|
|
Moerdijk
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Arianna
Pruisscher
|
NIEUW
DORDRECHT
|
2
|
Amber
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
3
|
Susanne
Meistrok
|
ELSHOUT
|
4
|
Anne
de Ruiter
|
POLSBROEK
|
5
|
Rosalie
van der Wolf
|
OUDE-TONGE
|
6
|
Rozemarijn
Ammerlaan
|
DE
LIER
|
7
|
Marion
Gerssen
|
BEUNINGEN
|
8
|
Cathalijne
Hoolwerf
|
EEMDIJK
|
9
|
Maaike
Meistrok
|
ELSHOUT
|
10
|
Noa
de Haan
|
TERSCHUUR
|
11
|
Ilse
Nasveld
|
ABBENBROEK
|
12
|
Naomi
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Gaby
Gieskens
|
'S-GRAVENHAGE
|
14
|
Emma
Boogaard
|
ZWAAG
|
15
|
Liqianne
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
16
|
Sanne
Roozemond
|
BERGSCHENHOEK
|
17
|
Laura
van der Zwaan
|
SLIEDRECHT
|
18
|
Bente
van Teeseling
|
ABCOUDE
|
19
|
Anouk
Verschuren
|
STREEFKERK
|
20
|
Lotte
Beukers
|
MONSTER
|
21
|
Manon
van der Kroft
|
VALKENSWAARD
|
22
|
Sanne
Jongenelen
|
STEENBERGEN
NB
|
23
|
Liesbeth
Zeeman
|
OUDKARSPEL
|
24
|
Leonie
Bos
|
'S-GRAVENDEEL
|
25
|
Sabrina
Opstal
|
RIJNSBURG
|
26
|
Desiree
Ketting
|
SPIJKENISSE
|
27
|
Maud
Adriaansen
|
DORDRECHT
|
28
|
Lorraine
Röge
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Mark
de Groot
|
HOEVEN
|
2
|
Salvador
Alvarado
|
ROTTERDAM
|
3
|
Max
Jansen
|
DORDRECHT
|
4
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
5
|
Joris
Buters
|
NOOTDORP
|
6
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
7
|
Loe
van Belle
|
ZOETERMEER
|
8
|
Marijn
Maas
|
HUIJBERGEN
|
9
|
Jurgen
Mesu
|
MIDDELBURG
|
10
|
Luuk
Bierkens
|
STAMPERSGAT
|
11
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
12
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
13
|
Jarid
van Horik
|
DORDRECHT
|
14
|
Beau
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
15
|
Niels
Huijbregts
|
WERNHOUT
|
16
|
Jens
van Korven
|
DIESSEN
|
17
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
18
|
Flavio
Moretti
|
MIDDELBURG
|
19
|
Stan
Huijbregts
|
BERGEN
OP ZOOM
|
20
|
Timo
de Zeeuw
|
MOLENAARSGRAAF
|
21
|
Jerre
Verschure
|
RAAMSDONKSVEER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
2
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
3
|
Lucas
Janssen
|
PAPENDRECHT
|
4
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
5
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
6
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
7
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
8
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
9
|
Shirin
van Anrooij
|
KAPELLE
|
10
|
Daniek
Hengeveld
|
NOOTDORP
|
11
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
12
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
13
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
14
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
15
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
16
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
17
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
18
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
19
|
Florine
Hehewerth
|
PRINSENBEEK
|
20
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
21
|
Sem
Kroonen
|
OOSTERHOUT
|
22
|
Mandy
Hesselberth
|
KAATSHEUVEL
|
23
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
24
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
25
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
26
|
Marit
Berkers
|
S-HERTOGENBOSCH
|
27
|
Renka
van der Tak
|
PAPENDRECHT
|
28
|
Rhys
Piper
|
NULAND
|
29
|
Borg
Senneker
|
BREDA
|
30
|
Twan
Schrier
|
KRABBENDIJKE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
2
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Sophie
Engel
|
ROOSENDAAL
|
4
|
Daan
den Breejen
|
PAPENDRECHT
|
5
|
Jari
Prins
|
HANK
|
6
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
7
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
8
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
9
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
10
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
11
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
12
|
Lonneke
Prevaes
|
VALKENSWAARD
|
13
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
14
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
15
|
Milan
Huizer
|
WADDINXVEEN
|
16
|
Bram
Vermeer
|
UDENHOUT
|
17
|
Pierre
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
18
|
Tycho
van Gijsel
|
AXEL
|
19
|
Floris
Colbers
|
OOSTERHOUT
|
20
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
21
|
Wout
Lulofs
|
BERGEN
OP ZOOM
|
22
|
Lars
Dierks
|
FIJNAART
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
3
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
4
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
5
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
6
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
7
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
10
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
11
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
12
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
13
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
14
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
15
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
16
|
Storm
Klaasse
|
HEINKENSZAND
|
17
|
Lisa
van Belle
|
ZOETERMEER
|
18
|
Rosita
Reijnhout
|
WOLPHAARTSDIJK
|
19
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
20
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
21
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
22
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
23
|
Hilde
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
24
|
Matthijs
Bink
|
RIJEN
|
25
|
Pem
Hoefmans
|
ALPHEN
|
26
|
Nadia
Vermeeren
|
ZWIJNDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
2
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
3
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
4
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
5
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
6
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
7
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
8
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
9
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
10
|
Phillip
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
11
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
12
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
13
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
14
|
Victor
Hugo Brenders
|
DONGEN
|
15
|
Max
van den Ende
|
DEN
HOORN
|
16
|
Julien
van Gool
|
SLIEDRECHT
|
17
|
Sem
van Wijngaarden
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
18
|
Matthijs
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
19
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
20
|
Lucas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
21
|
Jesse
de Hoog
|
ZWIJNDRECHT
|
22
|
Bjorn
Dietvorst
|
BERGEN
OP ZOOM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
3
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
4
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
5
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
6
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
7
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
8
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
9
|
Wytske
van Es
|
OOSTERHOUT
|
10
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
11
|
Tetje
Senneker
|
BREDA
|
12
|
Jayden
Ouwerling
|
BREDA
|
13
|
Jelle
Dekkers
|
WAALWIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
2
|
Robin
Vermij
|
GOUDA
|
3
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
4
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
5
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
6
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
7
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
8
|
Elena
van der Veken
|
ST.
JANSTEEN
|
9
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
10
|
Jenna
Nagtzaam
|
SINT
WILLEBRORD
|
11
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
12
|
Thomas
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
|