|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Luke
Verburg
|
SCHIEDAM
|
2
|
Noah
Vreeswijk
|
SOMEREN
|
3
|
Owen
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
4
|
Luca
van den Boom
|
BOEKEL
|
5
|
Dylan
Strik
|
HEERLEN
|
6
|
Dennis
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
7
|
Nard
Sinke
|
VEENENDAAL
|
8
|
Tom
Bohncke
|
BLADEL
|
9
|
Daan
Verhappen
|
GEMERT
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Huub
Artz
|
WINTELRE
|
2
|
Levi
van Hoften
|
TIEL
|
3
|
Twan
van der Drift
|
WATERINGEN
|
4
|
Youri
Meeuws
|
SOMEREN
|
5
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
6
|
Steijn
Willemsen
|
ROTTERDAM
|
7
|
Mika
Sardina
|
HELMOND
|
8
|
Dorien
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
9
|
Florence
de Graven
|
HELMOND
|
10
|
Tristan
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
11
|
Noud
van den Hurk
|
BENEDEN-LEEUWEN
|
12
|
Noa
de Haan
|
TERSCHUUR
|
13
|
Iris
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
14
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
15
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK
DINTHER
|
16
|
Milan
de Graven
|
HELMOND
|
17
|
Dick
Eikelenboom
|
GEMERT
|
18
|
Marijn
van Vlerken
|
AARLE-RIXTEL
|
19
|
Job
Cremers
|
HELMOND
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Yanick
de Vos
|
VALKENSWAARD
|
2
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
3
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
4
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
5
|
Noah
van Putten
|
TIEL
|
6
|
Danny
van Lierop
|
SOMEREN-HEIDE
|
7
|
Mat
van Gorp
|
BERGEIJK
|
8
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
9
|
Anoek
Kuijpers
|
GILZE
|
10
|
Tijn
Kisters
|
NUENEN
|
11
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
2
|
Job
Kuster
|
WAGENINGEN
|
3
|
Ruud
van Gestel
|
MOERGESTEL
|
4
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
5
|
Mathieu
Kockelmann
|
SCHOUWEILER
(LUX.)
|
6
|
Leonie
Boschker
|
WOERDEN
|
7
|
Mees
van Smoorenburg
|
LEIMUIDEN
|
8
|
Sal
Meijers
|
BAARN
|
9
|
Bente
van den Nouweland
|
RIJEN
|
10
|
Dennis
de Haan
|
VEENENDAAL
|
11
|
Lieve
Sanders
|
EINDHOVEN
|
12
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
14
|
Anne
van Hoof
|
HELMOND
|
15
|
Anne
Verhappen
|
GEMERT
|
16
|
Sid
Senders
|
HELMOND
|
17
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
18
|
Bram
Vermeer
|
UDENHOUT
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Guus
van den Eijnden
|
GEMERT
|
2
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
3
|
Colin
Strik
|
HEERLEN
|
4
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
5
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
6
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
7
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
9
|
Jelle
van Berkel
|
HANDEL
|
10
|
Meis
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|
11
|
Isabel
Arensman
|
DEIL
|
12
|
Tycho
Verhulst
|
HELMOND
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
2
|
Bjorn
van der Drift
|
WATERINGEN
|
3
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
4
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
5
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK
DINTHER
|
6
|
Maud
Tollens
|
AARLE
RIXTEL
|
7
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
8
|
Raf
Sonnemans
|
MEIJEL
|
9
|
Tristan
van Bakel
|
HELMOND
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
2
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
3
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
4
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
5
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
6
|
Siem
van Smoorenburg
|
LEIMUIDEN
|
7
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
8
|
Bo
Klappe
|
EINDHOVEN
|
9
|
Lola
van der Meer
|
HELMOND
|
|
|
|
|