Categorie 1: Klassement serie 1 | |||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal |
1 | 1 | Victor Kroesbergen | Ede | 19 | 20 | 20 | 59 |
2 | 2 | Amy de Bruin | Bergen op Zoom | 20 | 19 | 19 | 58 |
3 | 3 | Koen Sonnemans | Someren | 18 | 18 | 18 | 54 |
4 | 4 | Eva van Beek | Geldrop | 17 | 17 | 17 | 51 |
5 | 6 | Bregje Daris | Luykgestel | 16 | 16 | 16 | 48 |
Puntenkoers: klassement | |||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 1 | Victor Kroesbergen | Ede | 3 | 3 | 3 | 9 |
2 | 2 | Amy de Bruin | Bergen op Zoom | 2 | 2 | 2 | 6 |
3 | 3 | Koen Sonnemans | Someren | 1 | 1 | 1 | 3 |
4 | 4 | Eva van Beek | Geldrop | 0 | |||
5 | 6 | Bregje Daris | Luykgestel | 0 |
Categorie 1: Klassement serie 2 | |||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal |
1 | 27 | Robin Vermij | Gouda | 20 | 20 | 20 | 60 |
2 | 28 | Noery Weber | Abcoude | 19 | 19 | 19 | 57 |
3 | 26 | Noï Moes | Goirle | 18 | 18 | 17 | 53 |
4 | 25 | Rens Braspenning | Eindhoven | 17 | 17 | 16 | 50 |
5 | 22 | Chloë Gerrits | Helmond | 16 | 14 | 15 | 45 |
6 | 24 | Beau Willems | Bergeijk | 13 | 15 | 14 | 42 |
7 | 23 | Kris Vermeulen | Loon op Zand | 14 | 13 | 13 | 40 |
8 | 21 | Jente van Kempen | Helmond | 15 | 16 | 31 | |
Puntenkoers: klassement | |||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 21 | Jente van Kempen | Helmond | 0 | |||
2 | 22 | Chloë Gerrits | Helmond | 0 | |||
3 | 23 | Kris Vermeulen | Loon op Zand | 0 | |||
4 | 24 | Beau Willems | Bergeijk | 0 | |||
5 | 25 | Rens Braspenning | Eindhoven | 0 | |||
6 | 26 | Noï Moes | Goirle | 1 | 1 | 1 | 3 |
7 | 27 | Robin Vermij | Gouda | 3 | 2 | 3 | 8 |
8 | 28 | Noery Weber | Abcoude | 2 | 3 | 2 | 7 |
Categorie 2: Klassement serie 1 | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal | |
1 | 1 | Tyler Eyk | Amsterdam | 20 | 20 | 20 | 60 | |
2 | 5 | Thomas Huitema | Roden | 19 | 19 | 19 | 57 | |
3 | 6 | Max de Lincel | Voorschoten | 16 | 18 | 18 | 52 | |
4 | 3 | Liz Toonen | Boxmeer | 18 | 15 | 17 | 50 | |
5 | 4 | Dico van Os | Berkel en Rodenrijs | 17 | 17 | 15 | 49 | |
6 | 2 | Jitse Gabriels | Budel | 15 | 16 | 16 | 47 | |
7 | 7 | 0 | ||||||
8 | 8 | 0 | ||||||
Puntenkoers: klassement | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal | |
1 | 1 | Tyler Eyk | Amsterdam | 3 | 3 | 3 | 9 | |
2 | 2 | Jitse Gabriels | Budel | 0 | ||||
3 | 3 | Liz Toonen | Boxmeer | 0 | ||||
4 | 4 | Dico van Os | Berkel en Rodenrijs | 0 | ||||
5 | 5 | Thomas Huitema | Roden | 2 | 2 | 2 | 6 | |
6 | 6 | Max de Lincel | Voorschoten | 1 | 1 | 1 | 3 | |
7 | 7 | 0 | ||||||
8 | 8 | 0 |
Categorie 2: Klassement serie 2 | |||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal |
6 | 27 | Lars Langendoen | Berkel en Rodenrijs | 19 | 20 | 20 | 59 |
1 | 21 | Nick Wisse | Rilland | 20 | 19 | 19 | 58 |
7 | 28 | Cas Krebbers | Deest | 16 | 18 | 18 | 52 |
3 | 24 | Maud Adams | Budel | 17 | 17 | 16 | 50 |
2 | 22 | Lars van de Weijer | Aarle-Rixtel | 14 | 16 | 17 | 47 |
5 | 26 | Elise van Kemenade | Neunen | 18 | 14 | 14 | 46 |
4 | 25 | Lucas Demuyt | Boekel | 15 | 15 | 15 | 45 |
Puntenkoers: klassement | |||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 21 | Nick Wisse | Rilland | 2 | 2 | 2 | 6 |
2 | 22 | Lars van de Weijer | Aarle-Rixtel | 0 | |||
3 | 24 | Maud Adams | Budel | 0 | |||
4 | 25 | Lucas Demuyt | Boekel | 0 | |||
5 | 26 | Elise van Kemenade | Neunen | 0 | |||
6 | 27 | Lars Langendoen | Berkel en Rodenrijs | 3 | 3 | 3 | 9 |
7 | 28 | Cas Krebbers | Deest | 1 | 1 | 1 | 3 |
8 |
Categorie 3: Klassement serie 1 | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal | |
1 | 1 | Cedric de Jager | Barendrecht | 20 | 20 | 19 | 59 | |
2 | 2 | Zoë van Velzen | Waddinxveen | 19 | 19 | 20 | 58 | |
3 | 4 | Lauren Molengraaf | Capelle a/d Ijssel | 18 | 18 | 18 | 54 | |
4 | 5 | Nikki Souren | Meersen | 17 | 17 | 17 | 51 | |
5 | 6 | Sem Horsten | Grashoek | 15 | 16 | 15 | 46 | |
6 | 7 | Mika van Os | Berkel en Roderijs | 14 | 15 | 16 | 45 | |
7 | 3 | Niels Hanegraaf | Heeswijk-Dinther | 16 | 16 | |||
8 | 8 | 0 | ||||||
9 | 9 | 0 | ||||||
10 | 10 | 0 | ||||||
11 | 11 | 0 | ||||||
12 | 12 | 0 | ||||||
Puntenkoers: klassement | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 1 | Cedric de Jager | Barendrecht | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
2 | 2 | Zoë van Velzen | Waddinxveen | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 |
3 | 3 | Niels Hanegraaf | Heeswijk-Dinther | 0 | ||||
4 | 4 | Lauren Molengraaf | Capelle a/d Ijssel | 1 | 1 | 1 | 3 | |
5 | 5 | Nikki Souren | Meersen | 1 | 1 | |||
6 | 6 | Sem Horsten | Grashoek | 0 | ||||
7 | 7 | Mika van Os | Berkel en Roderijs | 0 | ||||
8 | 8 | 0 | ||||||
9 | 9 | 0 | ||||||
10 | 10 | 0 | ||||||
11 | 11 | 0 | ||||||
12 | 12 | 0 |
Categorie 3: Klassement serie 2 | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal | |
1 | 31 | Mark van Kleef | Opheusden | 20 | 20 | 20 | 60 | |
2 | 30 | Martijn Azantinlow | Tilburg | 18 | 19 | 19 | 56 | |
3 | 24 | Maud Tollens | Aarle Rixtel | 19 | 16 | 18 | 53 | |
4 | 29 | Duco van der Zwart | Alphen a/d Rijn | 17 | 18 | 17 | 52 | |
5 | 22 | Floris Demuyt | Boekel | 16 | 17 | 16 | 49 | |
6 | 25 | Tristan van Bakel | Helmond | 15 | 15 | 15 | 45 | |
7 | 26 | Tycho Verhulst | Helmond | 14 | 14 | 14 | 42 | |
8 | 32 | 0 | ||||||
Puntenkoers: klassement | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 22 | Floris Demuyt | Boekel | 0 | ||||
2 | 24 | Maud Tollens | Aarle Rixtel | 0 | ||||
3 | 25 | Tristan van Bakel | Helmond | 0 | ||||
4 | 26 | Tycho Verhulst | Helmond | 0 | ||||
5 | 29 | Duco van der Zwart | Alphen a/d Rijn | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 |
6 | 30 | Martijn Azantinlow | Tilburg | 2 | 1 | 2 | 2 | 7 |
7 | 31 | Mark van Kleef | Opheusden | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
Categorie 4: Klassement serie 1 | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal | |
1 | 1 | Noëlle Booy | Berkel en Roderijs | 20 | 20 | 20 | 60 | |
2 | 3 | Ed Uptegrove | Sint-Michielsgestel | 19 | 18 | 18 | 55 | |
3 | 2 | Ryan de Bruin | Bergen op Zoom | 18 | 15 | 19 | 52 | |
4 | 6 | Chris Kisters | Neunen | 16 | 19 | 15 | 50 | |
5 | 7 | Lean Booy | Berkel en Roderijs | 15 | 17 | 12 | 44 | |
6 | 5 | Ramon Setz | Geldrop | 10 | 16 | 17 | 43 | |
7 | 4 | Nienke Dullemond | Ooltgenplaat | 17 | 11 | 14 | 42 | |
8 | 8 | Rivkah Kroesbergen | Ede | 13 | 12 | 16 | 41 | |
9 | 10 | Niels Janssen | Geldrop | 14 | 13 | 13 | 40 | |
10 | 11 | Siem Kanters | Erp | 12 | 14 | 10 | 36 | |
11 | 9 | Delano Hoskens | Bladel | 11 | 10 | 11 | 32 | |
12 | 12 | |||||||
Puntenkoers: klassement | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 1 | Noëlle Booy | Berkel en Roderijs | 3 | 2 | 3 | 8 | |
2 | 2 | Ryan de Bruin | Bergen op Zoom | 1 | 1 | |||
3 | 3 | Ed Uptegrove | Sint-Michielsgestel | 1 | 3 | 4 | ||
4 | 4 | Nienke Dullemond | Ooltgenplaat | 0 | ||||
5 | 5 | Ramon Setz | Geldrop | 2 | 2 | |||
6 | 6 | Chris Kisters | Neunen | 3 | 1 | 1 | 5 | |
7 | 7 | Lean Booy | Berkel en Roderijs | 2 | 2 | 4 | ||
8 | 8 | Rivkah Kroesbergen | Ede | 0 | ||||
9 | 9 | Delano Hoskens | Bladel | 0 | ||||
10 | 10 | Niels Janssen | Geldrop | 0 | ||||
11 | 11 | Siem Kanters | Erp | 0 | ||||
12 | 12 | 0 | ||||||
Categorie 4: Klassement serie 2 | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal | |
1 | 25 | Bram van den Braak | Gilze | 20 | 20 | 20 | 60 | |
2 | 22 | Jelle van Berkel | Handel | 19 | 18 | 19 | 56 | |
3 | 30 | Bibi Arts | Uden | 16 | 19 | 18 | 53 | |
4 | 23 | Gijs Daris | Luyksgestel | 17 | 17 | 17 | 51 | |
5 | 24 | Meis Vermeulen | Loon op Zand | 18 | 15 | 16 | 49 | |
6 | 26 | Wouter Lafarre | Helmond | 15 | 16 | 15 | 46 | |
7 | 31 | Britt Kerste | Aarle-Rixtel | 13 | 14 | 13 | 40 | |
8 | 32 | Lucas van Dijk | Beek en Donk | 14 | 12 | 11 | 37 | |
9 | 28 | Krijn Veldboer | Helmond | 11 | 11 | 14 | 36 | |
10 | 27 | Moos van den Bos | Vlijmen | 10 | 13 | 12 | 35 | |
11 | 29 | Twan van Kemenade | Neunen | 12 | 10 | 10 | 32 | |
Puntenkoers: klassement | ||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 22 | Jelle van Berkel | Handel | 2 | 1 | 1 | 4 | |
2 | 23 | Gijs Daris | Luyksgestel | 2 | 2 | |||
3 | 24 | Meis Vermeulen | Loon op Zand | 0 | ||||
4 | 25 | Bram van den Braak | Gilze | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
5 | 26 | Wouter Lafarre | Helmond | 1 | 1 | 2 | ||
6 | 27 | Moos van den Bos | Vlijmen | 0 | ||||
7 | 28 | Krijn Veldboer | Helmond | 0 | ||||
8 | 29 | Twan van Kemenade | Neunen | 0 | ||||
9 | 30 | Bibi Arts | Uden | 2 | 2 | 4 | ||
10 | 31 | Britt Kerste | Aarle-Rixtel | 0 | ||||
11 | 32 | Lucas van Dijk | Beek en Donk | 0 | ||||
Categorie 5: Klassement serie 1 | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal | ||
1 | 16 | Jasper Huitema | Roden | 18 | 19 | 20 | 57 | ||
2 | 1 | Elise Uijen | Herpen | 17 | 20 | 19 | 56 | ||
3 | 15 | Jardy van der Burg | Berkel en Roderijs | 19 | 14 | 18 | 51 | ||
4 | 8 | Jelle Sengers | Valkenswaard | 20 | 13 | 17 | 50 | ||
5 | 6 | Anne Schumacher | Horst | 16 | 16 | 16 | 48 | ||
6 | 7 | Halvar de Jager | Barendrecht | 11 | 18 | 15 | 44 | ||
7 | 2 | Laszlo van Melis | Heesch | 15 | 15 | 12 | 42 | ||
8 | 3 | Bas van den Bulk | Berkel en Roderijs | 10 | 17 | 13 | 40 | ||
9 | 5 | Maurits Neele | Oude Tonge | 12 | 10 | 14 | 36 | ||
10 | 9 | Sid Senders | Helmond | 14 | 12 | 10 | 36 | ||
11 | 14 | Pepijn van der Straaten | Budel | 13 | 11 | 5 | 29 | ||
12 | 10 | Jaspers Grabriels | Budel | 9 | 9 | 7 | 25 | ||
13 | 13 | Siem van Rijsbergen | Heeze | 7 | 7 | 11 | 25 | ||
14 | 12 | Anne van Hoof | Helmond | 8 | 6 | 8 | 22 | ||
15 | 11 | Rogier School | Herpen | 6 | 8 | 6 | 20 | ||
Puntenkoers: klassement | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Sprint 4 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 1 | Elise Uijen | Herpen | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 11 |
2 | 2 | Laszlo van Melis | Heesch | 1 | 1 | ||||
3 | 3 | Bas van den Bulk | Berkel en Roderijs | 2 | 2 | ||||
4 | 5 | Maurits Neele | Oude Tonge | 0 | |||||
5 | 6 | Anne Schumacher | Horst | 2 | 2 | ||||
6 | 7 | Halvar de Jager | Barendrecht | 2 | 2 | ||||
7 | 8 | Jelle Sengers | Valkenswaard | 1 | 1 | ||||
8 | 9 | Sid Senders | Helmond | 0 | |||||
9 | 10 | Jaspers Grabriels | Budel | 0 | |||||
10 | 11 | Rogier School | Herpen | 0 | |||||
11 | 12 | Anne van Hoof | Helmond | 0 | |||||
12 | 13 | Siem van Rijsbergen | Heeze | 0 | |||||
13 | 14 | Pepijn van der Straaten | Budel | 0 | |||||
14 | 15 | Jardy van der Burg | Berkel en Roderijs | 1 | 1 | ||||
15 | 16 | Jasper Huitema | Roden | 3 | 3 | 3 | 1 | 10 |
Categorie 5: Klassement serie 2 | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Puntentotaal | |||
1 | 1 | 0 | |||||||
2 | 2 | 0 | |||||||
3 | 3 | 0 | |||||||
4 | 4 | 0 | |||||||
5 | 5 | 0 | |||||||
6 | 6 | 0 | |||||||
7 | 7 | 0 | |||||||
8 | 8 | 0 | |||||||
9 | 9 | 0 | |||||||
10 | 10 | 0 | |||||||
11 | 11 | 0 | |||||||
12 | 12 | 0 | |||||||
13 | 13 | 0 | |||||||
14 | 14 | 0 | |||||||
15 | 15 | 0 | |||||||
16 | 16 | 0 | |||||||
Puntenkoers: klassement | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Sprint 4 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 1 | 0 | |||||||
2 | 2 | 0 | |||||||
3 | 3 | 0 | |||||||
4 | 4 | 0 | |||||||
5 | 5 | 0 | |||||||
6 | 6 | 0 | |||||||
7 | 7 | 0 | |||||||
8 | 8 | 0 | |||||||
9 | 9 | 0 | |||||||
10 | 10 | 0 | |||||||
11 | 11 | 0 | |||||||
12 | 12 | 0 | |||||||
13 | 13 | 0 | |||||||
14 | 14 | 0 | |||||||
15 | 15 | 0 | |||||||
16 | 16 | 0 |
Categorie 6: Klassement serie 1 | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal | ||
1 | 2 | Jesse Kramer | Borkel en Schaft | 20 | 19 | 20 | 59 | ||
2 | 3 | Max Mosmuller | S-Hertogenbosch | 16 | 20 | 19 | 55 | ||
3 | 5 | Tom van de Weijdeven | Eindhoven | 19 | 11 | 18 | 48 | ||
4 | 15 | Carolien de Bruin | Zuidbroek | 17 | 17 | 14 | 48 | ||
5 | 7 | Thijs van Leeuwen | Alphen a/d Rijn | 18 | 15 | 13 | 46 | ||
6 | 6 | Danny van Leirop | Someren-Heide | 14 | 16 | 16 | 46 | ||
7 | 1 | Tijn Louwerensen | Schijndel | 11 | 18 | 17 | 46 | ||
8 | 11 | Mirte Klerkx | Helmond | 12 | 12 | 12 | 36 | ||
9 | 12 | Stijn Peters | Best | 10 | 9 | 15 | 34 | ||
10 | 9 | Johan Dorussen | Beuningen | 9 | 14 | 11 | 34 | ||
11 | 8 | Julia Kramer | Borkel en Schaft | 13 | 8 | 9 | 30 | ||
12 | 4 | Radan Adriaans | Stein | 15 | 7 | 7 | 29 | ||
13 | 14 | Tijn Kisters | Neunen | 7 | 13 | 6 | 26 | ||
14 | 16 | Cis Paridaans | Eersel | 5 | 10 | 10 | 25 | ||
15 | 10 | Puck Vermeulen | Loon op Zand | 8 | 5 | 8 | 21 | ||
16 | 13 | Bram Ledoux | Landgraaf | 6 | 6 | 5 | 17 | ||
Puntenkoers: klassement | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Sprint 4 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 1 | Tijn Louwerensen | Schijndel | 2 | 3 | 1 | 6 | ||
2 | 2 | Jesse Kramer | Borkel en Schaft | 2 | 3 | 2 | 7 | ||
3 | 3 | Max Mosmuller | S-Hertogenbosch | 3 | 3 | 1 | 7 | ||
4 | 4 | Radan Adriaans | Stein | 0 | |||||
5 | 5 | Tom van de Weijdeven | Eindhoven | 0 | |||||
6 | 6 | Danny van Leirop | Someren-Heide | 3 | 3 | ||||
7 | 7 | Thijs van Leeuwen | Alphen a/d Rijn | 1 | 1 | ||||
8 | 8 | Julia Kramer | Borkel en Schaft | 0 | |||||
9 | 9 | Johan Dorussen | Beuningen | 0 | |||||
10 | 10 | Puck Vermeulen | Loon op Zand | 0 | |||||
11 | 11 | Mirte Klerkx | Helmond | 0 | |||||
12 | 12 | Stijn Peters | Best | 0 | |||||
13 | 13 | Bram Ledoux | Landgraaf | 0 | |||||
14 | 14 | Tijn Kisters | Neunen | 0 | |||||
15 | 15 | Carolien de Bruin | Zuidbroek | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 | |
16 | 16 | Cis Paridaans | Eersel | 0 |
Categorie 6: Klassement serie 2 | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Puntentotaal | |||
1 | 1 | 0 | |||||||
2 | 2 | 0 | |||||||
3 | 3 | 0 | |||||||
4 | 4 | 0 | |||||||
5 | 5 | 0 | |||||||
6 | 6 | 0 | |||||||
7 | 7 | 0 | |||||||
8 | 8 | 0 | |||||||
9 | 9 | 0 | |||||||
10 | 10 | 0 | |||||||
11 | 11 | 0 | |||||||
12 | 12 | 0 | |||||||
13 | 13 | 0 | |||||||
14 | 14 | 0 | |||||||
15 | 15 | 0 | |||||||
16 | 16 | 0 | |||||||
Puntenkoers: klassement | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Sprint 4 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 1 | 0 | |||||||
2 | 2 | 0 | |||||||
3 | 3 | 0 | |||||||
4 | 4 | 0 | |||||||
5 | 5 | 0 | |||||||
6 | 6 | 0 | |||||||
7 | 7 | 0 | |||||||
8 | 8 | 0 | |||||||
9 | 9 | 0 | |||||||
10 | 10 | 0 | |||||||
11 | 11 | 0 | |||||||
12 | 12 | 0 | |||||||
13 | 13 | 0 | |||||||
14 | 14 | 0 | |||||||
15 | 15 | 0 | |||||||
16 | 16 | 0 |
Categorie 7: Klassement serie 1 | ||||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Afvalrace | Puntentotaal | |||
1 | 3 | Louk van den Bos | Vlijmen | 18 | 19 | 20 | 57 | |||
2 | 2 | Stijn Hanegraaf | Heeswijk-Dinther | 20 | 20 | 15 | 55 | |||
3 | 17 | Pieter Prosman | 17 | 18 | 19 | 54 | ||||
4 | 7 | Kjell de Jager | Barendrecht | 19 | 14 | 18 | 51 | |||
5 | 5 | Elian Lagendijk | Alphen a/d Rijn | 14 | 15 | 16 | 45 | |||
6 | 4 | Kinley Bijl | Valkenswaard | 13 | 17 | 14 | 44 | |||
7 | 18 | Joep van Engelen | 10 | 13 | 17 | 40 | ||||
8 | 10 | Marijn van Vlerken | Aarle- Rixtel | 15 | 11 | 12 | 38 | |||
9 | 9 | Frans Ledoux | Landgraag | 12 | 16 | 10 | 38 | |||
10 | 12 | Guus van Schipstal | Wanroij | 11 | 12 | 11 | 34 | |||
11 | 14 | Tom Henst | Asten | 16 | 7 | 7 | 30 | |||
12 | 13 | Milan de Graven | Helmond | 9 | 6 | 13 | 28 | |||
13 | 11 | Thijs van Beek | Geldrop | 8 | 10 | 9 | 27 | |||
14 | 15 | Camiel Cornelis | Leende | 6 | 9 | 8 | 23 | |||
15 | 16 | Daan Adams | Budel | 7 | 8 | 6 | 21 | |||
16 | 8 | Glenn van der Leij | Mechelen | 5 | dnf | 5 | 10 | |||
17 | 19 | 0 | ||||||||
20 | 20 | 0 | ||||||||
Puntenkoers: klassement | ||||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Sprint 4 (punten) | Sprint 5 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 2 | Stijn Hanegraaf | Heeswijk-Dinther | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 | 12 | |
2 | 3 | Louk van den Bos | Vlijmen | 2 | 3 | 2 | 7 | |||
3 | 4 | Kinley Bijl | Valkenswaard | 3 | 3 | |||||
4 | 5 | Elian Lagendijk | Alphen a/d Rijn | 2 | 1 | 3 | ||||
5 | 7 | Kjell de Jager | Barendrecht | 1 | 1 | 1 | 3 | |||
6 | 8 | Glenn van der Leij | Mechelen | 0 | ||||||
7 | 9 | Frans Ledoux | Landgraag | 3 | 3 | |||||
8 | 10 | Marijn van Vlerken | Aarle- Rixtel | 0 | ||||||
9 | 11 | Thijs van Beek | Geldrop | 0 | ||||||
10 | 12 | Guus van Schipstal | Wanroij | 0 | ||||||
11 | 13 | Milan de Graven | Helmond | 0 | ||||||
12 | 14 | Tom Henst | Asten | 0 | ||||||
13 | 15 | Camiel Cornelis | Leende | 0 | ||||||
14 | 16 | Daan Adams | Budel | 0 | ||||||
15 | 17 | Pieter Prosman | 2 | 2 | 1 | 5 | ||||
16 | 18 | Joep van Engelen | 0 | |||||||
17 | 19 | 0 | ||||||||
18 | 18 | 0 | ||||||||
19 | 19 | 0 | ||||||||
20 | 20 | 0 |
Categorie 7: Klassement serie 2 | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Tijdrit (punten) | Puntenkoers (punten) | Puntentotaal | |||
1 | 1 | 0 | |||||||
2 | 2 | 0 | |||||||
3 | 3 | 0 | |||||||
4 | 4 | 0 | |||||||
5 | 5 | 0 | |||||||
6 | 6 | 0 | |||||||
7 | 7 | 0 | |||||||
8 | 8 | 0 | |||||||
9 | 9 | 0 | |||||||
10 | 10 | 0 | |||||||
11 | 11 | 0 | |||||||
12 | 12 | 0 | |||||||
13 | 13 | 0 | |||||||
14 | 14 | 0 | |||||||
15 | 15 | 0 | |||||||
16 | 16 | 0 | |||||||
17 | 17 | 0 | |||||||
18 | 18 | 0 | |||||||
19 | 19 | 0 | |||||||
20 | 20 | 0 | |||||||
Puntenkoers: klassement | |||||||||
Positie | Rugnummer | Deelnemer | Woonplaats | Sprint 1 (punten) | Sprint 2 (punten) | Sprint 3 (punten) | Sprint 4 (punten) | Eindsprint (punten) | Totaal |
1 | 1 | 0 | |||||||
2 | 2 | 0 | |||||||
3 | 3 | 0 | |||||||
4 | 4 | 0 | |||||||
5 | 5 | 0 | |||||||
6 | 6 | 0 | |||||||
7 | 7 | 0 | |||||||
8 | 8 | 0 | |||||||
9 | 9 | 0 | |||||||
10 | 10 | 0 | |||||||
11 | 11 | 0 | |||||||
12 | 12 | 0 | |||||||
13 | 13 | 0 | |||||||
14 | 14 | 0 | |||||||
15 | 15 | 0 | |||||||
16 | 16 | 0 | |||||||
17 | 17 | 0 | |||||||
18 | 18 | 0 | |||||||
19 | 19 | 0 | |||||||
20 | 20 | 0 |