Den Helder         13-4-2014


Den Helder

Jeugd Cat 7
1 Sjoerd Bakker BERKHOUT
2 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
3 Bob Markus HOOFDDORP
4 Stanley Beerepoot ENKHUIZEN
5 Stijn Ruijter UITHOORN
6 Yanne Dorenbos CASTRICUM
7 Jesper Oost HOOGEVEEN
8 Wessel Krul ENKHUIZEN
9 Dion Schoolenaar ZWANENBURG
10 Ruben van der Pijl AMSTELVEEN
11 Bryan Burger WARMENHUIZEN
12 Teun van Galen TWISK
13 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
14 Justin Brusche ZAANDAM
15 Bassir Amghar WORMER
16 Bas Reijns VELSERBROEK
17 Mark Bakker PURMEREND
18 Bram Kras HOORN
19 Jay Smit STOMPETOREN
20 Dennis Besteman HEERHUGOWAARD
21 Bart Segers OUDERKERK A/D AMSTEL
22 Joep van der Wulp DEN HELDER
23 Roan Teer ASSENDELFT




Jeugd Cat 6
1 Enzo Leijnse AMSTELVEEN
2 Eric Looij WILNIS
3 Lars Klugt VOLENDAM
4 Ingmar van de Griek HEILOO
5 Owen Geleijn RIJSENHOUT
6 Emma Boogaard ZWAAG
7 Tijmen van Loon AMSTELVEEN
8 Zarah de Haan NIEUWE NIEDORP
9 Samuel Runderkamp VOLENDAM
10 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
11 Martin Plat VOLENDAM
12 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL
13 Sylvano van Driel HOORN
14 Sven Raats AMSTERDAM
15 Jim Kes VOLENDAM
16 Jens Oord DEN HELDER
17 Max Schellevis HEILOO
18 Isabel Tambach ZAANDAM
19 Hielke van Seijst ASSENDELFT
20 Sanne Pfaff IJMUIDEN
21 Stan Rooks SPAARNDAM




Jeugd Cat 5
1 Erwin Smit WERVERSHOOF
2 Lex Groot HOOGKARSPEL
3 Luuk Ensing JULIANADORP
4 Tristan Geleijn RIJSENHOUT
5 Ole Veenhuis SCHAGEN
6 Alysha van Neck AMSTELVEEN
7 Sophie van der Wal HOOGKARSPEL
8 Rosan Koper HEEMSKERK
9 Ivo Zwaans DEN HELDER
10 Lance Huenders ALMERE
11 Jurre Koning SNEEK
12 Chris van Stralen ENKHUIZEN
13 Tijmen van der Pijl AMSTELVEEN
14 Wessel Kuiper ZWAAG




Jeugd Cat 4
1 Mark Groeneveld ENKHUIZEN
2 Maud Rijnbeek AMSTERDAM
3 Donna Ruska VOLENDAM
4 Sven Edam VELSERBROEK
5 Ian Vasbinder KOOG AAN DE ZAAN
6 Koen de Jong ZAANDAM
7 Chris Oosenbrug ZAANDAM
8 Sofie Duyn HOOGWOUD
9 Leonie Schutte SPANBROEK
10 Samuel Stengs BEVERWIJK
11 Iris de Boer ZAANDAM
12 Luca Hoekstra AMSTELVEEN
13 Tess Booijen OOSTZAAN
14 Simon Beekman WIJK AAN ZEE
15 Jurn Wildschut KOOG A/D ZAAN




Jeugd Cat 3
1 Pepijn Veenings ASSENDELFT
2 Bouwe van Galen TWISK
3 Marijn Schaper BERGEN NH
4 Xin van Warmerdam ABBEKERK
5 Bo Planken HAARLEM
6 Yuli van der Molen KROMMENIE
7 Naomi Buchener PURMEREND
8 Kai Schoolenaar ZWANENBURG
9 Kai Duyn HOOGWOUD
10 Nikki Brusche ZAANDAM
11 Maarten Haavekost HOOFDDORP
12 RaphaŽl Mouton WARMENHUIZEN
13 Milly Davis OOST KNOLLENDAM
14 DaniŽl Hoekstra AMSTELVEEN
15 Wessel Fonck DRIEHUIS
16 Merijn Koevoet HOORN
17 ZoŽla Beerepoot ENKHUIZEN
18 Thijs Leek VENHUIZEN
19 Brit Buijs AALSMEER
20 Jesper van Mieghem VOGELENZANG




Jeugd Cat 2
1 Nienke Veenhoven OOSTZAAN
2 Tobias Kool PURMEREND
3 Duuk van der Haagen HOOFDDORP
4 Twan Beerse HEERHUGOWAARD
5 Jan Ruiter WORMER
6 Pelle van der Putte HAARLEM
7 Mike Derogee NIEUW VENNEP
8 Sven Beerse HEERHUGOWAARD
9 Eefke van Teeseling ABCOUDE
10 Nickey Huenders ALMERE
11 Thijs de Vente ZWANENBURG
12 Martijn Konijn SLOOTDORP




Jeugd Cat 1
1 Joeri Schaper BERGEN
2 Stan Smit WERVERSHOOF
3 Femke Reemeijer SPAARNDAM
4 Kjell Edam VELSERBROEK
5 Reza Wildschut KOOG A/D ZAAN