|
Steenbergen
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Ties
van Rijsbergen
|
ETTEN-LEUR
|
2
|
Maarten
de Nijs
|
HUIJBERGEN
|
3
|
Nathan
Rijsdijk
|
VLAARDINGEN
|
4
|
Niek
Struijs
|
RUCPHEN
|
5
|
Luke
Verburg
|
SCHIEDAM
|
6
|
Maikel
Stam
|
SPRANG-CAPELLE
|
7
|
Sten
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Sven
Peeters
|
HOEVEN
|
9
|
Max
van Helmond
|
RIJEN
|
10
|
Luc
van der Hoeven
|
WATERINGEN
|
11
|
Arjan
Poleij
|
KRUININGEN
|
12
|
Xander
van Dijk
|
ROOSENDAAL
|
13
|
Robbert
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
14
|
Tristan
van Hassel
|
WERNHOUT
|
15
|
Erben
van Meer
|
NISPEN
|
16
|
Matthew
van der Linden
|
BARENDRECHT
|
17
|
Tristan
Timmermans
|
YERSEKE
|
18
|
Bart
Beks
|
WOUW
|
19
|
Gianni
Pavone
|
STEENBERGEN
|
20
|
Robin
Talen
|
HEINKENSZAND
|
21
|
Michiel
de Veld
|
ROTTERDAM
|
22
|
Koen
Reijnhout
|
WOLPHAARTSDIJK
|
23
|
Johannes
van Hooff
|
ROTTERDAM
|
24
|
Jochem
Runhaar
|
KAPELLE
|
25
|
Wessel
Verschueren
|
ULICOTEN
|
26
|
Jeffrey
Kiepe
|
BREDA
|
27
|
Melroy
Krebbekx
|
STEENBERGEN
|
28
|
Pepijn
Hillemans
|
MIDDELBURG
|
29
|
Wouter
Hopmans
|
HOOGERHEIDE
|
30
|
Yoeri
Slokkers
|
OUD
VOSSEMEER
|
31
|
Brian
Krul
|
ETTEN-LEUR
|
32
|
Raoul
van Drunen
|
DORDRECHT
|
33
|
Niels
Groenendijk
|
HELLEVOETSLUIS
|
|
|
|
|
|
|
|
Amateurs
|
|
1
|
Marco
Kuijvenhoven
|
'S-GRAVENZANDE
|
2
|
Wesley
Steekers
|
NOORDWIJKERHOUT
|
3
|
Arnold
Stam
|
SPRANG-CAPELLE
|
4
|
Johan
Berk
|
HAZERSWOUDE-RIJNDIJK
|
5
|
Rik
Nederlof
|
BREDA
|
6
|
Niels
van der Pijl
|
WAGENINGEN
|
7
|
Martin
van Plateringen
|
ALMERE
|
8
|
Jordy
Beuker
|
HUIZEN
|
9
|
Ronald
Greep
|
MAASLAND
|
10
|
Eddy
Hermsen
|
OCHTEN
|
11
|
Tom
de Vreede
|
DELFGAUW
|
12
|
Menno
Gobielje
|
GOUDA
|
13
|
Stefan
Laurijssen
|
OUD
GASTEL
|
14
|
Johan
van der Eijk
|
STRIJEN
|
15
|
Wilfred
Slieker
|
MONSTER
|
16
|
Stephan
Borsboom
|
HELLEVOETSLUIS
|
17
|
Kees
Pameijer
|
DEN
HAAG
|
18
|
Jelle
van Steekelenburg
|
WATERINGEN
|
19
|
Maarten
Burm
|
HULST
|
20
|
Henk
de Jong
|
MIJDRECHT
|
21
|
Maarten
Schavemaker
|
NIEUW
VENNEP
|
22
|
Lars
Adriaansen
|
STEENBERGEN
|
23
|
Teun
Veken
|
ROTTERDAM
|
24
|
Gijs
Nederlof
|
KAMERIK
|
25
|
Niels
Overvoorde
|
DELFGAUW
|
26
|
Jeroen
Bijnagte
|
ROTTERDAM
|
27
|
Nick
de Rijcke
|
HULST
|
28
|
Tonny
Berends
|
GIESSENBURG
|
29
|
Nico
Zijnstra
|
ROTTERDAM
|
30
|
Joren
Bronkhorst
|
GORINCHEM
|
31
|
Arje
de Waard
|
DORDRECHT
|
32
|
Erik
Nekkers
|
VUGHT
|
33
|
Bram
Boog
|
ROTTERDAM
|
34
|
Diederik
van Ormondt
|
DORDRECHT
|
35
|
Albert
van Riessen
|
ROTTERDAM
|
36
|
Bouwe
Boonstra
|
ROTTERDAM
|
37
|
Jeroen
Jansen
|
ZOETERMEER
|
38
|
Casper
Veltenaar
|
ROTTERDAM
|
39
|
Mark
van Loon
|
ROTTERDAM
|
40
|
Remon
de Man
|
'S-GRAVENDEEL
|
41
|
Patrick
Donker
|
AMMERZODEN
|
42
|
Fabrizio
Korsman
|
HOOGVLIET
ROTTERDAM
|
43
|
Brian
Koster
|
DE
WESTEREEN
|
44
|
Jacco
Vermeer
|
BLEISWIJK
|
45
|
Elwin
Buskop
|
MIDDELHARNIS
|
46
|
Martijn
de Groot
|
GORINCHEM
|
47
|
Tom
den Dekker
|
GORINCHEM
|
48
|
Rienk
Engele
|
PIJNACKER
|
49
|
Tommy
Oude Elferink
|
MIJDRECHT
|
51
|
Hylke
de Zee
|
OEGSTGEEST
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Mathijs
de Kok
|
STEENBERGEN
|
2
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
3
|
Daniel
Taki
|
OOSTERHOUT
NB
|
4
|
Levi
van Hoften
|
TIEL
|
5
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
6
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
7
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
8
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
9
|
Jurgen
Mesu
|
MIDDELBURG
|
10
|
Luuk
Bierkens
|
STAMPERSGAT
|
11
|
Joran
Wiskerke
|
'S
HEER HENDRIKSKINDEREN
|
12
|
Sem
van Meer
|
STEENBERGEN
|
13
|
Jarno
Dhondt
|
EEDE
|
14
|
Flavio
Moretti
|
MIDDELBURG
|
15
|
Stan
Huijbregts
|
BERGEN
OP ZOOM
|
16
|
Jerre
Verschure
|
RAAMSDONKSVEER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
3
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
4
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
5
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
6
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
7
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
8
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
9
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
10
|
Florine
Hehewerth
|
PRINSENBEEK
|
11
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
12
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
13
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
14
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
15
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
16
|
Sem
Kroonen
|
OOSTERHOUT
|
17
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
18
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
19
|
Bjorn
Logmans
|
HELLEVOETSLUIS
|
20
|
Renka
van der Tak
|
PAPENDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
2
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
3
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
5
|
Jari
Prins
|
HANK
|
6
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
7
|
Ward
Senneker
|
BREDA
|
8
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
9
|
Sophie
Engel
|
ROOSENDAAL
|
10
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
11
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
12
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
13
|
Pierre
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
14
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
15
|
Tycho
van Gijsel
|
AXEL
|
16
|
Floris
Colbers
|
OOSTERHOUT
|
17
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
18
|
Liam
van der Meer
|
BRIELLE
|
19
|
Wout
Lulofs
|
BERGEN
OP ZOOM
|
20
|
Lars
Dierks
|
FIJNAART
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
3
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
4
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
5
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
6
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
9
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
10
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
11
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
12
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
13
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
14
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
15
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
16
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
17
|
Tom
Faasen
|
PRINSENBEEK
|
18
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
19
|
Storm
Klaasse
|
HEINKENSZAND
|
20
|
Hilde
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
21
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
22
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
23
|
Dewy
van Gijsel
|
AXEL
|
24
|
Isabel
Arensman
|
DEIL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
2
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
3
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
4
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
5
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
6
|
Phillip
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
7
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
8
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
9
|
Victor
Hugo Brenders
|
DONGEN
|
10
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
11
|
Matthijs
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
12
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
13
|
Cas
Briggeman
|
ROCKANJE
|
14
|
Bjorn
Dietvorst
|
BERGEN
OP ZOOM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
2
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
5
|
Christophe
van der Meer
|
BRIELLE
|
6
|
Siem
van Smoorenburg
|
LEIMUIDEN
|
7
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
8
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
9
|
Tetje
Senneker
|
BREDA
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
3
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
4
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
5
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
6
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Elena
van der Veken
|
ST.
JANSTEEN
|
8
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
9
|
Jenna
Nagtzaam
|
SINT
WILLEBRORD
|
10
|
Bjørn
Hoogerheide
|
GOES
|
11
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
12
|
Thomas
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
|
|
|
|