```````
Drachstercompagnie 18-6-2016
Omloop van De Kompanije
Elite/Beloften
1
Elmar Reinders
EMMEN
2
Björn Bakker
WIJNJEWOUDE
3
Patrick Bos
AMSTELVEEN
4
Taeke Oppewal
HEERENVEEN
5
Paul de Haan
MEEDHUIZEN
6
Tom Wijkel
EXLOO
7
Frank Vreugdenhil
ELDERSLOO
8
Henk Bos
DRACHTEN
9
Lars Horring
ASSEN
10
Martijn Knol
ZWOLLE
11
Jeroen Kaldenbach
HOORN NH
12
Folkert Oostra
AMSTERDAM
13
Chiel Breukelman
GRAMSBERGEN
14
Koen Verweij
ALKMAAR
15
Marco Kaldenbach
16
René Hooghiemster
17
Kjeld Nuis
18
Tino Haakman
ENKHUIZEN
19
Niek Hooghiemster
20
Robert Bovenhuis
21
Stan Wijkel
HOLSLOOT
22
Jasper Schouten
DRONTEN
23
Aron Romeijn
24
Maurice Zaal
GRONINGEN
25
Etienne Lenting
NIEUWVEEN
26
Eit Visser
DE WILP GN
27
Douwe de Vries
28
Sven Kramer
29
Adrie Lindeman
30
Justin Timmermans
HARDENBERG
31
Ronald Kruijer
HEILIGERLEE
32
Andries Weening
KOOTSTERTILLE
33
Marc de Bruin
34
Marco van der Tuin
35
Stijn Oost
EMMER COMPASCUUM
36
Bruno Nakken
37
Guido van Gelder
38
Bart Schipper
WIERDEN
39
Sil Faber
URETERP
40
Olaf Potze
ADUARD
41
Max van de Water
AMSTERDAM ZUIDOOST
42
Cor van Leeuwen
BORGER
43
Johan Knol
MIDWOLDE
44
Frank Wierstra
BURGUM
45
Tristan Timmermans
46
Roy Eefting
APELDOORN
47
Marc Veldt
48
Bert van de Tuuk
49
Chris van der Vegt
50
Kevin Spithorst
51
Gaatze Postma
MUNEIN
52
Jeffrie van der Velde
53
Floran Bathoorn
54
Martijn Lust
TUITJENHORN
55
Allard Neijmeijer
56
Marco Hoekstra
HAREN GN
Vrouwen
Annemiek van Vleuten
WAGENINGEN
Nina Kessler
VELSERBROEK
Vera Koedooder
Rixt Meijer
Danique Braam
VEENWOUDEN
Laura Gorter
UTRECHT
Leonie Lubbinge
Tessa Neefjes
WERVERSHOOF
Nynke Pellikaan
DEN ANDEL
Bianca Bakker
Liena de Jong
UBBENA
Irene Lako
Irene Gerritsen
BEMMEL
Vera Otten
Janieke Kalsbeek
LEEUWARDEN
Cleo Kortenhorst
Winanda Spoor
Paulien Koster
DELFSTRAHUIZEN
Sanne Bouwmeester
WESTERBORK
Simone de Vries
OLDELAMER
Daniëlle Lissenberg-Bekkering
DEN HAM GN
Pleuni Gulik-Mohlmann
Manon de Boer
Hanna de Jong
Melissa Steenhof
Judith Bloem
Wendy Oosterwoud
Alina Lange
DUITSLAND
Loes Adegeest
DALFSEN
Renske Winters
DOESBURG
Marielle Petter
GIETHOORN
Nienke Smit
ZUIDWOLDE DR
Laura Krans
DE WILP
Sandra Hoekzema
WOLVEGA
Tessa Nederhoff
Anouk Hof
Michelle Poot
TZUM
Lonneke Groote Haar
ENSCHEDE
Annefleur de Leeuw
Josine Woudsma
HENGELO
Linda de Croon
Nikki Olde Monnikhof
OLDENZAAL
Jolanda van der Ende
EPE
Rachel Vierhouten
ROLDE
Liesanne Lobenstein
Miriam Lassche
MARKNESSE
Renee Welling
OPMEER
Aniek Sikma
BUITENPOST
Elise Karssies
Junioren
Marco Mook
ALPHEN AAN DEN RIJN
Niels Griemink
KLAZIENAVEEN
Roelof Stoelwinder
GORREDIJK
Iska Buwalda
BIDDINGHUIZEN
Cor Weerman
Roy Harms
PATERSWOLDE
Gijs Leemreize
RUURLO
Sven Nijzingh
ZUIDWOLDE
Merijn Schröder
VEENDAM
Jelle Scherpenzeel
LANGERAK
Sten Harmeling
NIJVERDAL
Koen Buurmeijer
BLIJHAM
Lars de Bot
LOSSER
Mathijs Kuik
T ZANDT
Joey Venema
WILDERVANK
Jan Dunnewind
BANT
Patrick Kuiper
NIEUWOLDA
Sybren Lanting
BAKKEVEEN
Jelle Bootsveld
HEINO
Jorrit van Ramshorst
NIJKERKERVEEN
Jasper van Ekeris
BUSSUM
Amateurs
Arthur Helder
OMMEN
Rutger Vos
Tim Weerkamp
Jan Hekman
NORG
Cor Visser
GYTSJERK
Marco van Dijken
APPINGEDAM
Dennis Steverink
Gerco van de Beek
OLDEBROEK
Rutger van der Meer
STIENS
Sjors Beukeboom
Gerard Haasjes
STAPHORST
Egon Nanninga
LELYSTAD
Berend Slagter
PEIZE
Hans Kopmels
Frank Lanting
DEN HAAG
Arjan Ootjers
ROTTERDAM
Patrick Zonnenberg
Barry Porsius
Jorrit van de Kant
Wim Junte
ELBURG
Jorrit Douwes
Tsjerk Rozema
Sent Tissingh
Niek Geerts
Nick Zuidema
DELFZIJL
Elt Jan Tiggelaar
Peter Arends
BEERTA
Jasper Schijff
Pim Poortinga
KAMPEN
Tako Klabbers
Jesse Klabbers
Heini Koornberg
Bonne Aans
Nico Zijnstra
Wessel van der Lei
DAMWÂLD
Roelof de Jong
Wilfred Drenthen
VEENOORD
Arjen Reinsma
RODEN
Onno Voerman
Sander van Lith
HOORN
Albert Tuin
Wilbert van het Loo
LIEREN
Mark Wencker-Borck
Maarten Oosterhuis
WINSUM
Jeroen Kisteman
ROUVEEN
Erwin Rinsma
STADSKANAAL
Bram Kempkens
HAREN
René Mink van der Werf
NIEUW AMSTERDAM
Pim van den Berg
NIEUW-SCHOONEBEEK
Arjen Dijkstra
Jeroen de Groot
Albert de Vries
Rudy Vriend
SCHAGEN
Pieter Verhoeven
Marcel Weinans
Gerard Wijma
SURHUISTERVEEN
57
Jos Meinds
58
Paul Veldhuis
59
Han van de Werfhorst
60
Herman Luimes
ERICA
61
Edwin Knol
HASSELT
62
Stefan Klok
WINSCHOTEN
63
Kay van der Linden