Harderwijk       1-8-2014


Harderwijk


Elite Beloften

1 Gert-Jan Bosman EMMEN WV Noord-Holland
2 Dennis Smit Zwanenburg HSC de Bataaf
3 Tino Haakman Enkhuizen West Frisia
4 Sjors Dekker ANDIJK West Frisia
5 Stefan Breemes AMSTERDAM UWTC de Volharding
6 Gijs Verdick Laren gld Kanjers voor Kanjers Cycling Team
7 Daan de Groot LELYSTAD WV de Jonge Renner
8 Martijn Lust tuitjenhorn UWTC de Volharding
9 Peter Koning VENHUIZEN West Frisia
10 Jesper Asselman WATERINGEN Westland Wil Vooruit
11 Taco van der Hoorn DE ZILK WV de Jonge Renner
12 Florian Smits AMSTERDAM ARC Ulysses
13 Harry Sweering SNEEK West Frisia
14 Patrick Bos AMSTELVEEN WTC de Amstel
15 Maikel Bos OLDEBROEK WV de Jonge Renner
16 Stephan Bakker ZAANDAM Restore Cycling
17 Daan Schouten ALMELO AWV de Zwaluwen
18 Arno Kleinjan GOUDA GRTC Excelsior
19 Klaas Boessenkool AMSTERDAM HSC de Bataaf
20 Jeroen Breewel WILNIS Uithoornse WTC
21 Marc Janssen EDE Kanjers voor Kanjers Cycling Team
22 Adrik Elzing Schoonebeek RTV Oldenzaalse WCL
23 Rutger Schellevis STOLWIJK UWTC de Volharding
24 Han van de Poppe RIJSSEN AWV de Zwaluwen
25 Martijn Knol ZWOLLE WV De IJsselstreek
26 Barry Bel DE GOORN ZWC D.T.S.
27 Siebe Vrieswijk DEVENTER DWV de Zwaluwen
28 Felix Reinken HAMBURG
29 Peter van de Put Apeldoorn WV De IJsselstreek
30 Wim Kleiman ALMELO AWV de Zwaluwen
31 Sebastiaan ten Zeldam CASTRICUM West Frisia
32 Gerben Mos HAVELTE WRV de Peddelaars
33 Sent Tissingh GRONINGEN W.V. Meteoor Assen-Roden
34 Jasper Plender ALMELO AWV de Zwaluwen
35 Frank Beemer GARDEREN WV Noord-Veluwe
36 Robert de Jong ZEEWOLDE Kanjers voor Kanjers Cycling Team
37 Maarten Mandemakers Utrecht Cicli Basso Vicenza - Reasons
38 Matthijs Koedijk Lelystad WV De IJsselstreek
39 Arjan Hofman NUNSPEET WV De IJsselstreek
40 Tom de Vaal BOVENKARSPEL West Frisia
41 Dylan van Zijl HARDERWIJK WV De IJsselstreek
42 Coen Bosch TWELLO DWV de Zwaluwen
43 Ruben Ubels NIJKERK Kanjers voor Kanjers Cycling Team
44 Kevin Coster HASSELT WV De IJsselstreek
45 Ruurd-Jan Zwarts Bussum UWTC de Volharding
46 Thijs Poelstra NIJMEGEN RTV Oldenzaalse WCL
47 Marco Massink HAREN Stormvogels Veendam
48 Melvin van Zijl HARDERWIJK WV De IJsselstreek
49 Stan Veldscholten OLDENZAAL AWV de Zwaluwen
50 Gerhard Joling KRIMPEN AD IJSSEL WC de Waardrenner
51 Omri Roden AMSTERDAM ARC Ulysses
52 Pieter-Paul de Weerd 't Harde WV De IJsselstreek
53 Simon Broekhuis Zwolle Hanzerenners Zwolle





Amateurs/Sportklasse/Junioren

1 Marcel Alma HARSKAMP Special Cycling Team
2 Martin van Plateringen ALMERE De Eendracht
3 Bjorn Beldman RIJSSEN SWR
4 Rik Nederlof BREDA WV Het Stadion
5 Mitchell Cornelisse AMSTERDAM UWTC de Volharding
6 Egon Nanninga LELYSTAD WV Noord-Westhoek
7 Hans Kopmels WOLVEGA WV de Driehoek
8 Eddy Hermsen OCHTEN Special Cycling Team
9 Glenn van Nierop ZOETERWOUDE RWV de Spartaan
10 Gino Luca Vierhouten Hulshorst Willebrord Wil Vooruit
11 Albert van Riessen ROTTERDAM RCMD de Coureur
12 Erik Verstegen Zutphen E.T.P. Zutphen
13 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne MIJDRECHT W.V. Eemland
14 Bas Bosma NOORDWOLDE WV de Driehoek
15 Mario Willemsen HUISSEN RETO
16 Rolf Dames HEERDE WV De IJsselstreek
17 Timo Fransen Westervoort STMA Cycling team
18 Sebastiaan Bennink AMSTERDAM ARC Ulysses
19 Nils ten Brinke APELDOORN AR en TV de Adelaar
20 Stephan Borsboom HELLEVOETSLUIS STMA Cycling team
21 Jorn Slaghekke ENTER SWR
22 Ruben Versloot Wageningen WV Ede
23 Stijn van Erp GROESSEN R en TV de Zwaluwen
24 Henk Jan Borghuis RIJSSEN SWR
25 Mark Rijntjes HAARLEM vereniging MTB Noordwest
26 Gerjan de Mooij

27 Eric Mijnster Tilburg TWC Pijnenburg
28 Johan Flier ELBURG WV De IJsselstreek
29 Raymond Kienhuis RIJSSEN SWR
30 Andreas Verwaal Apeldoorn AR en TV de Adelaar
31 Wouter van Leeuwen Arnhem R en TV de Zwaluwen
32 Robin van de Wetering UTRECHT UWTC de Volharding
33 Arjan Arentsen HARDERWIJK WV De IJsselstreek
34 Wouter van Zanten APELDOORN STMA Cycling team
35 Hans Vonk ARNHEM Special Cycling Team
36 Mark Hermsen OCHTEN Special Cycling Team
37 Job Broekhuis Harderwijk WV Noord-Veluwe
38 Marcel Lambregts METEREN JvR de Batauwers
39 Ron Dooyeweerd HARDERWIJK Special Cycling Team
40 Willard Paalman VRIEZENVEEN SWR
41 Luuk Lubberding

42 Richard van Hardeveld EDE GLD W.V. Eemland
43 Fulco van Gulik APELDOORN AR en TV de Adelaar
44 Dennis Voskuilen AMERSFOORT STMA Cycling team
45 Andy Knijpinga UTRECHT TWC de Kempen
46 Matthijs Hoeve ELBURG WV De IJsselstreek
47 Patrick van Gortel APELDOORN STMA Cycling team
48 Joost Arentsen Varsseveld R en TV de Zwaluwen
49 Robbert van de Wouw Tilburg TWC Pijnenburg
50 Martijn de Putter NEDERHEMERT Cycloteam.nl
51 Twan van Varik DRONTEN WV De IJsselstreek
52 Jan-Tijs Heideveld ZWOLLE WV De IJsselstreek
53 Christian Bosch Nootdorp STMA Cycling team
54 Michel Warlich HEERDE WV Salland
55 DaniŽl Bijlenga APELDOORN WV De IJsselstreek