32e Omloop van de Glazenstad
Uitslag Rit in lijn over 167 km
32e Omloop van de Glazenstad op 10 April 2016
Stichting Wieler Evenementen Westland
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 35 Stroetinga, Wim Parkhotel Valkenburg CT 3:42:27
2 39 Eefting, Roy De Jonge Renner z.t.
3 28 van Trijp, Maarten Metec Cyclingteam z.t.
4 6 willem van Schip, Jan Join-S | De Rijke z.t.
5 19 Dielissen, Bart BabyDump Cycling Team z.t.
6 33 te Brake, Remco Parkhotel Valkenburg CT z.t.
7 2 Talen, Jordi Join-S | De Rijke z.t.
8 100 Hekman, Gary NWVG Fila Fiets voor een z.t.
9 42 Vingerling, Michael De Jonge Renner z.t.
10 44 van Dalen, Jason Westland Wil Vooruit z.t.
11 15 Helderman, Paul HSK Trias/WTOS z.t.
12 4 de Greef, Robbert Join-S | De Rijke z.t.
13 7 Wolsink, Jelle Cycling Team Jo Piels 3:42:31 0:04
14 41 Duvigneau, Beau De Jonge Renner z.t.
15 25 Kreder, Stefan Metec Cyclingteam 3:42:33 0:06
16 86 van Zijl, Melvin WV Noord-Holland - Monke z.t.
17 5 Sloof, Jordi Join-S | De Rijke z.t.
18 23 Doets, Marco BabyDump Cycling Team z.t.
19 48 van der Meer, Noah Westland Wil Vooruit z.t.
20 11 de Kleijn, Arvid Cycling Team Jo Piels z.t.
21 47 Deelen, Diederik Westland Wil Vooruit z.t.
22 61 peter Richards, Ian DRC De Mol z.t.
23 87 Griffin, Jake WV Noord-Holland - Monke z.t.
24 38 van Iersel, Youri De Jonge Renner z.t.
25 27 Lindenburg, Jim Metec Cyclingteam 3:42:37 0:10
26 91 Finders, Dirk TWC Maaslandster Z.L. 3:42:40 0:13
27 75 Rovers, Stijn Restore Cycling z.t.
28 85 Junte, Maarten WV Noord-Holland - Monke z.t.
29 49 Smits, Florian West-Frisia/llli Bikes z.t.
30 17 Stolwijk, Arian HSK Trias/WTOS z.t.
31 73 van der Burg, Joost Restore Cycling z.t.
32 21 Timmermans, Justin BabyDump Cycling Team z.t.
33 14 van Spronsen, Marvin HSK Trias/WTOS 3:42:44 0:17
34 78 Buijs, Dennis Restore Cycling 3:42:46 0:19
35 68 Sonneveld, Mark Rabobank-Pliegersport-Ja z.t.
36 22 van de Vall, Lars BabyDump Cycling Team z.t.
37 63 Buijk, Bart DRC De Mol z.t.
38 92 Erren, Pim TWC Maaslandster Z.L. z.t.
39 45 Hofman, Leon Westland Wil Vooruit z.t.
40 10 Rodenburg, Tim Cycling Team Jo Piels z.t.
41 29 van der Zwet, Arno Metec Cyclingteam z.t.
42 32 Beukeboom, Dion Parkhotel Valkenburg CT z.t.
43 24 Dekker, Sjors BabyDump Cycling Team z.t.
44 31 van den Berg, Jim Parkhotel Valkenburg CT z.t.
45 53 Pieters, Roy West-Frisia/llli Bikes z.t.
46 12 Janssen, Adriaan Cycling Team Jo Piels z.t.
47 30 Kouwenhoven, Sjoerd Metec Cyclingteam z.t.
48 99 Lindeman, Adrie NWVG Fila Fiets voor een z.t.
49 36 van Luijk, Sven Parkhotel Valkenburg CT z.t.
50 3 Groen, Ike Join-S | De Rijke z.t.
51 122 Baas, Harmen WV Eemland z.t.
52 62 Boumans, Didier DRC De Mol z.t.
53 34 Zanotti, Marco Parkhotel Valkenburg CT 3:42:55 0:28
54 8 Verdick, Gijs Cycling Team Jo Piels 3:43:06 0:39
55 97 Horring, Lars NWVG Fila Fiets voor een 3:43:11 0:44
56 20 Timmermans, Tristan BabyDump Cycling Team 3:43:22 0:55
57 26 van Bakel, Robbie Metec Cyclingteam 3:43:27 1:00
58 101 Goeree, Rick NWVG Fila Fiets voor een 3:43:45 1:18
59 43 Koop, Jos Westland Wil Vooruit 3:45:58 3:31
60 123 Kroeze, Danny WV Eemland 3:46:00 3:33
61 66 Anthonise, Lieven DRC De Mol z.t.
62 58 Gevers, Robbie Willebrord Wil Vooruit z.t.
63 54 Hartog, Thomas West-Frisia/llli Bikes z.t.
64 72 van den Dool, Kelvin Rabobank-Pliegersport-Ja z.t.
65 135 Engelmann, Wouter AR&TV De Adelaar Apeldoo z.t.
66 89 van Berkel, Jaan WV Noord-Holland - Monke 3:46:04 3:37
67 59 Kooyman, Kevin Willebrord Wil Vooruit 3:46:56 4:29
68 40 Akkermans, Lars De Jonge Renner 3:47:05 4:38
69 112 Handgraaf, Sjors Clubcombinatie LRTV Swif 3:47:12 4:45
70 74 van Dalen, Damian Restore Cycling 3:47:32 5:05
71 46 van Kleef, Coen Westland Wil Vooruit 3:47:34 5:07
72 52 van der Meer, Luuk West-Frisia/llli Bikes z.t.
73 107 van der Schaaf, Wieger RWV De Spartaan - RWC Ah z.t.
74 95 Verhaegen, Soren TWC Maaslandster Z.L. z.t.
75 71 van der Grijn, Gert Rabobank-Pliegersport-Ja z.t.
76 104 de Niet, Erik RWV De Spartaan - RWC Ah z.t.
77 55 Keus, Robbert Willebrord Wil Vooruit z.t.
78 114 van der Meij, Jaap Clubcombinatie LRTV Swif z.t.
79 109 Lenting, Etienne Clubcombinatie LRTV Swif 3:47:38 5:11
80 96 Meusen, Tim TWC Maaslandster Z.L. z.t.
81 118 Hoogenboom, Niels Wilton - Tweewielercentr z.t.
82 98 Bathoorn, Floran NWVG Fila Fiets voor een 3:47:45 5:18
83 106 Dijkhuizen, Rikkie RWV De Spartaan - RWC Ah z.t.
84 70 van Zanten, Jeroen Rabobank-Pliegersport-Ja z.t.
85 56 Moerland, Paul Willebrord Wil Vooruit z.t.
86 77 Martens, Thom Restore Cycling 3:47:47 5:20
87 76 Roling, Jerry Restore Cycling z.t.
88 65 Gödde, Eddy DRC De Mol z.t.
89 69 de Greef, Emiel Rabobank-Pliegersport-Ja 3:47:52 5:25
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.044 km/u