Oostzaan         5-8-2012

40e RONDE VAN HET LAGE LAND - JUNIOREN

                       Uitslag Rit in lijn over 119,2 km

te Oostzaan op 5 augustus 2012
Organisatie: St. Ronde van Noord-Holland

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 96 van der Poel, Mathieu Enertherm-BKCP 2:44:40
2 122 van Ark, Marnix Restore CT 2:44:41 0:01
3 37 Dielissen, Bart WV Breda 2:44:42 0:02
4 119 Plijter, Justin Restore CT 2:44:44 0:04
5 19 Leygraaff, Thijs RWC Ahoy 2:45:07 0:27
6 90 Peeters, Lars Willebrord WV z.t.
7 31 Krul, Stef WV Olympia 2:45:08 0:28
8 95 Honigh, Nino Enertherm-BKCP z.t.
9 52 Loeters, Laurens De Zeemeeuw-Oostende z.t.
10 14 Laan, Martijn HRTC-West Frisia z.t.
11 79 Rooij, Paul De Jonge Renner z.t.
12 81 Rovers, Stijn De Jonge Renner z.t.
13 121 van der Helm, Daan Restore CT z.t.
14 142 Klein Tijssink, Henk Hanzerenners z.t.
15 87 Gieskens, Nicky Pedeelr-Trias-JvA 2:45:12 0:32
16 58 Vandenbossche, Quinten BelgiŽ z.t.
17 132 de Laat, Jasper TWC Pijnenburg z.t.
18 98 Ariesen, Tim De Volharding z.t.
19 92 van Dalen, Jason Willebrord WV z.t.
20 61 van der Sijs, Twan Avanti-Bollenstreek z.t.
21 40 Bankras, Stijn WV Noord-Holland z.t.
22 46 Junte, Maarten WV De IJsselstreek z.t.
23 67 Borhem, Lorenzo ARC Ulysses z.t.
24 56 Clarysse, Diego De Zeemeeuw-Oostende z.t.
25 74 Potze, Niels WSV Emmen z.t.
26 105 van Beusichem, Jaco Westland WV z.t.
27 117 Peters, Wouter Restore CT z.t.
28 89 van Baardewijk, Koen Willebrord WV z.t.
29 127 Bakker, Stephan Viking Waterland z.t.
30 128 Roling, Jerry Viking Waterland z.t.
31 9 den Das, Koen ZWC DTS z.t.
32 104 Teer, Jorn De Volharding z.t.
33 43 de Boer, Thom WV Noord-Holland z.t.
34 34 de Bruijn, Janno WV Breda z.t.
35 51 Dejonckheere, Jonas De Zeemeeuw-Oostende z.t.
36 72 Goeree, Rick WSV Emmen z.t.
37 97 van Broekhoven, Rob Enertherm-BKCP z.t.
38 93 van Poecke, Jordi Willebrord WV z.t.
39 78 Sanders, Boy De Jonge Renner z.t.
40 118 Remmerswaal, Rowan Restore CT z.t.
41 33 Nobel, Rick WV Olympia z.t.
42 133 Hendrikx, Max TWC Pijnenburg z.t.
43 134 van Dijk, Jasper TWC Pijnenburg z.t.
44 82 van 't Westeinde, Gijs De Jonge Renner z.t.
45 108 Poelsma, Melle Ebbens-Friesche Lw 2:45:44 1:04
46 39 Hagemans, Sem WV Het Stadion 2:47:41 3:01
47 126 Smits, Jeroen Viking Waterland z.t.
48 130 Lind, Jorrit Viking Waterland z.t.
49 123 van de Sande, Nick Restore CT z.t.
50 125 Buchener, Jochum Viking Waterland z.t.
51 77 Cremers, Paul De Jonge Renner z.t.
52 3 Overste, Matthew WTC De Amstel z.t.
53 62 Bon, Thijs Avanti-Bollenstreek z.t.
54 110 Koster, Brian Ebbens-Friesche Lw z.t.
55 21 Hogervorst, ralph RWC Ahoy z.t.
56 6 Heilig, Bas HSC De Bataaf z.t.
57 94 Wassenaar, Floris Willebrord WV z.t.
58 69 Stam, Sjors Almere-de Adelaar z.t.
59 66 Smits, Jim ARC Ulysses z.t.
60 141 Tietema, Bas Hanzerenners z.t.
61 70 van Eijk, Erwin Swift-Leiden 2:48:07 3:27
62 120 Sager, Moreno Restore CT z.t.
63 8 vd Meiracker,Jasper ZWC DTS z.t.
64 59 Buffel, Niels De Zeemeeuw-Oostende z.t.
65 64 Clemens, Niels Avanti-Bollenstreek z.t.
66 80 Duvigneau, Beau De Jionge Renner 2:49:18 4:38
67 49 Junte, Thomas WV De IJsselstreek z.t.
68 84 Walraven, Rik SRAM-Eemland z.t.
69 106 Middelburg, Twan Westland WV z.t.
70 71 Vos, Rutger WSV Emmen z.t.
71 75 Schaft, Tom WSV Emmen z.t.
72 112 Fijen, Thomas Kennemerland z.t.
73 102 Ossendrijver, Dylan De Volharding z.t.
74 83 Arts, Levi SRAM-Eemland z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.433 km/u