|
|
|
Gramsbergen
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Matthijs
Varweg
|
HARDENBERG
|
2
|
Lars
Boven
|
REUTUM
|
3
|
Rick
Metselaar
|
HOOGEVEEN
|
4
|
Dennis
Willems
|
BOXMEER
|
5
|
Milan
Ziemerink
|
Glane
|
6
|
Steyn
Lamberink
|
BERGENTHEIM
|
7
|
Pim
Ronhaar
|
Hellendoorn
|
8
|
Joost
Freriks
|
EMMEN
|
9
|
Warner
Stoffers
|
Gasteren
|
10
|
Ian
Spenkelink
|
NIJVERDAL
|
11
|
Joeri
Fledderus
|
Nieuw
Amsterdam
|
12
|
Rick
Hezeman
|
Apeldoorn
|
13
|
Yorik
Wever
|
APELDOORN
|
14
|
Lars
Mulderij
|
PESSE
|
15
|
Ramon
Veurink
|
HARDENBERG
|
16
|
Ard
Stuiver
|
ZWOLLE
|
17
|
Jarno
Dreschler
|
HARDENBERG
|
18
|
Antoine
Kroezen
|
HOOGEVEEN
|
19
|
Bas
Scheffer
|
WIERDEN
|
20
|
Jari
Hellegers
|
HENGELO
|
21
|
Yvar
Kortleve
|
HAVELTE
|
22
|
Marnick
Duivelshof
|
Oldenzaal
|
23
|
Ivar
Kors
|
Emmen
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
2
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
3
|
Lieke
Nooijen
|
Coevorden
|
4
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
5
|
Maike
van der Duin
|
ASSEN
|
6
|
Ilse
Grit
|
ZWOLLE
|
7
|
Wouter
van de Weerdhof
|
LOBITH
|
8
|
Maiko
Timmer
|
DRACHTEN
|
9
|
Puck
Knol
|
Wierden
|
10
|
Sam
Naberman
|
Genemuiden
|
11
|
Hugo
Kars
|
Oosterbeek
|
12
|
Luke
Kuipers
|
NIJVERDAL
|
13
|
Rik
Groenhuizen
|
Deventer
|
14
|
Tjipke
Bosma
|
KOLLUMERZWAAG
|
15
|
Sanne
de Jonge
|
TWEEDE
EXLOËRMOND
|
16
|
Levi
Kroon
|
Steggerda
|
17
|
Marloes
Vrancke
|
EXLOO
|
18
|
Rose
Kloese
|
EMMEN
|
19
|
Anouk
Dekker
|
ECHTEN
DR
|
20
|
Mirjam
Braam
|
ASSEN
|
21
|
Samira
van Zuthem
|
Zwolle
|
22
|
Iris
Schultinga
|
ZUIDLAREN
|
23
|
Redmar
Dijkman
|
LUTJEGAST
|
24
|
Marise
Luisman
|
Gramsbergen
|
25
|
Leon
Ellermann
|
Emmen
|
26
|
Luuk
Holslag
|
Almelo
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Mark
Groeneveld
|
Enkhuizen
|
2
|
Rixt
Tol
|
HASSELT
|
3
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
4
|
Marnix
van den Oever
|
WIJK
EN AALBURG
|
5
|
Bjarne
Hemme
|
ERICA
|
6
|
Joost
Brinkman
|
Noordlaren
|
7
|
Daphne
Kreulen
|
Hooghalen
|
8
|
Ilse
Pluimers
|
Enter
|
9
|
Tjitske
Eppinga
|
SMILDE
|
10
|
Eskil
Huiting
|
ROLDE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Björn
Hommes
|
Appelscha
|
2
|
Willemijn
Prins
|
ZWOLLE
|
3
|
Sep
Roord
|
Oldenzaal
|
4
|
Anne
Kiers
|
Westerhaar
|
5
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
6
|
Cecilia
van Zuthem
|
Zwolle
|
7
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
8
|
Marvin
Peters
|
WEHL
|
9
|
Stijn
Hezeman
|
Apeldoorn
|
10
|
Rosan
Dekker
|
ECHTEN
|
11
|
Matz
Damman
|
GROENLO
|
12
|
Chloë
Postma
|
HULSEN
|
13
|
Dannieck
Varweg
|
Hardenberg
|
14
|
Rick
Doornbos
|
Hijken
|
15
|
Thijs
Bakker
|
RIJSSEN
|
16
|
Juul
Nagengast
|
Beilen
|
17
|
Naomi
Veurink
|
HARDENBERG
|
18
|
Justus
Willemsen
|
Apeldoorn
|
19
|
Thijmen
Paardekooper
|
Valthermond
|
20
|
Niels
Nooijen
|
Coevorden
|
21
|
Anniek
Wever
|
Apeldoorn
|
22
|
Maarten
Hamminga
|
ANNEN
|
23
|
Mart
Vos
|
Aalden
|
24
|
Iris
Offerein
|
Meppen
|
25
|
Kimberly
Boven
|
REUTUM
|
26
|
Tijn
Wessels
|
Markelo
|
27
|
Chris
Offerein
|
Meppen
|
28
|
Jordy
Brouwer
|
Westerbork
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Brent
Nijboer
|
ZWOLLE
|
2
|
Carmen
van der Veen
|
Zwolle
|
3
|
Isa
Looienga
|
Drachten
|
4
|
Niels
Brinkman
|
Noordlaren
|
5
|
Ingmar
Kars
|
OOSTERBEEK
|
6
|
Ryan
Gal
|
Neede
|
7
|
Rivkah
Kroesbergen
|
Ede
|
8
|
Emma
Hoolwerf
|
Eemdijk
|
9
|
Imme
Arink
|
Groenlo
|
10
|
Paulien
Vrancke
|
Exloo
|
11
|
Indy
verwaarst
|
Haarle
|
12
|
Indy
Kappert
|
HOLTEN
|
13
|
Jelle
van Dijk
|
DRONTEN
|
14
|
Dean
Verwaarst
|
Haarle
|
15
|
Lisa
Metselaar
|
HOOGEVEEN
|
16
|
Jelle
Schieven
|
ZIEUWENT
|
17
|
Sven
Beumer
|
WITHAREN
|
18
|
Daphne
Croes
|
EMMEN
|
DNF
|
Isa
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
DNF
|
Sten
ten Brinke
|
ZWOLLE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Jelle
Weierink
|
Ootmarsum
|
2
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
3
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
4
|
Carmen
Ziemerink
|
GLANE
|
5
|
Esmée
Ellermann
|
Emmen
|
6
|
Bauke
ter Weel
|
Enter
|
7
|
Stijn
Heering
|
Rijssen
|
8
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
9
|
Marthijn
Berends
|
Westerbork
|
10
|
Bart
de Jonge
|
Tweede
Exloërmond
|
11
|
Tom
Nijzink
|
Rijssen
|
12
|
Elise
Timmerman
|
Staphorst
|
13
|
Marit
Dekker
|
ECHTEN
(DR)
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
Amsterdam
|
2
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
3
|
Hugo
Wessels
|
Markelo
|
4
|
Jelte
ter Weel
|
Enter
|
5
|
Stefan
Croes
|
Emmen
|
6
|
Isa
Groeneveld
|
ENKHUIZEN
|
7
|
Floor
Holslag
|
Almelo
|
8
|
Cassandra
Snakenborg
|
Oosterwijtwerd
|
9
|
Liz
Toonen
|
Boxmeer
|
10
|
Marieke
Ottens
|
Rolde
|
11
|
Lisa
van der Veen
|
Zwolle
|
12
|
Ruben
Willemsen
|
Apeldoorn
|
|