|
|
Sittard
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Steijn
Willemsen
|
ROTTERDAM
|
2
|
Twan
van der Drift
|
WATERINGEN
|
3
|
Scott
Baijs
|
WIERINGERWERF
|
4
|
Tomas
Bisschop
|
DELFT
|
5
|
Frits
A Biesterbos
|
APELDOORN
|
6
|
Nick
Ruigrok
|
DE
LIER
|
7
|
Quinten
Buijs
|
DE
LIER
|
8
|
Huub
Artz
|
WINTELRE
|
9
|
Martijn
Steenblok
|
HEINKENSZAND
|
10
|
Sven
Mokveld
|
MEGEN
|
11
|
Lennert
Boekestijn
|
NAALDWIJK
|
12
|
Tim
de Jong
|
ASSEN
|
13
|
Iwan
Hulsebosch
|
HILLEGOM
|
14
|
Dylan
Evers
|
ALKMAAR
|
15
|
Jesper
van der Valk
|
DEN
HAAG
|
16
|
Joël
Nederveen
|
HARDINXVELD
|
17
|
Lars
van Hooft
|
WATERINGEN
|
18
|
Pepijn
van Varik
|
KATWIJK
|
19
|
Chris
van Stralen
|
ENKHUIZEN
|
20
|
Levi
van Hoften
|
TIEL
|
21
|
Noud
van den Hurk
|
BENEDEN-LEEUWEN
|
22
|
Eric
Spoolder
|
JULIANADORP
|
23
|
Miel
Storms
|
GREVENBICHT
|
24
|
Mike
van den Berg
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
25
|
Carl
Pelders
|
HEESWIJK-DINTER
|
26
|
Delano
Swenne
|
HEUKELUM
|
27
|
Cornee
van Boven
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Brian
de Vries
|
WOLVEGA
|
2
|
Chris
van Dijk
|
EDE
|
3
|
Joost
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
4
|
Fleur
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
5
|
Jordi
van Heijst
|
DEN
DUNGEN
|
6
|
Pepijn
van Elzakker
|
GILZE
|
7
|
Mika
Bouman
|
RIJSWIJK
|
8
|
Dies
Moelker
|
KLOETINGE
|
9
|
Rick
Bos
|
OOSTERWOLDE
|
10
|
Sam
Struwer
|
DE
LIER
|
11
|
Mitch
ter Laak
|
DEN
HOORN
|
12
|
Thijs
Hazekamp
|
ZOETERMEER
|
13
|
Ruben
Kortleve
|
HAVELTE
|
14
|
Yanick
de Vos
|
VALKENSWAARD
|
15
|
Sven
Noorderijk
|
NUNSPEET
|
16
|
Bas
van der Burg
|
BERGSCHENHOEK
|
17
|
Sven
van der Lans
|
DE
LIER
|
18
|
Coen
Donker
|
'T
ZAND
|
19
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
20
|
Laura
Gambon
|
APELDOORN
|
21
|
Meine
Keuning
|
PIJNACKER
|
22
|
Tom
Houmes
|
WISSENKERKE
|
23
|
Reno
Oerlemans
|
DONGEN
|
24
|
Jim
Struwer
|
DE
LIER
|
25
|
Stijn
Vrooman
|
OOSTERHOUT
|
26
|
Jacobien
Viveen
|
WOUDRICHEM
|
27
|
Frank
Willemse
|
GORINCHEM
|
28
|
Ruben
Schoonhoven
|
OOSTERWOLDE
|
29
|
Mirte
Klerkx
|
HELMOND
|
30
|
Leroy
van Boven
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
31
|
Tim
Janssen
|
KESSEL
|
32
|
Thom
Strik
|
HONSELERSDIJK
|
33
|
Jur
van Lierop
|
SINT-OEDENRODE
|
34
|
Marijn
van der Pijl
|
ARKEL
|
35
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
36
|
Kane
Reekers
|
OLDENZAAL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Bart
Kastelein
|
BURGH-HAAMSTEDE
|
2
|
Rens
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
3
|
Menno
Huising
|
WATERINGEN
|
4
|
Morris
Gruiters
|
HENGELO
|
5
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
6
|
Michael
Boers
|
NAALDWIJK
|
7
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
8
|
Bryant
Boogert
|
HOOGBLOKLAND
|
9
|
Christa
Nelck
|
ROTTERDAM
|
10
|
Kimberly
Boven
|
REUTUM
|
11
|
Cas
van der Veen
|
APELDOORN
|
12
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
13
|
Samuel
Krupers
|
OLDENZAAL
|
14
|
Indy
van Os
|
ANGEREN
|
15
|
Noa
Stolk
|
NIEUWENDIJK
|
16
|
Diederik
Fobbe
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
17
|
Casper
Turk
|
LISSE
|
18
|
Xander
Drogt
|
NIJEVEEN
|
19
|
Bram
van Eijsden
|
MAASTRICHT
|
20
|
Annemoon
van Dienst
|
GORSSEL
|
21
|
Serena
van Schijndel
|
LEERDAM
|
22
|
Jelmer
Bassa
|
ARKEL
|
23
|
Sarah
van Veldhuizen
|
EDE
|
24
|
Hilde
Pennings
|
BERLICUM
|
25
|
Ruben
van Kerkvoorde
|
GORINCHEM
|
26
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
27
|
Lars
Wit
|
MIDDENMEER
|
28
|
Lucas
Bruns
|
ENSCHEDE
|
29
|
Mabel
Schagen
|
KAATSHEUVEL
|
30
|
Stijn
Coenen
|
HAELEN
|
31
|
Isa
Boverhof
|
UFFELTE
|
32
|
Mitchell
Lenters
|
APELDOORN
|
33
|
Max
Merse
|
S
GRAVENZANDE
|
34
|
Levi
Schrijver
|
GORINCHEM
|
35
|
Chris
Offerein
|
MEPPEN
|
36
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
37
|
Sven
Nuijten
|
KAATSHEUVEL
|
38
|
Anne
Verhappen
|
GEMERT
|
39
|
Quinten
van der Velde
|
BORNE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Yaël
Plas
|
APELDOORN
|
2
|
Luna
Cnossen
|
APELDOORN
|
3
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
4
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
5
|
Niels
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
6
|
Freek
Bouten
|
BLERICK
|
7
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
8
|
Annelot
Zwiep
|
OLDENZAAL
|
9
|
Sem
Hardlooper
|
WEZEP
|
10
|
Keo
Schagen
|
KAATSHEUVEL
|
11
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
12
|
Isa
Looienga
|
DRACHTEN
|
13
|
Tim
Sondermeijer
|
APELDOORN
|
14
|
Britt
Davidson
|
KOEDIJK
|
15
|
Tycho
Goosen
|
WOLPHAARTSDIJK
|
16
|
Joas
Houweling
|
GORINCHEM
|
17
|
Finn
Keunen
|
BAARLO
|
18
|
Feiko
van der Dussen
|
ARKEL
|
19
|
Sanne
Klock
|
OLDEBROEK
|
20
|
Julian
Odenthal
|
AMSTERDAM
|
21
|
Troy
Baijs
|
WIERINGERWERF
|
22
|
Koen
Engberink
|
BILTHOVEN
|
23
|
Guus
Janssen
|
KESSEL
|
24
|
Sepp
Brocken
|
BREDA
|
25
|
Nienke
Meijerink
|
RAALTE
|
26
|
Jelte
van der Knijff
|
'S-GRAVENZANDE
|
27
|
Annika
Spoolder
|
JULIANADORP
|
28
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
29
|
Victor
Maesen
|
MUNSTERGELEEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Rob
Kastelein
|
BURGH-HAAMSTEDE
|
2
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
3
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
4
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
5
|
Bram
Meijerink
|
RAALTE
|
6
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
7
|
Bjorn
van der Drift
|
WATERINGEN
|
8
|
Carmen
Ziemerink
|
GLANE
|
9
|
Rick
Meylender
|
LUXENBURG
|
10
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
11
|
Sam
van Herk
|
ARKEL
|
12
|
Nance
van der Drift
|
WATERINGEN
|
13
|
Luuk
van der Drift
|
WATERINGEN
|
14
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
15
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
16
|
Pitt
Zoller
|
LUXENBURG
|
17
|
Sven
Stapersma
|
'S-GRAVENZANDE
|
18
|
Camiel
Thunnissen
|
'S
GRAVENZANDE
|
19
|
Timo
Gerritsen
|
UGCHELEN
|
20
|
Casper
van Hartskamp
|
APELDOORN
|
21
|
Indy
Floren
|
OSSENDRECHT
|
22
|
Pol
Zoller
|
LUXENBURG
|
23
|
Loek
van Hoof
|
EDE
|
24
|
Lieke
Vos
|
WARNSVELD
|
25
|
Fynn
Brands
|
BRUNSSUM
|
26
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
27
|
Merel
Hartog
|
GIESSENBURG
|
28
|
Tygo
Peters
|
APELDOORN
|
29
|
Mauro
Ambrawo
|
APELDOORN
|
30
|
Sem
Albers
|
OOSTERHOUT
|
31
|
Dennis
van Maurik
|
WATERINGEN
|
32
|
Dennis
van den Biggelaar
|
TILBURG
|
33
|
Willemijn
Rosbenders
|
LEIDSCHENDAM
|
34
|
Luka
van Broekhoven
|
OUD
HEUSDEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Luuk
Wolthuis
|
HANK
|
2
|
Mae
Cabaca
|
VLAARDINGEN
|
3
|
Daan
Hartog
|
GIESSENBURG
|
4
|
Nina
Haumes
|
WISSENKERKE
|
5
|
Boris
van der Voort
|
KWINTSHEUL
|
6
|
Damian
Koen
|
WOLVEGA
|
7
|
Ruben
Weijers
|
APELDOORN
|
8
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
9
|
Rif
van den Berg
|
PIJNACKER
|
10
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
11
|
Duco
Schrijver
|
GORINCHEM
|
12
|
Finn
Blomaard
|
WEMELDINGE
|
13
|
Elisa
van Kerkvoorde
|
GORINCHEM
|
14
|
Daan
van Rooij
|
BERGHEM
|
15
|
Pim
Valentijn
|
PUTH
|
16
|
Joris
Peursem
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
17
|
Kaj
Roeling
|
MONSTER
|
18
|
Jaida
Nagy
|
HOENSBROEK
|
19
|
Zepp
Aelen
|
GRASHOEK
|
20
|
Fabian
van Giessel
|
APELDOORN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Jowi
Cnossen
|
APELDOORN
|
2
|
Mads
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
3
|
Mika
Brands
|
BRUNSSUM
|
4
|
Melissa
Nuyten
|
HEINKENSZAND
|
5
|
Luuk
van den Biggelaar
|
TILBURG
|
6
|
Michelle
Druif
|
ZOETERMEER
|
7
|
Jasmijn
Bruin
|
ZIERIKZEE
|
8
|
Sjoerd
Spanjaard
|
GELEEN
|
9
|
Sibe
Lutgens
|
BORN
|
10
|
Maurice
Verhoeven
|
KAATSHEUVEL
|
11
|
Joy
den Braver
|
HONSELERSDIJK
|
12
|
Justen
Hauser
|
POELDIJK
|
13
|
Britt
Blomaard
|
WEMELDINGE
|
14
|
Tiemo
Schreur
|
APELDOORN
|
15
|
Marnix
Veen
|
APELDOORN
|
16
|
Mads
Gerritsen
|
MARKENDOEL
|
17
|
Floris
van Hartskamp
|
APELDOORN
|
18
|
Nora
van der Dussen
|
ARKEL
|
19
|
Eefje
van Ruijven
|
POELDIJK
|
20
|
Splinter
van 't Hoff
|
'S-GRAVENZANDE
|
|