|
|
Elite/beloften
|
|
1
|
Bjorn
van der Heijden
|
SCHAIJK
|
2
|
Koen
van Dijke
|
BAARLE
NASSAU
|
3
|
Roel
van der Stegen
|
SITTARD
|
4
|
Koen
Weijers
|
EDE
|
5
|
Roy
van Heeswijk
|
SINT-OEDENRODE
|
6
|
Tim
Janssen
|
GOES
|
7
|
Maurits
Lammertink
|
LOSSER
|
8
|
Roderik
Egberink
|
HILVERSUM
|
9
|
Douwe
Verberne
|
LIEROP
|
10
|
Mart
Muskens
|
HEESBEEN
|
11
|
Milan
Vader
|
SITTARD
|
12
|
Stan
Wijkel
|
HOLSLOOT
|
13
|
Martin
Mijnten
|
HOEVELAKEN
|
14
|
Kevin
van Bennekom
|
CULEMBORG
|
15
|
Erik
Boer
|
WOLPHAARTSDIJK
|
16
|
Perry
van den Bos
|
SITTARD
|
17
|
Marcel
Lommers
|
SPRANG-CAPELLE
|
18
|
Jordi
van Nobelen
|
NOORDWIJKERHOUT
|
19
|
Thijs
Kool
|
AMERSFOORT
|
20
|
Bart
Barkhuis
|
NORG
|
21
|
Tommy
Oude Elferink
|
MIJDRECHT
|
22
|
Olaf
Remmerswaal
|
WOERDEN
|
23
|
Robert
de Jong
|
ZEEWOLDE
|
24
|
Rowan
Bergmans
|
MAREN-KESSEL
|
25
|
Carlos
Schreuder
|
VEENENDAAL
|
26
|
Olaf
Oussoren
|
AMERONGEN
|
27
|
Brett
van Klaveren
|
BENTHUIZEN
|
28
|
Tjardo
Withag
|
BELTRUM
|
29
|
Mike
van Nunspeet
|
DEN
HAAG
|
30
|
Ruurd-Jan
Zwarts
|
BAARN
|
31
|
Sven
Burger
|
SITTARD
|
32
|
Jeffrey
Vink
|
VEENENDAAL
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
1
|
Stijn
Kalvenhaar
|
WIERDEN
|
2
|
Sven
Nijzingh
|
ZUIDWOLDE
|
3
|
Kyle
Agterberg
|
MAARTENSDIJK
|
4
|
Niels
Fontijne
|
KRIMPEN
AD IJSSEL
|
5
|
Tom
van Merkerk
|
WOERDEN
|
6
|
Demiz
Hebing
|
APELDOORN
|
7
|
Jeldert
Withag
|
BELTRUM
|
8
|
Teun
Mouris
|
OUDERKERK
A/D AMSTEL
|
9
|
Lars
van Uum
|
HARDERWIJK
|
10
|
Menno
van Capel
|
NOORDEN
|
11
|
Minne
Verboom
|
KRIMPEN
AD IJSSEL
|
12
|
Martijn
Meeuws
|
SOMEREN
|
13
|
Cor
Weerman
|
WOLVEGA
|
14
|
Luuk
Muggleton
|
LINNE
|
15
|
Stefan
Appelman
|
BEVERWIJK
|
16
|
Emri
Vorster
|
ZUID
AFRIKA
|
17
|
Niels
Verbruggen
|
NUENEN
|
18
|
Paul
Gruithuijzen
|
BREUGEL
|
19
|
Koen
Warnier
|
AMSTERDAM
|
20
|
Tom
te Rijdt
|
AMERSFOORT
|
21
|
Stijn
van der Wal
|
HUIZEN
|
22
|
Mike
Raven
|
LOOSDRECHT
|
23
|
Rav
Schoormans
|
OOSTERHOUT
|
24
|
Jesse
Haaksman
|
ZEIST
|
25
|
Victor
Goene
|
VEENENDAAL
|
26
|
Jasper
van Ekeris
|
BUSSUM
|
27
|
Enzo
Hilhorst
|
HILVERSUM
|
28
|
Antonie
van Noppen
|
RIDDERKERK
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Annemarie
Worst
|
NUNSPEET
|
2
|
Esther
van der Burg
|
NOOTDORP
|
3
|
Mascha
Mulder
|
RIDDERKERK
|
4
|
Lana
Verberne
|
LIEROP
|
5
|
Geerte
Hoeke
|
LEIDEN
|
6
|
Susanne
Meistrok
|
ELSHOUT
|
7
|
Lorena
Peterman
|
LEMSELO
|
8
|
Lorena
Wiebes
|
MIJDRECHT
|
9
|
Karen
Brouwer
|
HAARLEM
|
10
|
Eva
Bijwaard
|
HILLEGOM
|
11
|
Laura
Krans
|
DE
WILP
|
12
|
Dorien
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
13
|
Sabine
Hey
|
OOSTERHOUT
|
14
|
Laura
van der Zwaan
|
SLIEDRECHT
|
15
|
Annet
Eendhuizen
|
HENGELO
OV
|
16
|
Maaike
Meistrok
|
ELSHOUT
|
17
|
Romy
Berends
|
EMST
|
18
|
Sylvie
Swinkels
|
HANDEL
|
19
|
Rose
Kloese
|
EMMEN
|
20
|
Judith
van Maanen
|
AMSTERDAM
|
21
|
Melanie
van Putten
|
HAGESTEIN
|
22
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
23
|
Florence
de Graven
|
HELMOND
|
24
|
Elodie
Kuijper
|
TILBURG
|
25
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
26
|
Iris
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
27
|
Isa
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
28
|
Eltina
van Wijk
|
MAASDAM
|
29
|
Tessa
Hoogma
|
DE
BILT
|
30
|
Tamara
van der Horst
|
HASSELT
|
31
|
Silke
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
32
|
Lieke
v.d. Draaij
|
DORDRECHT
|
33
|
Ingrid
Marges
|
AMSTERDAM
|
34
|
Rachelle
van Kappel
|
WOERDEN
|
35
|
Lora
Bonthuis
|
INGEN
|
36
|
Sophie
Arends
|
HARDERWIJK
|
37
|
Yvet
Schoonewille
|
KLAZIENAVEEN
|
38
|
Cynthia
van der Ham
|
GOUDA
|
39
|
Elleke
Claessen
|
AMSTERDAM
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Milan
Ziemerink
|
GLANE
|
2
|
Bodi
Del Grosso
|
EELDE
|
3
|
Noah
Vreeswijk
|
SOMEREN
|
4
|
Victor
Broex
|
OUDERKERK
AAN DE AMSTEL
|
5
|
Stanley
Beerepoot
|
ENKHUIZEN
|
6
|
Mark
Dillema
|
DOEZUM
|
7
|
Lars
Loohuis
|
HARBRINKHOEK
|
8
|
Pete
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
9
|
Ward
de Schepper
|
MADE
|
10
|
Owen
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
11
|
Wesley
Damiaans
|
SINT
MAARTENSBRUG
|
12
|
Jochem
Kerckhaert
|
SCHOONDIJKE
|
13
|
Dennis
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
14
|
Stef
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
15
|
Remco
de Jong
|
RIJEN
|
16
|
Sven
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
17
|
Joost
Freriks
|
EMMEN
|
18
|
Thom
van Riesen
|
ELBURG
|
19
|
Remon
Delnoije
|
MECHELEN
|
20
|
Luuk
van den Eijnde
|
GEMERT
|
21
|
Luca
van den Boom
|
BOEKEL
|
22
|
Frank
de Jong
|
RIJEN
|
23
|
Gijs
Grol
|
GOUDA
|
24
|
Rick
de Vries
|
NIJEHOLTPADE
|
25
|
Mika
van Gestel
|
OSS
|
26
|
Bastiaan
de Blom
|
ZEEWOLDE
|
27
|
Mees
Willemsen
|
ELST
UT
|
28
|
Yoep
van der Peet
|
HOOGLANDERVEEN
|
29
|
Ruben
van der Pijl
|
AMSTELVEEN
|
30
|
Jeroen
Killaars
|
BEESEL
|
31
|
Mitchell
Vink
|
VEENENDAAL
|
32
|
Thomas
de Blom
|
ZEEWOLDE
|
33
|
Niels
van Uum
|
HARDERWIJK
|
34
|
Niek
Voogt
|
OUDERKERK
A/D AMSTEL
|
35
|
Menno
Broex
|
OUDERKERK
AAN DE AMSTEL
|
36
|
Sam
Stolk
|
NIEUWENDIJK
|
37
|
Marco
Ehlert
|
KORTENHOEF
|
38
|
Carl
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
39
|
Matthew
van der Linden
|
BARENDRECHT
|
40
|
Thijs
Celie
|
HARDERWIJK
|
41
|
Gé
Luiten
|
NAARDEN
|
42
|
Rick
Celie
|
HARDERWIJK
|
43
|
Fokke
Veenstra
|
AUGUSTINUSGA
|
44
|
Berko
Dorussen
|
BEUNINGEN
GLD
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior
vrouwen
|
|
1
|
Esther
van der Burg
|
NOOTDORP
|
2
|
Susanne
Meistrok
|
ELSHOUT
|
3
|
Lorena
Peterman
|
LEMSELO
|
4
|
Lorena
Wiebes
|
MIJDRECHT
|
5
|
Sabine
Hey
|
OOSTERHOUT
|
6
|
Maaike
Meistrok
|
ELSHOUT
|
7
|
Romy
Berends
|
EMST
|
8
|
Melanie
van Putten
|
HAGESTEIN
|
9
|
Lieke
v.d. Draaij
|
DORDRECHT
|
10
|
Lisa
de Jong
|
OOSTERWOLDE
FR
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
meisje
|
|
1
|
Eva
Bijwaard
|
HILLEGOM
|
2
|
Dorien
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
3
|
Laura
van der Zwaan
|
SLIEDRECHT
|
4
|
Sylvie
Swinkels
|
HANDEL
|
5
|
Rose
Kloese
|
EMMEN
|
6
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
7
|
Florence
de Graven
|
HELMOND
|
8
|
Elodie
Kuijper
|
TILBURG
|
9
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
10
|
Iris
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
11
|
Isa
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
12
|
Tamara
van der Horst
|
HASSELT
|
13
|
Silke
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
14
|
Lora
Bonthuis
|
INGEN
|
15
|
Sophie
Arends
|
HARDERWIJK
|
16
|
Yvet
Schoonewille
|
KLAZIENAVEEN
|
17
|
Cynthia
van der Ham
|
GOUDA
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters
|
|
1
|
Micha
de Vries
|
HILVERSUM
|
2
|
Marcel
Scheffer
|
DOETINCHEM
|
3
|
Maikel
Govaarts
|
DRUNEN
|
4
|
Patrick
Somsen
|
AALTEN
|
5
|
Johan
Dussel
|
EELDE
|
6
|
Wilfred
Veldkamp
|
KAMERIK
|
7
|
Dennis
Craanen
|
BODEGRAVEN
|
8
|
Johan
Boonstra
|
GASTEREN
|
9
|
Watze
Vroom
|
BENNEKOM
|
10
|
Ferry
de Ruiter
|
PUTTEN
|
11
|
John
Spek
|
WADDINXVEEN
|
12
|
Jan
Gudde
|
NOOTDORP
|
13
|
Lars
Rietveld
|
OUDEWATER
|
14
|
Michel
Groenendaal
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
15
|
Raimon
Knip
|
KORTENHOEF
|
16
|
Tijmen
Kamphuis
|
LOCHEM
|
17
|
Ton
van Korven
|
DIESSEN
|
18
|
Jan
de Vries
|
NIJEHOLTPADE
|
19
|
Jannes
Weerman
|
NYEHOLTWOLDE
|
20
|
Michiel
Jansen
|
HILVERSUM
|
21
|
Marcel
Boschker
|
WOERDEN
|
22
|
Vincenzo
Pascarella
|
HILVERSUM
|
23
|
Bert
Jan Hamer
|
HATTEM
|
24
|
Kees
van Asten
|
ZEEWOLDE
|
25
|
Patrick
Molenaars
|
AMSTELVEEN
|
26
|
Jan
van Herwijnen
|
BUSSUM
|
27
|
Reinhout
Lenten
|
APELDOORN
|
28
|
Walter
Koster
|
HARDINXVELD
GIESSENDAM
|
29
|
Anton
Graumans
|
RIJSBERGEN
|
30
|
Thierry
Bakker
|
ROOSENDAAL
|
31
|
Frank
Rijkhoff
|
VEENENDAAL
|
32
|
David
Thörig
|
SINT
MICHIELSGESTEL
|
33
|
Willem
van Heerdt
|
HILVERSUM
|
34
|
Peter
van Gellekom
|
SOEST
|
35
|
Jacco
de Bruin
|
ZEIST
|
36
|
Jo
Ferket
|
VALKENBURG
ZH
|
37
|
Jeroen
van Hoeijen
|
AMSTERDAM
ZUIDOOST
|
38
|
Pierre
Deen
|
AMSTERDAM
|
39
|
Hein
Vinke
|
AMERSFOORT
|
40
|
Jos
van den Heuvel
|
ODIJK
|
41
|
Dirk
Brouwer
|
OOSTERWOLDE
FR
|
42
|
Willem
Willemsen
|
ELST
UT
|
43
|
John
Verdam
|
ACHTERVELD
|
44
|
Robin
van Vuren
|
NAARDEN
|
45
|
Ties
Verhagen
|
VEGHEL
|
46
|
Meinte
Veenstra
|
HOOGLAND
|
47
|
Jan
Jacob Beckeringh
|
AMSTELVEEN
|
48
|
Lambert
van de Wiel
|
BERLICUM
NB
|
49
|
Renée
Boers
|
HOEVELAKEN
|
50
|
Frank
Verwijk
|
LEUSDEN
|
51
|
Theo
Broere
|
AMSTERDAM
|
|
|
|
|
|
|
|
Amateurs
|
|
1
|
Freek
de Jong
|
VUGHT
|
2
|
Eddy
van IJzendoorn
|
TIEL
|
3
|
Mattijn
Motshagen
|
NIJKERK
GLD
|
4
|
Jordy
Beuker
|
HUIZEN
|
5
|
Jan
Metselaar
|
BERGSCHENHOEK
|
6
|
Daan
Germs
|
TUBBERGEN
|
7
|
Jeroen
Wessel
|
LEMELERVELD
|
8
|
Kees
van Noppen
|
RIDDERKERK
|
9
|
Jochem
Koren
|
BUSSUM
|
10
|
Bas
de Bruin
|
UITHOORN
|
11
|
Daan
de Jonge
|
AXEL
|
12
|
Marc
Scholman
|
MONTFOORT
|
13
|
Rick
van Gaalen
|
HEESCH
|
14
|
Patrice
Slagman
|
RIJSSEN
|
15
|
Rafaël
Spier
|
HILVERSUM
|
16
|
Jacob
de Roo
|
BIEZELINGE
|
17
|
Bjorn
Beldman
|
RIJSSEN
|
18
|
Joep
Keijsers
|
LEIDEN
|
19
|
Rob
Meeuwessen
|
GOIRLE
|
20
|
Jari
Looman
|
MONTFOORT
|
21
|
Remco
Schellevis
|
STOLWIJK
|
22
|
Dimitri
Veerman
|
HUIZEN
|
23
|
Coen
Telgenhof
|
LOSSER
|
24
|
Roukebert
de Boer
|
TILBURG
|
25
|
Vincent
Fackeldey
|
LEIDEN
|
26
|
Luuk
van Vliet
|
DEN
HAAG
|
27
|
Peter
Kraaijvanger
|
ZEVENAAR
|
28
|
Sil
Smit
|
NEDERHORST
DEN BERG
|
29
|
Rob
van der Heijden
|
DEN
DUNGEN
|
30
|
Gerard
Haasjes
|
STAPHORST
|
31
|
Jim
Koren
|
ZEEWOLDE
|
32
|
Wesley
Steekers
|
NOORDWIJKERHOUT
|
33
|
Max
Haaksman
|
ZEIST
|
34
|
Pim
Heemskerk
|
DE
ZILK
|
35
|
Henk
Weerman
|
WOLVEGA
|
36
|
Maarten
Schavemaker
|
NIEUW
VENNEP
|
37
|
Wouter
Deems
|
WOLVEGA
|
38
|
Wim
van der Laan
|
HILVERSUM
|
39
|
Jimme
de Haan
|
WAGENINGEN
|
40
|
Jan
Willem den Braber
|
AMSTERDAM
|
41
|
Tom
van Braak
|
VELP
|
42
|
Niels
van Oosterhout
|
GEERTRUIDENBERG
|
43
|
Daan
Switters
|
UTRECHT
|
44
|
Rick
van Deursen
|
BUDEL
|
45
|
Wesley
Pieterse
|
ARNHEM
|
46
|
Jeroen
Devilee
|
LEIDEN
|
47
|
Martin
van den Berg
|
UTRECHT
|
48
|
Simon
van Wijk
|
ARNHEM
|
49
|
Mike
van der Ham
|
LEXMOND
|
50
|
Theo
van Ginkel
|
WOUDENBERG
|
51
|
Gerjan
Olsder
|
BARNEVELD
|
52
|
Erwin
Ketellapper
|
WOLVEGA
|
53
|
Bart
Nap
|
LOPIK
|
54
|
Edwin
Pauli
|
'S-GRAVENHAGE
|
55
|
Teun
Forschelen
|
TILBURG
|
56
|
Jelmer
van der Hoek
|
DE
BILT
|
57
|
Bas
Groeneweg
|
ROTTERDAM
|
58
|
Kevin
Verdam
|
ACHTERVELD
|
59
|
Twan
van Rooijen
|
LOENEN
AAN DE VECHT
|
60
|
Kay
van der Linden
|
DRACHTEN
|
61
|
Mathijs
van Rijnsoever
|
VEENENDAAL
|
62
|
Richard
Calis
|
HILVERSUM
|
|