:49
11 People's Trust Ladies CT 11 8:20:06 0:55
12 Dolmans Boels Cycl Team 2 8:20:13 1:02
13 Tm Specialized-DPD-SRAM 4 8:20:15 1:04
14 W.V. Noord-Holland 3 8:20:19 1:08
15 Jan van Arckel 10 8:20:27 1:16
16 Restore Cycling 5 8:20:35 1:24
17 Dura Vermeer CyclingTeam 9 8:20:36 1:25
18 Team GSD Gestion 23 8:20:57 1:46
19 Team Nutswerk 7 8:21:52 2:41
20 Mixed 2 14 8:27:08 7:57
21 Team Ibis Cycles 24 8:27:16 8:05
22 Steeds Vooraan Kontich 19 8:28:10 8:59
23 Mixed 1 6 8:28:26 9:15
24 Water, Land en Dijken 13 8:35:19 16:08
25 SWABO Ladies Cycling Tm 15 8:42:20 23:09
26 De Sprinters Malderen 28 8:42:55 23:44

          Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

Middelburg Van Dam tot Dam op 14 Juni 2012

Klas Naam Deelnr Ploeg T i j d Verschil Km/u

1 Slappendel, Iris 1 RBW 6:18.76 47.523
2 Pieters, Amy 93 SKI 6:23.06 4.30 46.990
3 Maclean, Jessie 124 AUS 6:23.09 4.33 46.986
4 van der Breggen, Anna 102 SLT 6:24.09 5.33 46.864
5 Armitstead, Elizabeth 104 LNL 6:27.44 8.68 46.459
6 Meijer, Rixt 64 PTL 6:28.40 9.64 46.344
7 Wild, Kirsten 103 LNL 6:28.75 9.99 46.302
8 DŁster, Sarah 4 RBW 6:29.79 11.03 46.179
9 Devocht, Liesbet 3 RBW 6:29.80 11.04 46.178
10 Visser, Adrie 96 SKI 6:29.96 11.20 46.159
11 Koedooder, Vera 99 SLT 6:30.33 11.57 46.115
12 Harris, Nikki 83 MX2 6:30.80 12.04 46.059
13 Biannic, Aude 151 FRA 6:31.10 12.34 46.024
14 Hoskins, Melissa 121 AUS 6:31.41 12.65 45.988
15 van Gogh, Natalie 140 DPD 6:31.47 12.71 45.981
16 Ferrand Prevot, Pauline 2 RBW 6:33.57 14.81 45.735
17 Neylan, Rachel 116 NXX 6:34.25 15.49 45.656
18 Cure, Amy 130 JAT 6:34.46 15.70 45.632
19 de Vries, Marijn 108 LNL 6:34.50 15.74 45.627
20 de Vuyst, Sofie 158 BEL 6:34.92 16.16 45.579
21 Knetemann, Roxane 5 RBW 6:35.18 16.42 45.549
22 Tomic, Josephine 128 JAT 6:35.32 16.56 45.533
23 Arys, Evelyn 157 BEL 6:35.44 16.68 45.519
24 Brulee, Latoya 145 VLL 6:36.04 17.28 45.450
25 D'Hoore, Jolien 146 VLL 6:36.10 17.34 45.443
26 Brand, Lucinda 105 LNL 6:36.24 17.48 45.427
27 Soemanta, Lisanne 13 NOH 6:36.89 18.13 45.353
28 Joling, Marije 22 SDS 6:37.78 19.02 45.251
29 Noonan, Sinead 122 AUS 6:38.09 19.33 45.216
30 Koorn, Harriet 85 SWA 6:38.86 20.10 45.129
31 Blaak, Chantal 107 LNL 6:39.09 20.33 45.103
32 Cant, Sanne 161 BEL 6:40.12 21.36 44.987
33 Cordon, Audrey 152 FRA 6:40.40 21.64 44.955
34 Lodewyks, Steffi 42 NUT 6:40.68 21.92 44.924
35 Sulzberger, Grace 125 AUS 6:41.21 22.45 44.864
36 Christine, Majerus 136 GSD 6:41.85 23.09 44.793
37 Kreuze, Ingeborg 62 PTL 6:42.15 23.39 44.759
38 Bras, Martine 12 DLT 6:42.81 24.05 44.686
39 Matthijsse, Mathilde 80 MX2 6:42.83 24.07 44.684
40 Bloem, Judith 26 RES 6:43.11 24.35 44.653
41 van der Breggen, Geerike 98 SLT 6:43.13 24.37 44.651
42 Kent, Sara 129 JAT 6:44.63 25.87 44.485
43 Allen, Jessica 126 AUS 6:44.94 26.18 44.451
43 Paassen, Sanne 58 JVA z.t.
45 JŲhrend, Marlen 120 NXX 6:44.97 26.21 44.448
46 Schnitzmeier,Anna-Bianca 118 NXX 6:45.54 26.78 44.385
47 Barnes, Hannah 143 DPD 6:45.93 27.17 44.343
47 Dom, Annelies 110 SVK z.t.
49 de Moyer, Tessa 49 DUV 6:46.06 27.30 44.328
50 Pitel, Edwige 154 FRA 6:46.45 27.69 44.286
51 Anouts, Anne 159 BEL 6:48.03 29.27 44.114
52 Druyts, Kelly 147 VLL 6:48.12 29.36 44.105
53 van Hoek, Lotte 28 RES 6:48.22 29.46 44.094
54 van der Kamp, Laura 8 DLT 6:48.34 29.58 44.081
55 Kessler, Nina 9 DLT 6:48.98 30.22 44.012
56 Rivat, Amelie 156 FRA 6:49.20 30.44 43.988
57 Fry, Rowena 123 AUS 6:49.57 30.81 43.949
58 de Goede, Suzanne 95 SKI 6:49.60 30.84 43.945
59 Otten, Marissa 24 SDS 6:49.88 31.12 43.915
60 Tiessens, Ivana 46 RMD 6:50.43 31.67 43.856
61 Belmans, Els 149 VLL 6:50.73 31.97 43.824
62 Lavrijssen, Birgit 100 SLT 6:50.92 32.16 43.804
62 de Baat, Kim 79 MX2 z.t.
64 Wanroij, Marieke 106 LNL 6:51.24 32.48 43.770
65 Buyl, Kimberly 101 SLT 6:51.53 32.77 43.739
66 Stultiens, Sabrina 56 JVA 6:52.09 33.33 43.680
67 Lesueur, Mťlodie 153 FRA 6:52.43 33.67 43.644
68 van Veghel, Sandra 19 SDS 6:52.46 33.70 43.641
69 de Croock, Stephanie 164 DSM 6:52.60 33.84 43.626
70 Kanis, Janneke 91 SKI 6:52.72 33.96 43.613
71 Neave, Ashleigh 15 NOH 6:52.93 34.17 43.591
72 van Kessel, Femke 34 MX1 6:53.89 35.13 43.490
73 Ensing, Janneke 10 DLT 6:54.64 35.88 43.411
74 Eshuis, Aafke 139 DPD 6:54.67 35.91 43.408
75 Hoeksma, Ilona 18 NOH 6:54.73 35.97 43.402
76 Knol, Willeke 55 JVA 6:54.86 36.10 43.388
77 Goss, Belinda 115 NXX 6:55.26 36.50 43.346
78 Welter, Hannah 16 NOH 6:55.40 36.64 43.332
79 Heijkoop, Anne 14 NOH 6:55.67 36.91 43.304
80 Soek, Julia 23 SDS 6:55.84 37.08 43.286
81 Polspoel, Maaike 148 VLL 6:55.92 37.16 43.278
82 van de Ree, Monique 92 SKI 6:55.94 37.18 43.275
83 Kloppenburg, Margriet 52 DUV 6:56.59 37.83 43.208
84 Hannes, Kaat 160 BEL 6:56.62 37.86 43.205
85 Bongaards, Amanda 50 DUV 6:57.56 38.80 43.108
86 Kuiper, Jitske 75 WLD 6:57.66 38.90 43.097
87 Ceulemans, Dunja 54 DUV 6:58.07 39.31 43.055
88 Gass, Daniela 119 NXX 6:58.12 39.36 43.050
89 Elzing, Karen 11 DLT 6:58.22 39.46 43.040
90 Roe, Eileen 144 DPD 6:58.40 39.64 43.021
90 Glasbergen, Jessica 20 SDS z.t.
92 van Dijk, Kim 45 RMD 6:58.48 39.72 43.013
93 Dijkman, Aagtje 61 PTL 6:59.58 40.82 42.900
94 Anne-Marie, Schmitt 138 GSD 7:00.19 41.43 42.838
95 Markus, Kelly 94 SKI 7:01.30 42.54 42.725
96 van der Stelt, Iris 38 NUT 7:01.42 42.66 42.713
97 Schuitema, Astrid 48 RMD 7:01.81 43.05 42.673
98 Mackie, Emma 117 NXX 7:02.04 43.28 42.650
99 Edmondson, Annette 131 JAT 7:02.12 43.36 42.642
100 Thomasson, Martina 141 DPD 7:02.24 43.48 42.630
101 Kogelman, Silke 60 JVA 7:02.32 43.56 42.622
102 van Santen, Domenique 86 SWA 7:02.36 43.60 42.618
103 de Roover, Eline 97 SLT 7:02.41 43.65 42.613
104 Donkers, Djoeke 35 MX1 7:02.69 43.93 42.584
105 Talen, Rebecca 6 RBW 7:03.39 44.63 42.514
106 Jeremiasse, Bernadette 74 WLD 7:03.50 44.74 42.503
107 Slewe, Melissa 78 WLD 7:04.52 45.76 42.401
108 Klok, Ines 40 NUT 7:04.92 46.16 42.361
109 Goossens, Veerle 27 RES 7:07.78 49.02 42.078
110 Bolangier, Elke 111 SVK 7:08.02 49.26 42.054
111 de Jong, Danielle 76 WLD 7:08.97 50.21 41.961
112 Souyris, Manon 155 FRA 7:10.21 51.45 41.840
113 Bamelis, Sanne 109 SVK 7:11.93 53.17 41.673
114 Borgerink, MariŽl 65 PTL 7:12.03 53.27 41.664
115 Klep, Inge 53 DUV 7:13.49 54.73 41.523
116 Roelen, Evy 167 DSM 7:14.44 55.68 41.433
117 Verberne, Lana 82 MX2 7:14.46 55.70 41.431
118 Koops, Gerda 39 NUT 7:14.55 55.79 41.422
119 Klomp, Manon 29 RES 7:14.87 56.11 41.392
120 Francke, Agnieta 57 JVA 7:15.47 56.71 41.335
121 van Wesdonk, Nathaly 88 SWA 7:16.51 57.75 41.236
122 Jelsma, Judith 63 PTL 7:17.37 58.61 41.155
123 Oriane, Chaumet 135 GSD 7:19.25 1:00.49 40.979
124 Werner, Laure 168 DSM 7:21.25 1:02.49 40.793
125 van Horik, Sofie 90 SWA 7:22.57 1:03.81 40.672
126 Niessen, Kirsten 30 RES 7:23.31 1:04.55 40.604
127 Janssen, Christel 37 NUT 7:23.95 1:05.19 40.545
128 Simons, Suzan 51 DUV 7:24.40 1:05.64 40.504
129 Brogan, Keyleigh 84 MX2 7:24.62 1:05.86 40.484
130 van den Steen, Goedele 166 DSM 7:24.65 1:05.89 40.481
131 van Katwijk, Nathalie 17 NOH 7:25.20 1:06.44 40.431
132 Yukiyo, Hori 33 MX1 7:25.86 1:07.10 40.371
133 Jolink, Nathalie 66 PTL 7:26.10 1:07.34 40.350
134 Gins, Tara 41 NUT 7:26.44 1:07.68 40.319
135 Janssen, Esmee 81 MX2 7:26.83 1:08.07 40.284
136 De Vestele, Adeline 112 SVK 7:27.34 1:08.58 40.238
137 van Neck, Melissa 36 MX1 7:28.65 1:09.89 40.120
138 Koster, Olivia 21 SDS 7:31.41 1:12.65 39.875
139 van der Star, Simone 87 SWA 7:31.62 1:12.86 39.857
140 Laudy, Jeanine 89 SWA 7:31.78 1:13.02 39.842
141 Wagenaar, Hester 59 JVA 7:39.82 1:21.06 39.146
142 Lina-Kristin, Schink 137 GSD 7:42.29 1:23.53 38.937
143 Stoelwinder, Anneloes 73 WLD 7:45.97 1:27.21 38.629
144 Schooneman, Milou 77 WLD 7:48.94 1:30.18 38.384
145 Jaspart, Larisa 113 SVK 8:04.76 1:46.00 37.132
Bazuin, Dirkje 25 RES Strijd gestaakt
Visser, Judith 47 RMD Niet gestart
Duyck, Ann-Sophie 162 BEL Niet gestart


Ploegen klassering van de 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil

1 Rabo Women Cycling Team 1 19:16
2 AA Drink/Leontien.nl 18 19:29 0:13
3 Australia National Team 21 19:32 0:16
4 Sengers Ladies CyclingTm 17 19:37 0:21
5 SKIL-Argos Cycling Team 16 19:41 0:25
6 Nationale ploeg BelgiŽ 27 19:49 0:33
7 Jayco AIS Australia 22 19:53 0:37
8 France National Team 26 19:57 0:41
9 Topsport Vlaander-Ridley 25 20:00 0:44
10 Mix Theo Middelkamp 14 20:02 0:46
11 Abus Nutrixxion 20 20:03 0:47
12 People's Trust Ladies CT 11 20:09 0:53
13 Team Ibis Cycles 24 20:10 0:54
14 Dolmans Boels Cycl Team 2 20:18 1:02
15 Tm Specialized-DPD-SRAM 4 20:18 1:02
16 W.V. Noord-Holland 3 20:22 1:06
17 Jan van Arckel 10 20:30 1:14
18 Restore Cycling 5 20:38 1:22
19 Dura Vermeer CyclingTeam 9 20:39 1:23
20 Team Nutswerk 7 20:45 1:29
21 Ronald Mc Donald-Groning 8 20:49 1:33
22 SWABO Ladies Cycling Tm 15 20:56 1:40
23 Team GSD Gestion 23 21:00 1:44
24 Steeds Vooraan Kontich 19 21:04 1:48
25 Water, Land en Dijken 13 21:04 1:48
26 NWVG-Bike4Air-Ladies cyc 6 21:20 2:04
27 De Sprinters Malderen 28 21:27 2:11


Jongerenklassement 1e Etappe (Individuele tijdrit over 5 km)

Middelburg Van Dam tot Dam op 14 Juni 2012

Klas Naam Deelnr Ploeg T i j d Verschil Km/u

1 Pieters, Amy 93 SKI 6:23.06 46.990
2 van der Breggen, Anna 102 SLT 6:24.09 1.03 46.864
3 Biannic, Aude 151 FRA 6:31.10 8.04 46.024
4 Hoskins, Melissa 121 AUS 6:31.41 8.35 45.988
5 Ferrand Prevot, Pauline 2 RBW 6:33.57 10.51 45.735
6 Cure, Amy 130 JAT 6:34.46 11.40 45.632
7 Arys, Evelyn 157 BEL 6:35.44 12.38 45.519
8 D'Hoore, Jolien 146 VLL 6:36.10 13.04 45.443
9 Noonan, Sinead 122 AUS 6:38.09 15.03 45.216
10 Cant, Sanne 161 BEL 6:40.12 17.06 44.987
11 Lodewyks, Steffi 42 NUT 6:40.68 17.62 44.924
12 Bloem, Judith 26 RES 6:43.11 20.05 44.653
13 Kent, Sara 129 JAT 6:44.63 21.57 44.485
14 Allen, Jessica 126 AUS 6:44.94 21.88 44.451
15 Schnitzmeier,Anna-Bianca 118 NXX 6:45.54 22.48 44.385
16 Barnes, Hannah 143 DPD 6:45.93 22.87 44.343
17 de Moyer, Tessa 49 DUV 6:46.06 23.00 44.328
18 van Hoek, Lotte 28 RES 6:48.22 25.16 44.094
19 van der Kamp, Laura 8 DLT 6:48.34 25.28 44.081
20 Tiessens, Ivana 46 RMD 6:50.43 27.37 43.856
21 Lavrijssen, Birgit 100 SLT 6:50.92 27.86 43.804
21 de Baat, Kim 79 MX2 z.t.
23 Stultiens, Sabrina 56 JVA 6:52.09 29.03 43.680
24 Lesueur, Mťlodie 153 FRA 6:52.43 29.37 43.644
25 Neave, Ashleigh 15 NOH 6:52.93 29.87 43.591
26 Hoeksma, Ilona 18 NOH 6:54.73 31.67 43.402
27 Knol, Willeke 55 JVA 6:54.86 31.80 43.388
28 Soek, Julia 23 SDS 6:55.84 32.78 43.286
29 Hannes, Kaat 160 BEL 6:56.62 33.56 43.205
30 Elzing, Karen 11 DLT 6:58.22 35.16 43.040
31 Markus, Kelly 94 SKI 7:01.30 38.24 42.725
32 van der Stelt, Iris 38 NUT 7:01.42 38.36 42.713
33 Edmondson, Annette 131 JAT 7:02.12 39.06 42.642
34 van Santen, Domenique 86 SWA 7:02.36 39.30 42.618
35 de Roover, Eline 97 SLT 7:02.41 39.35 42.613
36 Talen, Rebecca 6 RBW 7:03.39 40.33 42.514
37 Jeremiasse, Bernadette 74 WLD 7:03.50 40.44 42.503
38 Goossens, Veerle 27 RES 7:07.78 44.72 42.078
39 de Jong, Danielle 76 WLD 7:08.97 45.91 41.961
40 Souyris, Manon 155 FRA 7:10.21 47.15 41.840
41 Bamelis, Sanne 109 SVK 7:11.93 48.87 41.673
42 Borgerink, MariŽl 65 PTL 7:12.03 48.97 41.664
43 Roelen, Evy 167 DSM 7:14.44 51.38 41.433
44 Verberne, Lana 82 MX2 7:14.46 51.40 41.431
45 Francke, Agnieta 57 JVA 7:15.47 52.41 41.335
46 van Wesdonk, Nathaly 88 SWA 7:16.51 53.45 41.236
47 Oriane, Chaumet 135 GSD 7:19.25 56.19 40.979
48 Janssen, Christel 37 NUT 7:23.95 1:00.89 40.545
49 Brogan, Keyleigh 84 MX2 7:24.62 1:01.56 40.484
50 Gins, Tara 41 NUT 7:26.44 1:03.38 40.319
51 Janssen, Esmee 81 MX2 7:26.83 1:03.77 40.284
52 van Neck, Melissa 36 MX1 7:28.65 1:05.59 40.120
53 van der Star, Simone 87 SWA 7:31.62 1:08.56 39.857
54 Schooneman, Milou 77 WLD 7:48.94 1:25.88 38.384
55 Jaspart, Larisa 113 SVK 8:04.76 1:41.70 37.132


Algemeen Individueel klassement na de 1e Etappe


Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil

1 Slappendel, Iris 1 Rabo Women Cycling Team 6:18
2 Pieters, Amy 93 SKIL-Argos Cycling Team 6:23 0:05
3 Maclean, Jessie 124 Australia National Team z.t.
4 van der Breggen, Anna 102 Sengers Ladies CyclingTm 6:24 0:06
5 Armitstead, Elizabeth 104 AA Drink/Leontien.nl 6:27 0:09
6 Meijer, Rixt 64 People's Trust Ladies CT 6:28 0:10
7 Wild, Kirsten 103 AA Drink/Leontien.nl z.t.
8 DŁster, Sarah 4 Rabo Women Cycling Team 6:29 0:11
9 Devocht, Liesbet 3 Rabo Women Cycling Team z.t.
10 Visser, Adrie 96 SKIL-Argos Cycling Team z.t.
11 Koedooder, Vera 99 Sengers Ladies CyclingTm 6:30 0:12
12 Harris, Nikki 83 Mix Theo Middelkamp z.t.
13 Biannic, Aude 151 France National Team 6:31 0:13
14 Hoskins, Melissa 121 Australia National Team z.t.
15 van Gogh, Natalie 140 Team Ibis Cycles z.t.
16 Ferrand Prevot, Pauline 2 Rabo Women Cycling Team 6:33 0:15
17 Neylan, Rachel 116 Abus Nutrixxion 6:34 0:16
18 Cure, Amy 130 Jayco AIS Australia z.t.
19 de Vries, Marijn 108 AA Drink/Leontien.nl z.t.
20 de Vuyst, Sofie 158 Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
21 Knetemann, Roxane 5 Rabo Women Cycling Team 6:35 0:17
22 Tomic, Josephine 128 Jayco AIS Australia z.t.
23 Arys, Evelyn 157 Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
24 Brulee, Latoya 145 Topsport Vlaander-Ridley 6:36 0:18
25 D'Hoore, Jolien 146 Topsport Vlaander-Ridley z.t.
26 Brand, Lucinda 105 AA Drink/Leontien.nl z.t.
27 Soemanta, Lisanne 13 W.V. Noord-Holland z.t.
28 Joling, Marije 22 Tm Specialized-DPD-SRAM 6:37 0:19
29 Noonan, Sinead 122 Australia National Team 6:38 0:20
30 Koorn, Harriet 85 SWABO Ladies Cycling Tm z.t.
31 Blaak, Chantal 107 AA Drink/Leontien.nl 6:39 0:21
32 Cant, Sanne 161 Nationale ploeg BelgiŽ 6:40 0:22
33 Cordon, Audrey 152 France National Team z.t.
34 Lodewyks, Steffi 42 Team Nutswerk z.t.
35 Sulzberger, Grace 125 Australia National Team 6:41 0:23
36 Christine, Majerus 136 Team GSD Gestion z.t.
37 Kreuze, Ingeborg 62 People's Trust Ladies CT 6:42 0:24
38 Bras, Martine 12 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
39 Matthijsse, Mathilde 80 Mix Theo Middelkamp z.t.
40 Bloem, Judith 26 Restore Cycling 6:43 0:25
41 van der Breggen, Geerike 98 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
42 Kent, Sara 129 Jayco AIS Australia 6:44 0:26
43 Allen, Jessica 126 Australia National Team z.t.
43 Paassen, Sanne 58 Jan van Arckel z.t.
45 JŲhrend, Marlen 120 Abus Nutrixxion z.t.
46 Schnitzmeier,Anna-Bianca 118 Abus Nutrixxion 6:45 0:27
47 Barnes, Hannah 143 Team Ibis Cycles z.t.
47 Dom, Annelies 110 Steeds Vooraan Kontich z.t.
49 de Moyer, Tessa 49 Dura Vermeer CyclingTeam 6:46 0:28
50 Pitel, Edwige 154 France National Team z.t.
51 Anouts, Anne 159 Nationale ploeg BelgiŽ 6:48 0:30
52 Druyts, Kelly 147 Topsport Vlaander-Ridley z.t.
53 van Hoek, Lotte 28 Restore Cycling z.t.
54 van der Kamp, Laura 8 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
55 Kessler, Nina 9 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
56 Rivat, Amelie 156 France National Team 6:49 0:31
57 Fry, Rowena 123 Australia National Team z.t.
58 de Goede, Suzanne 95 SKIL-Argos Cycling Team z.t.
59 Otten, Marissa 24 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
60 Tiessens, Ivana 46 Ronald Mc Donald-Groning 6:50 0:32
61 Belmans, Els 149 Topsport Vlaander-Ridley z.t.
62 Lavrijssen, Birgit 100 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
62 de Baat, Kim 79 Mix Theo Middelkamp z.t.
64 Wanroij, Marieke 106 AA Drink/Leontien.nl 6:51 0:33
65 Buyl, Kimberly 101 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
66 Stultiens, Sabrina 56 Jan van Arckel 6:52 0:34
67 Lesueur, Mťlodie 153 France National Team z.t.
68 van Veghel, Sandra 19 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
69 de Croock, Stephanie 164 De Sprinters Malderen z.t.
70 Kanis, Janneke 91 SKIL-Argos Cycling Team z.t.
71 Neave, Ashleigh 15 W.V. Noord-Holland z.t.
72 van Kessel, Femke 34 NWVG-Bike4Air-Ladies cyc 6:53 0:35
73 Ensing, Janneke 10 Dolmans Boels Cycl Team 6:54 0:36
74 Eshuis, Aafke 139 Team Ibis Cycles z.t.
75 Hoeksma, Ilona 18 W.V. Noord-Holland z.t.
76 Knol, Willeke 55 Jan van Arckel z.t.
77 Goss, Belinda 115 Abus Nutrixxion 6:55 0:37
78 Welter, Hannah 16 W.V. Noord-Holland z.t.
79 Heijkoop, Anne 14 W.V. Noord-Holland z.t.
80 Soek, Julia 23 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
81 Polspoel, Maaike 148 Topsport Vlaander-Ridley z.t.
82 van de Ree, Monique 92 SKIL-Argos Cycling Team z.t.
83 Kloppenburg, Margriet 52 Dura Vermeer CyclingTeam 6:56 0:38
84 Hannes, Kaat 160 Nationale ploeg BelgiŽ z.t.
85 Bongaards, Amanda 50 Dura Vermeer CyclingTeam 6:57 0:39
86 Kuiper, Jitske 75 Water, Land en Dijken z.t.
87 Ceulemans, Dunja 54 Dura Vermeer CyclingTeam 6:58 0:40
88 Gass, Daniela 119 Abus Nutrixxion z.t.
89 Elzing, Karen 11 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
90 Roe, Eileen 144 Team Ibis Cycles z.t.
90 Glasbergen, Jessica 20 Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
92 van Dijk, Kim 45 Ronald Mc Donald-Groning z.t.
93 Dijkman, Aagtje 61 People's Trust Ladies CT 6:59 0:41
94 Anne-Marie, Schmitt 138 Team GSD Gestion 7:00 0:42
95 Markus, Kelly 94 SKIL-Argos Cycling Team 7:01 0:43
96 van der Stelt, Iris 38 Team Nutswerk z.t.
97 Schuitema, Astrid 48 Ronald Mc Donald-Groning z.t.
98 Mackie, Emma 117 Abus Nutrixxion 7:02 0:44
99 Edmondson, Annette 131 Jayco AIS Australia z.t.
100 Thomasson, Martina 141 Team Ibis Cycles z.t.
101 Kogelman, Silke 60 Jan van Arckel z.t.
102 van Santen, Domenique 86 SWABO Ladies Cycling Tm z.t.
103 de Roover, Eline 97 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
104 Donkers, Djoeke 35 NWVG-Bike4Air-Ladies cyc z.t.
105 Talen, Rebecca 6 Rabo Women Cycling Team 7:03 0:45
106 Jeremiasse, Bernadette 74 Water, Land en Dijken z.t.
107 Slewe, Melissa 78 Water, Land en Dijken 7:04 0:46
108 Klok, Ines 40 Team Nutswerk z.t.
109 Goossens, Veerle 27 Restore Cycling 7:07 0:49
110 Bolangier, Elke 111 Steeds Vooraan Kontich 7:08 0:50
111 de Jong, Danielle 76 Water, Land en Dijken z.t.
112 Souyris, Manon 155 France National Team 7:10 0:52
113 Bamelis, Sanne 109 Steeds Vooraan Kontich 7:11 0:53
114 Borgerink, MariŽl 65 People's Trust Ladies CT 7:12 0:54
115 Klep, Inge 53 Dura Vermeer CyclingTeam 7:13 0:55
116 Roelen, Evy 167 De Sprinters Malderen 7:14 0:56
117 Verberne, Lana 82 Mix Theo Middelkamp z.t.
118 Koops, Gerda 39 Team Nutswerk z.t.
119 Klomp, Manon 29 Restore Cycling z.t.
120 Francke, Agnieta 57 Jan van Arckel 7:15 0:57
121 van Wesdonk, Nathaly 88 SWABO Ladies Cycling Tm 7:16 0:58
122 Jelsma, Judith 63 People's Trust Ladies CT 7:17 0:59
123 Oriane, Chaumet 135 Team GSD Gestion 7:19 1:01
124 Werner, Laure 168 De Sprinters Malderen 7:21 1:03
125 van Horik, Sofie 90 SWABO Ladies Cycling Tm 7:22 1:04
126 Niessen, Kirsten 30 Restore Cycling 7:23 1:05
127 Janssen, Christel 37 Team Nutswerk z.t.
128 Simons, Suzan 51 Dura Vermeer CyclingTeam 7:24 1:06
129 Brogan, Keyleigh 84 Mix Theo Middelkamp z.t.
130 van den Steen, Goedele 166 De Sprinters Malderen z.t.
131 van Katwijk, Nathalie 17 W.V. Noord-Holland 7:25 1:07
132 Yukiyo, Hori 33 NWVG-Bike4Air-Ladies cyc z.t.
133 Jolink, Nathalie 66 People's Trust Ladies CT 7:26 1:08
134 Gins, Tara 41 Team Nutswerk z.t.
135 Janssen, Esmee 81 Mix Theo Middelkamp z.t.
136 De Vestele, Adeline 112 Steeds Vooraan Kontich 7:27 1:09
137 van Neck, Melissa 36 NWVG-Bike4Air-Ladies cyc 7:28 1:10
138 Koster, Olivia 21 Tm Specialized-DPD-SRAM 7:31 1:13
139 van der Star, Simone 87 SWABO Ladies Cycling Tm z.t.
140 Laudy, Jeanine 89 SWABO Ladies Cycling Tm z.t.
141 Wagenaar, Hester 59 Jan van Arckel 7:39 1:21
142 Lina-Kristin, Schink 137 Team GSD Gestion 7:42 1:24
143 Stoelwinder, Anneloes 73 Water, Land en Dijken 7:45 1:27
144 Schooneman, Milou 77 Water, Land en Dijken 7:48 1:30
145 Jaspart, Larisa 113 Steeds Vooraan Kontich 8:04 1:46


Algemeen Jongeren klassement na de 1e Etappe


Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil

1 Pieters, Amy 93 SKIL-Argos Cycling Team 6:23
2 van der Breggen, Anna 102 Sengers Ladies CyclingTm 6:24 0:01
3 Biannic, Aude 151 France National Team 6:31 0:08
4 Hoskins, Melissa 121 Australia National Team z.t.
5 Ferrand Prevot, Pauline 2 Rabo Women Cycling Team 6:33 0:10
6 Cure, Amy 130 Jayco AIS Australia 6:34 0:11
7 Arys, Evelyn 157 Nationale ploeg BelgiŽ 6:35 0:12
8 D'Hoore, Jolien 146 Topsport Vlaander-Ridley 6:36 0:13
9 Noonan, Sinead 122 Australia National Team 6:38 0:15
10 Cant, Sanne 161 Nationale ploeg BelgiŽ 6:40 0:17
11 Lodewyks, Steffi 42 Team Nutswerk z.t.
12 Bloem, Judith 26 Restore Cycling 6:43 0:20
13 Kent, Sara 129 Jayco AIS Australia 6:44 0:21
14 Allen, Jessica 126 Australia National Team z.t.
15 Schnitzmeier,Anna-Bianca 118 Abus Nutrixxion 6:45 0:22
16 Barnes, Hannah 143 Team Ibis Cycles z.t.
17 de Moyer, Tessa 49 Dura Vermeer CyclingTeam 6:46 0:23
18 van Hoek, Lotte 28 Restore Cycling 6:48 0:25
19 van der Kamp, Laura 8 Dolmans Boels Cycl Team z.t.
20 Tiessens, Ivana 46 Ronald Mc Donald-Groning 6:50 0:27
21 Lavrijssen, Birgit 100 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
21 de Baat, Kim 79 Mix Theo Middelkamp z.t.
23 Stultiens, Sabrina 56 Jan van Arckel 6:52 0:29
24 Lesueur, Mťlodie 153 France National Team z.t.
25 Neave, Ashleigh 15 W.V. Noord-Holland z.t.
26 Hoeksma, Ilona 18 W.V. Noord-Holland 6:54 0:31
27 Knol, Willeke 55 Jan van Arckel z.t.
28 Soek, Julia 23 Tm Specialized-DPD-SRAM 6:55 0:32
29 Hannes, Kaat 160 Nationale ploeg BelgiŽ 6:56 0:33
30 Elzing, Karen 11 Dolmans Boels Cycl Team 6:58 0:35
31 Markus, Kelly 94 SKIL-Argos Cycling Team 7:01 0:38
32 van der Stelt, Iris 38 Team Nutswerk z.t.
33 Edmondson, Annette 131 Jayco AIS Australia 7:02 0:39
34 van Santen, Domenique 86 SWABO Ladies Cycling Tm z.t.
35 de Roover, Eline 97 Sengers Ladies CyclingTm z.t.
36 Talen, Rebecca 6 Rabo Women Cycling Team 7:03 0:40
37 Jeremiasse, Bernadette 74 Water, Land en Dijken z.t.
38 Goossens, Veerle 27 Restore Cycling 7:07 0:44
39 de Jong, Danielle 76 Water, Land en Dijken 7:08 0:45
40 Souyris, Manon 155 France National Team 7:10 0:47
41 Bamelis, Sanne 109 Steeds Vooraan Kontich 7:11 0:48
42 Borgerink, MariŽl 65 People's Trust Ladies CT 7:12 0:49
43 Roelen, Evy 167 De Sprinters Malderen 7:14 0:51
44 Verberne, Lana 82 Mix Theo Middelkamp z.t.
45 Francke, Agnieta 57 Jan van Arckel 7:15 0:52
46 van Wesdonk, Nathaly 88 SWABO Ladies Cycling Tm 7:16 0:53
47 Oriane, Chaumet 135 Team GSD Gestion 7:19 0:56
48 Janssen, Christel 37 Team Nutswerk 7:23 1:00
49 Brogan, Keyleigh 84 Mix Theo Middelkamp 7:24 1:01
50 Gins, Tara 41 Team Nutswerk 7:26 1:03
51 Janssen, Esmee 81 Mix Theo Middelkamp z.t.
52 van Neck, Melissa 36 NWVG-Bike4Air-Ladies cyc 7:28 1:05
53 van der Star, Simone 87 SWABO Ladies Cycling Tm 7:31 1:08
54 Schooneman, Milou 77 Water, Land en Dijken 7:48 1:25
55 Jaspart, Larisa 113 Steeds Vooraan Kontich 8:04 1:41

Stand Groene Trui Puntenklassement na de 1e Etappe

Kls Deelnr Naam Punten

1 1 Slappendel, Iris 10
2 93 Pieters, Amy 9
3 124 Maclean, Jessie 8
4 102 van der Breggen, Anna 7
5 104 Armitstead, Elizabeth 6
6 64 Meijer, Rixt 5
7 103 Wild, Kirsten 4
8 4 DŁster, Sarah 3
9 3 Devocht, Liesbet 2
10 96 Visser, Adrie 1