|
|
Breda
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Wouter
van de Weerdhof
|
LOBITH
|
2
|
Mark
de Groot
|
HOEVEN
|
3
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
4
|
Frans
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
5
|
Quinten
Buijs
|
DE
LIER
|
6
|
Thijs
Brugging
|
BLEISWIJK
|
7
|
Tim
van der Voort
|
DE
LIER
|
8
|
Marijn
Maas
|
HUIJBERGEN
|
9
|
Jochem
Widdershoven
|
BRUNSSUM
|
10
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
11
|
Kinley
Bijl
|
VALKENSWAARD
|
12
|
Jarid
van Horik
|
DORDRECHT
|
13
|
Beau
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
14
|
Niels
Luiten
|
BRUNSSUM
|
15
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
16
|
Joran
Wiskerke
|
'S
HEER HENDRIKSKINDEREN
|
17
|
Jens
van Korven
|
DIESSEN
|
18
|
Tim
Hennekam
|
ZUNDERT
|
19
|
Gabriel
Melching
|
ROTTERDAM
|
20
|
Sem
van Meer
|
STEENBERGEN
|
21
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Fleur
Nagtegaal
|
VEENENDAAL
|
2
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
3
|
Lucas
Janssen
|
PAPENDRECHT
|
4
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
5
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
6
|
Dann
Gobbels
|
KERKRADE
|
7
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
8
|
Noah
van Putten
|
TIEL
|
9
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
10
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
11
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
12
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
13
|
Joop
van den Heuvel
|
DRUNEN
|
14
|
Max
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
15
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
16
|
Marit
Berkers
|
S-HERTOGENBOSCH
|
17
|
Cis
Paridaans
|
EERSEL
|
18
|
Finn
de Boer
|
KERKRADE
|
19
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
20
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
21
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
22
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
23
|
Renka
van der Tak
|
PAPENDRECHT
|
24
|
Sanne
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
25
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
26
|
Borg
Senneker
|
BREDA
|
27
|
Twan
Schrier
|
KRABBENDIJKE
|
28
|
Mathijs
J.M. Pieters
|
VEENENDAAL
|
29
|
Tijn
Franssen
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
2
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Willemijn
Prins
|
ZWOLLE
|
4
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
5
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
6
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
7
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
8
|
Nick
Klijn
|
LEERDAM
|
9
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
10
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
11
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
12
|
Bodine
Vollering
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Jasper
Gabriels
|
BUDEL
|
14
|
Jari
Prins
|
HANK
|
15
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
16
|
Liam
van der Meer
|
BRIELLE
|
17
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
18
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
19
|
Bram
Vermeer
|
UDENHOUT
|
20
|
Floris
Colbers
|
CASTRICUM
|
21
|
Ward
Senneker
|
BREDA
|
22
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
23
|
Megan
van der Linden
|
ENGELEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
2
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
3
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
4
|
Tom
Faasen
|
PRINSENBEEK
|
5
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
6
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
7
|
Colin
Strik
|
HEERLEN
|
8
|
Jill
de Jong
|
GOUDA
|
9
|
Anna
van der Meiden
|
HEUKELUM
|
10
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
11
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
12
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
13
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
14
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
15
|
Pem
Hoefmans
|
ALPHEN
|
16
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
17
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
18
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
19
|
Sanne
van Herk
|
LUIJKSGESTEL
|
20
|
Indy
Baas
|
BERGAMBACHT
|
21
|
Tijs
van der Pols
|
ABBENBROEK
|
22
|
Loes
Jansen
|
BARENDRECHT
|
23
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
24
|
Bradly
de Boom
|
S-GRAVENDEEL
|
25
|
Nadia
Vermeeren
|
ZWIJNDRECHT
|
26
|
Robin
Pricken
|
WIJCHEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
2
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
3
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
4
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
5
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
6
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
7
|
Esmée
Gademan
|
ETTEN
LEUR
|
8
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
9
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
10
|
Cas
Briggeman
|
ROCKANJE
|
11
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
12
|
Bastiaan
de Groot
|
VLAARDINGEN
|
13
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
14
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
15
|
Matthijs
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
16
|
Sil
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
17
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
18
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
19
|
Luca
Dingemans
|
TILBURG
|
20
|
Julien
van Gool
|
SLIEDRECHT
|
21
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
22
|
Bibi
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
23
|
Floortje
van den Heuvel
|
DRUNEN
|
24
|
Nanna
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
25
|
Lucas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
26
|
Beaudine
Roth
|
'S-GRAVENDEEL
|
27
|
Jesse
de Hoog
|
ZWIJNDRECHT
|
28
|
Bjorn
Dietvorst
|
BERGEN
OP ZOOM
|
29
|
Tyler
Geerlings
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
2
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
3
|
Christophe
van der Meer
|
BRIELLE
|
4
|
Jitse
Gabriels
|
BUDEL
|
5
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
6
|
Lars
van de Weijer
|
AARLE-RIXTEL
|
7
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
8
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
9
|
Jules
van Neer
|
ECHT
|
10
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
11
|
Tetje
Senneker
|
BREDA
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Fleur
Prins
|
ZWOLLE
|
2
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Robin
Vermij
|
GOUDA
|
4
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
5
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
6
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
7
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
8
|
Evi
de Jonge
|
S
|
9
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
10
|
Marissa
van Putten
|
TIEL
|
11
|
Sjoerd
Spanjaard
|
GELEEN
|
12
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
13
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
14
|
Chloë
Gerrits
|
HELMOND
|
15
|
Koen
Sonnemans
|
SOMEREN
|
|