Fromberg     6-10-2013

Nederlands Studenten Kampioenschap


Nederlands Studenten Kampioenschap

Elite/Belofte/Junior
1 Timo Roosen GOIRLE
2 Sjors Roosen
3 Daan de Groot LELYSTAD
4 Jasper Ockeloen ARNHEM
5 Robbert de Greef GELDROP
6 Dajo Sanders HEERLEN
7 Sjoerd Kouwenhoven HONSELERSDIJK
8 Harry Sweering SNEEK
9 Timon van Reek VOORHOUT
10 Jaap Kooijman SITTARD
11 Rik Houwers DELFT
12 Adne van Engelen 'T ZAND NH
13 Arian Oosthoek ROTTERDAM
14 Erik Kramer HARDINXVELD GIESSEND
15 Rob Tijdink NIJMEGEN
16 JurriŽn Bosters STEENBERGEN NB
17 Frank Niewold LISSE
18 Leon Koch ALMERE
19 David de Leeuw RHOON
20 Jasper de Laat MOERGESTEL
21 Matthijs Koedijk LELYSTAD
22 Pim de Beer BAKEL
23 Lars Quaedvlieg HORN
24 Sjors Handgraaf VOORHOUT
25 Thomas Hartog HAARLEM
26 Bart Buijk HARDINXVELD GIESSENDAM
27 Harm van der Sanden NULAND
28 Simon Schram WOLVEGA
29 Jordy Keldermans RUCPHEN
30 Tom de Vaal BOVENKARSPEL
31 Matthijs Eversdijk DELFT
32 Janno de Bruijn RIJSBERGEN
33 Gilbert Krekelberg LINNE
34 Benjamin Blaschke
35 Mike Vlietstra VIANEN UT
36 Patrick van Nunen BARENDRECHT
37 Mark Knoops SOMEREN
38 Remco Esselaar STEIN LB
39 Tom Marcelis EINDHOVEN
40 Pieter van Oirschot BEST
41 Kevin Coster HASSELT
42 Sven Broekaart DEN HELDER
43 Ruben Dorren AMSTERDAM
44 Gijs van 't Westeinde NIEUW-VOSSEMEER
45 Dennis Eikelenboom HARDINXVELD
46 David van Eerd BREDA
47 Stijn Rovers BREDA
48 Stan Huveners BEMELEN
49 Frans Drent
50 Sjoerd Bakker BEILEN
51 Tim Kleinloog EINDHOVEN
52 Niek Boom NIEUW HEETEN




vrouwen
1 Anouska Koster DE WESTEREEN
2 Saskia Oomen UTRECHT
3 Kirsten Peetoom MAASTRICHT
4 Nicole Vernhout APELDOORN
5 Carleen Baas DEN DUNGEN
6 Lotte van Hoek VLIJMEN
7 Lauren Arnouts RIJSBERGEN
8 Winanda Spoor APELDOORN
9 Bregtje Hermans MAASTRICHT
10 Hilde Oudman ONNEN
11 Joanne Groeneveldt AMSTELVEEN
12 Melissa Slewe ASSENDELFT
13 Anne Marijn van der Graaf GRONINGEN
14 Elleke Claessen AMSTERDAM
15 Alicja Verhagen WOERDEN
16 Jarna de Jong EXLOO
17 Roosmarijn van Breemen ALBLASSERDAM
18 Cleo Kortenhorst WIJK BIJ DUURSTEDE
19 Josine Woudsma GRONINGEN
20 Manon Holstege WOUDENBERG
21 Marleen Pardon LEIDEN
22 Marissa Meijer ROTTERDAM
23 Sophie van Bakel SON




Amateur/Sportklasse
1 Sjors de Waard GRONINGEN
2 Thomas Rieff BERG EN TERBLIJT
3 Folkert Oostra AMSTERDAM
4 Bas Seldenrijk BORGER
5 Elmar van Hoorn ROTTERDAM
6 Joost van Wijngaarden LENT
7 Jeroen Erkens BRUNSSUM
8 Merlijn Dekker DEN BOSCH
9 Youp Havermans ROTTERDAM
10 Dimitri Mulder HEINKENSZAND
11 Nivard Kagie UTRECHT
12 Ivo Hegge VLIJMEN
13 Maurice Zaal GRONINGEN
14 Sieger Oldenkamp ZANDHUIZEN
15 Carlo van Doorn HINTHAM
16 Yannic Candel BERG EN TERBLIJT
17 Eric Boersma ENSCHEDE
18 Niels Laurens Meereboer EES
19 Bas van der Kamp ALKMAAR
20 Stef van der Hijden NIJMEGEN
21 Luuk Rutten WAGENINGEN
22 Martijn Venterink LOSSER
23 Luuk Jansen NOOTDORP
24 Roland van der Sloot BERLICUM
25 Bob Vervloet DELFT
26 Peter Huntjens RIJCKHOLT
27 Jacco van Hooren UTRECHT
28 Sjoerd van Beelen AMSTERDAM
29 Ralph Hogervorst PIJNACKER
30 Jermo Agema DEN HELDER
31 Youri Deelen BERGAMBACHT
32 Diederik Thier AMSTERDAM
33 Lars Schopen KERKRADE
34 Jason Schreurs BUNDE
35 Simon van Wijk ARNHEM
36 Nick Baring GRONINGEN
37 Melle Nikkels AMSTERDAM
38 Thomas Batelaan AMSTERDAM
39 Jamie Romijn ROTTERDAM
40 Koen Beekhuis NIJMEGEN
41 Bart van de Moosdijk PAPENDRECHT
42 Martijn Mast MELICK
43 Maarten de Ruijter HULSBERG
44 Marco van Schijndel SINT-OEDENRODE
45 Arjen Wilts ENSCHEDE
46 Patrick Houthooft HELMOND
47 Thomas Renders ROSMALEN
48 JoŽl Boss UTRECHT