```````
Dwingeloo 29-5-2016
Dwingeloo
Junior Vrouwen
1
Maaike Brandwagt
SITTARD
2
Sterre Jonkers
EMMEN
3
Arianna Pruisscher
NIEUW DORDRECHT
4
Maike van der Duin
ASSEN
5
Maaike Boogaard
6
Cathalijne Hoolwerf
EEMDIJK
7
Manon Bakker
SWIFTERBANT
8
Kylie Waterreus
ULESTRATEN
9
Eva Jonkers
STAPHORST
10
Sanne de Jonge
TWEEDE EXLOËRMOND
11
Lisa de Jong
OOSTERWOLDE FR
12
Kirsten Westerhuis
LEERSUM
13
Fleur Nagengast
BEILEN
14
Meike Uiterwijk Winkel
ECHTEN DR
15
Emma Boogaard
ZWAAG
16
Marit Cent
GOOR
17
Lieke Nooijen
COEVORDEN
18
Judith Stolze
DE LIER
19
Ruth van Hulst
ZWOLLE
20
Iris Ton
WASKEMEER
21
Sanne Vermeer
DODEWAARD
22
Marlies Vos
AALDEN
23
Luna Jonkers
24
Berit Huiting
ROLDE
25
Marloes Vrancke
26
Yvet Schoonewille
KLAZIENAVEEN
27
Mirjam Braam
28
Isolde Ebbinge
EXLOO
29
Anouk Dekker
30
Marianne de Vegt
31
Caya Krol
HEERDE
Jeugd Cat 7
Pepijn Reinderink
RUURLO
Xander van Straten
SNEEK
Maiko Timmer
DRACHTEN
Niels V.d. Gracht
ANNEN
Redmar Dijkman
LUTJEGAST
Johan Veenstra
AUGUSTINUSGA
Leon Ellermann
Thijs Brugging
BLEISWIJK
Tim Brinkman
KOEKANGE
Jasper Sinke
Mathijs Mulder
WOLVEGA
Henk Molenaar
Jeugd Cat 6
Jente Klaver
KOLLUMERZWAAG
Tibor Del Grosso
EELDE
Laura Gambon
APELDOORN
Joost Brinkman
NOORDLAREN
Ilse Pluimers
ENTER
Ruben Kortleve
HAVELTE
Kevin Kuiper
NIEUWOLDA
Joris Reinderink
Jelle Bouwe Hofstee
DWINGELOO
Olivier de Weerd
KAMPEN
Arjen Dillema
DOEZUM
Danielle Quint
DEIL
Eskil Huiting
Lucas Averesch
RIJSSEN
Job Boontjes
GIETEN
Anniek Zwiers
SCHOONOORD
Romans Schut
Victoire van Erp
BERGHEM
Tanja van der Drift
NIJ BEETS
Zonne Jonkers
Jeugd Cat 5
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Elmar Abma
Sep Roord
OLDENZAAL
Juul Nagengast
Björn Hommes
APPELSCHA
Miguel van Tintelen
BAARS
Cecilia van Zuthem
Fenna Derksen
HAALDEREN
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
Bjorn Koster
RODEN
Bart Kortleve
Karlijn Koops
ELIM
Diederick Ebbinge
Naomi Veurink
HARDENBERG
Rick Doornbos
HIJKEN
Fardau Kats
BOORNBERGUM
Hilde Veenstra
RAVENSWOUD
Rosan Dekker
ECHTEN
Mart Vos
Nick Klijn
LEERDAM
Niels Nooijen
Thessa Langen
Chris Offerein
MEPPEN
Iris Offerein
Joris van Asselt
GRONINGEN
Damien Prijs
Thijmen de Jonge
NIEUW-AMSTERDAM
Tim Freriks
Thomas Matahelumual
Kirsten Hooge
HOOGEVEEN
Jeugd Cat 4
Christiaan van Rees
Thom van der Werff
Leonie Bentveld
BURGUM
Paulien Vrancke
Indy verwaarst
HAARLE
Lyanne Ottens
Emma Hoolwerf
Dean Verwaarst
Marten Ulbe Hofstee
Manon Turkstra
Carmen van der Veen
Ivar Hoekstra
Patrick Nieuwenhuis
Thijs van der Molen
PEIZE
Stijn Geersing
Lisa Metselaar
Indy Kappert
HOLTEN
Isa ter Harmsel
Daphne Croes
Sil Keur
Jeugd Cat 3
Jente Derksen
Ruud Junior Nagengast
Danijel Agricola
TERWISPEL
Tsjisse Weening
HARKEMA
Esmée Ellermann
Job Weijdema
TUK
Nina Oolders
SCHEEMDA
Antoine Quint
Loes Brouwer
DE WIJK
Marthijn Berends
WESTERBORK
Ruben Medendorp
Sven van der Wal
BURUM
Danny Turkstra
Mads de Roos
Fien Winters
HASSELT
Emilian Snakenborg
OOSTERWIJTWERD
Mark Mandemaker
HOOGVLIET
Marit Dekker
ECHTEN (DR)
Owen Loves
Bas Bastiaanse
Jeugd Cat 2
Tyler Eyk
AMSTERDAM
Finn Hiemstra
Hugo Wessels
Thomas Huitema
Joëlle Eenkhoorn
GENEMUIDEN
Floor Holslag
ALMELO
Stefan Croes
Toine Broekroelofs
Geert Jan Hofstee
Maurits Buiter
LEIDEN
Cassandra Snakenborg
Runar Slinkman
Karsten Kamp
Lisa van der Veen
Thijs Booy
EMMERCOMPASCUUM
Marieke Ottens
Jeugd Cat 1
Maureen Abma
Hannah Kiers
Chris Kiers
Dewi Riemeijer
NIEUWE PEKELA
Julia Braam
Floris van Santen
Gijs van Asselt
Jeannot de Betue
WAARLAND