Gramsbergen          23-6-2012


Gramsbergen

Masters 40+
1 Jan Hekman NORG
2 Rudi Bissels DRACHTEN
3 Rob Niekolaas ZWOLLE
4 Taeke Oppewal HEERENVEEN
5 Gert de Veen ZUIDBROEK
6 Peter de Weert STAPHORST
7 Erik van der Heide EMMELOORD
8 Gert Bosman WIJHE
9 Johan Huter HEINO
10 Maurijn Annink HENGELO OV
11 Maas van Beek BARNEVELD
12 Jan Plagge HARDENBERG
13 Ralph Greupink DALEN
14 Johnny Kat HOOGEVEEN
15 Johan Buurmeijer HOOGEVEEN
16 Henk Chevalking WESTENDORP
17 Berry Huntink DREMPT
18 Wim Mol HOLLANDSCHEVELD
19 Wim Junte ELBURG
20 Jan Vos SLEEN
21 Hans Krukkert UTRECHT
22 Andre Borkink EEFDE
23 Robert Blokzijl ALMELO
24 Henny Engbers ENSCHEDE
25 Kasper Vrielink ZUTPHEN
26 Hans Thijs WIERDEN
27 Goos Beukema SLEEN
28 Marcel Weinans RODEN
29 Jan Waaijer LANGEVEEN




Jeugd Cat. 7
1 Dennis van der Horst HASSELT
2 Patrick Coster HASSELT
3 Rick de Vries WOLVEGA
4 Emiel Jansman HELLENDOORN
5 Danilo Wattez ELIM
6 Yannick Vrielink ZUTPHEN
7 Stan Gosink Coevorden
8 Martijn van Deest EMMEN
9 Thijs Brinkhuis ALMELO
10 Stefan Pruisscher NIEUW DORDRE
11 Daan Dijkstra ALMELO
12 Chiel Smit ZUIDWOLDE DR
13 Bram Oosterman GIETEN
14 Christian Varweg HARDENBERG
15 Patrick van Benthem HELLENDOOR
16 Menzo Grobbink NIJVERDAL
17 Marijn Velt OUDE PEKELA
18 Tristan Hoogeveen HENGELO
19 Stefan Meijer NIEUW-DORDRECHT
20 Mick Landman Hengelo
21 Sylvan Loves Odoorn
22 Joery Nijkamp DOETINCHEM
23 Jeroen Hof HEERENVEEN
24 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN
25 Cor Weerman WOLVEGA
26 Jors Schillemans VOLLENHOVE
27 Wesly Koenders Lichtenvoorde
28 Vince Leerkes APELDOORN







Jeugd Cat. 6
1 Mirthe Lamberink BERGENTHEIM
2 Noël Kok ENTER
3 Ellert Visser DE WILP GN
4 Fleur Nagengast BEILEN
5 Arianna Pruisscher NIEUW DORDRE
6 Marit Steunenberg ALMELO
7 Tim Naberman GENEMUIDEN
8 Maaike Brandwagt ZWOLLE
9 Rick van der Werf LAAG ZUTHEM
10 Janine Walters Assen
11 Remco Antuma NIJVERDAL
12 Danny van der Tuuk ASSEN
13 Niels Rotman WIERDEN
14 Joël van de Weg ELBURG
15 Carlo Stummel ECHTEN DR
16 Mitchel Steenhof URETERP
17 Floor Weerink EXLOO
18 Sterre Jonkers EMMEN
19 Brent Schoppers AALTEN
20 Roy Harms PATERSWOLDE
21 Merijn Schröder VEENDAM
22 Ilse Kreeft ROGAT
23 Jeldert Withag BELTRUM
24 Jesse Hendriks GRONINGEN
25 Lisa de Jong OOSTERWOLDE FR
26 Rob Been ASSEN
27 Kjell de Jong AALTEN
28 Anne-Jet Oosting APELDOORN
29 Seth van Driel Odoornerveen




Jeugd Cat. 5
1 Rick Pluimers ENTER
2 Marjolein Walburg BURGUM
3 Bram Prins HASSELT
4 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN D
5 Jesper Oost HOOGEVEEN
6 Annelin Admiraal ASSEN
7 Marit Cent GOOR
8 Max Kroonen DIEPENVEEN
9 Esmeralda Wannink ENSCHEDE
10 Adne Koster Roden
11 Tessa Paardekooper GROENLO
12 Huub Deelstra HOOGEVEEN
13 Lars Loohuis Harbrinkhoek
14 Mohs Klunder Nijeveen
15 Rick de Vries NIJEHOLTPADE
16 Jasper Wennink WINTERSWIJK
17 Jord Baak DRONTEN
18 Phaedra Krol HEERDE
19 Mark Dillema DOEZUM
20 Jordi de Jong OOSTERWOLDE FR
21 Milou Koops ELIM
22 Romée Ebbinge Erica
23 Lars Hogenkamp NIJVERDAL
24 Ferron Homan zwolle
25 Jarik Bos Harderwijk
26 Mike Vliek Vriezenveen
27 Danielle Luning Diever
28 Karl van Veen ROUVEEN
29 Déjan Pöstgens Aalten
30 Lars de Bot LOSSER
31 Lara Meijer OUDE PEKELA
32 Dayven Doldersum Hoogeveen
33 Gerben Jan de Sain Sleen
34 Aron Schillemans VOLLENHOVE
35 Thomas Moed Bellingwolde
36 Bas Dijkslag ZWOLLE




Jeugd Cat. 4
1 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN
2 Axel van der Tuuk ASSEN
3 Tamara van der Horst HASSELT
4 Matthijs Varweg HARDENBERG
5 Steyn Lamberink BERGENTHEIM
6 Lonneke Uneken VEENDAM
7 Ian Spenkelink NIJVERDAL
8 Yorik Wever APELDOORN
9 Rick Metselaar HOOGEVEEN
10 Marianne de Vegt OOSTERWOLDE F
11 Marike Goense Lelystad
12 Tim de Vries WOLVEGA
13 Eva Jonkers STAPHORST
14 Leon Amsink NIEUWLEUSEN
15 Lars Boven REUTUM
16 Antoine Kroezen HOOGEVEEN
17 Philip Sijbrandi BOLSWARD
18 Caya Krol HEERDE
19 Ramon Veurink HARDENBERG
20 Jesse Löwik VRIEZENVEEN
21 Marnick Duivelshof Oldenzaal
22 Matthijs van Bolhuis Zwolle
23 Carmen Pol TUBBERGEN
24 Thom Langen NIEUW DORDRECHT
25 Ard Stuiver ZWOLLE
26 Bas Scheffer WIERDEN




Jeugd Cat. 3
1 Maike van der Duin ASSEN
2 Ilse Grit ZWOLLE
3 Wouter van de Weerdhof LOBITH
4 Leon Ellermann STADSKANAAL
5 Noa de Haan HOOGEVEEN
6 Sam Naberman Genemuiden
7 Pam Schutten NIJVERDAL
8 Anouk Dekker ECHTEN DR
9 Maiko Timmer DRACHTEN
10 Berit Huiting ROLDE
11 Mirjam Braam Assen
12 Bram Leerkes TWELLO
13 Vera Paulusma DRACHTEN
14 Marloes Vrancke EXLOO
15 Sanne de Jonge TWEEDE EXLO‹RM
16 Ruth van Hulst Zwolle
17 Morris Wennink WINTERSWIJK
18 Redmar Dijkman LUTJEGAST
19 Gerjan Noeverman Rijssen
20 Rajco Meuleman APELDOORN
21 Rik Groenhuizen Deventer
22 Charida Griemink KLAZIENAVEEN
23 Femke Visser DE WILP GN
24 Marise Luisman Gramsbergen
25 Samira van Zuthem Zwolle
26 Isolde Ebbinge EXLOO
27 Rick Zinger Borger




Jeugd Cat. 2
1 Mickey Nijkamp Zwolle
2 Daphne Kreulen Hooghalen
3 Kevin Kuiper NIEUWOLDA
4 Anniek Zwiers Schoonoord
5 Jurre Grit Zwolle
6 Jelle Bouwe Hofstee DWINGELOO
7 Karlijn Luisman Gramsbergen
8 Ilse Pluimers Enter
9 Rixt Tol HASSELT
10 Mike Spenkelink Nijverdal
11 Lotte Deems WOLVEGA
12 Hessel Kreeft Rogat
13 Brend Baak Dronten
14 Julius de Groot Zwolle
15 Ramon Ensing FLUITENBERG
16 Stijn Admiraal ASSEN
17 Judith Koster DELFSTRAHUIZEN
18 Ruben Dijkstra Espel
19 Marco Veldkamp zwolle
20 Hilde -An Snijders Ruinen
21 Joëlla Valkman HOOGENWEG
22 Anouk Hogenkamp NIJVERDAL
23 Bo Hekkelman Almelo




Jeugd Cat. 1
1 Rosan Dekker ECHTEN
2 Leon Kok Enter
3 Daan van Lüling Alphen a/d Rij
4 Cecilia van Zuthem Zwolle
5 Karlijn Koops ELIM
6 Timo Brookhuis Oldenzaal
7 Naomi Veurink HARDENBERG
8 Niels Stuut Winschoten
9 Anniek Wever Apeldoorn
10 Thomas ter Harmsel ENTER
11 Paulien Vrancke Exloo
12 Bas van der Werf Hasselt
13 Jelmer Prins Hasselt
14 Juul Nagengast Beilen
15 Diederick Ebbinge Exloo
16 Lisa Metselaar Hoogeveen
17 Isa Naberman GENEMUIDEN
18 Fleur Nijkamp Zwolle