|
DK
Tijdrijden Midden
|
|
|
Elite
|
|
1
|
Wouter
Sybrandy
|
VOORBURG
|
2
|
Paul
Hagen
|
BILTHOVEN
|
3
|
Olaf
Oussoren
|
AMERONGEN
|
4
|
Wouter
Ruchtie
|
UTRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Beloften
|
|
1
|
Jaap
de Jong
|
LUNTEREN
|
2
|
Alex
Mengoulas
|
ALMERE
|
3
|
Milan
Broer
|
BARENDRECHT
|
4
|
Gerwin
Coljé
|
SNELREWAARD
|
5
|
Melvin
Wildeboer Schut
|
PAPENDRECHT
|
6
|
Ocko
Geserick
|
HILVERSUM
|
7
|
Jeffrey
Botman
|
ALMERE
|
8
|
Jasper
Kiburg
|
AUSTERLITZ
|
9
|
Max
van Overbeek
|
BEUSICHEM
|
10
|
Harmen
Baas
|
WAGENINGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Marion
Gerssen
|
BEUNINGEN
|
2
|
Valerie
Steffens
|
UTRECHT
|
3
|
Birgitta
Roos
|
UTRECHT
|
4
|
Marti
Valks
|
HILVERSUM
|
5
|
Clare
Roy
|
NAARDEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
1
|
Nils
Eekhoff
|
RIJSENHOUT
|
2
|
Minne
Verboom
|
KRIMPEN
AD IJSSEL
|
3
|
Niels
Fontijne
|
KRIMPEN
AD IJSSEL
|
4
|
Wim
Wittenberg
|
HERVELD
|
5
|
Michel
Bos
|
'S-GRAVENDEEL
|
6
|
Riis
Kaak
|
NIEUW
VENNEP
|
7
|
Sven
Nijhuis
|
WILNIS
|
8
|
Kyle
Agterberg
|
MAARTENSDIJK
|
9
|
Jeroen
van Krimpen
|
UTRECHT
|
10
|
Wouter
Renger
|
VEENENDAAL
|
11
|
Victor
Goene
|
VEENENDAAL
|
12
|
Simon
Vocking
|
AMERONGEN
|
13
|
Tom
te Rijdt
|
AMERSFOORT
|
14
|
Mike
Raven
|
LOOSDRECHT
|
15
|
Leon
Buijs
|
AALSMEER
|
16
|
Hidde
Sevinga
|
NIJKERK
|
17
|
Daan
Drogtrop
|
DEN
DOLDER
|
18
|
Stijn
van der Wal
|
HUIZEN
|
19
|
Jasper
van Ekeris
|
BUSSUM
|
20
|
Hessel
Glotzbach
|
ALMERE
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior
Vrouwen
|
|
1
|
Anne
de Ruiter
|
POLSBROEK
|
2
|
Bente
van Teeseling
|
ABCOUDE
|
3
|
Jennifer
van der Voort
|
MAARSSEN
|
4
|
Charlotte
Kool
|
KORTENHOEF
|
5
|
Myrthe
Willemsen
|
ELST
|
6
|
Annemiek
van Doorn
|
UTRECHT
|
7
|
Anouk
Spies
|
WAGENINGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Casper
van Uden
|
SCHIEDAM
|
2
|
Manuel
Michielsen
|
ECK
EN WIEL
|
3
|
Philip
Heijnen
|
OEFFELT
|
4
|
Ruben
Buitendijk
|
LEKKERKERK
|
5
|
Tommie-Jens
Meeter
|
TIEL
|
6
|
Mees
Willemsen
|
ELST
UT
|
7
|
Mitchell
Vink
|
VEENENDAAL
|
8
|
Leco
Hendriks
|
MAASSLUIS
|
9
|
Jesse
Sytema
|
LEUSDEN
|
10
|
Sam
Meijdam
|
UTRECHT
|
11
|
Joey
van Lint
|
MAARSSEN
|
12
|
Stef
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
13
|
Joris
Kroon
|
SCHALKWIJK
|
14
|
Bastiaan
de Blom
|
ZEEWOLDE
|
15
|
Joran
van de Burgt
|
BARNEVELD
|
16
|
Simon
den Braber
|
WOERDEN
|
17
|
Thomas
de Blom
|
ZEEWOLDE
|
18
|
Tom
van Lint
|
MAARSSEN
|
19
|
Yoran
Grovenstein
|
AMERSFOORT
|
20
|
Gé
Luiten
|
NAARDEN
|
21
|
Marco
Ehlert
|
KORTENHOEF
|
22
|
Beau
Dirven
|
LEUSDEN
|
23
|
Melvin
Drost
|
VEENENDAAL
|
24
|
Matthijs
Klasens
|
AMERSFOORT
|
25
|
Rick
Celie
|
HARDERWIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
Meisje
|
|
1
|
Mischa
Bredewold
|
HOOGLAND
|
2
|
Eline
van Rooijen
|
WOERDEN
|
3
|
Sophie
Arends
|
HARDERWIJK
|
4
|
Fabiënne
Kool
|
KORTENHOEF
|
5
|
Kristie
van der Vossen
|
CULEMBORG
|
6
|
Hemke
Vroom
|
BENNEKOM
|
7
|
Noa
de Haan
|
TERSCHUUR
|
8
|
Isa
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
9
|
Zoe
Vierhouten
|
ERMELO
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
30+
|
|
1
|
Remco
Veldhuis
|
HAAKSBERGEN
|
2
|
John
van de Hoef
|
UTRECHT
|
3
|
Wim
van der Laan
|
HILVERSUM
|
4
|
Janpiter
Nijp
|
UTRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
40+
|
|
1
|
Robert
Spoek
|
WAGENINGEN
|
2
|
Nico
Bakker
|
HATTEM
|
3
|
Marco
Blom
|
TIEL
|
4
|
Eddie
Heldoorn
|
VLEUTEN
|
5
|
Otto
Wormgoor
|
UTRECHT
|
6
|
Dave
Susan
|
IJSSELSTEIN
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
50+
|
|
1
|
Pieter
Aben
|
NIJMEGEN
|
2
|
Albert
van Leeuwen
|
MAARSSEN
|
3
|
Peter
Vocking
|
AMERONGEN
|
4
|
Peter
Koens
|
LAREN
|
5
|
Kees
Rigter
|
BAARN
|
6
|
Bas
Winkel
|
|
7
|
Frank
Verwijk
|
LEUSDEN
|
8
|
John
Schakel
|
AMERSFOORT
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
60+
|
|
1
|
Barend
Verhagen
|
WOERDEN
|
2
|
Maas
van Beek
|
BARNEVELD
|
3
|
Jan
van der Wel
|
AUSTERLITZ
|
4
|
Peter
de Jong
|
HILVERSUM
|
|
|
|
|
|
|
|
Amateurs
|
|
1
|
Matijn
Straatsma
|
UTRECHT
|
2
|
Roderik
Egberink
|
HILVERSUM
|
3
|
Glenn
Thomas
|
WOERDEN
|
4
|
Daan
Switters
|
UTRECHT
|
5
|
Henk-Jan
van den Hoorn
|
UTRECHT
|
6
|
Rogier
Wesselman
|
WEESP
|
7
|
Bas
van Klarenbosch
|
UTRECHT
|
|