Zuid Schermer        7-6-2014

5e OMLOOP VAN DE SCHERMER

                     Uitslag 2e Etappe (Omloop over 150 km)

Wedstrijd datum: 7 Juni 2014
wielercomitÚ DE SCHERMER, W.V. NOORD-HOLLAND

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 71 Cazemier, Pim WV de Kannibaal 2:52:47
2 2 Sweering, Harry West-Frisia z.t.
3 68 Fabriek, Durk WV de Kannibaal z.t.
4 60 Oostra, Folkert ARC Ulysses 2:52:49 0:02
5 137 van Lakerveld, Erik Swift&Avanti&Bollestreek 2:52:52 0:05
6 53 van de Put, Peter WV de IJsselstreek 2:53:02 0:15
7 59 Smits, Florian ARC Ulysses 2:53:16 0:29
8 150 Bugter, Jasper UWTC Volharding 2:53:23 0:36
9 139 Bakker, Stephan Restore Cycling z.t.
10 128 van der Meer, Nick Westland Wil Vooruit z.t.
11 105 Bakker, Bj÷rn Kapenga&WV Olympia z.t.
12 95 van de Poppe, Han Zwaluwen&Raalte&CC75 z.t.
13 23 Sulvaran, Gyasi Stormvogels Veendam z.t.
14 22 Piersma, Wessel Stormvogels Veendam z.t.
15 91 Lowik, Robin Zwaluwen&Raalte&CC75 z.t.
16 94 Kleiman, Wim Zwaluwen&Raalte&CC75 z.t.
17 67 Nijman, Thomas WV de Kannibaal z.t.
18 140 Rodenburg, Tim Restore Cycling z.t.
19 61 Huenders, Mitchell WV Noord-Holland z.t.
20 19 de Haan, Paul Stormvogels Veendam z.t.
21 146 Geserick, Ocko UWTC Volharding z.t.
22 6 van Engelen, Adne West-Frisia z.t.
23 42 Zennipman, Wessel Kanjers voor Kanjers CT z.t.
24 99 Rooij, Paul Amstel&ASVOlympia&Bataaf z.t.
25 12 Snijder, Kevin NWV Groningen z.t.
26 81 Kaldenbach, Marco HRTC Hoorn z.t.
27 51 Hofman, Arjan WV de IJsselstreek z.t.
28 10 Iwema, Sander NWV Groningen z.t.
29 35 Elzing, Adrik OWC Oldenzaal z.t.
30 54 Knol, Martijn WV de IJsselstreek z.t.
31 63 Bankras, Stijn WV Noord-Holland z.t.
32 32 de Vries, Roel OWC Oldenzaal z.t.
33 143 Gieskens, Nicky Restore Cycling z.t.
34 64 Koch, Leon WV Noord-Holland z.t.
35 79 Kaldenbach, Jeroen HRTC Hoorn z.t.
36 16 Hoekstra, Ruben Otto Ebbens z.t.
37 46 Vink, Jeffrey ARTV De Adelaar z.t.
38 96 Plender, Jasper Zwaluwen&Raalte&CC75 z.t.
39 65 Kooreman, Etienne WV Noord-Holland z.t.
40 52 Essers, Jan WV de IJsselstreek z.t.
41 88 Tissingh, Sent Meteoor Assen-Roden z.t.
42 1 Dorren, Ruben West-Frisia z.t.
43 8 Goeree, Rick NWV Groningen z.t.
44 86 Bakker, Sjoerd Meteoor Assen-Roden z.t.
45 44 Delis, Jeroen ARTV De Adelaar z.t.
46 33 Timmerman, Jurgen OWC Oldenzaal z.t.
47 83 Lind, Jorrit HRTC Hoorn z.t.
48 129 van Nieuwpoort, Koen Westland Wil Vooruit z.t.
49 37 van den Esschert, Daan Kanjers voor Kanjers CT z.t.
50 122 Hekman, Melvin Jan van Arckel z.t.
51 98 Kuiper, Bouke Amstel&ASVOlympia&Bataaf z.t.
52 24 Bathoorn, Floran Stormvogels Veendam z.t.
53 132 van der Marel, Pim Westland Wil Vooruit z.t.
54 5 Broekaart, Sven West-Frisia z.t.
55 101 van der Horst, Geert Amstel&ASVOlympia&Bataaf z.t.
56 56 Splinter, Raymond ARC Ulysses z.t.
57 142 Roling, Jerry Restore Cycling z.t.
58 135 Onderwater, Coen Swift&Avanti&Bollestreek z.t.
59 70 Meereboer, Niels Laurens WV de Kannibaal z.t.
60 11 Potze, Niels NWV Groningen z.t.
61 49 Coster, Kevin WV de IJsselstreek z.t.
62 93 Ophof, Randy Zwaluwen&Raalte&CC75 z.t.
63 36 Nijhuis, Jeroen OWC Oldenzaal z.t.
64 133 Bon, Thijs Swift&Avanti&Bollestreek z.t.
65 100 van der Kooij, Bas Amstel&ASVOlympia&Bataaf z.t.
66 21 Koetse, Johan Stormvogels Veendam z.t.
67 69 van der Wier, Wieger WV de Kannibaal z.t.
68 14 Postma, Gaatze Otto Ebbens z.t.
69 47 Wielink, Rik ARTV De Adelaar z.t.
70 48 Nijkerk, Wouter ARTV De Adelaar z.t.
71 17 Pijpers, Sander Otto Ebbens z.t.
72 28 Haasjes, Gerard Hanzerenners Zwolle z.t.
73 131 Sloof, Jordi Westland Wil Vooruit z.t.
74 125 Hagemans, Sem Jan van Arckel z.t.
75 41 Schreurs, Mark Kanjers voor Kanjers CT z.t.
76 116 den Das, Koen DTS&Kennemerlnd&Uithoorn z.t.
77 55 Hartog, Thomas ARC Ulysses z.t.
78 92 van den Berg, Stephen Zwaluwen&Raalte&CC75 z.t.
79 147 Broer, Milan UWTC Volharding z.t.
80 144 van der Burg, Joost Restore Cycling z.t.
81 50 de Weerd, Pieter-Paul WV de IJsselstreek z.t.
82 148 Zwarts, Ruurd-Jan UWTC Volharding z.t.
83 103 Dijkstra, Jan Kapenga&WV Olympia z.t.
84 106 de Vegt, Engbert Kapenga&WV Olympia z.t.
85 43 Bakker, Jurrien ARTV De Adelaar z.t.
86 72 Altena, Menno WV de Kannibaal z.t.
87 4 Haakman, Tino West-Frisia z.t.
88 138 van Dijk, Peter Swift&Avanti&Bollestreek z.t.
89 126 Bode, Hermen Jan van Arckel 2:53:33 0:46
90 85 Spithorst, Kevin Meteoor Assen-Roden 2:53:34 0:47
91 149 Koeman, Bjorn UWTC Volharding z.t.
92 107 Postma, Fokke Kapenga&WV Olympia z.t.
93 3 Wolthuizen, Yennick West-Frisia z.t.
94 58 van der Wier, Jakob ARC Ulysses 2:53:39 0:52
95 45 Wagenaar, Johan ARTV De Adelaar z.t.
96 34 van Weerd, Joost OWC Oldenzaal z.t.
97 82 Mulder, Jordy HRTC Hoorn 2:53:47 1:00
98 26 Broekhuis, Simon Hanzerenners Zwolle z.t.
99 62 Imming, Bram WV Noord-Holland 2:53:51 1:04
100 87 Biesheuvel, Stefan Meteoor Assen-Roden 2:54:28 1:41
101 57 Schrijen, Luca ARC Ulysses 2:54:38 1:51
102 134 van Eijk, Erwin Swift&Avanti&Bollestreek 2:54:56 2:09
103 40 Ratering, Timon Kanjers voor Kanjers CT z.t.
104 30 Bergman, Niels Hanzerenners Zwolle z.t.
105 7 Harms, Jos NWV Groningen z.t.
106 90 Drent, Frans Meteoor Assen-Roden 2:54:58 2:11
107 29 Broekhuis, Job Hanzerenners Zwolle z.t.
108 13 de Bruin, Marc Otto Ebbens z.t.
109 102 Heilig, Bas Amstel&ASVOlympia&Bataaf z.t.
110 20 van der Wielen,Jacob-Jan Stormvogels Veendam z.t.
111 104 Weening, Andries Kapenga&WV Olympia z.t.
112 25 Boddeus, Thijs Hanzerenners Zwolle 2:56:13 3:26
113 39 Olieman, Mark Kanjers voor Kanjers CT 2:57:24 4:37


De gemiddelde snelheid van de winnaar is 52.088 km/u

5e OMLOOP VAN DE SCHERMER

                Uitslag 1e Etappe (Ploegen tijdrit over 17,3 km)

Wedstrijd datum: 7 Juni 2014
wielercomitÚ DE SCHERMER, W.V. NOORD-HOLLAND

Plaats Ploegnr T i j d Verschil Km/u

1 West-Frisia 1 21:19.20 48.687
2 Restore Cycling 24 21:32.95 13.75 48.169
3 Zwaluwen&Raalte&CC75 16 21:39.25 20.05 47.935
4 Westland Wil Vooruit 22 21:44.79 25.59 47.732
5 Kanjers voor Kanjers CT 7 21:47.95 28.75 47.616
6 WV de Kannibaal 12 21:48.17 28.97 47.608
7 Swift&Avanti&Bollestreek 23 21:58.23 39.03 47.245
8 Amstel&ASVOlympia&Bataaf 17 21:59.54 40.34 47.198
9 WV de IJsselstreek 9 22:03.64 44.44 47.052
10 NWV Groningen 2 22:24.26 1:05.06 46.330
11 WV Noord-Holland 11 22:29.25 1:10.05 46.159
12 Stormvogels Veendam 4 22:34.19 1:14.99 45.991
12 OWC Oldenzaal 6 z.t.
14 UWTC Volharding 25 22:42.78 1:23.58 45.701
15 Otto Ebbens 3 22:43.02 1:23.82 45.693
16 ARTV De Adelaar 8 22:49.60 1:30.40 45.473
17 DTS&Kennemerlnd&Uithoorn 20 22:59.41 1:40.21 45.150
18 HRTC Hoorn 14 23:13.10 1:53.90 44.706
19 Meteoor Assen-Roden 15 23:14.25 1:55.05 44.669
20 Hanzerenners Zwolle 5 23:27.11 2:07.91 44.261
21 ARC Ulysses 10 23:27.87 2:08.67 44.237
22 Kapenga&WV Olympia 18 23:31.52 2:12.32 44.123
23 Jan van Arckel 21 24:07.32 2:48.12 43.031


KNWU Clubcompetitie Mannen 2014 Noord

             Stand Individueel punten klassement na de 7e wedstrijd

Kls Land UCInr Deelnemer Wedstrijd-> t/m 2 -3- -4- -5- -6- -7- Totaal

1 NED19880712 Huenders, Mitchell 140 26 80 12 258
2 NED19930725 ~van der Meer, Nick 112 11 100 28 251
3 NED19900117 Sweering, Harry 32 100 8 80 220
4 NED19910411 Meijers, Daan 200 200
5 NED19870820 Bos, Patrick 24 24 100 148
6 NED19811016 Smits, Florian 83 10 3 14 36 146
7 NED19951004 ~van der Duin, Patrick 61 6 70 137
8 NED19851213 Fabriek, Durk 12 28 26 70 136
9 NED19910927 van Diemen, Jurgen 36 80 116
10 NED19890703 Cazemier, Pim 100 100
11 NED19890502 Lof, Jan 80 16 96
12 NED19900705 de Haan, Paul 20 14 50 11 95
13 NED19911016 Hofman, Arjan 44 7 36 4 91
14 NED19920501 ~Piersma, Wessel 15 50 20 85
15 NED19931106 ~Snijder, Kevin 70 9 6 85
16 NED19740720 Elferink, Arjan 80 80
17 NED19940214 ~Dekker, Sjors 54 22 76
18 NED19830428 Aandewiel, Pascal 60 15 75
19 NED19930711 ~Bakker, Bj÷rn 40 5 26 71
20 NED19880808 Merx, Peter 70 70
21 NED19940417 ~Bakker, Stephan 36 30 66
22 NED19930921 ~Kaldenbach, Jeroen 6 60 66
23 NED19890928 Oostra, Folkert 60 60
24 NED19920619 ~Koch, Leon 36 24 60
25 NED19940507 ~Bos, Maikel 60 60
26 NED19820731 Scheerens, Pieter 60 60
27 NED19950117 ~Goeree, Rick 45 12 57
28 NED19941226 ~Schouten, Daan 28 16 12 56
29 NED19901120 Strating, Gijs 16 26 9 51
30 NED19841023 van Lakerveld, Erik 50 50
31 NED19940914 ~Rodenburg, Tim 28 9 13 50
32 NED19950322 ~Lind, Jorrit 50 50
33 NED19911111 de Groot, Daan 50 50
34 NED19830810 de Vries, Roel 46 46
35 NED19750221 van der Wier, Wieger 40 5 45
36 NED19871009 Koeman, Bjorn 40 1 41
37 NED19920719 ~van de Put, Peter 40 40
38 NED19950727 ~Bol, Cees 40 40
39 NED19880809 Vrolijk, Danny 26 14 40
40 NED19941116 ~Bankras, Stijn 36 36
41 NED19950430 ~Bugter, Jasper 3 32 35
42 NED19891015 Hoekstra, Ruben 28 7 35
43 NED19880723 Mol, Robbert-Jan 13 20 33
44 NED19891125 Dorren, Ruben 32 32
45 NED19880504 Olieman, Mark 32 32
46 NED19901209 Altena, Menno 32 32
47 NED19860201 Bergsma, Jorrit 30 30
48 NED19950415 ~Duvigneau, Beau 30 30
49 NED19861008 de Bruin, Marc 30 30
50 NED19931112 ~Wubben, Bob 28 28
51 NED19921201 ~Bal, Tom 26 26
52 NED19931030 ~van de Poppe, Han 24 24
53 BEL19881102 van Aert, Jan 24 24
54 NED19911006 Rijpma, Coen 20 4 24
55 NED19940112 ~Sulvaran, Gyasi 22 22
56 NED19910117 Spithorst, Kevin 22 22
57 NED19921001 ~Caspers, Didier 22 22
58 NED19880301 Seldenrijk, Bas 22 22
59 NED19910105 Bos, Henk 20 20
60 NED19940416 ~Gieskens, Nicky 5 13 18
61 NED19951222 ~Kaldenbach, Marco 12 5 17
62 NED19950530 ~Lowik, Robin 16 16
63 NED19831101 Nijman, Thomas 2 14 16
64 NED19860915 Janssen, Marc 16 16
65 NED19930607 ~Scholten, Tim 16 16
66 NED19930319 ~Kleiman, Wim 15 15
67 NED19951006 ~Rooij, Paul 8 7 15
68 NED19851222 van de Vall, Lars 15 15
69 NED19870426 Schmidt, Yondi 15 15
70 NED19951116 ~van der Kooij, Bas 13 13
71 NED19810626 Stroetinga, Arjan 13 13
72 NED19880821 Kweldam, Nick 13 13
73 NED19850613 van der Schaaf, Tjeerd 12 12
74 NED19821027 Poelstra, Thijs 12 12
75 NED19820614 de Vries, Douwe 11 11
76 NED19890527 van den Berg, Daan 7 4 11
77 NED19721225 Haakman, Tino 11 11
78 NED19950909 ~Geserick, Ocko 10 10
79 NED19920923 ~van den Esschert, Daan 10 10
80 NED19930917 ~de Leeuw, David 10 10
81 NED19951028 ~Doets, Marco 10 10
82 NED19950920 ~R÷ling, Jerry 10 10
83 NED19930316 ~van Engelen, Adne 9 9
84 NED19870822 van IJzendoorn, Rik 9 9
85 NED19910305 Stronks, Ivo 9 9
86 NED19951007 ~Zennipman, Wessel 8 8
87 NED19910131 Handgraaf, Sjors 2 6 8
88 BEL19920502 ~van Aert, Tijs 8 8
89 NED19810503 Boonstra, Jos 8 8
90 NED19890904 Eefting, Roy 8 8
91 NED19951212 ~Janssen, Adriaan 7 7
92 NED19890814 van de Kant, Jorrit 7 7
93 NED19880816 Koop, Jos 6 6
94 NED19900717 van der Marel, Pim 6 6
95 NED19901214 Houwers, Bor 3 2 5
96 NED19911028 ten Kate, Herman 5 5
97 NED19920109 ~van der Aar, Dilan 5 5
98 NED19950803 ~van Nieuwpoort, Koen 4 4
99 FIN19920720 ~Manninen, Matti 4 4
100 NED19841123 Schouten, John 4 4
101 NED19911006 Iwema, Sander 3 3
102 NED19940722 ~Bathoorn, Floran 3 3
103 NED19920517 ~Elzing, Adrik 2 2
104 NED19931211 ~van der Burg, Joost 2 2
105 NED19930322 ~Broekaart, Sven 2 2
106 NED19871120 Knol, Martijn 1 1
107 NED19950916 ~Coster, Kevin 1 1
108 NED19931225 ~Ubels, Ruben 1 1
109 NED19770729 Meijer, Erwin 1 1

Wedstrijden:

1 = Ronde van Groningen
2 = Grote Omloop van de Veenkolonien
3 = Ronde van de Kerspelen
4 = A7 Classic
5 = 6de RABO G.P.PLOEGENTIJDRIT NOORD
6 = 31e Omloop Ronostrand Heren
7 = 5e OMLOOP VAN DE SCHERMER


OMLOOP VAN DE SCHERMER VOOR VROUWEN

                           Uitslag Omloop over 105 km

Wedstrijd datum: 7 Juni 2014
WielercomitÚ DE SCHERMER, W.V. NOORD-HOLLAND

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 120 Kessler, Nina INDIVIDUELEN 2:43:25
2 4 Hoeksma, Ilona Parkhotel Valkenburg CT z.t.
3 8 van de Ree, Monique Parkhotel Valkenburg CT z.t.
4 64 Markus, Kelly GRC JAN VAN ARCKEL 2 z.t.
5 21 van den Bos, Jip TEAM DAK-PLUSINE ICT 2 z.t.
6 97 Kuijpers, Evy TEAM FUTURUMSHOP-ZANNATA z.t.
7 57 Beckeringh, Nike GRC JAN VAN ARCKEL z.t.
8 47 de Kort, Noortje DE JONGE RENNER 2 z.t.
9 119 Ensing, Janneke INDIVIDUELEN z.t.
10 61 van Hoek, Lotte GRC JAN VAN ARCKEL 2 z.t.
11 98 van der Meer, Janine TEAM FUTURUMSHOP-ZANNATA z.t.
12 99 Koster, Anouska TEAM FUTURUMSHOP-ZANNATA z.t.
13 113 Kreuze, Ingeborg PEOPLES TRUST z.t.
14 128 Soek, Julia INDIVIDUELEN z.t.
15 109 Schreurs, Geerike PEOPLES TRUST z.t.
16 33 Oomen, Saskia CS030 z.t.
17 72 Buurman, Eva ARC ULYSSES CT z.t.
18 6 Markus, Riejanne Parkhotel Valkenburg CT z.t.
19 35 Bons, Marloes CS030 z.t.
20 14 Koster, Claudia TEAM DAK-PLUSINE ICT z.t.
21 23 Tersmette, Hanne TEAM DAK-PLUSINE ICT 2 z.t.
22 34 Gorter, Laura CS030 z.t.
23 111 Dijkman, Aagtje PEOPLES TRUST z.t.
24 91 Teunissen, Britt TWC DE KEMPEN z.t.
25 79 Postma, Mary Rose WV BREDA-MANIEU.NL DAMES z.t.
26 59 Elzing, Karen GRC JAN VAN ARCKEL z.t.
27 82 Miltenburg, Ilse WV BREDA-MANIEU.NL DAMES z.t.
28 92 Baas, Carleen TWC DE KEMPEN z.t.
29 7 Post, Jermaine Parkhotel Valkenburg CT z.t.
30 117 van der Molen, Jade INDIVIDUELEN z.t.
31 52 Tiessens, Ivana RONALD MCDONALD HUIS z.t.
32 100 Pijnenborg, Mascha TEAM FUTURUMSHOP-ZANNATA z.t.
33 62 Tenniglo, Moniek GRC JAN VAN ARCKEL 2 z.t.
34 54 Pit, Annet RONALD MCDONALD HUIS z.t.
35 60 Hoogeboom, Roos GRC JAN VAN ARCKEL z.t.
36 27 Welling, Renee TEAM DAK-PLUSINE ICT 3 z.t.
37 55 Woering, Henriette GRC JAN VAN ARCKEL z.t.
38 10 Slik, Rozanne Parkhotel Valkenburg CT z.t.
39 26 Neave, Asleigh TEAM DAK-PLUSINE ICT 3 z.t.
40 17 Kuiper, Jitske TEAM DAK-PLUSINE ICT z.t.
41 2 van Gogh, Natalie Parkhotel Valkenburg CT 2:43:40 0:15
42 105 Joling, Marije NWVG BIKE4AIR-LADIES 2:46:12 2:47
43 58 Bloem, Judith GRC JAN VAN ARCKEL z.t.
44 93 van Baarle, Ashlynn TWC DE KEMPEN z.t.
45 16 Slewe, Melissa TEAM DAK-PLUSINE ICT z.t.
46 45 Stegink, Ymke DE JONGE RENNER 2 z.t.
47 36 Hoogma, Tessa CS030 z.t.
48 29 Jetten, Mariska TEAM DAK-PLUSINE ICT 3 z.t.
49 28 Jeremiasse, Bernadette TEAM DAK-PLUSINE ICT 3 z.t.
50 67 Groeneveldt, Joanne ARC ULYSSES CT z.t.
51 86 van Rozelaar, Pernilla RESTORE CYCLING z.t.
52 118 Smorenburg, Cornelie INDIVIDUELEN z.t.
53 83 Wagenaar, Mirthe WV BREDA-MANIEU.NL DAMES z.t.
54 68 Hofland, Gina ARC ULYSSES CT z.t.
55 121 van Loo, Andrea INDIVIDUELEN z.t.
56 81 Ewing, Anne WV BREDA-MANIEU.NL DAMES z.t.
57 63 Kogelman, Silke GRC JAN VAN ARCKEL 2 z.t.
58 56 Spoor, Winanda GRC JAN VAN ARCKEL z.t.
59 123 Zijlaard, Nicky INDIVIDUELEN z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.552 km/u




   Omloop van de Schermer

Elite/beloften
1 Pim Cazemier DEN HORN
2 Harry Sweering SNEEK
3 Durk Fabriek HAULERWIJK
4 Folkert Oostra AMSTERDAM
5 Erik van Lakerveld UTRECHT
6 Peter van de Put APELDOORN
7 Florian Smits AMSTERDAM
8 Jasper Bugter ARNHEM
9 Stephan Bakker ZAANDAM
10 Nick van der Meer HONSELERSDIJK
11 Bj÷rn Bakker WIJNJEWOUDE
12 Han van de Poppe RIJSSEN
13 Gyasi Sulvaran GRONINGEN
14 Wessel Piersma GRONINGEN
15 Robin Lowik VRIEZENVEEN
16 Wim Kleiman ALMELO
17 Thomas Nijman AMSTERDAM
18 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS
19 Mitchell Huenders ZEIST
20 Paul de Haan MEEDHUIZEN
21 Ocko Geserick HILVERSUM
22 Adne van Engelen 'T ZAND NH
23 Wessel Zennipman ZUTPHEN
24 Paul Rooij HOOFDDORP
25 Kevin Snijder KOLLUM
26 Marco Kaldenbach HOORN NH
27 Arjan Hofman NUNSPEET
28 Sander Iwema HOOGHALEN
29 Adrik Elzing SCHOONEBEEK
30 Martijn Knol ZWOLLE
31 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD
32 Roel de Vries UTRECHT
33 Nicky Gieskens 'S-GRAVENHAGE
34 Leon Koch ALMERE
35 Jeroen Kaldenbach HOORN NH
36 Ruben Hoekstra TJERKGAAST
37 Jeffrey Vink VEENENDAAL
38 Jasper Plender ALMELO
39 Etienne Kooreman AALSMEER
40 Jan Essers WOLVEGA
41 Sent Tissingh GRONINGEN
42 Ruben Dorren AMSTERDAM
43 Rick Goeree BORGER
44 Sjoerd Bakker BEILEN
45 Jeroen Delis AMERSFOORT
46 Jurgen Timmerman DRONTEN
47 Jorrit Lind TWISK
48 Koen van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL
49 Daan van den Esschert EPSE
50 Melvin Hekman ARKEL
51 Bouke Kuiper AMSTERDAM
52 Floran Bathoorn GRONINGEN
53 Pim van der Marel DE LIER
54 Sven Broekaart DEN HELDER
55 Geert van der Horst WEESP
56 Raymond Splinter HOORN NH
57 Jerry Roling HEEMSKERK
58 Coen Onderwater LISSE
59 Niels Laurens Meereboer EES
60 Niels Potze ADUARD
61 Kevin Coster HASSELT
62 Randy Ophof RAALTE
63 Jeroen Nijhuis HENGELO
64 Thijs Bon ALPHEN AAN DEN RIJN
65 Bas van der Kooij MAASSLUIS
66 Johan Koetse VEENDAM
67 Wieger van der Wier MARUM
68 Gaatze Postma MUNEIN
69 Rik Wielink APELDOORN
70 Wouter Nijkerk UGCHELEN
71 Sander Pijpers ZWOLLE
72 Gerard Haasjes STAPHORST
73 Jordi Sloof BODEGRAVEN
74 Sem Hagemans NIEUWEGEIN
75 Mark Schreurs AALTEN
76 Koen den Das LANDSMEER
77 Thomas Hartog HAARLEM
78 Stephen van den Berg RIJSSEN
79 Milan Broer BARENDRECHT
80 Joost van der Burg NOOTDORP
81 Pieter-Paul de Weerd 'T HARDE
82 Ruurd-Jan Zwarts BUSSUM
83 Jan Dijkstra DRACHTEN
84 Engbert de Vegt URETERP
85 Jurrien Bakker SCHERPENZEEL
86 Menno Altena BUITENPOST
87 Tino Haakman ENKHUIZEN
88 Peter van Dijk TER AAR
89 Hermen Bode GIESSENBURG
90 Kevin Spithorst GRONINGEN
91 Bjorn Koeman UTRECHT
92 Fokke Postma DRACHTSTER COMPAGNIE
93 Yennick Wolthuizen CASTRICUM
94 Jakob van der Wier AMSTERDAM
95 Johan Wagenaar HEERDE
96 Joost van Weerd ARNHEM
97 Jordy Mulder ALKMAAR
98 Simon Broekhuis ZWOLLE
99 Bram Imming EGMOND BINNEN
100 Stefan Biesheuvel ASSEN
101 Luca Schrijen ASSENDELFT
102 Erwin van Eijk LEIDEN
103 Timon Ratering MEGCHELEN
104 Niels Bergman ZWOLLE
105 Jos Harms OUDE PEKELA
106 Frans Drent LEEK
107 Job Broekhuis HARDERWIJK
108 Marc de Bruin GRONINGEN
109 Bas Heilig SPAARNDAM
110 Jacob-Jan van der Wielen GRONINGEN
111 Andries Weening HARKEMA
112 Thijs Boddeus GRONINGEN
113 Mark Olieman ENSCHEDE




Vrouwen
1 Nina Kessler VELSERBROEK
2 Ilona Hoeksma LUXWOUDE
3 Monique van de Ree WILLEMSTAD NB
4 Kelly Markus HOOFDDORP
5 Jip van den Bos OOSTKNOLLENDAM
6 Evy Kuijpers LIEROP
7 Nike Beckeringh AMSTELVEEN
8 Noortje de Kort DONGEN
9 Janneke Ensing GIETEN
10 Lotte van Hoek VLIJMEN
11 Janine van der Meer ABBENBROEK
12 Anouska Koster DE WESTEREEN
13 Ingeborg Kreuze ASSEN
14 Julia Soek DEN HAM
15 Geerike Schreurs ZWOLLE
16 Saskia Oomen UTRECHT
17 Eva Buurman WERVERSHOOF
18 Riejanne Markus AMSTELVEEN
19 Marloes Bons UTRECHT
20 Claudia Koster OUDORP N-H
21 Hanne Tersmette WORMERVEER
22 Laura Gorter UTRECHT
23 Aagtje Dijkman BAARN
24 Britt Teunissen YSSELSTEYN LB
25 Mary Rose Postma MAASTRICHT
26 Karen Elzing SCHOONEBEEK
27 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
28 Carleen Baas DEN DUNGEN
29 Jermaine Post OEGSTGEEST
30 Jade van der Molen ALKMAAR
31 Ivana Tiessens ZUIDHORN
32 Mascha Pijnenborg WAALWIJK
33 Moniek Tenniglo ALBERGEN
34 Annet Pit BEEKBERGEN
35 Roos Hoogeboom UTRECHT
36 Renee Welling OPMEER
37 Henriette Woering ROZENBURG ZH
38 Rozanne Slik BERGEN NH
39 Asleigh Neave NIEUW ZEELAND
40 Jitske Kuiper AMSTERDAM
41 Natalie van Gogh NIEUW VENNEP
42 Marije Joling OUDESCHOOT
43 Judith Bloem APELDOORN
44 Ashlynn van Baarle ZOETERMEER
45 Melissa Slewe ASSENDELFT
46 Ymke Stegink NAARDEN
47 Tessa Hoogma UTRECHT
48 Mariska Jetten ASSENDELFT
49 Bernadette Jeremiasse ZAANDAM
50 Joanne Groeneveldt AMSTELVEEN
51 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK
52 Cornelie Smorenburg NUNSPEET
53 Mirthe Wagenaar WIJBOSCH
54 Gina Hofland KRIMPEN A/D IJSSEL
55 Andrea van Loo 'T HARDE
56 Anne Ewing GBR
57 Silke Kogelman LEMELERVELD
58 Winanda Spoor APELDOORN
59 Nicky Zijlaard ROTTERDAM