```````
Annen 16-5-2016
District Kampioenschap Noord
Elite
1
Jeff Vermeulen
HOOGVLIET- ROTTERDAM
2
Elmar Reinders
EMMEN
3
Rick Ottema
MUNTENDAM
4
Jos Harms
OUDE PEKELA
5
Pim Cazemier
DEN HORN
6
Robert Bovenhuis
ZWOLLE
7
Adrie Lindeman
ASSEN
8
Ronald Kruijer
HEILIGERLEE
9
Stefan Poutsma
PEIZE
10
Martijn Knol
11
Johan Knol
MIDWOLDE
12
Douwe de Vries
HEERENVEEN
13
Frank Vreugdenhil
ELDERSLOO
14
Maurice Zaal
GRONINGEN
15
Marco Hoekstra
HAREN GN
16
Coen Rijpma
WOLVEGA
17
Lars Horring
18
Guido van Gelder
19
Bram Verweij
20
Menno Altena
BUITENPOST
21
Paul de Haan
MEEDHUIZEN
22
Jacob Ekema
VEENDAM
23
Marc de Bruin
24
Jos Feiken
25
Jan de Vries
NIJEHOLTPADE
26
Chris van der Vegt
27
Jan Dijkstra
DRACHTEN
Beloften
Hartthijs de Vries
KOLLUM
Justin Timmermans
HARDENBERG
Floran Bathoorn
Tom Wijkel
EXLOO
Bruno Nakken
Rutger Reink
Luuk Loohuis
HAAKSBERGEN
Sil Faber
URETERP
Olaf Potze
ADUARD
Vrouwen
Melissa Steenhof
Bianca Bakker
WIJNJEWOUDE
Janneke Ensing
GIETEN
Ivana Tiessens
Simone de Vries
OLDELAMER
Esmee Oosterman
Anne Marijn van der Graaf
Wendy Oosterwoud
Elaine Jansen
ALMERE
Sanne Bouwmeester
WESTERBORK
Marije Joling
Paulien Koster
DELFSTRAHUIZEN
Sanne Tent
NIEUW-BUINEN
Janieke Kalsbeek
LEEUWARDEN
Vera Otten
Imke Vormeer
MEPPEL
Daniëlle Lissenberg-Bekkering
DEN HAM GN
Myron Koops
BORGER
Liena de Jong
UBBENA
Mareille Meijering
STADSKANAAL
Mischa Top
Nynke Pellikaan
DEN ANDEL
Ingeborg Kreuze
Linda van Oosten
Nienke Smit
ZUIDWOLDE DR
Tessa Bergsma
Irene Lako
28
Annet Pit
DEVENTER
29
Merel Brunsmann
UITWELLINGERGA
30
Trieneke Fokkens
LEUTINGEWOLDE
31
Loes Adegeest
DALFSEN
32
Noortje Nederlof
33
Vivian van der Wal
34
Esther Walstra
TIJNJE
Junioren
Danilo Wattez
ELIM
Justin Kloese
Sebastian Vester
Stan Gosink
COEVORDEN
Danny van der Tuuk
Jobbe Krijnsen
BOLSWARD
Bram Oosterman
Chiel Smit
Martijn van Deest
Mitchel Steenhof
Jouke Wiebe Visser
WIJCKEL
Sven de Haan
ZUIDLAREN
Cor Weerman
Timon van der Wal
Marijn Velt
Roy Harms
PATERSWOLDE
Joey Venema
WILDERVANK
Stefan Meijer
NIEUW-DORDRECHT
Lucas Knol
KOEKANGE
Junior Vrouwen
Lisa de Jong
OOSTERWOLDE FR
Fleur Nagengast
BEILEN
Sterre Jonkers
Arianna Pruisscher
NIEUW DORDRECHT
Meike Uiterwijk Winkel
ECHTEN DR
Floor Weerink
Iris Ton
WASKEMEER
Janine Walters
Marjolein Walburg
BURGUM
Nieuwelingen
Olav Kooij
NUMANSDORP
Axel van der Tuuk
Adne Koster
RODEN
Niels Hoogeveen
HOOGEVEEN
Bodi Del Grosso
EELDE
Huub Deelstra
Jan Egbert de Vries
BROEKSTERWOUDE
Bas Koops
Jesse Dijkstra
Ingmar Hoekstra
WINSUM
Rick de Vries
Joost Freriks
Jans Tigelaar
SMILDE
Jeroen Oostra
Rick Metselaar
Fokke Veenstra
AUGUSTINUSGA
Hans Pieter Binnema
EENRUM
Gerben de Sain
SLEEN
Karsten Veen
WESTERLEE
Jelte Krijnsen
Lars Klugt
VOLENDAM
Pieter Bouwers
Philip Sijbrandi
Tom Smit
Warner Stoffers
GASTEREN
Mark Dillema
DOEZUM
Maurice Niemeijer
SLOCHTEREN
Antoine Kroezen
Aron Schonewille
HOLLANDSCHEVELD
Nieuweling Meisje
Lonneke Uneken
Maike van der Duin
Lieke Nooijen
Berit Huiting
ROLDE
Luna Zijlstra
WINSCHOTEN
Yvet Schoonewille
KLAZIENAVEEN
Iris Schultinga
Rose Kloese
Marianne de Vegt
Luna Jonkers
Sanne de Jonge
TWEEDE EXLOËRMOND
Marloes Vrancke
Isolde Ebbinge
Mirjam Braam
Anouk Dekker
Anna Nieuwenhuis
Lisa Sierdsema
Fleur Smith
Tjitske Anne Ketellapper
OUDEHASKE
Amber de Vries
GROU
Lois Timmer
Master 30+
Rein Schiphof
SINT ANNAPAROCHIE
Erwin Rinsma
Paul Veldhuis
Arjen Reinsma
René Mink van der Werf
NIEUW AMSTERDAM
Master 40+
Jan Hekman
NORG
Jan Terpstra
Henk Weerman
Stef Jonker
Rob Bonting
Seine Zandbergen
Raymond Huwae
Mark Hessels
SCHOONEBEEK
Heinie Hommes
TER APEL
Jan Vos
Theo Sieling
Edwin Mellema
Sander van Gelderen
STEENWIJK
Goos Beukema
Master 50+
Gert de Veen
ZUIDBROEK
Gerrit Wonder
Emiel Kunkeler
ZUIDWOLDE
Rene Boerhof
Riemer Bosma
HAULERWIJK
Geert Oostingh
Frens Hoving
SAPPEMEER
Peter van der Hooft
HOOGEZAND
Master 60+
Jan de Veen
Bonne Dijkstra
VEENWOUDEN
Coen Holzhauer
Henk Ringersma
Amateur
Onno Voerman
Peter Merx
WARFHUIZEN
Mathijs Steenhuis
SNEEK
Harko Kievit
LEEK
Pim van den Berg
NIEUW-SCHOONEBEEK
Rutger van der Meer
STIENS
Marco van Dijken
APPINGEDAM
Dennis Steverink
Tako Klabbers
GORREDIJK
Mark Gjaltema
Berend Slagter
Richard Feiken
Pieter Verhoeven
Arjen Dijkstra
HAREN
Sent Tissingh
Rutger Vos
Roelof de Jong
Mart Menger
NOORDHORN
Jorrit van de Kant
Rutger Bus
Jesse Klabbers
Peter Arends
BEERTA
Harold Piersma
SURHUISTERVEEN
Tsjerk Rozema
Anko Smilda
Sander Westerlaan
Louis Prins
Gerdin Boelens
Bram Kempkens
Bonne Aans
Joris Admiraal
BEDUM
Sjoerd Visser
Wilfred Drenthen
VEENOORD
Wessel van der Lei
DAMWÂLD
35
Alex Brunen
TER APELKANAAL
36
Hielke Heijs
37
Hendrik Groothof
38
Jos Meinds
39
Jeroen Keizer
40
Paul Timmer
GASSELTE
41
Stefan Klok
42
Erwin Ketellapper
43
Gerard Wijma
44
Kay van der Linden
45
Jappie Sonnema
DOKKUM
46
Siebe Lap
KOOTSTERTILLE
47
Jasper Witteveen
48
Roeland Kamp
49
Jesper Jager
Sportklasse
Simon Schram
Tim Koote
Jeroen Heijne
NIETAP
Bertelt Braaksma
Matthijs Dijkstra
Mats Mellema
Wout Marinus
Jan Strijker
Eelke de Jong
Mark Ten Cate
Marten Veen
René Stolwijk
OOSTWOLD
Daan Koning
MIDWOLDA