|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Axel
van der Tuuk
|
ASSEN
|
2
|
Arjan
Poleij
|
KRUININGEN
|
3
|
Robbert
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
4
|
Ward
de Schepper
|
MADE
|
5
|
Tristan
van Hassel
|
WERNHOUT
|
6
|
Erben
van Meer
|
NISPEN
|
7
|
Martijn
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
8
|
Tim
Winter
|
NORG
|
9
|
Daan
van Wieringen
|
BEVERWIJK
|
10
|
Hidde
Greijdanus
|
DISHOEK
|
11
|
Melroy
Krebbekx
|
STEENBERGEN
|
12
|
Wouter
Hopmans
|
HOOGERHEIDE
|
13
|
Jamie
Prince
|
OUD
VOSSEMEER
|
14
|
Gianni
Pavone
|
STEENBERGEN
|
15
|
Bart
Beks
|
WOUW
|
16
|
Yoeri
Slokkers
|
OUD
VOSSEMEER
|
17
|
Xander
van Dijk
|
ROOSENDAAL
|
18
|
Stan
van den Bergh
|
OUD-GASTEL
|
19
|
Peter
Spuijbroek
|
MADE
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Daniel
Taki
|
OOSTERHOUT
NB
|
2
|
Jurgen
Mesu
|
MIDDELBURG
|
3
|
Mathijs
de Kok
|
STEENBERGEN
|
4
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
5
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
6
|
Luuk
Bierkens
|
STAMPERSGAT
|
7
|
Rowdy
Reunis
|
HULST
|
8
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
9
|
Jarno
Dhondt
|
EEDE
|
10
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
11
|
Lotte
Akkermans
|
OSSENDRECHT
|
12
|
Flavio
Moretti
|
MIDDELBURG
|
13
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
14
|
Stan
Huijbregts
|
BERGEN
OP ZOOM
|
15
|
Freek
Haest
|
ROOSENDAAL
|
16
|
Douwe
de Smit
|
AXEL
|
17
|
Sacha
de Nijs
|
HUIJBERGEN
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Nina
Spapen
|
RIJEN
|
3
|
Sophie
Tierolf
|
SCHELLEBELLE
|
4
|
Moreno
Tak
|
OUD
GASTEL
|
5
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
6
|
Marnix
van den Oever
|
WIJK
EN AALBURG
|
7
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
8
|
Florine
Hehewerth
|
PRINSENBEEK
|
9
|
Niels
Boom
|
ALBLASSERDAM
|
10
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
11
|
Beau
van Helmond
|
RIJEN
|
12
|
Twan
Schrier
|
KRABBENDIJKE
|
13
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
14
|
Borg
Senneker
|
BREDA
|
15
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
16
|
Timo
van Aalst
|
HOOGERHEIDE
|
17
|
Koen
van den Belt
|
OSSENDRECHT
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
2
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
3
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
5
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
6
|
Ward
Senneker
|
BREDA
|
7
|
Jari
Prins
|
HANK
|
8
|
Sophie
Engel
|
ROOSENDAAL
|
9
|
Aniek
Adriaenssens
|
LEWEDORP
|
10
|
Tycho
van Gijsel
|
AXEL
|
11
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
12
|
Lars
Dierks
|
FIJNAART
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
2
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
3
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
4
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
5
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
6
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
7
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
8
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
9
|
Mitchell
Krayenbrink
|
HANSWEERT
|
10
|
Thomas
Krijgsman
|
ZAANDAM
|
11
|
Rosita
Reijnhout
|
WOLPHAARTSDIJK
|
12
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
13
|
Dewy
van Gijsel
|
AXEL
|
14
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
2
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
3
|
Indy
Floren
|
OSSENDRECHT
|
4
|
Matthijs
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
5
|
Sven
Van Merriƫnboer
|
WERNHOUT
|
6
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
7
|
Annet
Moeleker
|
KAPELLE
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
4
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
5
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
6
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
7
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
8
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
9
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
10
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
11
|
Tetje
Senneker
|
BREDA
|
|
|
|
|