|
|
Rijen
|
|
|
Junioren
|
|
1
|
Bob
Kerkhofs
|
WOUW
|
2
|
Frenky
van der Vorst
|
HALSTEREN
|
3
|
Rody
Kroon
|
LAGE
ZWALUWE
|
4
|
Wessel
van Koppen
|
SCHIPLUIDEN
|
5
|
Jim
Duijvesteijn
|
HONSELERSDIJK
|
6
|
Mario
Poldervaart
|
ZUIDLAND
|
7
|
Jesper
Keller
|
NIEUW
VOSSEMEER
|
8
|
Daan
Zebel
|
DORDRECHT
|
9
|
Antonie
van Noppen
|
RIDDERKERK
|
10
|
Miguel
Ketelaars
|
SINT
WILLEBRORD
|
11
|
Wout
van Elzakker
|
HOOGERHEIDE
|
12
|
Marco
Geleijnse
|
HELLEVOETSLUIS
|
13
|
Mike
Schoonderwoerd
|
HEERHUGOWAARD
|
14
|
Cliff
de Peijper
|
OUD
GASTEL
|
15
|
Jim
Doornbosch
|
HELLEVOETSLUIS
|
16
|
Luuk
van der Gaag
|
OOSTERHOUT
|
17
|
Tayfun
Memis
|
ROTTERDAM
|
18
|
Jelle
Olthuis
|
STRIJEN
|
19
|
Coen
Groot
|
PAPENDRECHT
|
20
|
Timo
Verbeek
|
ZOETERMEER
|
21
|
Robin
Beije
|
SOMMELSDIJK
|
22
|
Floris
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
23
|
Marco
Mook
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
24
|
Wouter
Ketting
|
SPIJKENISSE
|
25
|
Daan
Markus
|
HOOFDDORP
|
26
|
Bas
Sitters
|
ZEGGE
|
27
|
Maarten
Lubbers
|
WINTERSWIJK
|
28
|
Olav
Wallinga
|
ZUTPHEN
|
29
|
Jesse
Muis
|
GIESSENBURG
|
30
|
Rick
van Hooijdonk
|
KLEIN
ZUNDERT
|
31
|
Wesly
Koenders
|
LICHTENVOORDE
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Tristan
van Hassel
|
WERNHOUT
|
2
|
Hidde
van Veenendaal
|
DONGEN
|
3
|
Robbert
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
4
|
Arjan
Boshoven
|
SPIJKENISSE
|
5
|
Daan
van Wieringen
|
BEVERWIJK
|
6
|
Martijn
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
7
|
Bowen
Adriaans
|
STEIN
|
8
|
Xander
van Dijk
|
ROOSENDAAL
|
9
|
Thijs
van den Broek
|
GILZE
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Mark
de Groot
|
VLAARDINGEN
|
2
|
Daniel
Taki
|
OOSTERHOUT
NB
|
3
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
4
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
5
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
6
|
Rosalie
van der Wolf
|
OUDE-TONGE
|
7
|
Judith
Stolze
|
DE
LIER
|
8
|
Jochem
Crusio
|
TILBURG
|
9
|
Wout
Poets
|
LUYKSGESTEL
|
10
|
Joep
van Engelen
|
TILBURG
|
11
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
12
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
13
|
Sem
Hennink
|
VOORBURG
|
14
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
15
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
16
|
Desiree
Ketting
|
SPIJKENISSE
|
17
|
Leonie
Bos
|
'S-GRAVENDEEL
|
18
|
Anna
van Wersch
|
TILBURG
|
19
|
Maud
Adriaansen
|
DORDRECHT
|
20
|
Sanne
Jongenelen
|
STEENBERGEN
NB
|
21
|
Tim
van der Voort
|
DE
LIER
|
22
|
Piene
Romers
|
ROZENBURG
|
23
|
Jerre
Verschure
|
RAAMSDONKSVEER
|
24
|
Stan
Huijbregts
|
BERGEN
OP ZOOM
|
25
|
Anne
van de Zanden
|
TILBURG
|
26
|
Lotte
Akkermans
|
OSSENDRECHT
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Laura
Molenaar
|
OUD
BEIJERLAND
|
3
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
4
|
Lars
Rouffaer
|
SIBBE
|
5
|
Marnix
van den Oever
|
WIJK
EN AALBURG
|
6
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
7
|
Anoek
Kuijpers
|
GILZE
|
8
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
9
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
10
|
Niels
Boom
|
ALBLASSERDAM
|
11
|
Stan
Reinders
|
DORDRECHT
|
12
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
13
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
14
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
15
|
Milan
Geleijnse
|
TILBURG
|
16
|
Sem
Kroonen
|
OOSTERHOUT
|
17
|
Misha
Struik
|
DORDRECHT
|
18
|
Radan
Adriaans
|
STEIN
|
19
|
Bjorn
Logmans
|
HELLEVOETSLUIS
|
20
|
Borg
Senneker
|
BREDA
|
21
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
22
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
23
|
Tijn
Franssen
|
TILBURG
|
24
|
Puck
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|
25
|
Jules
van Os
|
TILBURG
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Bente
van den Nouweland
|
RIJEN
|
2
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
4
|
Daan
den Breejen
|
PAPENDRECHT
|
5
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
6
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
7
|
Ward
Senneker
|
BREDA
|
8
|
Niels
Tenniglo
|
UTRECHT
|
9
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
10
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
11
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
12
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
13
|
Michiel
van Vliet
|
SLIEDRECHT
|
14
|
Lieke
Broere
|
NEDERHORST
DEN BERG
|
15
|
Pierre
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
16
|
Daan
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
17
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
18
|
Lars
Dierks
|
FIJNAART
|
19
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
20
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
22
|
Wout
Lulofs
|
BERGEN
OP ZOOM
|
23
|
Bram
Vermeer
|
UDENHOUT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
3
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
4
|
Bram
van den Braak
|
GILZE
|
5
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
6
|
Tom
Faasen
|
PRINSENBEEK
|
7
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
8
|
Meis
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|
9
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
10
|
Lara
Boshoven
|
SPIJKENISSE
|
11
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
12
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
13
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
14
|
Gijs
Broere
|
NEDERHORST
DEN BERG
|
15
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
16
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
17
|
Jayden
Post
|
ROTTERDAM
|
18
|
Delano
Hoskens
|
BLADEL
|
19
|
Luca
Dingemans
|
TILBURG
|
20
|
Xanthi
Dingemans
|
TILBURG
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK
DINTHER
|
2
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
3
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
4
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
5
|
Phillip
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
6
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
7
|
Bastiaan
de Groot
|
VLAARDINGEN
|
8
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
9
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
10
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
11
|
Thijs
van Heumen
|
OISTERWIJK
|
12
|
Matthijs
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
13
|
Nanna
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
14
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
15
|
Raf
de Caluwe
|
RIJEN
|
16
|
Kyran
Le Sage
|
WASPIK
|
17
|
Veerle
van Os
|
TILBURG
|
18
|
Tyler
Geerlings
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
2
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
3
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
4
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
5
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
6
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
7
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
8
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
9
|
Jilles
Romers
|
ROZENBURG
|
10
|
Tetje
Senneker
|
BREDA
|
11
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
12
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
13
|
Jelle
Dekkers
|
WAALWIJK
|
14
|
Wytske
van Es
|
OOSTERHOUT
|
15
|
Anne
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
16
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
|