Venhuizen      8-7-2012

OMLOOP VAN VENHUIZEN

                          Uitslag Omloop over 172,9 km

Wedstrijd datum: 8 Juli 2012

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 3 Hoekstra, Marco NWVG Groningen 4:00:32
2 109 Haakman, Tino West-Frisia z.t.
3 2 van Leeuwen, Cor NWVG Groningen 4:00:40 0:08
4 111 Mol, Robbert-Jan West-Frisia z.t.
5 39 Kweldam, Nick Kanjers voor Kanjers CT z.t.
6 18 Elferink, Arjan De Kannibaal z.t.
7 106 Buis, Silvan West-Frisia z.t.
8 73 van der Aar, Dilan WV Noord-Holland z.t.
9 148 Blokker, Joris Kennemerland&Hoorn&UWTC z.t.
10 1 Hoekstra, Jochem NWVG Groningen z.t.
11 87 Hofman, Arjan WV de IJsselstreek z.t.
12 7 Kramer, Sven NWVG Groningen 4:00:45 0:13
13 15 de Lange, Alex De Kannibaal 4:00:55 0:23
14 21 van der Wier, Wieger De Kannibaal 4:00:58 0:26
15 53 Hoekstra, Ruben WV Otto Ebbens 4:01:07 0:35
16 133 Scholten, Tim Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte z.t.
17 29 Wagenaar, Johan ARTV de Adelaar z.t.
18 108 Goede, Luuk West-Frisia z.t.
19 36 Bargeman, Simon Kanjers voor Kanjers CT 4:01:11 0:39
20 38 Houwers, Bor Kanjers voor Kanjers CT z.t.
21 37 Wolbert, Felix Kanjers voor Kanjers CT z.t.
22 90 de Haan, Arjan WV de IJsselstreek z.t.
23 81 de Koning, Guido ZWC DTS 4:03:08 2:36
24 32 Nijkerk, Wouter ARTV de Adelaar z.t.
25 25 Nijhuis, Jeroen OWC Oldenzaal z.t.
26 5 Verweij, Bram NWVG Groningen 4:03:40 3:08
27 113 Heering, Dennis WRV de Peddelaars z.t.
28 24 de Vries, Roel OWC Oldenzaal z.t.
29 128 Bruin, Ivor Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte z.t.
30 63 Broekman, Koen LWV de Friesche Leeuw z.t.
31 62 Eisma, Eric LWV de Friesche Leeuw z.t.
32 17 Nijman, Thomas De Kannibaal z.t.
33 78 Kop, Carlo ZWC DTS z.t.
34 64 Groenestein, Patrick WV Eemland z.t.
35 43 Dijkstra, Jan WV WoonExpo Kapenga z.t.
36 104 Smits, Florian ARC Ulysses z.t.
37 56 de Bruin, Marc WV Otto Ebbens z.t.
38 112 van der Meer, Tom West-Frisia z.t.
39 88 Mol, Henri WV de IJsselstreek z.t.
40 129 Vlaskamp, Bas Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte 4:03:45 3:13
41 80 Stenekes, Steven ZWC DTS 4:04:51 4:19
42 20 Osinga, Jinne De Kannibaal z.t.
43 130 Harbers, RochÍz Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte 4:04:53 4:21
44 44 Fabriek, Durk WV WoonExpo Kapenga 4:05:01 4:29
45 118 StrŲtker, Leon WRV de Peddelaars 4:05:07 4:35
46 151 de Graaff, Edwin Kennemerland&Hoorn&UWTC z.t.
47 86 Hamstra, Gertjan WV de IJsselstreek z.t.
48 82 Splinter, Raymond ZWC DTS 4:05:11 4:39
49 97 Muntz, Jacco WV de Hanzerenners z.t.
50 22 Braamhaar, Delon OWC Oldenzaal 4:05:13 4:41
51 138 Mouris, Roel ARC Olympia&WTC deAmstel z.t.
52 68 Delis, Jeroen WV Eemland 4:05:16 4:44
53 65 Meeter, Eildert WV Eemland z.t.
54 69 Ubels, Ruben WV Eemland z.t.
55 71 Cijntje, Hillard WV Noord-Holland 4:05:19 4:47
56 154 ten Zeldam, Sebastiaan Kennemerland&Hoorn&UWTC z.t.
57 103 Stoker, Rafael ARC Ulysses 4:05:24 4:52
58 58 Essers, Jan LWV de Friesche Leeuw z.t.
59 127 Boerrigter, Mathijs Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte z.t.
60 147 de Vries, Jan WVOlympia&Mete-Assen-Rod 4:05:28 4:56
61 141 Bakker, Sjoerd WVOlympia&Mete-Assen-Rod z.t.
62 101 Peters, Hans Matthijs ARC Ulysses z.t.
63 16 Knol, Martijn De Kannibaal z.t.
64 83 Slewe, Richard ZWC DTS 4:05:37 5:05
65 31 van Zanten, Maarten ARTV de Adelaar 4:06:43 6:11
66 89 Botter, Arne WV de IJsselstreek 4:09:23 8:51

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.129 km/u

KNWU Clubcompetitie Mannen 2012 Noord

                   Stand Punten per ploeg na de 8e wedstrijd

Kls Ploeg Wedstrijd-> t/m 2 -3- -4- -5- -6- -7- -8- Totaal

1 NWVG Groningen Hepro-Gr 60 30 18 25 30 28 28 219
2 De Kannibaal Kan.Baal 44 22 28 17 18 26 26 181
3 Kanjers voor Kanjers Cyclingteam Kanjers 39 26 8 23 26 15 24 161
4 West-Frisia W-Frisia 12 24 26 19 7 30 30 148
5 OWC Oldenzaal Oldenzl 42 11 30 20 14 10 16 143
6 AWV de Zwaluwen & CC75 Nijverdal & CRT Raalte Zw/C75/R 36 19 10 8 24 22 20 139
7 WV Otto Ebbens Ebbens 29 18 17 7 28 17 12 128
8 WV de Hanzerenners Hanze 33 12 16 12 20 16 7 116
9 BRC Kennemerland & HRTC Hoorn & UWTC KenHrnUW 14 15 24 22 12 6 18 111
10 LWV de Friesche Leeuw Fr-Leeuw 22 17 7 18 19 7 15 105
11 WV Noord-Holland N-Hlnd 13 6 22 21 16 8 11 97
12 WV Eemland Eemland 14 14 14 16 11 12 14 95
13 WV Olympia & WV Meteoor-Assen-Roden Me-As-Ro 20 9 12 9 22 9 8 89
14 WV WoonExpo Kapenga Kapenga 4 20 5 10 17 20 10 86
15 ZWC DTS DTS 16 9 14 10 19 17 85
16 WV de IJsselstreek IJssels 10 5 13 13 9 4 22 76
17 ARC Olympia & WTC de Amstel Olym/Ams 11 8 3 24 3 13 6 68
18 ARC Ulysses Ulysses 16 4 15 8 11 13 67
19 ARTV de Adelaar Adelaar 14 4 11 11 4 3 19 66
20 WSV Emmen Emmen 31 3 20 -50 5 18 27
21 WRV de Peddelaars RSE CT 7 7 19 -50 15 5 9 12
22 Gaul! & WV Stormvogels & WV Omega G!/St/Om 12 6 -50 6 14 -12

Wedstrijden:

1 = Ronde van Groningen
2 = Grote Omloop van de Veenkolonien 2012
3 = 9de Lippe wonen A7 Classic
4 = Dorpenomloop door Drenthe
5 = 4e RABO G.P. PLOEGENTIJDRIT-REGIO NOORD
6 = Omloop der Kerspelen
7 = Ronde rond het Ronostrand - ELITE
8 = OMLOOP VAN VENHUIZEN



                 Omloop van Venhuizen

           Venhuizen

                 Elite/Beloften
1 Marco Hoekstra HAREN GN
2 Tino Haakman ENKHUIZEN
3 Cor van Leeuwen BORGER
4 Robbert-Jan Mol NIBBIXWOUD
5 Nick Kweldam AALTEN
6 Arjan Elferink Veenhuizen
7 Silvan Buis NIBBIXWOUD
8 Dilan van der Aar SPAARNDAM
9 Joris Blokker WIERINGERWERF
10 Jochem Hoekstra HAREN GN
11 Arjan Hofman NUNSPEET
12 Sven Kramer HEERENVEEN
13 Alex de Lange GRONINGEN
14 Wieger van der Wier MARUM
15 Ruben Hoekstra TJERKGAAST
16 Tim Scholten DENEKAMP
17 Johan Wagenaar EPE
18 Luuk Goede HOORN NH
19 Simon Bargeman VORDEN
20 Bor Houwers AALTEN
21 Felix Wolbert HENGELO GLD
22 Arjan de Haan ROUVEEN
23 Guido de Koning OOSTZAAN
24 Wouter Nijkerk UGCHELEN
25 Jeroen Nijhuis OLDENZAAL
26 Bram Verweij HAREN GN
27 Dennis Heering ENTER
28 Roel de Vries UTRECHT
29 Ivor Bruin DEVENTER
30 Koen Broekman LEEUWARDEN
31 Eric Eisma IJLST
32 Thomas Nijman HEINO
33 Carlo Kop DIEMEN
34 Patrick Groenestein Amersfoort
35 Jan Dijkstra Drachten
36 Florian Smits AMSTERDAM
37 Marc de Bruin Groningen
38 Tom van der Meer BADHOEVEDORP
39 Henri Mol HULSHORST
40 Bas Vlaskamp OLST
41 Steven Stenekes doorwerth
42 Jinne Osinga GRONINGEN
43 Rochéz Harbers NIJVERDAL
44 Durk Fabriek JUBBEGA
45 Leon Strötker ENSCHEDE
46 Edwin de Graaff DE KWAKEL
47 Gertjan Hamstra ERMELO
48 Raymond Splinter HOORN NH
49 Jacco Muntz HARDERWIJK
50 Delon Braamhaar ENTER
51 Roel Mouris WAVERVEEN
52 Jeroen Delis AMERSFOORT
53 Eildert Meeter TIEL
54 Ruben Ubels NIJKERK
55 Hillard Cijntje HAARLEM
56 Sebastiaan ten Zeldam CASTRICUM
57 Rafael Stoker HILVERSUM
58 Jan Essers WOLVEGA
59 Mathijs Boerrigter GOOR
60 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
61 Sjoerd Bakker Beilen
62 Hans Matthijs Peters AMSTERDAM
63 Martijn Knol HASSELT
64 Richard Slewe ASSENDELFT
65 Maarten van Zanten APELDOORN
66 Arne Botter ZUTPHEN