Spaarndam     3-5-2014


Spaarndam

Jeugd Cat 7
1 Teun van Galen TWISK
2 Bastiaan de Blom ZEEWOLDE
3 Sjoerd Bakker BERKHOUT
4 Mark Bakker PURMEREND
5 Stanley Beerepoot ENKHUIZEN
6 Yanne Dorenbos CASTRICUM
7 Thomas de Blom ZEEWOLDE
8 Wessel Krul ENKHUIZEN
9 Bob Markus HOOFDDORP
10 Dion Schoolenaar ZWANENBURG
11 Ruben van der Pijl AMSTELVEEN
12 Rick Veenhoven OOSTZAAN
13 Bassir Amghar WORMER
14 Max Weijers HEEMSTEDE
15 Kevin de Rijk BAARN
16 Bas Reijns VELSERBROEK
17 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
18 Bram Kras HOORN
19 Bryan Burger WARMENHUIZEN
20 Stijn van den Berg EEMNES
21 Joep van der Wulp DEN HELDER




Jeugd Cat 6
1 Lars Klugt VOLENDAM
2 Eric Looij WILNIS
3 Isabel Tambach ZAANDAM
4 Enzo Leijnse AMSTELVEEN
5 Owen Geleijn RIJSENHOUT
6 Ingmar van de Griek HEILOO
7 Cathalijne Hoolwerf EEMDIJK
8 Tijmen van Loon AMSTELVEEN
9 Emma Boogaard ZWAAG
10 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
11 Samuel Runderkamp VOLENDAM
12 Jens Oord DEN HELDER
13 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL
14 Sanne Pfaff IJMUIDEN
15 Lars Thode CASTRICUM
16 Martin Plat VOLENDAM
17 Zarah de Haan NIEUWE NIEDORP
18 Sven Raats AMSTERDAM
19 Sylvano van Driel HOORN
20 Hielke van Seijst ASSENDELFT
21 Jesper Dijksman VELSERBROEK
22 Nikki Schiele HOOFDDORP




Jeugd Cat 5
1 Tristan Kool PURMEREND
2 Noa de Haan TERSCHUUR
3 Erwin Smit WERVERSHOOF
4 Axel van den Berg EEMNES
5 Alysha van Neck AMSTELVEEN
6 Tristan Geleijn RIJSENHOUT
7 Sophie van der Wal HOOGKARSPEL
8 Jorn de Vente ZWANENBURG
9 Rosan Koper HEEMSKERK
10 Ole Veenhuis SCHAGEN
11 Steijn Vriezen AMERSFOORT
12 Ivo Zwaans DEN HELDER
13 Lex Groot HOOGKARSPEL
14 Luuk Ensing JULIANADORP
15 Niels Reemeijer SPAARNDAM
16 Chris van Stralen ENKHUIZEN
17 Wessel Kuiper ZWAAG
18 Sil Buyck ASSENDELFT







Jeugd Cat 4
1 Maud Rijnbeek AMSTERDAM
2 Mark Groeneveld ENKHUIZEN
3 Donna Ruska VOLENDAM
4 Koen de Jong ZAANDAM
5 Sven Edam VELSERBROEK
6 Ian Vasbinder KOOG AAN DE ZAAN
7 Kiki Janse ZAANDAM
8 Tess Booijen OOSTZAAN
9 Chris Oosenbrug ZAANDAM
10 Lars Appelman BEVERWIJK
11 Iris de Boer ZAANDAM
12 Kas Visser HOUTEN
13 Sofie Duyn HOOGWOUD
14 Jurn Wildschut KOOG A/D ZAAN
15 Nick Schelvis HEEMSKERK
16 Leonie Schutte SPANBROEK




Jeugd Cat 3
1 Bouwe van Galen TWISK
2 Xin van Warmerdam ABBEKERK
3 Naomi Buchener PURMEREND
4 Marijn Schaper BERGEN NH
5 Pepijn Veenings ASSENDELFT
6 Bo Planken HAARLEM
7 Kai Schoolenaar ZWANENBURG
8 Yuli van der Molen KROMMENIE
9 Milly Davis OOST KNOLLENDAM
10 Wessel Fonck DRIEHUIS
11 Kai Duyn HOOGWOUD
12 RaphaŽl Mouton WARMENHUIZEN
13 Maarten Haavekost HOOFDDORP
14 DaniŽl Hoekstra AMSTELVEEN
15 Brit Buijs AALSMEER
16 Mees van Smoorenburg LEIMUIDEN
17 Carola van de Wetering NIEUW VENNEP
18 Jesper van Mieghem VOGELENZANG
19 Merijn Koevoet HOORN
20 ZoŽla Beerepoot ENKHUIZEN




Jeugd Cat 2
1 Nienke Veenhoven OOSTZAAN
2 Tobias Kool PURMEREND
3 Duuk van der Haagen HOOFDDORP
4 Mike Derogee NIEUW VENNEP
5 Jan Ruiter WORMER
6 Toinne Vriezen AMERSFOORT
7 Eefke van Teeseling ABCOUDE
8 Pelle van der Putten HAARLEM
9 Thijs de Vente ZWANENBURG
10 Martijn Konijn SLOOTDORP




Jeugd Cat 1
1 Stan Smit WERVERSHOOF
2 Joeri Schaper BERGEN
3 Femke Reemeijer SPAARNDAM
4 Kjell Edam VELSERBROEK
5 Reza Wildschut KOOG A/D ZAAN