```````
Zwolle 9-4-2016
Zwolle
Jeugd Cat 7
1
Erwin Smit
WERVERSHOOF
2
Bram Leerkes
TWELLO
3
Pepijn Reinderink
RUURLO
4
Wouter van de Weerdhof
LOBITH
5
Hugo Kars
OOSTERBEEK
6
Tjipke Bosma
KOLLUMERZWAAG
7
Maiko Timmer
DRACHTEN
8
Jip Kramer
9
Xander van Straten
WOLVEGA
10
Thomas Bosman
DRIEL
11
Luke Kuipers
NIJVERDAL
12
Jelle Baks
HAALDEREN
13
Tristan Kool
PURMEREND
14
Sam Naberman
GENEMUIDEN
15
Lance Huenders
ALMERE
16
Coert-Jan Poortman
DONKERBROEK
17
Redmar Dijkman
LUTJEGAST
18
Lars Romijn
APELDOORN
19
Pieter Sijbrandij
DRONTEN
20
Rik Groenhuizen
DEVENTER
21
Bram Gerritsen
BEMMEL
22
Levi Kroon
STEGGERDA
23
Luuk Holslag
ALMELO
24
Mathijs Mulder
25
Steyn Nijhuis
OLDENZAAL
26
Niels Hofhuis
TUBBERGEN
Jeugd Cat 6
Jente Klaver
Maud Rijnbeek
LIMMEN
Bjarne Hemme
ERICA
Tibor Del Grosso
EELDE
Rixt Tol
HASSELT
Mark Groeneveld
ENKHUIZEN
Jelle Bouwe Hofstee
DWINGELOO
Petra Welmers
Ilse Pluimers
ENTER
Arjen Dillema
DOEZUM
Anouk Hamminga
ANNEN
Eskil Huiting
ROLDE
Daphne Kreulen
HOOGHALEN
Joris Reinderink
Mike Spenkelink
Sven Timmermans
Olivier de Weerd
KAMPEN
Julius de Groot
ZWOLLE
Kevin Kuiper
NIEUWOLDA
Fokko Weening
HARKEMA
Tjitske Eppinga
SMILDE
Jurre Grit
Job Boontjes
GIETEN
Lucas Averesch
RIJSSEN
Rik van der Wal
Lisa Bouwers
ASSEN
27
Owen Doddema
RAALTE
28
Victoire van Erp
BERGHEM
29
Marco Veldkamp
30
Tristan Hartmann
ENSCHEDE
31
Stephan Luijcx
32
Hugo Jansen
EIBERGEN
33
Zonne Jonkers
EMMEN
34
Anouk Hogenkamp
35
Tanja van der Drift
NIJ BEETS
36
Lars Geerdink
HENGELO
Jeugd Cat 5
Willemijn Prins
Bjorn Koster
RODEN
Björn Hommes
APPELSCHA
Marvin Peters
WEHL
Elmar Abma
Anne Kiers
WESTERHAAR
Cecilia van Zuthem
Sep Roord
Pepijn Veenings
ASSENDELFT
Jasper Huitema
Maarten Hamminga
Thom van de Pol
ZWARTSLUIS
Stijn Hezeman
Sven Groot Roessink
AALTEN
Rosan Dekker
ECHTEN
Anniek Wever
Isa Nomden
HATTEM
Chloë Postma
HULSEN
Rick Doornbos
HIJKEN
Thijs Bakker
Mart Vos
AALDEN
Naomi Veurink
HARDENBERG
Tijn Wessels
Niels Nooijen
COEVORDEN
Fardau Kats
BOORNBERGUM
Sem Blacquiere
LELYSTAD
Matz Damman
GROENLO
Thessa Langen
NIEUW DORDRECHT
Dannieck Varweg
Siebe Klein Nienhuis
LICHTENVOORDE
Justus Willemsen
Thijmen de Jonge
NIEUW-AMSTERDAM
Kirsten Hooge
HOOGEVEEN
Jordy Brouwer
WESTERBORK
Senna Nijman
HEELSUM
Tim Wolters van der Weij
GRONINGEN
37
Merijn Hondelink
WIJHE
Jeugd Cat 4
Nienke Veenhoven
OOSTZAAN
Tobias Kool
Ingmar Kars
Ryan Gal
NEEDE
Paulien Vrancke
Indy verwaarst
HAARLE
Jannet de Vries
Leonie Bentveld
BURGUM
Isa Naberman
Jelle van Dijk
Sten ten Brinke
Carmen van der Veen
Jelle Schieven
ZIEUWENT
Lisa Wissink
HERTME
Stijn Berentsen
Sep Kramer
Dean Verwaarst
Marten Ulbe Hofstee
Sil Keur
Manon Turkstra
BEILEN
Nickey Huenders
Lisa Metselaar
Joyce Mulder
MEPPEL
Indy Kappert
HOLTEN
Roel Hendriks
VELP
Jeugd Cat 3
Jette de Groot
Jelle Weierink
OOTMARSUM
Stan Smit
Elise Timmerman
STAPHORST
Nina Oolders
SCHEEMDA
Keije Solen
Danijel Agricola
TERWISPEL
Loes Nomden
Tsjisse Weening
Bauke ter Weel
Stijn Heering
Tom Nijzink
Pascal Seine
Hugo Paats
Loïs Kuiper
ERMELO
Girard Poortman
Luuk van de Pol
Emilian Snakenborg
OOSTERWIJTWERD
Fien Winters
Luka Wissink
DIEPENHEIM
Nout Blacquiere
Hedzer Poortman
Marit Dekker
ECHTEN (DR)
Jesse Hoogland
Mette Voorpostel
Daan van Benthem
Nanet van der Wal
Mika Bol
Esra Goossens
BORCULO
Bas Bastiaanse
Loes Brouwer
DE WIJK
Niek Bergboer
WIERDEN
Jeugd Cat 2
Thomas Huitema
Tyler Eyk
AMSTERDAM
Finn Hiemstra
Hugo Wessels
Puck Langenbarg
Toine Broekroelofs
Geert Jan Hofstee
Jelte ter Weel
Cassandra Snakenborg
Floor Holslag
Jasmijn van Hellemondt
Sem Jalving
KLAZIENAVEEN
Finn Arends
DOETINCHEM
Ruben Willemsen
Maud Bouwers
Isa Groeneveld
Lisa van der Veen
Lotte Casteel
Stein Jansen
Jeugd Cat 1
Fleur Prins
Maureen Abma
Hannah Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Chris Kiers
Jinthe Nijboer
Linn Berentsen
Julia Braam
Naomy Mulder