|
|
Standdaarbuiten
|
|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Robin
Wennekes
|
DODEWAARD
|
2
|
Frank
de Reus
|
PAPENDRECHT
|
3
|
Marvin
van Spronsen
|
MONSTER
|
4
|
Noah
van der Meer
|
HOEK
VAN HOLLAND
|
5
|
Jasper
de Laat
|
MOERGESTEL
|
6
|
Paul
Helderman
|
NAALDWIJK
|
7
|
John
Schouten
|
HARDERWIJK
|
8
|
Joey
van Manen
|
VEENENDAAL
|
9
|
Peter
de Winter
|
WOLPHAARTSDIJK
|
10
|
Jordi
Talen
|
SPIJKENISSE
|
11
|
Maarten
van Trijp
|
ESSEN
|
12
|
David
van Eerd
|
BREDA
|
13
|
Christiaan
Meerbeek
|
NAALDWIJK
|
14
|
Jimmy
de Bruyn
|
SINT
JANSTEEN
|
15
|
Tom
Goovaerts
|
STABROEK
|
16
|
Marco
Brus
|
SCHIJNDEL
|
17
|
Pim
van de Klundert
|
WOENSDRECHT
|
18
|
Erik
Kramer
|
HARDINXVELD
GIESSEND
|
19
|
Erik
Boer
|
WOLPHAARTSDIJK
|
20
|
Mike
van Nunspeet
|
DEN
HAAG
|
21
|
Kelvin
Bakx
|
BERGEN
OP ZOOM
|
22
|
Randy
Sint Nicolaas
|
DORDRECHT
|
23
|
Eddy
Gödde
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
24
|
Sjors
Handgraaf
|
LEIDEN
|
25
|
Kelvin
van den Dool
|
HOOGBLOKLAND
|
26
|
Bart
Harmsen
|
AMSTELVEEN
|
27
|
Gustav
Swagemakers
|
ANNA
JACOBAPOLDER
|
28
|
Thomas
Ruijgrok
|
DEN
HOORN
|
29
|
Olaf
Oussoren
|
AMERONGEN
|
30
|
Danos
Gerritsen
|
HOOGERHEIDE
|
31
|
Danny
Kroeze
|
ACHTERVELD
|
32
|
Lars
Akkermans
|
OSSENDRECHT
|
33
|
Kevin
Kooyman
|
ZEVENHUIZEN
ZH
|
34
|
Ramon
Vleugel
|
KAPELLE
|
35
|
Jurriën
Bosters
|
STEENBERGEN
NB
|
36
|
Jarri
Stravers
|
GROOT-AMMERS
|
37
|
Ocko
Geserick
|
HILVERSUM
|
38
|
Coen
Onderwater
|
LISSE
|
39
|
Rick
Craenen
|
NEDERWEERT
|
40
|
Carlo
van Doorn
|
HINTHAM
|
41
|
Roy
Gijzel
|
'S-HEER
ARENDSKERKE
|
42
|
Koen
van Baardewijk
|
ROOSENDAAL
|
43
|
Ward
Van Doren
|
ESSEN
|
44
|
Gert
van der Grijn
|
AMEIDE
|
45
|
Jan-Willem
Groeneveld
|
ROTTERDAM
|
46
|
Miguel
Ketelaars
|
SINT
WILLEBRORD
|
47
|
Bram
van der Zwet
|
ROELOFARENDSVEEN
|
48
|
Mitchell
Boet
|
'S-GRAVENDEEL
|
49
|
Bas
Nieuwkoop
|
ROOSENDAAL
|
50
|
Patrick
Kramer
|
HARDINXVELD
GIESSEND
|
51
|
Ruben
Hoogland
|
ROTTERDAM
|
52
|
Melvin
Wildeboer Schut
|
PAPENDRECHT
|
53
|
Mike
Appelman
|
BEVERWIJK
|
54
|
Pieter
Israel
|
KRUININGEN
|
55
|
Sam
Muskens
|
TILBURG
|
56
|
Dennis
Buijs
|
BENTHUIZEN
|
57
|
Abe
Celi
|
OOSTERHOUT
|
58
|
Youp
Havermans
|
ROTTERDAM
|
59
|
Elmar
van Hoorn
|
ROTTERDAM
|
60
|
Robbie
Gevers
|
SCHIJNDEL
|
61
|
Nick
Stöpler
|
WOERDEN
|
62
|
Rikkie
Dijkhuizen
|
SCHEVENINGEN
|
63
|
Dion
van Nierop
|
ZOETERWOUDE
|
64
|
Timo
Verbeek
|
ZOETERMEER
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
1
|
Jesper
Rasch
|
ZANDVOORT
|
2
|
Teun
Mouris
|
OUDERKERK
A/D AMSTEL
|
3
|
Mathijs
de Leng
|
BOSKOOP
|
4
|
Melle
Meeuwisse
|
BOSKOOP
|
5
|
Danny
Maas
|
OUDENBOSCH
|
6
|
Tom
Wijfje
|
TER
AAR
|
7
|
Marijn
van den Berg
|
DE
MEERN
|
8
|
Dean
Ruska
|
VOLENDAM
|
9
|
Alain
Broos
|
BAARLE
NASSAU
|
10
|
Ide
Schelling
|
DEN
HAAG
|
11
|
Tom
Hogeweg
|
BARENDRECHT
|
12
|
Jens
van den Dool
|
HOOGBLOKLAND
|
13
|
Menno
van Capel
|
NOORDEN
|
14
|
Jorn
Volkers
|
BARENDRECHT
|
15
|
Nick
Groot
|
ZAANDIJK
|
16
|
Thijs
Barendregt
|
KRUININGEN
|
17
|
Xavier
Poels
|
OEFFELT
|
18
|
Jesper
Keller
|
NIEUW
VOSSEMEER
|
19
|
Freek
Middelburg
|
DE
LIER
|
20
|
Casper
Hordijk
|
ROTTERDAM
|
21
|
Cliff
de Peijper
|
OUD
GASTEL
|
22
|
Jordi
Steenbakkers
|
BOXTEL
|
23
|
Jesse
Huijbregts
|
ROOSENDAAL
|
24
|
Maarten
van Hout
|
OIRSCHOT
|
25
|
Koen
Warnier
|
AMSTERDAM
|
26
|
Niels
Rotman
|
WIERDEN
|
27
|
Niels
Griemink
|
KLAZIENAVEEN
|
28
|
Stefan
Appelman
|
BEVERWIJK
|
29
|
Bart
Sitters
|
ZEGGE
|
30
|
Dennis
Mertens
|
BREDA
|
31
|
Tjalle
de Jong
|
BERGSCHENHOEK
|
32
|
Gerco
Pastoor
|
EEMDIJK
|
33
|
Lars
de Bot
|
LOSSER
|
34
|
Bob
Kerkhofs
|
WOUW
|
35
|
Tom
Manders
|
UDEN
|
36
|
Thomas
van Bommel
|
ROTTERDAM
|
37
|
Jeroen
van der Knaap
|
ROTTERDAM
|
38
|
Quinten
Veling
|
MONNICKENDAM
|
39
|
Michael
Kootstra
|
KRIMPEN
AAN DE LEK
|
40
|
Rav
Schoormans
|
OOSTERHOUT
|
41
|
Robin
Kuijvenhoven
|
DE
LIER
|
42
|
Damian
van Alphen
|
HOEVEN
|
43
|
Milan
Parol
|
WERNHOUT
|
44
|
Sven
Nijhuis
|
WILNIS
|
45
|
Michael
Hazen
|
'S-HEERENHOEK
|
46
|
Floris
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
47
|
Kevin
Reuvers
|
ZEVENBERGEN
|
48
|
Xavier
Ketelaars
|
SINT
WILLEBRORD
|
49
|
Floris
van den Broek
|
CHAAM
|
50
|
Dylan
Plijter
|
HILLEGOM
|
51
|
Timo
de Jong
|
GOES
|
52
|
Koen
van Helvoirt
|
ERP
|
53
|
Lars
Mastebroek
|
BARNEVELD
|
54
|
Polle
van Rijsbergen
|
ETTEN-LEUR
|
55
|
Martijn
Hennekam
|
ZUNDERT
|
56
|
Yentl
Ruijmgaard
|
ZWANENBURG
|
57
|
Robin
Beije
|
SOMMELSDIJK
|
58
|
Wessel
van Koppen
|
SCHIPLUIDEN
|
59
|
Iska
Buwalda
|
BIDDINGHUIZEN
|
60
|
Jan
Roelands
|
ALPHEN
(NBR)
|
61
|
Stijn
Kalvenhaar
|
WIERDEN
|
62
|
Rick
van Hooijdonk
|
KLEIN
ZUNDERT
|
64
|
Paul
Gruithuijzen
|
BREUGEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior
Vrouwen
|
|
1
|
Lorena
Wiebes
|
MIJDRECHT
|
2
|
Merel
Hofman
|
BLEISWIJK
|
3
|
Mylene
de Zoete
|
NAALDWIJK
|
4
|
Maaike
Meistrok
|
ELSHOUT
|
5
|
Manon
Bakker
|
SWIFTERBANT
|
6
|
Marit
Cent
|
GOOR
|
7
|
Lieke
v.d. Draaij
|
DORDRECHT
|
8
|
Kirsten
Westerhuis
|
LEERSUM
|
9
|
Anouk
Spies
|
WAGENINGEN
|
10
|
Susanne
Meistrok
|
ELSHOUT
|
11
|
Suze
van der Zwet
|
ROELOFARENDSVEEN
|
12
|
Merel
Vegter
|
RHOON
|
13
|
Sabine
Hey
|
OOSTERHOUT
|
14
|
Daimy
Hellemons
|
HOEVEN
|
15
|
Manon
van der Kroft
|
VALKENSWAARD
|
16
|
Lotte
Beukers
|
MONSTER
|
17
|
Liqianne
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
18
|
Mariska
Kruidenier
|
ABBENBROEK
|
19
|
Sharon
Dommanschet
|
ROOSENDAAL
|
20
|
Marissa
Baks
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
21
|
Femke
de Graaff
|
VOORSCHOTEN
|
22
|
Larissa
Mesker
|
NOORDELOOS
|
23
|
Ivana
Louhenapessy
|
BREUKELEN
|
24
|
Chinouk
Lindenburg
|
WATERINGEN
|
25
|
Jitske
Hubert
|
DEN
HAAG
|
26
|
Hanne
van Klinken
|
GELDROP
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Edo
Maas
|
ROTTERDAM
|
2
|
Hidde
van Veenendaal
|
DONGEN
|
3
|
Manuel
Michielsen
|
ECK
EN WIEL
|
4
|
Ryan
Kamp
|
RAAMSDONKSVEER
|
5
|
Tommy
Rasch
|
ZANDVOORT
|
6
|
Mitchell
den Duijn
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
7
|
Hugo
Hoekjen
|
DELFT
|
8
|
Frank
Stijger
|
HONSELERSDIJK
|
9
|
Robbert
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
10
|
Wessel
Verschueren
|
ULICOTEN
|
11
|
Sten
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
12
|
Daan
van Wieringen
|
BEVERWIJK
|
13
|
Daan
Kool
|
ZEVENHOVEN
|
14
|
Tristan
van Hassel
|
WERNHOUT
|
15
|
Jamie
Prince
|
OUD
VOSSEMEER
|
16
|
Biko
van Mil
|
VOORBURG
|
17
|
Arjan
Boshoven
|
SPIJKENISSE
|
18
|
Sven
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
19
|
Kane
IJdo
|
BRIELLE
|
20
|
Tommie-Jens
Meeter
|
TIEL
|
21
|
Matthew
van der Linden
|
BARENDRECHT
|
22
|
Ingmar
van de Griek
|
HEILOO
|
23
|
Roy
Roodenburg
|
HONSELERSDIJK
|
24
|
Rick
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
25
|
Michiel
de Veld
|
ROTTERDAM
|
26
|
Melroy
Krebbekx
|
STEENBERGEN
|
27
|
Kevin
Vaarties
|
ROTTERDAM
|
28
|
Sam
Krabbenbos
|
ALMELO
|
29
|
Stan
van den Bergh
|
OUD-GASTEL
|
30
|
Maas
van der Meer
|
BERGSCHENHOEK
|
31
|
Hidde
Greijdanus
|
DISHOEK
|
32
|
Gianni
Pavone
|
STEENBERGEN
|
33
|
Jan
de Graaff
|
VOORSCHOTEN
|
34
|
Marley
Fabian Jungen
|
DEN
HAAG
|
35
|
Raoul
van Drunen
|
DORDRECHT
|
36
|
Nick
van Dorp
|
ZAANDAM
|
37
|
Thorben
Mallens
|
RIEL
|
38
|
Peter
Spuijbroek
|
MADE
|
39
|
Pavel
Spuijbroek
|
MADE
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
Meisje
|
|
1
|
Lonneke
Uneken
|
VEENDAM
|
2
|
Lieke
Nooijen
|
COEVORDEN
|
3
|
Gaby
Gieskens
|
'S-GRAVENHAGE
|
4
|
Ingrit
Verhoeff
|
GROOT-AMMERS
|
5
|
Daphne
Mesu
|
MIDDELBURG
|
6
|
Britt
Knaven
|
STRIJBEEK
|
7
|
Sylvie
Swinkels
|
HANDEL
|
8
|
Judith
Stolze
|
DE
LIER
|
9
|
Emma
Boogaard
|
ZWAAG
|
10
|
Joan
de Bruyn
|
BERGEYK
|
11
|
Thirza
Korevaar
|
GROOT
AMMERS
|
12
|
Eline
van Rooijen
|
WOERDEN
|
13
|
Mischa
Bredewold
|
HOOGLAND
|
14
|
Rosalie
van der Wolf
|
OUDE-TONGE
|
15
|
Rozemarijn
Ammerlaan
|
DE
LIER
|
16
|
Roos
Markus
|
ZWARTE
KAT
|
17
|
Sanne
Roozemond
|
BERGSCHENHOEK
|
18
|
Anouk
Verschuren
|
STREEFKERK
|
19
|
Elodie
Kuijper
|
TILBURG
|
20
|
Sanne
Jongenelen
|
STEENBERGEN
NB
|
21
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
22
|
Isa
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
23
|
Stephanie
Verhoeven
|
ETTEN-LEUR
|
24
|
Esmee
Leerkes
|
TWELLO
|
25
|
Lotte
Akkermans
|
OSSENDRECHT
|
26
|
Cynthia
van der Ham
|
GOUDA
|
|