Kampen      10-5-2014


51e Flevotour Junioren

                       Uitslag Wegwedstrijd over 115,7 km

Junioren op 8 Mei 2014

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 72 Welten, Bram TWC Pijnenburg 2 2:39:55
2 178 Kreder, Stefan Willebrord Wil Vooruit 1 2:40:04 0:09
3 105 van Leeuwen, Dennis Westland Wil Vooruit 1 2:40:06 0:11
4 69 van Iersel, Youri TWC Pijnenburg 1 z.t.
5 71 Olieslagers, Bob TWC Pijnenburg 2 z.t.
6 128 Groeneveld, Harro IJsselstreek/Hanze ren 2 z.t.
7 30 Martens, Thom Trias/Arckel/PedaalR 1 z.t.
8 148 Bolhoven, Marc WV Vinking-Waterland 1 z.t.
9 29 Buijs, Dennis Trias/Arckel/PedaalR 1 z.t.
10 126 Arentsen, Arjan IJsselstreek/Hanze ren 1 2:40:15 0:20
11 135 Dofferhoff, Roy WV de Jonge Renner 1 2:40:16 0:21
12 111 Wijkel, Tom WRV de Peddelaars z.t.
13 68 Bosch, Thomas TWC Pijnenburg 1 z.t.
14 180 Wouters, Sieben Willebrord Wil Vooruit 1 z.t.
15 117 Muis, Jesse WV Barrhopoort z.t.
16 153 Timmermans, Justin WV Viking-Waterland 2 z.t.
17 134 Celi, Abe WV de Jonge Renner 1 2:40:20 0:25
18 106 van der Meer, Noah Westland Wil Vooruit 2 2:41:38 1:43
19 150 Daatselaar, Douwe WV Vinking-Waterland 1 2:43:55 4:00
20 26 Lind, Tijmen Hoornse RTC/Noord-Holl 2 z.t.
21 120 Floren, Wesley Breda/ZWH/Middelkamp 1 z.t.
22 109 Bodegraven, Michel WRV de Peddelaars z.t.
23 133 Admiraal, Martijn WV de Jonge Renner 1 z.t.
24 157 Faber, Sil WoonExpo/Olympia 1 z.t.
25 59 Smit, Huib Stormvogels Veendam z.t.
26 35 Snel, Tijmen LRTV Swift/Kampioen 1 z.t.
27 38 Zandbergen, Folkert LRTV Swift/Kampioen 2 z.t.
28 138 van de Water, Max WV de Jonge Renner 2 z.t.
29 152 Nieuwpoort, Jelle WV Viking-Waterland 2 z.t.
30 151 Schelling, Jouke WV Viking-Waterland 2 z.t.
31 85 Drent, Dylan WCL Bergklimmers 1 z.t.
32 74 Notten, Max TWC Maaslandster-ZL z.t.
33 165 Kroeze, Thimo ZWC DTS/BRCKennermerland z.t.
34 53 van Helvoirt, Nick Buitenlust/Uden/Tempo 2:44:00 4:05
35 127 Drost, Henrik IJsselstreek/Hanze ren 2 z.t.
36 70 de Louwere, Stef TWC Pijnenburg 2 2:44:02 4:07
37 67 Bekkers, Ruben TWC Pijnenburg 1 z.t.
38 179 Buning, Mats Willebrord Wil Vooruit 1 z.t.
39 13 Lohuis, Koen CRT Raalte/CC'75 z.t.
40 110 Breukelman, Chiel WRV de Peddelaars z.t.
41 56 Kip, Vincent RTV Oldenzaalse WCL z.t.
42 183 Vierhouten, Gino Luca Willebrord Wil Vooruit 2 2:45:18 5:23
43 34 Boele, Bastijn LRTV Swift/Kampioen 1 2:45:39 5:44
44 51 Overvoorde, Niels Restore Cycling 2 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.410 km/u



51e Flevotour Nieuwelingen

                       Uitslag Wegwedstrijd over 83,9 km

Nieuwelingen op 10 Mei 2014

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 150 van der Horst, Dennis WV Noord-Westhoek 1 2:00:05
2 26 Peters, Tom CT Avia Crabbe Westhoek z.t.
3 51 Wittenberg, Wim JvR de Batauwers z.t.
4 55 Jansen, Bas LRTV Swift 2 z.t.
5 86 Tulner, Rens RWC Ahoy z.t.
6 129 Griemink, Niels WSV Emmen 1 z.t.
7 98 Velt, Marijn Stormvogels Veendam 2 z.t.
8 162 Zuidema, JoŽl WoonExpo/Olympia 2 z.t.
9 127 Kloese, Justin WSV Emmen 1 2:00:23 0:18
10 53 Boele, Niels LRTV Swift 1 z.t.
11 126 Wattez, Danilo WRV de Peddelaars 2:00:26 0:21
12 121 Knoppert, Martijn Westland Wil Vooruit z.t.
13 116 Jager, Remon WV Meteoor Assen-Roden z.t.
14 28 Groot, Coen DRC de Mol z.t.
15 151 Naberman, Tim WV Noord-Westhoek 2 z.t.
16 104 Janssen, Glenn TWC Het Snelle Wiel z.t.
17 37 Smit, Mark Hoornse RTC 2 z.t.
18 8 Frens, Koen Adelaar/IJsselstr/Hanze1 z.t.
19 124 Oosterman, Bram WRV de Peddelaars 2:00:30 0:25
20 117 van der Tuuk, Danny WV Meteoor Assen-Roden z.t.
21 49 Arensman, Thymen JvR de Batauwers 2:00:46 0:41
22 131 Niezing, Stef WSV Emmen 2 2:00:52 0:47
23 85 Hoppezak, Vincent RWC Ahoy 2:00:54 0:49
24 41 Ruijmgaard, Yentl HSC de Bataaf z.t.
25 132 Varweg, Christian WSV Emmen 2 z.t.
26 73 de Peijper, Cliff RSC dE Zuidwesthoek 2 2:01:13 1:08
27 46 van den Dool, Jens Trias/Arckel/PedaalR 2 2:01:27 1:22
28 88 Blummel, Robin Selectie Zuid Oost Ned 1 2:02:05 2:00
29 154 Pril, Guus WV Schijndel z.t.
30 125 Smit, Chiel WRV de Peddelaars 2:02:27 2:22
31 123 Middelburg, Freek Westland Wil Vooruit 2:02:42 2:37
32 101 Teulings, Teun TML Dommelstreek 2:03:20 3:15
33 65 Kootstra, Michael Restore Cycling 1 2:03:21 3:16
34 148 Arendshorst, Jelmer WV Noord-Westhoek 1 2:03:23 3:18
35 36 Mur, Wouter Hoornse RTC 1 z.t.
36 22 van Benthem, Patrick CRT Raalte/CC'75 z.t.
37 163 Groot, Nick ZWC DTS z.t.
38 39 van der Wurf, Cas Hoornse RTC 2 z.t.
39 69 Zeestraten, Stef Restore Cycling 2 z.t.
40 66 Nelck, Bram Restore Cycling 1 z.t.
41 62 Beije, Robin PRC Delta z.t.
42 130 Meijer, Stefan WSV Emmen 2 z.t.
43 48 Verhoeff, Stefan Trias/Arckel/PedaalR 2 2:03:34 3:29
44 79 Bijwaard, Thijs RTV de Bollenstreek 2:04:01 3:56
45 91 Manders, Tom Selectie Zuid Oost Ned 2 2:04:08 4:03
46 27 Poldervaart, Mario CT Avia Crabbe Westhoek 2:04:13 4:08
47 19 Brinkhuis, Thijs AWV de Zwaluwen 2:04:44 4:39
48 155 Pijnappels, Gijs WV Schijndel 2:06:51 6:46
49 84 Olde Meierink, Lars RTV Oldenzaalse WCL z.t.
50 82 Grootveld, Maico RTV Oldenzaalse WCL z.t.
51 128 Gosink, Stan WSV Emmen 1 z.t.
52 7 Bootsveld, Jelle Adelaar/IJsselstr/Hanze1 2:06:56 6:51
53 77 Driessen, Lars Buitenlust/Uden/Tempo 2:07:23 7:18
54 70 Bierkens, Tim RSC de Zuidwesthoek 1 2:07:33 7:28
55 63 Ketting, Wouter PRC Delta z.t.
56 56 van Kordelaar, Kas LRTV Swift 2 z.t.
57 3 Brethouwer, Joel Achterhoek 2000 1 z.t.
58 31 Kaak, Riis GRTC Excelsior 2:07:45 7:40
59 32 Meeuwisse, Melle GRTC Excelsior 2:07:46 7:41
60 33 Verboom, Minne GRTC Excelsior z.t.
61 34 Konijn, Alexander Hoornse RTC 1 z.t.
62 75 Sitters, Bart RSC dE Zuidwesthoek 2 z.t.
63 146 Kemper, Mick WV Volendam z.t.
64 76 Chazan, Alden Buitenlust/Uden/Tempo z.t.
65 145 Hooiveld, Mike WV Volendam z.t.
66 12 Luijken, Sander Adelaar/IJsselstr/Hanze2 2:07:53 7:48
67 72 van Elzakker, Wout RSC de Zuidwesthoek 1 2:07:59 7:54
68 158 Stoelwinder, Roelof WoonExpo/Olympia 1 2:08:00 7:55
69 87 Zijlaard, Maikel RWC Ahoy z.t.
70 139 Celi, Harm WV de Jonge Renner 1 z.t.
71 16 Beukers, Dirk Ulyses/Kampioen 2:10:07 10:02
72 134 Overdevest, Ruben Amstel/Olympia z.t.
73 138 Verheijen, Geert WV Breda z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.921 km/u