Zuid-Beijerland         21-6-2014




Zuid-Beijerland

Jeugd Cat 7
1 Edo Maas ROTTERDAM
2 Pepijn Hillemans MIDDELBURG
3 Luuk Vollebregt DE LIER
4 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
5 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
6 Lennart Reijtenbagh ZUIDLAND
7 Johannes van Hooff ROTTERDAM
8 Nathan Rijsdijk VLAARDINGEN
9 Niek Struijs RUCPHEN
10 Hugo Hoekjen DELFT
11 Tristan Crawfurd BARENDRECHT
12 Tomas Kopecky LEIDEN
13 Ruben Buitendijk LEKKERKERK
14 Maarten de Nijs HUIJBERGEN
15 Matthew van der Linden BARENDRECHT
16 Ties van Rijsbergen ETTEN-LEUR
17 Ismail Kasmi ROTTERDAM
18 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
19 Ernesto Attanasio 'S-GRAVENDEEL
20 Robin Talen HEINKENSZAND
21 Lars Steenbakker 'S-HEERENHOEK




Jeugd Cat 6
1 Olav Kooij NUMANSDORP
2 Casper van Uden SCHIEDAM
3 Owen Geleijn RIJSENHOUT
4 Emiel Fontijne KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
5 Jasper Kraaijenbrink ABBENBROEK
6 Arjan Poleij KRUININGEN
7 Arjan Boshoven SPIJKENISSE
8 Gaby Gieskens 'S-GRAVENHAGE
9 Sten Verzijl BERKEL EN RODENRIJS
10 Serginho Wilshaus HAARLEM
11 Tristan van Hassel WERNHOUT
12 Tim van der Stam BERGSCHENHOEK
13 Jan Wicher Sieders LEIDSCHENDAM
14 Jardi Christiaan van der Lee SCHIEDAM
15 Erben van Meer NISPEN
16 Verena Batenburg PIERSHIL
17 JoŽlla Jongenelen ROOSENDAAL
18 Tristan Timmermans YERSEKE
19 Naomi Seldenthuis BERKEL EN RODENRIJS
20 Melroy Krebbekx STEENBERGEN
21 Youp van Leeuwen ZOETERMEER
22 Roy Hoogendoorn BOSKOOP
23 Marieke van Stee SLIEDRECHT
24 Anouk Verschuren STREEFKERK
25 Pim Jansen BARENDRECHT
26 Elianne Blok GOUDA
27 Fabian van Hekke HEINKENSZAND
28 Cynthia van der Ham GOUDA
29 Thijs de Geus STRIJEN
30 Justin Laevens ZWEVEGEM




Jeugd Cat 5
1 Tristan Kool PURMEREND
2 Boris Romers ROZENBURG
3 Jarid van Horik DORDRECHT
4 Sanne Jongenelen STEENBERGEN NB
5 Mark de Groot OLDEBROEK
6 Kjell de Jager BARENDRECHT
7 Judith Stolze DE LIER
8 Leonie Bos 'S-GRAVENDEEL
9 Mathijs de Kok STEENBERGEN
10 Rick van der Poel PAPENDRECHT
11 Lars Seldenthuis BERKEL EN RODENRIJS
12 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT
13 Boyd Lampen LEUSDEN
14 Nena Vollering BERKEL EN RODENRIJS
15 Loe van Belle ZOETERMEER
16 Rosalie van der Wolf OUDE-TONGE
17 Henk van Atten LEIDERDORP
18 Stan Huijbregts BERGEN OP ZOOM
19 Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
20 Jos Blok GOUDA
21 Robin van Oorschot KLEIN-ZUNDERT
22 Tim Nasveld ABBENBROEK
23 Bart Bronder ABBENBROEK
24 Beau van Izerloo DORDRECHT
25 Tristan Geleijn RIJSENHOUT
26 Sebastiaan Vermulm ZOETERMEER
27 Luuk Bierkens STAMPERSGAT
28 Maud Adriaansen DORDRECHT
29 Desiree Ketting SPIJKENISSE
30 Mitchell van Vliet ROTTERDAM
31 Piene Romers ROZENBURG
32 Sacha de Nijs HUIJBERGEN
33 Davey Erftemeijer SCHIEDAM
34 Daphne Kien KRIMPEN AAN DE LEK




Jeugd Cat 4
1 Lucas Janssen PAPENDRECHT
2 Arno van Krimpen GROOT-AMMERS
3 Maud Rijnbeek AMSTERDAM
4 Mike Bronswijk HONSELERSDIJK
5 Roan Konings OUDENBOSCH
6 Lotte Jansen DORDRECHT
7 Matyas Kopecky LEIDEN
8 Jordy van der Ham GOUDA
9 Daniek Hengeveld NOOTDORP
10 Marnix van den Oever WIJK EN AALBURG
11 Laura Molenaar WADDINXVEEN
12 Niels Boom ALBLASSERDAM
13 Ted Dalrymple DEN HAAG
14 Mellon Hooghwerff DORDRECHT
15 Max Bergsma OUDENHOORN
16 Jeanne de Pee PUTTERSHOEK




Jeugd Cat 3
1 Daan van LŁling ALPHEN A/D RIJN
2 Halvar de Jager BARENDRECHT
3 Yuli van der Molen KROMMENIE
4 Babette van der Wolf OUDE TONGE
5 Maureen Arens KRUININGEN
6 Lucas Hoogerwaard MOORDRECHT
7 Jarno Goudriaan BERGAMBACHT
8 Jardy van der Burg BERKEL EN RODENRIJS
9 Niels Tenniglo UTRECHT
10 Christiano Wilshaus HAARLEM
11 Ilse Groen DEN HAAG
12 Lars Dierks FIJNAART
13 Evi Jongenelen STEENBERGEN
14 Nemo Stoffels VLAARDINGEN
15 Pierre van den Kieboom BERGEN OP ZOOM
16 Milan Braaksma STRIJEN




Jeugd Cat 2
1 Tim v.d. Poel PAPENDRECHT
2 Tobias Kool PURMEREND
3 Floris Verschuur ROTTERDAM
4 Thijmen Groen DEN HAAG
5 Swen Vonk BERGSCHENHOEK
6 Lisa van Belle ZOETERMEER
7 NoŽlle Booy BERKEL EN RODENRIJS
8 Firn Arens KRUININGEN
9 Bibi Verzijl BERKEL EN RODENRIJS
10 Lean Booy BERKEL EN RODENRIJS
11 Ryan de Bruijn BERGEN OP ZOOM
12 Loes Jansen BARENDRECHT
13 Aron Mewe BERKEL EN RODENRIJS
14 Dante Broeren BERKEL EN RODENRIJS
15 Bradly de Boom S-GRAVENDEEL
16 Nienke Dullemond OOLTGENSPLAAT
17 Sanne Lazeroms BOSSCHENHOOFD
18 Lara Boshoven SPIJKENISSE
19 Britt de Grave THOLEN
20 Jayden Post ROTTERDAM
21 Mitchell Krayenbrink HANSWEERT




Jeugd Cat 1
1 Ricardo Sanberg BERGAMBACHT
2 Liam van Os BERKEL EN RODENRIJS
3 Frederique Verschuur ROTTERDAM
4 Cedric de Jager BARENDRECHT
5 Bastiaan de Groot OLDEBROEK
6 Jelle de Vlaam 'S GRAVENDEEL
7 Sven Van MerriŽnboer WERNHOUT
8 Sil Bergsma OUDENHOORN
9 Niels Volmer 'S-GRAVENDEEL
10 Mika van Os BERKEL EN RODENRIJS
11 Matthijs Schoonen ROOSENDAAL
12 Jelle Groen DEN HAAG