|
|
Enter
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Dennis
Willems
|
BOXMEER
|
2
|
Lars
Boven
|
REUTUM
|
3
|
Steyn
Lamberink
|
BERGENTHEIM
|
4
|
Ian
Spenkelink
|
NIJVERDAL
|
5
|
Yorik
Wever
|
APELDOORN
|
6
|
Rick
Hezeman
|
APELDOORN
|
7
|
Niek
van der Werf
|
HASSELT
|
8
|
Jonas
Franken
|
APELDOORN
|
9
|
Marnick
Duivelshof
|
OLDENZAAL
|
10
|
Bart
Klein Nienhuis
|
LICHTENVOORDE
|
11
|
Bas
Scheffer
|
WIERDEN
|
12
|
Morris
Nibbeling
|
WEHL
|
13
|
Ard
Stuiver
|
ZWOLLE
|
14
|
Lars
Mulderij
|
PESSE
|
15
|
Ramon
Veurink
|
HARDENBERG
|
16
|
Pim
Ronhaar
|
HELLENDOORN
|
17
|
Sammy
Berkelder
|
VARSSEVELD
|
18
|
Maurice
Pascal Vormstein
|
WUPPERTAL
|
19
|
Bjorn
ten Have
|
HARREVELD
|
20
|
Remco
Poelarends
|
ZWOLLE
|
21
|
Jur
Groot Koerkamp
|
RAALTE
|
22
|
Stan
Nijmeijer
|
DENEKAMP
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Wouter
van de Weerdhof
|
LOBITH
|
2
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
3
|
Maike
van der Duin
|
ASSEN
|
4
|
Tristan
Kool
|
PURMEREND
|
5
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
6
|
Ilse
Grit
|
ZWOLLE
|
7
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
8
|
Hugo
Kars
|
OOSTERBEEK
|
9
|
Sam
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
10
|
Leon
Ellermann
|
EMMEN
|
11
|
Rose
Kloese
|
EMMEN
|
12
|
Jelle
Baks
|
HAALDEREN
|
13
|
Samira
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
14
|
Marise
Luisman
|
GRAMSBERGEN
|
15
|
Daan
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
16
|
Pieter
Sijbrandij
|
DRONTEN
|
17
|
Sanne
Prins
|
WIERDEN
|
18
|
Jip
Kramer
|
OOSTERBEEK
|
19
|
Luke
Kuipers
|
NIJVERDAL
|
20
|
Julia
Engberink
|
APELDOORN
|
21
|
Pim
Schenk
|
AALTEN
|
22
|
Marlies
Vos
|
AALDEN
|
23
|
Romagna
Nijkamp
|
ZWOLLE
|
24
|
Luuk
Holslag
|
ALMELO
|
25
|
Puck
Knol
|
WIERDEN
|
26
|
Levi
Kroon
|
STEGGERDA
|
27
|
Nina
Tiktak
|
ENSCHEDE
|
28
|
Caine
Hanssens
|
TILBURG
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Maud
Rijnbeek
|
AMSTERDAM
|
2
|
Mark
Groeneveld
|
ENKHUIZEN
|
3
|
Bjarne
Hemme
|
ERICA
|
4
|
Mickey
Nijkamp
|
OLDEBROEK
|
5
|
Rixt
Tol
|
HASSELT
|
6
|
Ilse
Pluimers
|
ENTER
|
7
|
Anniek
Zwiers
|
SCHOONOORD
|
8
|
Karlijn
Luisman
|
GRAMSBERGEN
|
9
|
Olivier
de Weerd
|
KAMPEN
|
10
|
Petra
Welmers
|
DRONTEN
|
11
|
Joris
Reinderink
|
RUURLO
|
12
|
Kevin
Kuiper
|
NIEUWOLDA
|
13
|
Mike
Spenkelink
|
NIJVERDAL
|
14
|
Jurre
Grit
|
ZWOLLE
|
15
|
Stan
Boerrigter
|
OLDENZAAL
|
16
|
Victoire
van Erp
|
BERGHEM
|
17
|
Hugo
Jansen
|
EIBERGEN
|
18
|
Kamil
Kujawinski
|
LODZ
(POLEN)
|
19
|
Rik
van der Wal
|
APELDOORN
|
20
|
Anouk
Hogenkamp
|
NIJVERDAL
|
21
|
Marco
Veldkamp
|
ZWOLLE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Willemijn
Prins
|
ZWOLLE
|
2
|
Thom
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
3
|
Marvin
Peters
|
WEHL
|
4
|
Anne
Kiers
|
WESTERHAAR
|
5
|
Isa
Nomden
|
HATTEM
|
6
|
Stijn
Hezeman
|
APELDOORN
|
7
|
Thijs
Bakker
|
RIJSSEN
|
8
|
Sven
Groot Roessink
|
AALTEN
|
9
|
Sep
Roord
|
OLDENZAAL
|
10
|
Cecilia
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
11
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
12
|
Thomas
ter Harmsel
|
ENTER
|
13
|
Matz
Damman
|
GROENLO
|
14
|
Anniek
Wever
|
APELDOORN
|
15
|
Naomi
Veurink
|
HARDENBERG
|
16
|
Kimberly
Boven
|
REUTUM
|
17
|
Justus
Willemsen
|
APELDOORN
|
18
|
Mart
Vos
|
AALDEN
|
19
|
Rick
Tuinbeek
|
ENSCHEDE
|
20
|
Ilse
Groen
|
DEN
HAAG
|
21
|
Siebe
Klein Nienhuis
|
LICHTENVOORDE
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Tobias
Kool
|
PURMEREND
|
2
|
Yaël
Plas
|
APELDOORN
|
3
|
Brent
Nijboer
|
ZWOLLE
|
4
|
Indy
verwaarst
|
HAARLE
|
5
|
Ingmar
Kars
|
OOSTERBEEK
|
6
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
7
|
Ryan
Gal
|
NEEDE
|
8
|
Isa
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
9
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
10
|
Lisa
Wissink
|
HERTME
|
11
|
Sten
ten Brinke
|
ZWOLLE
|
12
|
Jelle
van Dijk
|
DRONTEN
|
13
|
Carmen
van der Veen
|
ZWOLLE
|
14
|
Stijn
Berentsen
|
GROENLO
|
15
|
Jelle
Schieven
|
ZIEUWENT
|
16
|
Vera
Roodenburg
|
UGCHELEN
|
17
|
Imme
Arink
|
GROENLO
|
18
|
Lotta
Kosters
|
ALMELO
|
19
|
Dean
Verwaarst
|
HAARLE
|
20
|
Roel
Hendriks
|
VELP
|
21
|
Jan
Hubert van Erp
|
BERGHEM
|
22
|
Indy
Kappert
|
HOLTEN
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Jelle
Weierink
|
OOTMARSUM
|
2
|
Bauke
ter Weel
|
ENTER
|
3
|
Loes
Nomden
|
HATTEM
|
4
|
Stijn
Heering
|
RIJSSEN
|
5
|
Luuk
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
6
|
Elise
Timmerman
|
STAPHORST
|
7
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
8
|
Emily
Goijert
|
'S-GRAVENZANDE
|
9
|
Loïs
Kuiper
|
ERMELO
|
10
|
Pascal
Seine
|
ZWOLLE
|
11
|
Hugo
Paats
|
APELDOORN
|
12
|
Luka
Wissink
|
DIEPENHEIM
|
13
|
Mart
Spijker
|
WIERDEN
|
14
|
Tom
Nijzink
|
RIJSSEN
|
15
|
Bart
de Jonge
|
TWEEDE
EXLOëRMOND
|
16
|
Christian
van Dijk
|
ALMELO
|
17
|
Nanet
van der Wal
|
APELDOORN
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Isa
Groeneveld
|
ENKHUIZEN
|
2
|
Floor
Holslag
|
ALMELO
|
3
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
4
|
Chris
Kiers
|
WESTERHAAR
|
5
|
Ruben
Willemsen
|
APELDOORN
|
6
|
Lisa
van der Veen
|
ZWOLLE
|
7
|
Jasmijn
van Hellemondt
|
APELDOORN
|
8
|
Runar
Slinkman
|
RIJSSEN
|
|