Amsterdam       16-11-2014



UITSLAGEN VELODROME OP ZONDAG 16 NOVEMBER 2014










Groep 2 jeugd 2-5 OMNIUMPROGRAMMA 2006 - 2002















RN. NAAM. 1 2 3 4 TOT. KL.
5 Mark Groeneveld 1 1 1 1 4 1
4 Bike Goedschaik 2 2 2 2 8 2
1 Niels Teniglo 4 3 3 3 13 3
3 Ties Hoogerbrugge 3 4 4 4 15 4










Groep 2 jeugd 6-7 OMIUMPROGRAMMA 2001 - 2000






RN. NAAM. 1 2 3 4 TOT. KL.
27 lars klugt 1 1 1 1 4 1
25 Liam Hanly M 2 2 4 3 11 2
28 alyshya van neck 5 4 2 2 13 3
22 Amanda Gallager M 3 3 3 4 13 4
21 Katiew Armstrong M 4 5 5 5 19 5










Groep 5 Jun M - Belofte - Elite - Amateurs Mannen
kwalificatie





Kwalificatie series achter DERNY
















1e srie






RN. NAAM. Gangmaker

TOT. KL.

3 Ocko Geserick Willem Fack 1
1 1

7 Luuk Jansen Amber Adegeest 2
2 2

5 Michel Francois Ralph Schumaher 3
3 3

9 Maurice Steenbeek Rene Kos 4
4 4

11 Ramon Bokhoven Leo Adegeest 5
5 5

15 Fion Sheridon Jos Pronk 6
6 6

17 Alexander Konijn Ron Zijlaard 7
7 7

1 Hugo Brennan Sam Mooij 8 8 8


2e serie






4 Christian Kos Rene Kos 1
1 1

2 Marc Veldt Ron Zijlaard 2
2 2

16 Christan Bosch Sam Mooij 3
3 3

12 Adam.Stenson Willem Fack 4
4 4

8 Arie-Jan van Klaveren Jos Pronk 5
5 5

6 Tom Gakes Leo Adegeest 6
6 6










GROTE FINALE DERNY






RN. NAAM. Gangmaker 1 2 TOT. KL.

3 Ocko Geserick Willem Fack
1 0 1

2 Marc Veldt Ron Zijlaard
2 2 2

7 Luuk Jansen Amber Adegeest
3 3 3

12 Adam.Stensonn Leo Adegeest
4 4 4

5 Michel Francois Ralph Schumaher
5 5 5

16 Christian Bosch Sam Mooij
6 6 6

9 Maurice Steenbeek Jos Pronk

0 dnf

4 Christian Kos Rene Kos

0 dnf











KLEINE FINALE DERNY






RN. NAAM. Gangmaker 1 2 TOT. KL.

11 Ramon Bokhoven Leo Adegeest
1 1 9

15 Fion Sheridon Jos Pronk
2 2 10

17 Alexander Konijn Ron Zijlaard
3 3 11

8 Arie-Jan van Klaveren Willem Fack
4 4 12

6 Tom Gakes Ralph Schumacher
5 5 13

1 Hugo Brennan Sam Mooij
6 6 14











VELODROME OP ZONDAG.







SAMENGEVOEGDE GROEPEN MEISJES enVROUWEN

Groep 3 Nieuwelingen Meisjes 1999 - 1998















RN. NAAM. 1 2 3 4 TOT. KL.
41 Babette Reijn 5 5 4 3 17 1
42 Jenny Neeman 6 4 7 5 22 2










Groep 4 Junioren Vrouwen 1997 - 1996





RN. NAAM. 1 2 3 4 TOT. KL.
73 Jennifer Bax 3 2 2 2 9 1
72 Naosise Sheridan 2 3 3 4 12 2
71 Grainne Hanly 4 6 6 7 23 3
74 alicia roslanice 7 7 5 6 25 4










Groep 4 Belofte - Elite - Amateurs Vrouwen
RN. NAAM. 1 2 3 4 TOT. KL.
88 Eline Hoppezak 1 1 1 1 4 1










MASTERS 2 Series achter DERNY voor eindklassering









RN. NAAM. gangmaker 1 2 pnt KL

23 Tom schouten  Ron Zijlaard 1 1 2 1

28 Edwin Vrauwdeunt Jos Pronk 2 2 4 2

24 Marco v d hulst  Rene Kos 3 4 7 3

25 Frank nijsen  Ralph Schumacher 5 3 8 4

22 Michel Sommers Willem Fack 4 5 9 5

27 Joost Verheijen Amber Adegeest 7 6 13 6

21 Ralph Greuping  Sam Mooij 6 7 13 7

26 Ed Beukers Leo Adegeest 8 8 16 8