```````

           Erp             31-5-2015





Erp



Junioren


1

Rens Tulner

LEXMOND

2

Teun Mouris

OUDERKERK A/D AMSTEL

3

Jesper Rasch

ZANDVOORT

4

Jarri Stravers

GROOT-AMMERS

5

Yentl Ruijmgaard

ZWANENBURG

6

Nick van Helvoirt

ERP

7

Mike van Nunspeet

DEN HAAG

8

Maik van der Heijden

SCHAIJK

9

Thijs Wolsink

HENGELO (O)

10

Bram van der Zwet

ROELOFARENDSVEEN

11

Lex Mettler

SCHIJNDEL

12

David Raaijmakers

NUENEN

13

Xavier Poels

OEFFELT

14

Brett van Klaveren

BENTHUIZEN

15

Edward Jansen

ZOETERMEER

16

Tom Manders

UDEN

17

Niels Verbruggen

NUENEN

18

Teun Teulings

BREUGEL

19

Paul Gruithuijzen

BREUGEL

20

Luuk den Otter

SCHIJNDEL

21

Tom Wijfje

TER AAR

22

Olav Wallinga

ZUTPHEN

23

Guus Pril

BEST

24

Michael Janssen

BERINGE

25

Louis Raaijmakers

NUENEN

26

Daan van Sintmaartensdijk

ZUIDLAND

27

Koen Jansen

BAAK

28

Thomas Langens

ROSMALEN

29

Thomas Koolen

SCHIJNDEL

30

Bauke De Haan

OEGSTGEEST

31

Arjan Kuiten

GELDROP

32

Niels Rutten

ODILIAPEEL

33

Jordi Steenbakkers

BOXTEL








Nieuwelingen


1

Robin Blummel

SINT-MICHIELSGESTEL

2

Minne Verboom

KRIMPEN AD IJSSEL

3

Nils Jansen

MIDDELAAR

4

Victor Broex

OUDERKERK AAN DE AMSTEL

5

Danny Maas

OUDENBOSCH

6

Tim Penson

REUSEL

7

Koen van Helvoirt

ERP

8

Lars Loohuis

HARBRINKHOEK

9

Kars ten Boske

WINTELRE

10

Mees Hendrikx

VALKENSWAARD

11

Luca Vreeswijk

SOMEREN

12

Tomas Kopecky

ZOETERWOUDE

13

Rick Burgmans

WESTERHOVEN

14

Bas van Dinther

ROSSUM

15

Chiel Schulten

RAALTE

16

Sam Gademan

BEEK

17

Carl Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

18

Bas Rutten

ODILIAPEEL

19

Rick Pluimers

ENTER

20

Ino van de Wouw

KAATSHEUVEL

21

Sep Schuurman

SINT-OEDENRODE

22

Jarno van Esch

SINT-OEDENRODE

23

Sten Harmeling

NIJVERDAL

24

Jetze van Heelsum

SLEEUWIJK

25

Tom van den Berg

HELMOND

26

Harm Celi

OOSTERHOUT

27

Ryan Ruijmgaard

ZWANENBURG

28

Mitchell Vink

VEENENDAAL

29

Jeroen Killaars

BEESEL

30

Vincent Sanders

LIEMPDE

31

Martijn Meeuws

SOMEREN

32

Ferron Homan

DALFSEN

33

Rik Trip

RAALTE

34

Wessel Coppelmans

HAPERT

35

Ben Bartels

DALFSEN

36

Sjors van Zandbeek

HEESWIJK-DINTHER

37

Youri van Esch

SINT-OEDENRODE

38

Cas van Lith

UDEN

39

Axel Dirkx

BERGEIJK

40

Thijs Overmeer

'S-HERTOGENBOSCH

41

Mike Vliek

VRIEZENVEEN

42

Luuk van den Eijnde

GEMERT

43

Manuel Michielsen

ECK EN WIEL

44

Joppe Eikelenboom

GEMERT

45

Pepijn Meeuwis

TILBURG

46

Pim van den Heuvel

METERIK








Jeugd Cat 7


1

Luke Verburg

SCHIEDAM

2

Dylan Strik

HEERLEN

3

Dennis Willems

BOXMEER

4

Jordan Habets

SINT-GEERTRUID

5

Steyn Lamberink

BERGENTHEIM

6

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

7

Noah Vreeswijk

SOMEREN

8

Pieter de Groof

HEEZE

9

Bart Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

10

Remon Delnoije

MECHELEN

11

Sieb van Gorp

BERGEIJK

12

Roel van Sintmaartensdijk

ZUIDLAND

13

Bowen Adriaans

STEIN

14

Tom Smeets

REUVER

15

Rick Wouters

BERGEIJK

16

Aleksandr Maas

DEN DUNGEN








Jeugd Cat 6


1

Daniel Taki

OOSTERHOUT NB

2

Louk van den Bos

VLIJMEN

3

Huub Artz

WINTELRE

4

Wouter van de Weerdhof

LOBITH

5

Stijn Hanegraaf

HEESWIJK DINTHER

6

Loek Walda

HELMOND

7

Steijn Willemsen

ROTTERDAM

8

Kinley Bijl

VALKENSWAARD

9

Levi van Hoften

TIEL

10

Youri Meeuws

SOMEREN

11

Hugo Kars

OOSTERBEEK

12

Laura van der Zwaan

SLIEDRECHT

13

Rick van der Poel

PAPENDRECHT

14

Dorien Hoog Antink

OCHTEN

15

Keigo Sweens

GOIRLE

16

Mika Sardina

HELMOND

17

Daan Douven

HERTEN

18

Iris Hoog Antink

OCHTEN

19

Joan de Bruyn

BERGEYK

20

Luuk Cox

BUCHTEN

21

Pam Schutten

NIJVERDAL

22

Jakko Genders

MEERSSEN

23

Anna van Wersch

TILBURG

24

Samira van Zuthem

ZWOLLE

25

Wouter Goverde

BEST

26

Rik Groenhuizen

DEVENTER

27

Lorraine Röge

ALPHEN AAN DEN RIJN

28

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

29

Bjorn Claassen

DEN HAAG

30

Anne van de Zanden

TILBURG

31

Dick Eikelenboom

GEMERT

32

Tom Henst

ASTEN

33

Mitchell van Vliet

ROTTERDAM

34

Mariska Schoon

BEST

35

Lauraine Wijnhorst

ALPHEN A/D RIJN

36

Mees Slagter

LOON OP ZAND

37

Tim van der Voort

DE LIER

38

Ruben Velter

HEYTHUYSEN

39

Daan Adams

BUDEL





Jeugd Cat 5


1

Roan Konings

OUDENBOSCH

2

Jesse Kramer

BORKEL EN SCHAFT

3

Lisa van Helvoirt

ERP

4

Lucas Janssen

PAPENDRECHT

5

Matyas Kopecky

LEIDEN

6

Fleur van der Peet

DEN HAAG

7

Lars Rouffaer

SIBBE

8

Remco Stam

SPRANG CAPELLE

9

Tijn Louwerensen

SCHIJNDEL

10

Danny van Lierop

SOMEREN-HEIDE

11

Anoek Kuijpers

GILZE

12

Sofie van Rooijen

DRIEL

13

Sven Mulder

RAAMSDONKSVEER

14

Ilse Pluimers

ENTER

15

Arno van Krimpen

GROOT-AMMERS

16

Danigue van den Boomen

BLADEL

17

Milan Geleijnse

TILBURG

18

Julia Kramer

BORKEL EN SCHAFT

19

Lieke Janssen

PANNINGEN

20

Johan Dorussen

BEUNINGEN

21

Lieke de Bie

WAALRE

22

Mandy Hesselberth

KAATSHEUVEL

23

Joop van den Heuvel

DRUNEN

24

Marit Berkers

S-HERTOGENBOSCH

25

Mellon Hooghwerff

DORDRECHT

26

Misha Struik

DORDRECHT

27

Mat van Gorp

BERGEIJK

28

Bas de Groof

HEEZE

29

Radan Adriaans

STEIN

30

Stijn Peters

BEST

31

Tijn Kisters

NUENEN

32

Victoire van Erp

BERGHEM

33

Rhys Piper

NULAND

34

Finn Roumen

STEIN

35

Sanne van Heel

ZALTBOMMEL

36

Cis Paridaans

EERSEL

37

Joris van der Niet

ULESTRATEN

38

Anouk Kums

NEDERWEERT

39

Puck Vermeulen

LOON OP ZAND

40

Denzel Verhulst

STEIN

41

Lars Hemel

VELDHOVEN





Jeugd Cat 4


1

Willemijn Prins

ZWOLLE

2

Elise Uijen

HERPEN

3

Torben Poorters

BUDEL

4

Milly Davis

OOST KNOLLENDAM

5

Scarlett Souren

MEERSSEN

6

Indy van Os

ANGEREN

7

Isa Nomden

HATTEM

8

Sophie Engel

ROOSENDAAL

9

Daan van den Eijnde

GEMERT

10

Jelle Sengers

VALKENSWAARD

11

Thijs Bakker

RIJSSEN

12

Laszlo van Melis

HEESCH

13

Sid Senders

HELMOND

14

Lieve Sanders

EINDHOVEN

15

Silke Blei

HURWENEN

16

Chloë Postma

HULSEN

17

Thijs Gort

THORN

18

Anne van Hoof

HELMOND

19

Rogier School

HERPEN

20

Megan van der Linden

ENGELEN








Jeugd Cat 3


1

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

2

Christiaan van Rees

GROOT AMMERS

3

Brent Nijboer

ZWOLLE

4

Colin Strik

HEERLEN

5

Mika Vijfvinkel

WATERINGEN

6

Indy verwaarst

HAARLE

7

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

8

Thom van Herwaarden

ROSSUM

9

Meis Vermeulen

LOON OP ZAND

10

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

11

Nina Maathuis

ROTTERDAM

12

Chris Kisters

NUENEN

13

Ryan Gal

NEEDE

14

Julia Kopecky

ZOETERWOUDE

15

Sten ten Brinke

ZWOLLE

16

Jelle van Berkel

HANDEL

17

Siem Kanters

ERP

18

Niek Huijser

SON EN BREUGEL

19

Imme Arink

GROENLO

20

Jarne Vannut

MAASTRICHT

21

Sjoerd van den Heuvel

BEESEL

22

Niels Janssen

GELDROP

23

Sanne van Herk

LUIJKSGESTEL

24

Dirk de Groof

HEEZE

25

Delano Hoskens

BLADEL

26

Dean Verwaarst

HAARLE

27

Levi Glaesmaekers

LIMBRICHT

28

Jasper Goverde

BEST

29

Jan Hubert van Erp

BERGHEM

30

Robin Pricken

WIJCHEN





Jeugd Cat 2


1

Niels Hanegraaf

HEESWIJK DINTHER

2

Nance van der Drift

WATERINGEN

3

Bjorn van der Drift

WATERINGEN

4

Lisa van Heel

ZALTBOMMEL

5

Loes Nomden

HATTEM

6

Nikki Souren

MEERSSEN

7

Thijs van Heumen

OISTERWIJK

8

Lucas Koeling

VELDHOVEN

9

Floris Demuyt

BOEKEL

10

Nick Zwinkels

HEESCH

11

Raf Sonnemans

MEIJEL

12

Luca van Mourik

NUENEN

13

Niels Hemel

VELDHOVEN

14

Tristan van Bakel

HELMOND

15

Nikey van der Linden

ENGELEN





Jeugd Cat 1


1

Tyler Eyk

AMSTERDAM

2

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

3

Emma van Haaren

OISTERWIJK

4

Lars Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

5

Max de Lincel

VOORSCHOTEN

6

Liz Toonen

BOXMEER

7

Fenny Coppelmans

HAPERT

8

Ellen Meels

GELEEN

9

Judith Alleleijn

BOCHOLTZ

10

Bo Klappe

EINDHOVEN

11

Sietse van den Heuvel

BEESEL

12

Donny van de Vijver

GEMONDE