Kapelle      29-5-2014




Kapelle

Jeugd Cat 7
1 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
2 Pepijn Hillemans MIDDELBURG
3 Jochem Kerckhaert SCHOONDIJKE
4 Sven Peeters HOEVEN
5 Maarten de Nijs HUIJBERGEN
6 Ties van Rijsbergen ETTEN-LEUR
7 Jarmo Visser HEINKENSZAND
8 Jeffrey Kiepe BREDA
9 Lars de Baat HOOGERHEIDE
10 Stefan Zagers HOOGERHEIDE
11 Thijs Celie HARDERWIJK
12 Nick de Munnik KAPELLE
13 Robin Talen HEINKENSZAND
14 Jochem Runhaar KAPELLE
15 Koen Reijnhout WOLPHAARTSDIJK
16 Lars Steenbakker 'S-HEERENHOEK
17 Darren van den Beemd NIEUW VOSSEMEER
18 Youri Elstgeest 'S-HEERENHOEK




Jeugd Cat 6
1 Casper van Uden SCHIEDAM
2 Arjan Poleij KRUININGEN
3 Emiel Fontijne KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
4 Tristan van Hassel WERNHOUT
5 ZoŽ Mulder HEINKENSZAND
6 Quinty Bouckaert LISSE
7 Ward de Schepper MADE
8 Tristan Timmermans YERSEKE
9 Erben van Meer NISPEN
10 Jamie Prince OUD VOSSEMEER
11 Daphne Mesu MIDDELBURG
12 Wouter Hopmans HOOGERHEIDE
13 JoŽlla Jongenelen ROOSENDAAL
14 Gianni Pavone STEENBERGEN
15 Melroy Krebbekx STEENBERGEN
16 Yoeri Slokkers OUD VOSSEMEER
17 Fabian van Hekke HEINKENSZAND
18 Cynthia van der Ham GOUDA




Jeugd Cat 5
1 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT
2 Robin van Oorschot KLEIN-ZUNDERT
3 Rowdy Reunis HULST
4 Rick van der Poel PAPENDRECHT
5 Jurgen Mesu MIDDELBURG
6 Mike Deutekom GOES
7 Sanne Jongenelen STEENBERGEN NB
8 Stan Huijbregts BERGEN OP ZOOM
9 Jarno Dhondt EEDE
10 Sem Hennink VOORBURG
11 Tim Nasveld ABBENBROEK
12 Luuk Bierkens STAMPERSGAT
13 Bart Bronder ABBENBROEK
14 Beau van Izerloo DORDRECHT
15 Sacha de Nijs HUIJBERGEN
16 Flavio Moretti MIDDELBURG
17 Mitchell van Vliet ROTTERDAM




Jeugd Cat 4
1 Lucas Janssen PAPENDRECHT
2 Arno van Krimpen GROOTAMMERS
3 Lotte Jansen DORDRECHT
4 Shirin van Anrooij KAPELLE
5 Roan Konings OUDENBOSCH
6 Jordy van der Ham GOUDA
7 Moreno Tak OUD GASTEL
8 Stan Reinders DORDRECHT
9 Koen van den Belt OSSENDRECHT
10 Brent Broosus HUYBERGEN
11 Borg Senneker BREDA
12 Casper Vos HEINKENSZAND
13 Lisanne de Munnik KAPELLE
14 Twan Schrier KRABBENDIJKE




Jeugd Cat 3
1 Daan van den Eijnden PRINSENBEEK
2 Casper Noorloos KAATSHEUVEL
3 Ward Senneker BREDA
4 Marijn Dingemans LAGE ZWALUWE
5 Jardy van der Burg BERKEL EN RODENRIJS
6 Sophie Engel ROOSENDAAL
7 Maureen Arens KRUININGEN
8 Pierre van den Kieboom BERGEN OP ZOOM
9 Tycho van Gijsel AXEL
10 Evi Jongenelen STEENBERGEN
11 Lars Dierks FIJNAART
12 Aniek Adriaenssens LEWEDORP
13 Wout Lulofs BERGEN OP ZOOM




Jeugd Cat 2
1 Tim v.d. Poel PAPENDRECHT
2 Axel Roks SINT WILLEBRORD
3 Denise Mertens BREDA
4 Ryan de Bruijn BERGEN OP ZOOM
5 NoŽlle Booy BERKEL EN RODENRIJS
6 Lean Booy BERKEL EN RODENRIJS
7 Firn Arens KRUININGEN
8 Rosita Reijnhout WOLPHAARTSDIJK
9 Olav Noorloos KAATSHEUVEL
10 Sanne Lazeroms BOSSCHENHOOFD
11 Mitchell Krayenbrink HANSWEERT
12 Nienke Dullemond OOLTGENSPLAAT
13 Vera de Munnik KAPELL
14 Britt de Grave THOLEN
15 Roos Celie HARDERWIJK




Jeugd Cat 1
1 Renzo Moretti MIDDELBURG
2 Phillip van den Kieboom BERGEN OP ZOOM
3 Annet Moeleker KAPELLE
4 Sven Van MerriŽnboer WERNHOUT
5 Thomas van den Eijnden PRINSENBEEK
6 Julia Lindhout ST MAARTENSDIJK
7 Lucas van den Eijnden PRINSENBEEK
8 Bjorn Dietvorst BERGEN OP ZOOM
9 Tetje Senneker BREDA