|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Johan
Veenstra
|
AUGUSTINUSGA
|
2
|
Xander
van Straten
|
WOLVEGA
|
3
|
Paul
Bijlsma
|
FRANEKER
|
4
|
Maiko
Timmer
|
DRACHTEN
|
5
|
Redmar
Dijkman
|
LUTJEGAST
|
6
|
Tjipke
Bosma
|
KOLLUMERZWAAG
|
7
|
Mike
Schuch
|
LEEK
|
8
|
Tim
Brinkman
|
KOEKANGE
|
9
|
Levi
Kroon
|
STEGGERDA
|
10
|
Leon
Ellermann
|
EMMEN
|
11
|
Jasper
Sinke
|
ASSEN
|
12
|
Jaap
Voogel
|
KLOOSTERBUREN
|
13
|
Yanick
Stuurman
|
DRACHTEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Bjarne
Hemme
|
ERICA
|
2
|
Jente
Klaver
|
KOLLUMERZWAAG
|
3
|
Daphne
Kreulen
|
HOOGHALEN
|
4
|
Joost
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
5
|
Eskil
Huiting
|
ROLDE
|
6
|
Tibor
Del Grosso
|
EELDE
|
7
|
Job
Boontjes
|
GIETEN
|
8
|
Anouk
Hamminga
|
ANNEN
|
9
|
Arjen
Dillema
|
DOEZUM
|
10
|
Kevin
Kuiper
|
NIEUWOLDA
|
11
|
Brian
de Vries
|
WOLVEGA
|
12
|
Tjitske
Eppinga
|
SMILDE
|
13
|
Jelle
Bouwe Hofstee
|
DWINGELOO
|
14
|
Marcha
Lich
|
AALDEN
|
15
|
Fokko
Weening
|
HARKEMA
|
16
|
Lisa
Bouwers
|
ASSEN
|
17
|
Remco
Land
|
DRACHTEN
|
18
|
Anniek
Zwiers
|
SCHOONOORD
|
19
|
Romans
Schut
|
ASSEN
|
20
|
Levi
Elsenga
|
DRACHTEN
|
21
|
Yarno
Hoekstra
|
ASSEN
|
22
|
Tristan
Pel
|
LEEUWARDEN
|
23
|
Hidde
Kloetstra
|
STIENS
|
24
|
Tanja
van der Drift
|
NIJ
BEETS
|
25
|
Kees
Sanders
|
GRONINGEN
|
26
|
Zonne
Jonkers
|
EMMEN
|
27
|
Liam
Postma
|
LEEUWARDEN
|
28
|
Izet
de Wit
|
DRACHTEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
2
|
Björn
Hommes
|
APPELSCHA
|
3
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
4
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
5
|
Bjorn
Koster
|
RODEN
|
6
|
Rosan
Dekker
|
ECHTEN
|
7
|
Jesper
Melle Rozema
|
JISTRUM
|
8
|
Rick
Doornbos
|
HIJKEN
|
9
|
Karlijn
Koops
|
ELIM
|
10
|
Maarten
Hamminga
|
ANNEN
|
11
|
Juul
Nagengast
|
BEILEN
|
12
|
Niels
Nooijen
|
COEVORDEN
|
13
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
14
|
Timo
Julian Spijkstra
|
LEEUWARDEN
|
15
|
Hilde
Veenstra
|
RAVENSWOUD
|
16
|
Tom
Buls
|
VEENDAM
|
17
|
Mart
Vos
|
AALDEN
|
18
|
Thessa
Langen
|
NIEUW
DORDRECHT
|
19
|
Chris
Offerein
|
MEPPEN
|
20
|
Tim
Freriks
|
EMMEN
|
21
|
Fardau
Kats
|
BOORNBERGUM
|
22
|
Diederick
Ebbinge
|
EXLOO
|
23
|
Thijmen
de Jonge
|
NIEUW-AMSTERDAM
|
24
|
Pieter
van der Veen
|
KOLLUMERZWAAG
|
25
|
Jordy
Brouwer
|
WESTERBORK
|
26
|
Joris
van Asselt
|
GRONINGEN
|
27
|
Thomas
Matahelumual
|
DRACHTEN
|
28
|
Kirsten
Hooge
|
HOOGEVEEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Jannet
de Vries
|
DRACHTEN
|
2
|
Leonie
Bentveld
|
BURGUM
|
3
|
Paulien
Vrancke
|
ROLDE
|
4
|
Niels
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
5
|
Lyanne
Ottens
|
ROLDE
|
6
|
Lotte
Bakker
|
VEENOORD
|
7
|
Manon
Turkstra
|
BEILEN
|
8
|
Ivar
Hoekstra
|
ASSEN
|
9
|
Stijn
Geersing
|
GRONINGEN
|
10
|
Marten
Ulbe Hofstee
|
DWINGELOO
|
11
|
Thijs
van der Molen
|
PEIZE
|
12
|
Lisa
Metselaar
|
HOOGEVEEN
|
13
|
Melissa
de Haan
|
FRANEKER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Nina
Oolders
|
SCHEEMDA
|
2
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
3
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
4
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
5
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
6
|
Esmée
Ellermann
|
EMMEN
|
7
|
Tsjisse
Weening
|
HARKEMA
|
8
|
Loes
Brouwer
|
DE
WIJK
|
9
|
Marthijn
Berends
|
WESTERBORK
|
10
|
Mads
de Roos
|
APPELSCHA
|
11
|
Erwin
Leijenaar
|
BEETSTERZWAAG
|
12
|
Ruben
Medendorp
|
EELDE
|
13
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
14
|
Sven
van der Wal
|
BURUM
|
15
|
Marit
Dekker
|
ECHTEN
(DR)
|
16
|
Milan
Moes
|
EMMEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
2
|
Finn
Hiemstra
|
BURGUM
|
3
|
Geert
Jan Hofstee
|
DWINGELOO
|
4
|
Cassandra
Snakenborg
|
OOSTERWIJTWERD
|
5
|
Maud
Bouwers
|
ASSEN
|
6
|
Sem
Jalving
|
KLAZIENAVEEN
|
7
|
Karsten
Kamp
|
ROLDE
|
8
|
Marieke
Ottens
|
ROLDE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
2
|
Dewi
Riemeijer
|
NIEUWE
PEKELA
|
3
|
Julia
Braam
|
ASSEN
|
4
|
Lilian
Moes
|
EMMEN
|
5
|
Gijs
van Asselt
|
GRONINGEN
|
|