|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Robert
Berk
|
PIJNACKER
|
2
|
Koos
Jeroen Kers
|
AMSTELVEEN
|
3
|
Ronan
van Zandbeek
|
SCHIJNDEL
|
4
|
Marvin
van Spronsen
|
MONSTER
|
5
|
Lars
van de Vall
|
OUDERKERK
AAN DE AMSTEL
|
6
|
Koen
van de Klundert
|
WOENSDRECHT
|
7
|
Nick
Stöpler
|
WOERDEN
|
8
|
Tom
Goovaerts
|
STABROEK
|
9
|
Kelvin
van den Dool
|
HOOGBLOKLAND
|
10
|
Tristan
Sint Nicolaas
|
DORDRECHT
|
11
|
Erik
Kramer
|
HARDINXVELD
GIESSEND
|
12
|
Randy
Sint Nicolaas
|
DORDRECHT
|
13
|
Aldo
Klomp
|
'S-GRAVENDEEL
|
14
|
Steven
Stenekes
|
BENNEKOM
|
15
|
Christiaan
Meerbeek
|
NAALDWIJK
|
16
|
Mitchell
Huenders
|
MAARN
|
17
|
Bart
van den Berg
|
WIJNGAARDEN
ZH
|
18
|
Mike
van Nunspeet
|
DEN
HAAG
|
19
|
Martijn
Veling
|
BILTHOVEN
|
20
|
Lieven
Anthonise
|
DORDRECHT
|
21
|
Henk
Bom
|
NAALDWIJK
|
22
|
Koen
van Nieuwpoort
|
NIEUWERKERK
AD IJSSEL
|
23
|
Jan
van Aert
|
ESSEN
|
24
|
Bas
Nieuwkoop
|
ROOSENDAAL
|
25
|
Lex
Nederlof
|
LAMPHUN
|
26
|
Marc
Veldt
|
AMSTELVEEN
|
27
|
Jeffrey
Doornbusch
|
BREDA
|
28
|
Bart
Harmsen
|
AMSTELVEEN
|
29
|
Sebastiaan
Bennink
|
AMSTERDAM
|
30
|
Jake
Griffin
|
MAARN
|
31
|
Pieter
Israel
|
KRUININGEN
|
32
|
Aron
Kremer
|
PERNIS
|
33
|
Witten
Anthonise
|
DORDRECHT
|
34
|
Elmar
van Hoorn
|
ROTTERDAM
|
35
|
Jan
Arie Scherff
|
WAARDHUIZEN
|
36
|
Brent
van Tilborgh
|
STABROEK
|
37
|
Mitchell
Boet
|
'S-GRAVENDEEL
|
38
|
Damian
van Dalen
|
'S
GRAVENZANDE
|
39
|
Jan-Willem
Kamphof
|
EINDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Amateurs
|
|
1
|
Ruben
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
2
|
Tom
de Vreede
|
DELFGAUW
|
3
|
Niels
Immerzeel
|
WILNIS
|
4
|
Johan
van der Eijk
|
STRIJEN
|
5
|
Pim
Achterkamp
|
ROTTERDAM
|
6
|
Stefan
Vis
|
PURMEREND
|
7
|
Lars
Rietveld
|
OUDEWATER
|
8
|
Kemal
Acar
|
PAPENDRECHT
|
9
|
Frank
Visser
|
UTRECHT
|
10
|
Eddy
van IJzendoorn
|
TIEL
|
11
|
Marco
Kuijvenhoven
|
'S-GRAVENZANDE
|
12
|
Robbert
Schaap
|
VOORBURG
|
13
|
Andre
Grootveld
|
ZOETERMEER
|
14
|
Arjan
Ootjers
|
ROTTERDAM
|
15
|
Martijn
de Groot
|
GORINCHEM
|
16
|
Danny
Vrolijk
|
SCHIPLUIDEN
|
17
|
Jan
Metselaar
|
BERGSCHENHOEK
|
18
|
Erik
Groeneveld
|
HEINENOORD
|
19
|
Tom
Koeleman
|
UTRECHT
|
20
|
Jonathan
Espigares
|
RIDDERKERK
|
21
|
Erik
de Niet
|
DEN
HAAG
|
22
|
Michiel
Groeneveld
|
HEINENOORD
|
23
|
Kees
Pameijer
|
DEN
HAAG
|
24
|
Roy
Guequierre
|
THOLEN
|
25
|
Maarten
van Hagen
|
PIJNACKER
|
26
|
Casper
Veltenaar
|
ROTTERDAM
|
27
|
Onno
Lindhout
|
THOLEN
|
28
|
Jethro
Smit
|
VLAARDINGEN
|
29
|
Douwe
Schouten
|
VLAARDINGEN
|
30
|
Stephan
Borsboom
|
HELLEVOETSLUIS
|
31
|
Peter
de Weert
|
STAPHORST
|
32
|
Pascal
van Gool
|
OUD
BEIJERLAND
|
33
|
Henri
Huijzer
|
NUMANSDORP
|
34
|
René
Hulsman
|
VLAARDINGEN
|
35
|
Theo
Leenderts
|
ROTTERDAM
|
36
|
Wilfred
Harbers
|
PUTTEN
|
37
|
Coen
Beckers
|
WOUDENBERG
|
38
|
Erik
Meerkerk
|
ZUIDLAND
|
39
|
Marco
van Vlijmen
|
ALBLASSERDAM
|
40
|
Jaco
Minke
|
HELLEVOETSLUIS
|
41
|
Remon
de Man
|
'S-GRAVENDEEL
|
42
|
Martin
de Peuter
|
OUD
BEIJERLAND
|
43
|
Ad
Oorbeek
|
NIEUW
BEIJERLAND
|
44
|
Dirk
Monster
|
NUMANSDORP
|
45
|
Leo
Poot
|
STRIJEN
|
46
|
Wout
Roos
|
STAD
AAN 'T HARINGVLIET
|
47
|
Ruud
Kuikstra
|
BRIELLE
|
48
|
Twan
den Braber
|
HOEVEN
|
49
|
Marco
Duson
|
BRIELLE
|
50
|
Elwin
Buskop
|
MIDDELHARNIS
|
51
|
Gert
Jan Vermaas
|
'S-GRAVENDEEL
|
52
|
Willem
Borsboom
|
NIEUW-BEIJERLAND
|
53
|
Christian
Kuikstra
|
HEENVLIET
|
54
|
Cees
Snoek
|
VOLENDAM
|
|