```````
Berghem 28-3-2016
Berghem
Junior Vrouwen
1
Karlijn Swinkels
HANDEL
2
Nicole Steigenga
EXMORRA
3
Maaike Boogaard
SITTARD
4
Anne de Ruiter
POLSBROEK
5
Kylie Waterreus
ULESTRATEN
6
Sarah van Wijnen
TILBURG
7
Charlotte Kool
KORTENHOEF
8
Ieva Kakubonyte
LITHOUWEN
9
Marit Raaijmakers
HIPPOLYTUSHOEF
10
Susanne Meistrok
ELSHOUT
11
Maaike Brandwagt
12
Melanie van Putten
HAGESTEIN
13
Ceylin del Carmen Alvarado
ROTTERDAM
14
Bente van Teeseling
ABCOUDE
15
Justina Jovaisyte
16
Maaike Meistrok
17
Lieke v.d. Draaij
DORDRECHT
18
Lily Schuitemaker
VOLENDAM
19
Sanne Vermeer
DODEWAARD
20
Marissa Baks
ALPHEN AAN DEN RIJN
21
Regina Stegvilaite
22
Greta Karasiovaite
23
Ilona van Ginneken
GILZE
24
Tessa Paardekooper
GROENLO
25
Monika Rastauskaite
26
Sabine Hey
OOSTERHOUT
27
Kirsten Westerhuis
LEERSUM
28
Julia van den Bosch
AMERSFOORT
29
Ingrid Huizing
HAREN GN
30
Erika Kuodyte
31
Kotryna Vacyte
32
Lieke Lap
DRONTEN
33
Lisa Winters
HASSELT
34
Anouk Reen
EINDHOVEN
35
Demi Stadman
EMMEN
36
Sanne Kruik
BERGEIJK
Nieuweling Meisje
Joan de Bruyn
BERGEYK
Mischa Bredewold
HOOGLAND
Tamara van der Horst
Sylvie Swinkels
Noa de Haan
TERSCHUUR
Lonneke Uneken
VEENDAM
Ingrit Verhoeff
GROOT-AMMERS
Laura van der Zwaan
SLIEDRECHT
Gaby Gieskens
'S-GRAVENHAGE
Emma Boogaard
ZWAAG
Fabiënne Kool
Maike van der Duin
ASSEN
Cathalijne Hoolwerf
EEMDIJK
Ilse Grit
ZWOLLE
Anne van Rooijen
DRIEL
Pam Schutten
NIJVERDAL
Yvet Schoonewille
KLAZIENAVEEN
Verena Batenburg
PIERSHIL
Thirza Korevaar
GROOT AMMERS
Dorien Hoog Antink
OCHTEN
Paulina Patinskaite
Lisa Dorussen
BEUNINGEN
Julia Looman
MONTFOORT
Sanne Jongenelen
STEENBERGEN NB
Iris Hoog Antink
Florence de Graven
HELMOND
Samira van Zuthem
Toma Sideikyte
Anouk Dekker
ECHTEN DR
Puck Knol
WIERDEN
Maud Adriaansen
Esmee Leerkes
TWELLO
Gabija Rukaite
Anouk Verschuren
STREEFKERK
Floortje van den Berg
Marieke van Stee
37
Desiree Ketting
SPIJKENISSE
38
Alysha van Neck
AMSTELVEEN
39
Stephanie van Dalfzen
GENEMUIDEN
40
Chantal Eenkhoorn
41
Sacha de Nijs
HUIJBERGEN
42
Mariska Schoon
BEST
43
Noa Luiten
ENSCHEDE
44
Lisette Schoon
45
Zoe Vierhouten
ERMELO
46
Caya Krol
HEERDE
47
Isabella Mosmuller
'S-HERTOGENBOSCH
Jeugd Cat 7
Wouter van de Weerdhof
LOBITH
Salvador Alvarado
Koert van Oosten
GOUDA
Bram Leerkes
Hugo Kars
OOSTERBEEK
Huub Artz
WINTELRE
Erwin Smit
WERVERSHOOF
James Potter
SOEST
Pieter Prosman
ZALTBOMMEL
Stijn Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
Joppe de Heij
HETEREN
Mika Sardina
Jaap Roelen
CHAAM
Boris Romers
ROZENBURG
Louk van den Bos
VLIJMEN
Levi van Hoften
TIEL
Daan Douven
HERTEN
Elian Lagendijk
ALPHEN A/D RIJN
Luuk Cox
BUCHTEN
Keigo Sweens
GOIRLE
Youri Meeuws
SOMEREN
Rowan Wijfje
HARMELEN
Steijn Vriezen
Robin van Oorschot
KLEIN-ZUNDERT
Jochem Crusio
Beau van Izerloo
Wout Poets
LUYKSGESTEL
Lars Zoomers
MAASTRICHT
Noud van den Hurk
BENEDEN-LEEUWEN
Wessel Mouris
BAAMBRUGGE
Lars Romijn
APELDOORN
Bart Bronder
ABBENBROEK
Tim van der Voort
DE LIER
Jochem Widdershoven
BRUNSSUM
Niels Luiten
Frans Ledoux
LANDGRAAF
Rick van der Poel
PAPENDRECHT
Kjell de Jager
BARENDRECHT
Jakko Genders
MEERSSEN
Bram Gerritsen
BEMMEL
Gijs Hrevatin
Daan Brouwer
JAARSVELD
Leon van der Nat
CAPELLE A/D IJSSEL
Milan de Graven
Guus van Schipstal
WANROIJ
Noel Luijten
MEERKERK
Timo de Zeeuw
MOLENAARSGRAAF
48
Jens van Korven
DIESSEN
49
Daan Adams
BUDEL
50
Camiel Cornelis
LEENDE
51
Luuk Bierkens
STAMPERSGAT
52
Tom Henst
ASTEN
53
Ruben Velter
HEYTHUYSEN
Jeugd Cat 6
Lucas Janssen
Nina Spapen
RIJEN
Fleur Nagtegaal
VEENENDAAL
Sven Mulder
RAAMSDONKSVEER
Puck Pieterse
Maud Rijnbeek
LIMMEN
Fleur van der Peet
DEN HAAG
Jens Bassa
NOORDELOOS
Mike Bronswijk
HONSELERSDIJK
Jesse Kramer
BORKEL EN SCHAFT
Leonardo van Driel
MONSTER
Sofie van Rooijen
Tom van de Weijdeven
Lonneke Geraerts
Tijn Louwerensen
SCHIJNDEL
Biki Goedschalk
Marit Wasmus
DEN HOORN
Daniek Hengeveld
NOOTDORP
Casper Vos
HEINKENSZAND
Lisa van Helvoirt
ERP
Noah van Putten
Danielle Quint
DEIL
Max Mosmuller
Lotte Jansen
Radan Adriaans
STEIN
Lars Rouffaer
SIBBE
Brett Chow
HENDRIK IDO AMBACHT
Yannick van den Berg
Florine Hehewerth
PRINSENBEEK
Lieke Janssen
PANNINGEN
Danny van Lierop
SOMEREN-HEIDE
Romano Haan
Julia Kramer
Joop van den Heuvel
DRUNEN
Tyson Cloudt
GELEEN
Iris Verschuren
Jurre Grit
Mandy Hesselberth
KAATSHEUVEL
Juul Thoolen
WEERT
Dann Gobbels
KERKRADE
Joris van der Niet
Daan Honderdors
HORN
Rindert Buiter
LEIDEN
Marit Berkers
S-HERTOGENBOSCH
Mark Bogers
BENNEKOM
Stijn Peters
Sem Kroonen
Karolina Motejunaite
Rhys Piper
NULAND
Cis Paridaans
EERSEL
Misha Struik
Maurits Kool
Mathijs van Putten
54
Bram Ledoux
55
Lisa Kleijssen
WAALWIJK
56
Tijn Leus
SINT-MICHIELSGESTEL
57
Bart Rutten
DEN HOUT
58
Denzel Verhulst
59
Anouk Kums
NEDERWEERT
60
Luke Leus
61
Bas de Groof
HEEZE
62
Mathijs J.M. Pieters
63
Lucas Steenbakkers
Jeugd Cat 5
Vlad van Mechelen
VILNIUS
Maureen Arens
KRUININGEN
Elise Uijen
HERPEN
Laszlo van Melis
HEESCH
Job Kuster
WAGENINGEN
Niels Tenniglo
UTRECHT
Melle Herder
Pepijn Veenings
ASSENDELFT
Boy Sigmond
HOOGLANDERVEEN
Jardy van der Burg
BERKEL EN RODENRIJS
Lars ter Laak
Kenay de Moyer
VIANE
Bente van den Nouweland
Cecilia van Zuthem
Mathieu Kochelmann
SCHOUWEIER
Femke Gort
THORN
Indy van Os
ANGEREN
Dennis de Haan
Pepijn van der Straaten
Nick Klijn
LEERDAM
Silke Blei
HURWENEN
Thijs Kortes
Yuli van der Molen
KROMMENIE
Maurits Neele
OUDE TONGE
Daan van den Eijnde
GEMERT
Torben Poorters
Lonneke Prevaes
VALKENSWAARD
Matz Damman
Anne Schumacher
HORST
Jelle Sengers
Lieke Broere
NEDERHORST DEN BERG
Rosanne van Rees
Fenna Derksen
HAALDEREN
Casper Wieggers
Halvar de Jager
Björn Vos
Stef Klijs
Jorik van Maaren
GORINCHEM
Jasper Gabriels
Joyce de Rijk
NIEUWKOOP
Daan van Oirschot
HELVOIRT
Sid Senders
Tygo van Wijhe
EDE
Bram Beenkens
MARGRATEN
Evi Jongenelen
STEENBERGEN
Rogier School
Jeugd Cat 4
Nina Maathuis
Axel Roks
SINT WILLEBRORD
Babette van der Wolf
Tim v.d. Poel
Noëlle Booy
Mika Vijfvinkel
WATERINGEN
Floris Verschuur
Christiaan van Rees
Colin Strik
HEERLEN
Britt de Grave
THOLEN
Ingmar Kars
Gijs Broere
Toinne Vriezen
Dirk Darding
Lean Booy
Emma Hoolwerf
Duuk van der Haagen
HOOFDDORP
Nienke Dullemond
OOLTGENSPLAAT
Ingmar van den Bosch
LISSE
Bram van den Braak
Femke Thoolen
Mike Derogee
NIEUW VENNEP
Olav Noorloos
Bibi Verzijl
Meggie Rijvers
LOTTUM
Thom van Herwaarden
ROSSUM
Dirk de Groof
Ramon Setz
GELDROP
Rivkah Kroesbergen
Dante Broeren
Yilla Threels
WOERDEN
Sanne van Herk
LUIJKSGESTEL
Delano Hoskens
BLADEL
Pem Hoefmans
ALPHEN
Thijs van Doormaal
BERKEL-ENSCHOT
Indy Kappert
HOLTEN
Sjoerd van den Heuvel
BEESEL
Roos Celie
HARDERWIJK
Kirsten Elings
OVERBERG
Isabel Arensman
Krijn Veldboer
Moos van den Bos
Twan van Kemenade
NUENEN
Tij Pricken
GENDT
Robin Pricken
WIJCHEN
Jeugd Cat 3
Niek Suijker
SCHIPLUIDEN
Antoine Quint
Cedric de Jager
Zoë van Velzen
WADDINXVEEN
Liam van Os
Stan Smit
Jente Derksen
Jelle de Vlaam
Mark van Kleef
OPHEUSDEN
Niels Hanegraaf
Lucas Koeling
VELDHOVEN
Max Rijvers
Nikki Souren
Frederique Verschuur
Sem Horsten
GRASHOEK
Roos Huijbers
Floris Demuyt
BOEKEL
Marit Koene
POELDIJK
Esmée Gademan
ETTEN LEUR
Raf Sonnemans
MEIJEL
Niels van der Laan
HILVERSUM
Mika van Os
Emily Goijert
'S-GRAVENZANDE
Vic Esselink
Rosalie de Haas
PIJNACKER
Mink van Lunteren
HAARLEM
Anouk Beek
Victor Hugo Brenders
DONGEN
Teun Honderdors
Nanna van den Bogaard
Luca Dingemans
Bibi van den Bogaard
Jorn van Beers
MOERGESTEL
Brent Knoben
MAASBRACHT
Tristan van Bakel
Sven Van Merriënboer
WERNHOUT
Niels Hemel
Beaudine Roth
'S-GRAVENDEEL
Jeugd Cat 2
Tyler Eyk
AMSTERDAM
Cyriel Hooghwerff
Michiel Mouris
Cas Krebbers
DEEST
Brent Jongenelen
Dico van Os
Maurits Buiter
Jitse Gabriels
Esmee de Rijk
Sietse van den Heuvel
Liz Toonen
BOXMEER
Mees Bassa
Jules van Neer
ECHT
Fenny Coppelmans
HAPERT
Jarno Roelofsen
Fitz Potter
Ellen Meels
Lucas Demuyt
Flin Kalisvaart
Elise van Kemenade
Maud Adams
Jeugd Cat 1
Megan Arens
Victor Kroesbergen
Judith Alleleijn
BOCHOLTZ
Zara Ansems
LAGE ZWALUWE
Robin Vermij
Michelle Maas
Luke Chow
H.I. AMBACHT
Noery Weber
Lars van der Laan
Evi de Jonge
S'GRAVENDEEL
Marissa van Putten
Koen Sonnemans
Kim Lauwerijssen
RUCPHEN
Sjoerd Spanjaard
Anne van Oirschot
Susanne Grijpink
NAARDEN
Brent van den Nouweland
Maud van Izerloo
Niek Sonnemans
Chloë Gerrits