```````

           Emmen               14/16-5-2015







01e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.1




1

Thomas Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Tyler Eyk

WTC de Amstel

3

Michiel Mouris

WTC de Amstel

4

Max de Lincel

LRTV Swift

5

Cassandra Snakenborg

Stormvogels Veendam

6

Geert Jan Hofstee

WRV de Peddelaars

7

Jelle Groen

RWV de Spartaan

8

Maureen Abma

Mountainbike ver. Havelte

9

Maud Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

10

Stefan Croes

WSV Emmen

11

Lisa van der Veen

WV Noord-Westhoek





01e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.2




1

Antoine Quint

JvR de Batauwers

2

Cedric de Jager

RTC de Hoekse Renners

3

Stan Smit

Hoornse Ren en Toerclub

4

Danny Turkstra

WRV de Peddelaars

5

Ruud Junior Nagengast

WRV de Peddelaars

6

Luuk van de Pol

WV Noord-Westhoek

7

Danijel Agricola

WV WoonExpo Kapenga

8

Loes Brouwer

WRV de Peddelaars

9

Stijn Heering

AWV de Zwaluwen

10

Loes Nomden

Hanzerenners Zwolle

11

Tjisse Weening

WV Otto Ebbens

12

Marthijn Berends

WSV Emmen

13

Marit Dekker

WRV de Peddelaars

14

Rosalie de Haas

RWV de Spartaan

15

Pascal Seine

Hanzerenners Zwolle

16

Bas Bastiaanse

WRV de Peddelaars

17

Bart de Jonge

WSV Emmen

18

Ruben Medendorp

W.V. Meteoor Assen-Roden

19

Owen Loves

WSV Emmen





01e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.3




1

Lisa Wissink

RTV Oldenzaalse WCL

2

Paulien Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

3

Thom van der Werff

W.V. Meteoor Assen-Roden

4

Marten Ulbe Hofstee

WRV de Peddelaars

5

Indy Verwaarst

Cycle Club 75

6

Brent Nijboer

Hanzerenners Zwolle

7

Carmen van der Veen

WV Noord-Westhoek

8

Ryan Gal

AR en TV de Adelaar

9

Jelle van Dijk

K.W.C. Kampen

10

Isa Looienga

WV WoonExpo Kapenga

11

Thijmen Groen

RWV de Spartaan

12

Jannet de Vries

WV WoonExpo Kapenga

13

Isa Naberman

WV Noord-Westhoek

14

Lotte Bakker

WSV Emmen

15

Nickey Huenders

ZWC D.T.S.

16

Lisa Metselaar

WRV de Peddelaars

17

Indy Kappert

AWV de Zwaluwen

18

Danielle Swierts

WRV de Peddelaars





01e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.4




1

Halvar de Jager

RTC de Hoekse Renners

2

Sep Roord

RTV Oldenzaalse WCL

3

Anne Kiers

AWV de Zwaluwen

4

Bjorn Koster

W.V. Meteoor Assen-Roden

5

Jasper Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

6

Cecilia van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

7

Dannieck Varweg

WSV Emmen

8

Juul Nagengast

WRV de Peddelaars

9

Maarten Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

10

Jerney van der Heijden

GRTC Excelsior

11

Elmar Abma

Mountainbike ver. Havelte

12

Rosan Dekker

WRV de Peddelaars

13

Rick Doornbos

WRV de Peddelaars

14

Thom van de Pol

WV Noord-Westhoek

15

Anne-Wil van der Vegt

W.V. Meteoor Assen-Roden

16

Kai Schoolenaar

HSC de Bataaf

17

Chloë Postma

Cycle Club 75

18

Diederick Ebbinge

WSV Emmen

19

Isa Nomden

Hanzerenners Zwolle

20

Niels Tenniglo

WV de Valleirenners AXA

21

Thijmen de Jonge

WSV Emmen

22

Nikki Brusche

ZWC D.T.S.

23

Mart Vos

WSV Emmen

24

Jordy Brouwer

W.V. Meteoor Assen-Roden

25

Tim Freriks

WSV Emmen

26

Fardau Kats

WV WoonExpo Kapenga

27

Bram Fransen

JvR de Batauwers

28

Thessa Langen

WSV Emmen

29

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

30

Ilse Groen

RWV de Spartaan

31

Erik Brinkman

WRV de Peddelaars





01e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.5




1

Fleur Nagtegaal

WV de Valleirenners AXA

2

Maud Rijnbeek

ZWC D.T.S.

3

Eskil Huiting

W.V. Meteoor Assen-Roden

4

Mickey Nijkamp

ATB vereniging Oldebroek

5

Jelle Bouwe Hofstee

WRV de Peddelaars

6

Bjarne Hemme

WSV Emmen

7

Danielle Quint

JvR de Batauwers

8

Karlijn Luisman

Hardenberger WSV

9

Rixt Tol

WV Noord-Westhoek

10

Tjitske Eppinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

11

Job Boontjes

W.V. Meteoor Assen-Roden

12

Ilse Pluimers

AWV de Zwaluwen

13

Oriana Soerewijn

HSV de Kampioen

14

Donna Ruska

ZWC D.T.S.

15

Anouk Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

16

Marcha Lich

W.V. Meteoor Assen-Roden

17

Kevin Kuiper

Stormvogels Veendam

18

Chris Oosenbrug

ZWC D.T.S.

19

Iris de Boer

ZWC D.T.S.

20

Noah van Putten

JvR de Batauwers

21

Lieke Janssen

WC Midden Limburg

22

Arjen Dillema

WV WoonExpo Kapenga

23

Jurre Grit

Hanzerenners Zwolle

24

Lisa Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

25

Anniek Zwiers

WSV Emmen

26

Duncan Schuurman

WSV Emmen

27

Leonie Schutte

Hoornse Ren en Toerclub

28

Petra Welmers

K.W.C. Kampen

29

Hessel Kreeft

WRV de Peddelaars

30

Kiki Janse

ZWC D.T.S.

31

Romans Schut

W.V. Meteoor Assen-Roden

32

Tess Booijen

ZWC D.T.S.

33

Yorick Okken

WRV de Peddelaars

34

Fokko Weening

WV Otto Ebbens

35

Zonne Jonkers

WSV Emmen





01e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.6




1

Maike van der Duin

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Erwin Smit

Hoornse Ren en Toerclub

3

Lieke Nooijen

WSV Emmen

4

Ilse Grit

Hanzerenners Zwolle

5

Berit Huiting

W.V. Meteoor Assen-Roden

6

Sanne de Jonge

WSV Emmen

7

Dorien Hoog Antink

JvR de Batauwers

8

Levi van Hoften

JvR de Batauwers

9

Mike Schuch

NWV Groningen

10

Kjell de Jager

RTC de Hoekse Renners

11

Rose Kloese

WSV Emmen

12

Sam Naberman

WV Noord-Westhoek

13

Marloes Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

14

Iris Hoog Antink

JvR de Batauwers

15

Joris Buters

RWV de Spartaan

16

Pam Schutten

AWV de Zwaluwen

17

Jelle Baks

TWC 't Verzetje

18

Johan Veenstra

WV Otto Ebbens

19

Mirjam Braam

W.V. Meteoor Assen-Roden

20

Daan van de Pol

WV Noord-Westhoek

21

Iris Schultinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

22

Samira van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

23

Ivo Zwaans

HR en TC D.O.K.

24

Juliette de Haas

RWV de Spartaan

25

Anouk Dekker

WRV de Peddelaars

26

Noud van den Hurk

JvR de Batauwers

27

Bram Gerritsen

TWC 't Verzetje

28

Marise Luisman

Hardenberger WSV

29

Isolde Ebbinge

WSV Emmen

30

Luuk Ensing

HR en TC D.O.K.

31

Ole Veenhuis

Hoornse Ren en Toerclub

32

Lance Huenders

ZWC D.T.S.

33

Tim Brinkman

WRV de Peddelaars

34

Maiko Timmer

WV WoonExpo Kapenga

35

Jisse van der Meer

RWV de Spartaan

36

Marlies Vos

WSV Emmen

37

Gerjan Noeverman

AWV de Zwaluwen

38

Daan Fransen

JvR de Batauwers

39

Tjitske Anne Ketellapper

WV WoonExpo Kapenga

40

Nina Tiktak

RTV Oldenzaalse WCL

41

Justin Schulte

WSV Emmen

42

Sophie van Deest

WSV Emmen





01e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.7




1

Matthijs Varweg

WSV Emmen

2

Steyn Lamberink

Hardenberger WSV

3

Biko van Mil

RWV de Spartaan

4

Joost Freriks

WSV Emmen

5

Tim Winter

NWV Groningen

6

Pim Ronhaar

Cycle Club 75

7

Ramon Veurink

AWV de Zwaluwen

8

Ard Stuiver

Hanzerenners Zwolle

9

Niek van der Werf

WV Noord-Westhoek

10

Jens Oord

HR en TC D.O.K.

11

Philip Sijbrandi

WV WoonExpo Kapenga

12

Marnick Duivelshof

RTV Oldenzaalse WCL

13

Antoine Kroezen

WRV de Peddelaars

14

Lars Mulderij

WRV de Peddelaars

15

Joeri Fledderus

WSV Emmen

16

Thom Langen

WSV Emmen

17

Ivar Kors

WSV Emmen

18

Luuk Smit

WSV Emmen

19

Daan van Wieringen

ZWC D.T.S.

















02e RIT.KLASSIEKER.JEUGD.CAT.1




1

Thomas Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Michiel Mouris

WTC de Amstel

3

Tyler Eyk

WTC de Amstel

4

Max de Lincel

LRTV Swift

5

Geert Jan Hofstee

WRV de Peddelaars

6

Cassandra Snakenborg

Stormvogels Veendam

7

Jelle Groen

RWV de Spartaan

8

Maureen Abma

Mountainbike ver. Havelte

9

Maud Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

10

Lisa van der Veen

WV Noord-Westhoek

11

Stefan Croes

WSV Emmen





02e RIT.KLASSIEKER.JEUGD.CAT.2




1

Cedric de Jager

RTC de Hoekse Renners

2

Stan Smit

Hoornse Ren en Toerclub

3

Ruud Junior Nagengast

WRV de Peddelaars

4

Antoine Quint

JvR de Batauwers

5

Danijel Agricola

WV WoonExpo Kapenga

6

Stijn Heering

AWV de Zwaluwen

7

Danny Turkstra

WRV de Peddelaars

8

Loes Brouwer

WRV de Peddelaars

9

Loes Nomden

Hanzerenners Zwolle

10

Tjisse Weening

WV Otto Ebbens

11

Marthijn Berends

WSV Emmen

12

Luuk van de Pol

WV Noord-Westhoek

13

Marit Dekker

WRV de Peddelaars

14

Rosalie de Haas

RWV de Spartaan

15

Ruben Medendorp

W.V. Meteoor Assen-Roden

16

Pascal Seine

Hanzerenners Zwolle

17

Bart de Jonge

WSV Emmen

18

Bas Bastiaanse

WRV de Peddelaars

19

Owen Loves

WSV Emmen





02e RIT.KLASSIEKER.JEUGD.CAT.3




1

Lisa Wissink

RTV Oldenzaalse WCL

2

Indy Verwaarst

Cycle Club 75

3

Carmen van der Veen

WV Noord-Westhoek

4

Isa Looienga

WV WoonExpo Kapenga

5

Ryan Gal

AR en TV de Adelaar

6

Paulien Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

7

Marten Ulbe Hofstee

WRV de Peddelaars

8

Brent Nijboer

Hanzerenners Zwolle

9

Jelle van Dijk

K.W.C. Kampen

10

Thijmen Groen

RWV de Spartaan

11

Thom van der Werff

W.V. Meteoor Assen-Roden

12

Jannet de Vries

WV WoonExpo Kapenga

13

Isa Naberman

WV Noord-Westhoek

14

Lotte Bakker

WSV Emmen

15

Nickey Huenders

ZWC D.T.S.

16

Lisa Metselaar

WRV de Peddelaars

17

Indy Kappert

AWV de Zwaluwen

18

Danielle Swierts

WRV de Peddelaars





02e RIT.KLASSIEKER.JEUGD.CAT.4




1

Bjorn Koster

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Jasper Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

3

Anne Kiers

AWV de Zwaluwen

4

Halvar de Jager

RTC de Hoekse Renners

5

Dannieck Varweg

WSV Emmen

6

Juul Nagengast

WRV de Peddelaars

7

Cecilia van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

8

Thom van de Pol

WV Noord-Westhoek

9

Sep Roord

RTV Oldenzaalse WCL

10

Maarten Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

11

Diederick Ebbinge

WSV Emmen

12

Elmar Abma

Mountainbike ver. Havelte

13

Jerney van der Heijden

GRTC Excelsior

14

Isa Nomden

Hanzerenners Zwolle

15

Rosan Dekker

WRV de Peddelaars

16

Chloë Postma

Cycle Club 75

17

Kai Schoolenaar

HSC de Bataaf

18

Anne-Wil van der Vegt

W.V. Meteoor Assen-Roden

19

Niels Nooijen

WSV Emmen

20

Mart Vos

WSV Emmen

21

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

22

Rick Doornbos

WRV de Peddelaars

23

Thijmen de Jonge

WSV Emmen

24

Tim Freriks

WSV Emmen

25

Jordy Brouwer

W.V. Meteoor Assen-Roden

26

Niels Tenniglo

WV de Valleirenners AXA

27

Nikki Brusche

ZWC D.T.S.

28

Thessa Langen

WSV Emmen

29

Ilse Groen

RWV de Spartaan

30

Bram Fransen

JvR de Batauwers

31

Fardau Kats

WV WoonExpo Kapenga

32

Erik Brinkman

WRV de Peddelaars





02e RIT.KLASSIEKER.JEUGD.CAT.5




1

Maud Rijnbeek

ZWC D.T.S.

2

Fleur Nagtegaal

WV de Valleirenners AXA

3

Karlijn Luisman

Hardenberger WSV

4

Rixt Tol

WV Noord-Westhoek

5

Danielle Quint

JvR de Batauwers

6

Bjarne Hemme

WSV Emmen

7

Eskil Huiting

W.V. Meteoor Assen-Roden

8

Petra Welmers

K.W.C. Kampen

9

Leonie Schutte

Hoornse Ren en Toerclub

10

Iris de Boer

ZWC D.T.S.

11

Kevin Kuiper

Stormvogels Veendam

12

Lisa Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

13

Mickey Nijkamp

ATB vereniging Oldebroek

14

Anniek Zwiers

WSV Emmen

15

Noah van Putten

JvR de Batauwers

16

Tjitske Eppinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

17

Ilse Pluimers

AWV de Zwaluwen

18

Chris Oosenbrug

ZWC D.T.S.

19

Job Boontjes

W.V. Meteoor Assen-Roden

20

Jurre Grit

Hanzerenners Zwolle

21

Fokko Weening

WV Otto Ebbens

22

Romans Schut

W.V. Meteoor Assen-Roden

23

Hessel Kreeft

WRV de Peddelaars

24

Arjen Dillema

WV WoonExpo Kapenga

25

Tess Booijen

ZWC D.T.S.

26

Yorick Okken

WRV de Peddelaars

27

Duncan Schuurman

WSV Emmen

28

Kiki Janse

ZWC D.T.S.

29

Lieke Janssen

WC Midden Limburg

30

Donna Ruska

ZWC D.T.S.

31

Anouk Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

32

Oriana Soerewijn

HSV de Kampioen

33

Jelle Bouwe Hofstee

WRV de Peddelaars

34

Marcha Lich

W.V. Meteoor Assen-Roden

35

Zonne Jonkers

WSV Emmen





02e RIT.KLASSIEKER.JEUGD.CAT.6




1

Joris Buters

RWV de Spartaan

2

Erwin Smit

Hoornse Ren en Toerclub

3

Levi van Hoften

JvR de Batauwers

4

Kjell de Jager

RTC de Hoekse Renners

5

Lieke Nooijen

WSV Emmen

6

Maike van der Duin

W.V. Meteoor Assen-Roden

7

Sanne de Jonge

WSV Emmen

8

Ilse Grit

Hanzerenners Zwolle

9

Berit Huiting

W.V. Meteoor Assen-Roden

10

Noud van den Hurk

JvR de Batauwers

11

Dorien Hoog Antink

JvR de Batauwers

12

Rose Kloese

WSV Emmen

13

Iris Hoog Antink

JvR de Batauwers

14

Ole Veenhuis

Hoornse Ren en Toerclub

15

Marloes Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

16

Sam Naberman

WV Noord-Westhoek

17

Mike Schuch

NWV Groningen

18

Anouk Dekker

WRV de Peddelaars

19

Mirjam Braam

W.V. Meteoor Assen-Roden

20

Maiko Timmer

WV WoonExpo Kapenga

21

Jelle Baks

TWC 't Verzetje

22

Pam Schutten

AWV de Zwaluwen

23

Samira van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

24

Luuk Ensing

HR en TC D.O.K.

25

Ivo Zwaans

HR en TC D.O.K.

26

Bram Gerritsen

TWC 't Verzetje

27

Daan van de Pol

WV Noord-Westhoek

28

Iris Schultinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

29

Isolde Ebbinge

WSV Emmen

30

Lance Huenders

ZWC D.T.S.

31

Marise Luisman

Hardenberger WSV

32

Marlies Vos

WSV Emmen

33

Gerjan Noeverman

AWV de Zwaluwen

34

Johan Veenstra

WV Otto Ebbens

35

Jisse van der Meer

RWV de Spartaan

36

Tim Brinkman

WRV de Peddelaars

37

Nina Tiktak

RTV Oldenzaalse WCL

38

Tjitske Anne Ketellapper

WV WoonExpo Kapenga

39

Sophie van Deest

WSV Emmen

40

Daan Fransen

JvR de Batauwers

41

Juliette de Haas

RWV de Spartaan

42

Justin Schulte

WSV Emmen





02e RIT.KLASSIEKER.JEUGD.CAT.7




1

Matthijs Varweg

WSV Emmen

2

Steyn Lamberink

Hardenberger WSV

3

Joost Freriks

WSV Emmen

4

Tim Winter

NWV Groningen

5

Pim Ronhaar

Cycle Club 75

6

Ard Stuiver

Hanzerenners Zwolle

7

Joeri Fledderus

WSV Emmen

8

Niek van der Werf

WV Noord-Westhoek

9

Ramon Veurink

AWV de Zwaluwen

10

Antoine Kroezen

WRV de Peddelaars

11

Lars Mulderij

WRV de Peddelaars

12

Philip Sijbrandi

WV WoonExpo Kapenga

13

Jens Oord

HR en TC D.O.K.

14

Marnick Duivelshof

RTV Oldenzaalse WCL

15

Biko van Mil

RWV de Spartaan

16

Thom Langen

WSV Emmen

17

Ivar Kors

WSV Emmen

18

Luuk Smit

WSV Emmen





03e RIT.TIJDRIT.JEUGD.CAT.1




1

Thomas Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Michiel Mouris

WTC de Amstel

3

Tyler Eyk

WTC de Amstel

4

Cassandra Snakenborg

Stormvogels Veendam

5

Max de Lincel

LRTV Swift

6

Geert Jan Hofstee

WRV de Peddelaars

7

Maud Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

8

Maureen Abma

Mountainbike ver. Havelte

9

Jelle Groen

RWV de Spartaan

10

Stefan Croes

WSV Emmen

11

Lisa van der Veen

WV Noord-Westhoek





03e RIT.TIJDRIT.JEUGD.CAT.2




1

Antoine Quint

JvR de Batauwers

2

Stan Smit

Hoornse Ren en Toerclub

3

Loes Nomden

Hanzerenners Zwolle

4

Danny Turkstra

WRV de Peddelaars

5

Cedric de Jager

RTC de Hoekse Renners

6

Stijn Heering

AWV de Zwaluwen

7

Loes Brouwer

WRV de Peddelaars

8

Danijel Agricola

WV WoonExpo Kapenga

9

Bart de Jonge

WSV Emmen

10

Luuk van de Pol

WV Noord-Westhoek

11

Rosalie de Haas

RWV de Spartaan

12

Pascal Seine

Hanzerenners Zwolle

13

Tjisse Weening

WV Otto Ebbens

14

Marthijn Berends

WSV Emmen

15

Ruud Junior Nagengast

WRV de Peddelaars

16

Marit Dekker

WRV de Peddelaars

17

Ruben Medendorp

W.V. Meteoor Assen-Roden

18

Bas Bastiaanse

WRV de Peddelaars

19

Owen Loves

WSV Emmen





03e RIT.TIJDRIT.JEUGD.CAT.3




1

Paulien Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Brent Nijboer

Hanzerenners Zwolle

3

Indy Verwaarst

Cycle Club 75

4

Ryan Gal

AR en TV de Adelaar

5

Lisa Wissink

RTV Oldenzaalse WCL

6

Isa Looienga

WV WoonExpo Kapenga

7

Marten Ulbe Hofstee

WRV de Peddelaars

8

Carmen van der Veen

WV Noord-Westhoek

9

Isa Naberman

WV Noord-Westhoek

10

Thijmen Groen

RWV de Spartaan

11

Jelle van Dijk

K.W.C. Kampen

12

Lotte Bakker

WSV Emmen

13

Jannet de Vries

WV WoonExpo Kapenga

14

Nickey Huenders

ZWC D.T.S.

15

Thom van der Werff

W.V. Meteoor Assen-Roden

16

Lisa Metselaar

WRV de Peddelaars

17

Indy Kappert

AWV de Zwaluwen

18

Danielle Swierts

WRV de Peddelaars





03e RIT.TIJDRIT.JEUGD.CAT.4




1

Bjorn Koster

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Anne Kiers

AWV de Zwaluwen

3

Jerney van der Heijden

GRTC Excelsior

4

Anne-Wil van der Vegt

W.V. Meteoor Assen-Roden

5

Thom van de Pol

WV Noord-Westhoek

6

Maarten Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

7

Sep Roord

RTV Oldenzaalse WCL

8

Isa Nomden

Hanzerenners Zwolle

9

Rosan Dekker

WRV de Peddelaars

10

Jasper Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

11

Kai Schoolenaar

HSC de Bataaf

12

Cecilia van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

13

Halvar de Jager

RTC de Hoekse Renners

14

Nikki Brusche

ZWC D.T.S.

15

Rick Doornbos

WRV de Peddelaars

16

Juul Nagengast

WRV de Peddelaars

17

Chloë Postma

Cycle Club 75

18

Niels Nooijen

WSV Emmen

19

Tim Freriks

WSV Emmen

20

Dannieck Varweg

WSV Emmen

21

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

22

Mart Vos

WSV Emmen

23

Ilse Groen

RWV de Spartaan

24

Fardau Kats

WV WoonExpo Kapenga

25

Bram Fransen

JvR de Batauwers

26

Thessa Langen

WSV Emmen

27

Jordy Brouwer

W.V. Meteoor Assen-Roden

28

Thijmen de Jonge

WSV Emmen

29

Diederick Ebbinge

WSV Emmen

30

Erik Brinkman

WRV de Peddelaars





03e RIT.TIJDRIT.JEUGD.CAT.5




1

Maud Rijnbeek

ZWC D.T.S.

2

Fleur Nagtegaal

WV de Valleirenners AXA

3

Danielle Quint

JvR de Batauwers

4

Rixt Tol

WV Noord-Westhoek

5

Jelle Bouwe Hofstee

WRV de Peddelaars

6

Mickey Nijkamp

ATB vereniging Oldebroek

7

Donna Ruska

ZWC D.T.S.

8

Bjarne Hemme

WSV Emmen

9

Karlijn Luisman

Hardenberger WSV

10

Ilse Pluimers

AWV de Zwaluwen

11

Lieke Janssen

WC Midden Limburg

12

Tjitske Eppinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

13

Job Boontjes

W.V. Meteoor Assen-Roden

14

Noah van Putten

JvR de Batauwers

15

Oriana Soerewijn

HSV de Kampioen

16

Petra Welmers

K.W.C. Kampen

17

Iris de Boer

ZWC D.T.S.

18

Kevin Kuiper

Stormvogels Veendam

19

Lisa Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

20

Jurre Grit

Hanzerenners Zwolle

21

Arjen Dillema

WV WoonExpo Kapenga

22

Leonie Schutte

Hoornse Ren en Toerclub

23

Anouk Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

24

Anniek Zwiers

WSV Emmen

25

Kiki Janse

ZWC D.T.S.

26

Tess Booijen

ZWC D.T.S.

27

Marcha Lich

W.V. Meteoor Assen-Roden

28

Yorick Okken

WRV de Peddelaars

29

Duncan Schuurman

WSV Emmen

30

Romans Schut

W.V. Meteoor Assen-Roden

31

Chris Oosenbrug

ZWC D.T.S.

32

Hessel Kreeft

WRV de Peddelaars

33

Zonne Jonkers

WSV Emmen

34

Fokko Weening

WV Otto Ebbens





03e RIT.TIJDRIT.JEUGD.CAT.6




1

Joris Buters

RWV de Spartaan

2

Erwin Smit

Hoornse Ren en Toerclub

3

Maike van der Duin

W.V. Meteoor Assen-Roden

4

Lieke Nooijen

WSV Emmen

5

Ilse Grit

Hanzerenners Zwolle

6

Mike Schuch

NWV Groningen

7

Sam Naberman

WV Noord-Westhoek

8

Anouk Dekker

WRV de Peddelaars

9

Rose Kloese

WSV Emmen

10

Levi van Hoften

JvR de Batauwers

11

Iris Schultinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

12

Marloes Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

13

Mirjam Braam

W.V. Meteoor Assen-Roden

14

Iris Hoog Antink

JvR de Batauwers

15

Johan Veenstra

WV Otto Ebbens

16

Marise Luisman

Hardenberger WSV

17

Dorien Hoog Antink

JvR de Batauwers

18

Jelle Baks

TWC 't Verzetje

19

Berit Huiting

W.V. Meteoor Assen-Roden

20

Pam Schutten

AWV de Zwaluwen

21

Daan van de Pol

WV Noord-Westhoek

22

Sanne de Jonge

WSV Emmen

23

Ole Veenhuis

Hoornse Ren en Toerclub

24

Noud van den Hurk

JvR de Batauwers

25

Juliette de Haas

RWV de Spartaan

26

Bram Gerritsen

TWC 't Verzetje

27

Maiko Timmer

WV WoonExpo Kapenga

28

Ivo Zwaans

HR en TC D.O.K.

29

Samira van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

30

Kjell de Jager

RTC de Hoekse Renners

31

Jisse van der Meer

RWV de Spartaan

32

Lance Huenders

ZWC D.T.S.

33

Sophie van Deest

WSV Emmen

34

Isolde Ebbinge

WSV Emmen

35

Gerjan Noeverman

AWV de Zwaluwen

36

Tim Brinkman

WRV de Peddelaars

37

Luuk Ensing

HR en TC D.O.K.

38

Marlies Vos

WSV Emmen

39

Nina Tiktak

RTV Oldenzaalse WCL

40

Tjitske Anne Ketellapper

WV WoonExpo Kapenga

41

Daan Fransen

JvR de Batauwers

42

Justin Schulte

WSV Emmen





03e RIT.TIJDRIT.JEUGD.CAT.7




1

Matthijs Varweg

WSV Emmen

2

Steyn Lamberink

Hardenberger WSV

3

Marnick Duivelshof

RTV Oldenzaalse WCL

4

Pim Ronhaar

Cycle Club 75

5

Niek van der Werf

WV Noord-Westhoek

6

Tim Winter

NWV Groningen

7

Joost Freriks

WSV Emmen

8

Ard Stuiver

Hanzerenners Zwolle

9

Biko van Mil

RWV de Spartaan

10

Ramon Veurink

AWV de Zwaluwen

11

Philip Sijbrandi

WV WoonExpo Kapenga

12

Lars Mulderij

WRV de Peddelaars

13

Jens Oord

HR en TC D.O.K.

14

Thom Langen

WSV Emmen

15

Joeri Fledderus

WSV Emmen

16

Antoine Kroezen

WRV de Peddelaars

17

Luuk Smit

WSV Emmen

18

Ivar Kors

WSV Emmen





04e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.1




1

Michiel Mouris

WTC de Amstel

2

Tyler Eyk

WTC de Amstel

3

Thomas Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

4

Geert Jan Hofstee

WRV de Peddelaars

5

Cassandra Snakenborg

Stormvogels Veendam

6

Max de Lincel

LRTV Swift

7

Maud Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

8

Jelle Groen

RWV de Spartaan

9

Maureen Abma

Mountainbike ver. Havelte

10

Stefan Croes

WSV Emmen

11

Lisa van der Veen

WV Noord-Westhoek





04e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.2




1

Antoine Quint

JvR de Batauwers

2

Cedric de Jager

RTC de Hoekse Renners

3

Danny Turkstra

WRV de Peddelaars

4

Loes Nomden

Hanzerenners Zwolle

5

Stijn Heering

AWV de Zwaluwen

6

Tjisse Weening

WV Otto Ebbens

7

Ruud Junior Nagengast

WRV de Peddelaars

8

Marthijn Berends

WSV Emmen

9

Bart de Jonge

WSV Emmen

10

Pascal Seine

Hanzerenners Zwolle

11

Luuk van de Pol

WV Noord-Westhoek

12

Rosalie de Haas

RWV de Spartaan

13

Danijel Agricola

WV WoonExpo Kapenga

14

Marit Dekker

WRV de Peddelaars

15

Bas Bastiaanse

WRV de Peddelaars

16

Stan Smit

Hoornse Ren en Toerclub

17

Ruben Medendorp

W.V. Meteoor Assen-Roden

18

Owen Loves

WSV Emmen

19

Loes Brouwer

WRV de Peddelaars





04e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.3




1

Paulien Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Indy Verwaarst

Cycle Club 75

3

Brent Nijboer

Hanzerenners Zwolle

4

Jelle van Dijk

K.W.C. Kampen

5

Isa Looienga

WV WoonExpo Kapenga

6

Ryan Gal

AR en TV de Adelaar

7

Lisa Wissink

RTV Oldenzaalse WCL

8

Isa Naberman

WV Noord-Westhoek

9

Thom van der Werff

W.V. Meteoor Assen-Roden

10

Carmen van der Veen

WV Noord-Westhoek

11

Thijmen Groen

RWV de Spartaan

12

Marten Ulbe Hofstee

WRV de Peddelaars

13

Nickey Huenders

ZWC D.T.S.

14

Lotte Bakker

WSV Emmen

15

Jannet de Vries

WV WoonExpo Kapenga

16

Indy Kappert

AWV de Zwaluwen

17

Lisa Metselaar

WRV de Peddelaars

18

Danielle Swierts

WRV de Peddelaars





04e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.4




1

Anne Kiers

AWV de Zwaluwen

2

Jasper Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

3

Bjorn Koster

W.V. Meteoor Assen-Roden

4

Jerney van der Heijden

GRTC Excelsior

5

Halvar de Jager

RTC de Hoekse Renners

6

Maarten Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

7

Sep Roord

RTV Oldenzaalse WCL

8

Elmar Abma

Mountainbike ver. Havelte

9

Cecilia van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

10

Juul Nagengast

WRV de Peddelaars

11

Dannieck Varweg

WSV Emmen

12

Thom van de Pol

WV Noord-Westhoek

13

Isa Nomden

Hanzerenners Zwolle

14

Rick Doornbos

WRV de Peddelaars

15

Chloë Postma

Cycle Club 75

16

Niels Nooijen

WSV Emmen

17

Anne-Wil van der Vegt

W.V. Meteoor Assen-Roden

18

Kai Schoolenaar

HSC de Bataaf

19

Diederick Ebbinge

WSV Emmen

20

Rosan Dekker

WRV de Peddelaars

21

Mart Vos

WSV Emmen

22

Thessa Langen

WSV Emmen

23

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

24

Tim Freriks

WSV Emmen

25

Nikki Brusche

ZWC D.T.S.

26

Jordy Brouwer

W.V. Meteoor Assen-Roden

27

Bram Fransen

JvR de Batauwers

28

Thijmen de Jonge

WSV Emmen

29

Ilse Groen

RWV de Spartaan

30

Erik Brinkman

WRV de Peddelaars





04e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.5




1

Fleur Nagtegaal

WV de Valleirenners AXA

2

Maud Rijnbeek

ZWC D.T.S.

3

Rixt Tol

WV Noord-Westhoek

4

Jelle Bouwe Hofstee

WRV de Peddelaars

5

Ilse Pluimers

AWV de Zwaluwen

6

Bjarne Hemme

WSV Emmen

7

Mickey Nijkamp

ATB vereniging Oldebroek

8

Lisa Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

9

Karlijn Luisman

Hardenberger WSV

10

Job Boontjes

W.V. Meteoor Assen-Roden

11

Danielle Quint

JvR de Batauwers

12

Iris de Boer

ZWC D.T.S.

13

Chris Oosenbrug

ZWC D.T.S.

14

Tjitske Eppinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

15

Petra Welmers

K.W.C. Kampen

16

Oriana Soerewijn

HSV de Kampioen

17

Noah van Putten

JvR de Batauwers

18

Marcha Lich

W.V. Meteoor Assen-Roden

19

Kiki Janse

ZWC D.T.S.

20

Jurre Grit

Hanzerenners Zwolle

21

Anouk Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

22

Lieke Janssen

WC Midden Limburg

23

Tess Booijen

ZWC D.T.S.

24

Leonie Schutte

Hoornse Ren en Toerclub

25

Romans Schut

W.V. Meteoor Assen-Roden

26

Hessel Kreeft

WRV de Peddelaars

27

Yorick Okken

WRV de Peddelaars

28

Kevin Kuiper

Stormvogels Veendam

29

Donna Ruska

ZWC D.T.S.

30

Arjen Dillema

WV WoonExpo Kapenga

31

Duncan Schuurman

WSV Emmen

32

Anniek Zwiers

WSV Emmen

33

Fokko Weening

WV Otto Ebbens

34

Zonne Jonkers

WSV Emmen





04e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.6




1

Erwin Smit

Hoornse Ren en Toerclub

2

Maike van der Duin

W.V. Meteoor Assen-Roden

3

Lieke Nooijen

WSV Emmen

4

Levi van Hoften

JvR de Batauwers

5

Ilse Grit

Hanzerenners Zwolle

6

Kjell de Jager

RTC de Hoekse Renners

7

Sanne de Jonge

WSV Emmen

8

Berit Huiting

W.V. Meteoor Assen-Roden

9

Dorien Hoog Antink

JvR de Batauwers

10

Marloes Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

11

Joris Buters

RWV de Spartaan

12

Ole Veenhuis

Hoornse Ren en Toerclub

13

Samira van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

14

Sam Naberman

WV Noord-Westhoek

15

Anouk Dekker

WRV de Peddelaars

16

Maiko Timmer

WV WoonExpo Kapenga

17

Ivo Zwaans

HR en TC D.O.K.

18

Mirjam Braam

W.V. Meteoor Assen-Roden

19

Rose Kloese

WSV Emmen

20

Noud van den Hurk

JvR de Batauwers

21

Luuk Ensing

HR en TC D.O.K.

22

Iris Hoog Antink

JvR de Batauwers

23

Iris Schultinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

24

Pam Schutten

AWV de Zwaluwen

25

Juliette de Haas

RWV de Spartaan

26

Mike Schuch

NWV Groningen

27

Lance Huenders

ZWC D.T.S.

28

Isolde Ebbinge

WSV Emmen

29

Bram Gerritsen

TWC 't Verzetje

30

Marlies Vos

WSV Emmen

31

Jisse van der Meer

RWV de Spartaan

32

Johan Veenstra

WV Otto Ebbens

33

Daan van de Pol

WV Noord-Westhoek

34

Nina Tiktak

RTV Oldenzaalse WCL

35

Marise Luisman

Hardenberger WSV

36

Tim Brinkman

WRV de Peddelaars

37

Daan Fransen

JvR de Batauwers

38

Gerjan Noeverman

AWV de Zwaluwen

39

Tjitske Anne Ketellapper

WV WoonExpo Kapenga

40

Sophie van Deest

WSV Emmen

41

Justin Schulte

WSV Emmen

42

Jelle Baks

TWC 't Verzetje





04e RIT.CRITERIUM.JEUGD.CAT.7




1

Matthijs Varweg

WSV Emmen

2

Steyn Lamberink

Hardenberger WSV

3

Tim Winter

NWV Groningen

4

Joost Freriks

WSV Emmen

5

Pim Ronhaar

Cycle Club 75

6

Ramon Veurink

AWV de Zwaluwen

7

Joeri Fledderus

WSV Emmen

8

Biko van Mil

RWV de Spartaan

9

Niek van der Werf

WV Noord-Westhoek

10

Jens Oord

HR en TC D.O.K.

11

Ard Stuiver

Hanzerenners Zwolle

12

Antoine Kroezen

WRV de Peddelaars

13

Ivar Kors

WSV Emmen

14

Thom Langen

WSV Emmen

15

Lars Mulderij

WRV de Peddelaars

16

Marnick Duivelshof

RTV Oldenzaalse WCL

17

Philip Sijbrandi

WV WoonExpo Kapenga

18

Luuk Smit

WSV Emmen





EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.1




1

Michiel Mouris

WTC de Amstel

2

Thomas Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

3

Tyler Eyk

WTC de Amstel

4

Cassandra Snakenborg

Stormvogels Veendam

5

Max de Lincel

LRTV Swift

6

Geert Jan Hofstee

WRV de Peddelaars

7

Maud Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

8

Jelle Groen

RWV de Spartaan

9

Maureen Abma

Mountainbike ver. Havelte

10

Stefan Croes

WSV Emmen

11

Lisa van der Veen

WV Noord-Westhoek





EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.2




1

Antoine Quint

JvR de Batauwers

2

Cedric de Jager

RTC de Hoekse Renners

3

Danny Turkstra

WRV de Peddelaars

4

Stan Smit

Hoornse Ren en Toerclub

5

Loes Nomden

Hanzerenners Zwolle

6

Stijn Heering

AWV de Zwaluwen

7

Ruud Junior Nagengast

WRV de Peddelaars

8

Tjisse Weening

WV Otto Ebbens

9

Luuk van de Pol

WV Noord-Westhoek

10

Loes Brouwer

WRV de Peddelaars

11

Danijel Agricola

WV WoonExpo Kapenga

12

Marthijn Berends

WSV Emmen

13

Bart de Jonge

WSV Emmen

14

Pascal Seine

Hanzerenners Zwolle

15

Rosalie de Haas

RWV de Spartaan

16

Marit Dekker

WRV de Peddelaars

17

Bas Bastiaanse

WRV de Peddelaars

18

Ruben Medendorp

W.V. Meteoor Assen-Roden

19

Owen Loves

WSV Emmen





EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.3




1

Indy Verwaarst

Cycle Club 75

2

Paulien Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

3

Brent Nijboer

Hanzerenners Zwolle

4

Lisa Wissink

RTV Oldenzaalse WCL

5

Isa Looienga

WV WoonExpo Kapenga

6

Ryan Gal

AR en TV de Adelaar

7

Carmen van der Veen

WV Noord-Westhoek

8

Marten Ulbe Hofstee

WRV de Peddelaars

9

Jelle van Dijk

K.W.C. Kampen

10

Thijmen Groen

RWV de Spartaan

11

Thom van der Werff

W.V. Meteoor Assen-Roden

12

Isa Naberman

WV Noord-Westhoek

13

Lotte Bakker

WSV Emmen

14

Jannet de Vries

WV WoonExpo Kapenga

15

Nickey Huenders

ZWC D.T.S.

16

Lisa Metselaar

WRV de Peddelaars

17

Indy Kappert

AWV de Zwaluwen

18

Danielle Swierts

WRV de Peddelaars





EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.4




1

Bjorn Koster

W.V. Meteoor Assen-Roden

2

Anne Kiers

AWV de Zwaluwen

3

Jasper Huitema

W.V. Meteoor Assen-Roden

4

Jerney van der Heijden

GRTC Excelsior

5

Sep Roord

RTV Oldenzaalse WCL

6

Halvar de Jager

RTC de Hoekse Renners

7

Maarten Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

8

Thom van de Pol

WV Noord-Westhoek

9

Cecilia van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

10

Juul Nagengast

WRV de Peddelaars

11

Anne-Wil van der Vegt

W.V. Meteoor Assen-Roden

12

Dannieck Varweg

WSV Emmen

13

Rosan Dekker

WRV de Peddelaars

14

Isa Nomden

Hanzerenners Zwolle

15

Rick Doornbos

WRV de Peddelaars

16

Chloë Postma

Cycle Club 75

17

Kai Schoolenaar

HSC de Bataaf

18

Diederick Ebbinge

WSV Emmen

19

Nikki Brusche

ZWC D.T.S.

20

Mart Vos

WSV Emmen

21

Elmar Abma

Mountainbike ver. Havelte

22

Tim Freriks

WSV Emmen

23

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

24

Jordy Brouwer

W.V. Meteoor Assen-Roden

25

Thessa Langen

WSV Emmen

26

Thijmen de Jonge

WSV Emmen

27

Bram Fransen

JvR de Batauwers

28

Ilse Groen

RWV de Spartaan

29

Erik Brinkman

WRV de Peddelaars

30

Fardau Kats

WV WoonExpo Kapenga

31

Niels Nooijen

WSV Emmen

32

Niels Tenniglo

WV de Valleirenners AXA





EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.5




1

Maud Rijnbeek

ZWC D.T.S.

2

Fleur Nagtegaal

WV de Valleirenners AXA

3

Rixt Tol

WV Noord-Westhoek

4

Danielle Quint

JvR de Batauwers

5

Bjarne Hemme

WSV Emmen

6

Mickey Nijkamp

ATB vereniging Oldebroek

7

Jelle Bouwe Hofstee

WRV de Peddelaars

8

Karlijn Luisman

Hardenberger WSV

9

Ilse Pluimers

AWV de Zwaluwen

10

Job Boontjes

W.V. Meteoor Assen-Roden

11

Tjitske Eppinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

12

Iris de Boer

ZWC D.T.S.

13

Noah van Putten

JvR de Batauwers

14

Petra Welmers

K.W.C. Kampen

15

Donna Ruska

ZWC D.T.S.

16

Lisa Bouwers

W.V. Meteoor Assen-Roden

17

Oriana Soerewijn

HSV de Kampioen

18

Lieke Janssen

WC Midden Limburg

19

Kevin Kuiper

Stormvogels Veendam

20

Chris Oosenbrug

ZWC D.T.S.

21

Jurre Grit

Hanzerenners Zwolle

22

Leonie Schutte

Hoornse Ren en Toerclub

23

Arjen Dillema

WV WoonExpo Kapenga

24

Anouk Hamminga

W.V. Meteoor Assen-Roden

25

Anniek Zwiers

WSV Emmen

26

Marcha Lich

W.V. Meteoor Assen-Roden

27

Kiki Janse

ZWC D.T.S.

28

Tess Booijen

ZWC D.T.S.

29

Romans Schut

W.V. Meteoor Assen-Roden

30

Hessel Kreeft

WRV de Peddelaars

31

Duncan Schuurman

WSV Emmen

32

Yorick Okken

WRV de Peddelaars

33

Fokko Weening

WV Otto Ebbens

34

Zonne Jonkers

WSV Emmen

35

Eskil Huiting

W.V. Meteoor Assen-Roden





EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.6




1

Erwin Smit

Hoornse Ren en Toerclub

2

Maike van der Duin

W.V. Meteoor Assen-Roden

3

Lieke Nooijen

WSV Emmen

4

Levi van Hoften

JvR de Batauwers

5

Joris Buters

RWV de Spartaan

6

Ilse Grit

Hanzerenners Zwolle

7

Sanne de Jonge

WSV Emmen

8

Dorien Hoog Antink

JvR de Batauwers

9

Berit Huiting

W.V. Meteoor Assen-Roden

10

Mike Schuch

NWV Groningen

11

Rose Kloese

WSV Emmen

12

Sam Naberman

WV Noord-Westhoek

13

Marloes Vrancke

W.V. Meteoor Assen-Roden

14

Anouk Dekker

WRV de Peddelaars

15

Iris Hoog Antink

JvR de Batauwers

16

Kjell de Jager

RTC de Hoekse Renners

17

Mirjam Braam

W.V. Meteoor Assen-Roden

18

Iris Schultinga

W.V. Meteoor Assen-Roden

19

Noud van den Hurk

JvR de Batauwers

20

Pam Schutten

AWV de Zwaluwen

21

Ole Veenhuis

Hoornse Ren en Toerclub

22

Jelle Baks

TWC 't Verzetje

23

Maiko Timmer

WV WoonExpo Kapenga

24

Johan Veenstra

WV Otto Ebbens

25

Samira van Zuthem

Hanzerenners Zwolle

26

Daan van de Pol

WV Noord-Westhoek

27

Ivo Zwaans

HR en TC D.O.K.

28

Juliette de Haas

RWV de Spartaan

29

Marise Luisman

Hardenberger WSV

30

Bram Gerritsen

TWC 't Verzetje

31

Luuk Ensing

HR en TC D.O.K.

32

Lance Huenders

ZWC D.T.S.

33

Isolde Ebbinge

WSV Emmen

34

Jisse van der Meer

RWV de Spartaan

35

Marlies Vos

WSV Emmen

36

Tim Brinkman

WRV de Peddelaars

37

Gerjan Noeverman

AWV de Zwaluwen

38

Sophie van Deest

WSV Emmen

39

Nina Tiktak

RTV Oldenzaalse WCL

40

Tjitske Anne Ketellapper

WV WoonExpo Kapenga

41

Daan Fransen

JvR de Batauwers

42

Justin Schulte

WSV Emmen





EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.7




1

Matthijs Varweg

WSV Emmen

2

Steyn Lamberink

Hardenberger WSV

3

Tim Winter

NWV Groningen

4

Joost Freriks

WSV Emmen

5

Pim Ronhaar

Cycle Club 75

6

Biko van Mil

RWV de Spartaan

7

Niek van der Werf

WV Noord-Westhoek

8

Ard Stuiver

Hanzerenners Zwolle

9

Ramon Veurink

AWV de Zwaluwen

10

Marnick Duivelshof

RTV Oldenzaalse WCL

11

Joeri Fledderus

WSV Emmen

12

Jens Oord

HR en TC D.O.K.

13

Antoine Kroezen

WRV de Peddelaars

14

Philip Sijbrandi

WV WoonExpo Kapenga

15

Lars Mulderij

WRV de Peddelaars

16

Ivar Kors

WSV Emmen

17

Thom Langen

WSV Emmen

18

Luuk Smit

WSV Emmen