|
|
Duizel
|
|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Gert-Jan
Bosman
|
NIJVERDAL
|
2
|
Bas
van der Kooij
|
MAASSLUIS
|
3
|
David
van Eerd
|
BREDA
|
4
|
Robbert
de Greef
|
GELDROP
|
5
|
Jake
Griffin
|
MAARN
|
6
|
Jeroen
Breewel
|
WILNIS
|
7
|
Lars
van de Vall
|
OUDERKERK
AAN DE AMSTEL
|
8
|
Koen
van de Klundert
|
WOENSDRECHT
|
9
|
Taco
van der Hoorn
|
DE
ZILK
|
10
|
Rick
van Breda
|
DEN
HELDER
|
11
|
Jordi
Talen
|
SPIJKENISSE
|
12
|
Arjan
Hofman
|
NUNSPEET
|
13
|
Bob
Wubben
|
DE
LIER
|
14
|
Jordi
van Nobelen
|
NOORDWIJKERHOUT
|
15
|
Koos
Jeroen Kers
|
AMSTELVEEN
|
16
|
Jelle
Wolsink
|
HENGELO
(O)
|
17
|
Robert
Sydlik
|
WASSENBERG
(D)
|
18
|
Niels
Wubben
|
DORST
|
19
|
Martijn
Lust
|
TUITJENHORN
|
20
|
Kobus
Hereijgers
|
HEDEL
|
21
|
Pim
de Beer
|
BAKEL
|
22
|
Luuc
Bugter
|
ARNHEM
|
23
|
Frank
Wierstra
|
BURGUM
|
24
|
Ruben
Hoekstra
|
HEERENVEEN
|
25
|
Pascal
Aandewiel
|
AMSTERDAM
|
26
|
Martijn
Veling
|
BILTHOVEN
|
27
|
Pieter
van Oirschot
|
BEST
|
28
|
Sjoerd
Kouwenhoven
|
HONSELERSDIJK
|
29
|
Nick
van Helvoirt
|
ERP
|
30
|
Sjors
Handgraaf
|
LEIDEN
|
31
|
Coen
van Kleef
|
SCHIPLUIDEN
|
32
|
Gijs
Vierling
|
VELDHOVEN
|
33
|
Arno
van der Zwet
|
ZOETERMEER
|
34
|
Ronan
van Zandbeek
|
SCHIJNDEL
|
35
|
Pieter-Paul
de Weerd
|
'T
HARDE
|
36
|
Jurjen
Varkevisser
|
UDEN
|
37
|
Stijn
Goolaerts
|
BOOM
|
38
|
Peter
de Winter
|
WOLPHAARTSDIJK
|
39
|
Robbie
Gevers
|
SCHIJNDEL
|
40
|
Edwin
Arts
|
HELMOND
|
41
|
Bjorn
van der Heijden
|
SCHAIJK
|
42
|
Patrick
van Leeuwen
|
HILVARENBEEK
|
43
|
Marc
de Bruin
|
GRONINGEN
|
44
|
Christoph
Schweizer
|
AKEN
|
45
|
Jorrit
de Haas
|
EERSEL
|
46
|
Etienne
Lenting
|
NIEUWVEEN
|
47
|
Marcel
Wouters
|
GROESBEEK
|
48
|
Hugo
Heijnen
|
BOXMEER
|
49
|
Jeffrey
Doornbusch
|
BREDA
|
50
|
Paul
Dekkers
|
GERWEN
|
51
|
Jan-Willem
Kamphof
|
EINDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Hanna
Helamb
|
MÖLNDAL
|
2
|
Evy
Kuijpers
|
LIEROP
|
3
|
Nina
Buysman
|
BOVENKARSPEL
|
4
|
Tessa
Neefjes
|
WERVERSHOOF
|
5
|
Janieke
Kalsbeek
|
LEEUWARDEN
|
6
|
Claudia
Koster
|
ASSENDELFT
|
7
|
Melanie
Klement
|
DIPHOORN
|
8
|
Sandra
van Veghel
|
ESCH
|
9
|
Nadia
Stappenbelt
|
APELDOORN
|
10
|
Femke
Geeris
|
GELDROP
|
11
|
Britt
Teunissen
|
YSSELSTEYN
LB
|
12
|
Céline
van Houtum
|
DEN
DUNGEN
|
13
|
Melissa
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
14
|
Veerle
Goossens
|
BAKEL
|
15
|
Arenda
Grimberg
|
BAARLE
NASSAU
|
16
|
Willemiek
Meinders
|
DRONTEN
|
17
|
Hanneke
Mulder
|
UTRECHT
|
18
|
Laura
Gorter
|
UTRECHT
|
19
|
Ymke
Stegink
|
NAARDEN
|
20
|
Alicja
Verhagen
|
WOERDEN
|
21
|
Kirsten
Peetoom
|
MAASTRICHT
|
22
|
Ingrid
Tempert
|
LEMELE
|
23
|
Hazel
Magill
|
|
24
|
Annefleur
de Leeuw
|
ZWOLLE
|
25
|
Lana
Verberne
|
BERGEIJK
|
26
|
Kirsten
Howard
|
MAASLANDSTER
|
27
|
Rosan
Baas
|
DEN
DUNGEN
|
28
|
Suzanne
de Lange
|
ENSCHEDE
|
29
|
Jamie
Bierens
|
DUIZEL
|
30
|
Bianca
Lust
|
OOSTZAAN
|
31
|
Inez
Beijer
|
DRIEL
|
32
|
Linda
Poelstra-Ringlever
|
BERG
EN DAL
|
33
|
Carleen
Baas
|
DEN
DUNGEN
|
34
|
Malin
Eriksen
|
NOORWEGEN
|
35
|
Andrea
van Loo
|
T
HARDE
|
36
|
Erin
Kinnealy
|
MAASLANDSTER
|
37
|
Bianca
Bakker
|
WIJNJEWOUDE
|
38
|
Jeanine
Laudy
|
ROELOFARENDSVEEN
|
39
|
Sanne
van Helmond
|
PRINSENBEEK
|
40
|
Sanne
Smits
|
WYCHEN
|
41
|
Kirsten
Coppens
|
NOORDHOEK
|
42
|
Maartje
Ekelmans
|
ZALTBOMMEL
|
43
|
Marjolein
Bakker
|
BERKHOUT
|
44
|
Liesbeth
Zeeman
|
OUDKARSPEL
|
45
|
Angela
Smith
|
MAASLANDSTER
|
|
|
|
|
|
|
|
Funklasse
Heren
|
|
1
|
Dirk
Jansen
|
VALKENSWAARD
|
2
|
Wout
Verbeek
|
BELGIë
|
3
|
Mike
van Herk
|
BERGEIJK
|
4
|
Gido
Crutzen
|
EINDHOVEN
|
5
|
Maarten
Vierhouten
|
|
6
|
Jules
de Cock
|
EINDHOVEN
|
7
|
Sem
Elders
|
EINDHOVEN
|
8
|
Twan
Kops
|
VELDHOVEN
|
9
|
Jordy
van Sambeeck
|
NIJMEGEN
|
10
|
Cor
Gerritsen
|
OOST
WEST EN MIDDELBEERS
|
11
|
Peer
v Dam
|
EINDHOVEN
|
12
|
Harm
Rombouts
|
BERGEIJK
|
13
|
Jorg
Larmit
|
REUSEL
|
14
|
Ruud
Jacobs
|
LOMMEL
|
15
|
Roger
vd Waarden
|
TILBURG
|
16
|
Will
Boudewijns
|
BERGEIJK
|
17
|
Johnny
Bosmans
|
BERGEIJK
|
18
|
René
van der Velden
|
VELDHOVEN
|
19
|
Toon
Hoeben
|
VALKENSWAARD
|
20
|
Kees
van Zou
|
VELDHOVEN
|
21
|
Jasper
Maris
|
EINDHOVEN
|
22
|
Luuk
van Luffelen
|
NETERSEL
|
23
|
Dennie
Rombouts
|
LUYKSGESTEL
|
24
|
Tijn
Seuntjens
|
BLADEL
|
25
|
Gerhard
Meyer
|
BLADEL
|
26
|
Joost
Rusman
|
BEIJERLAND
|
|
|
|
|
|
|
|
Funklasse
|
|
1
|
Sten
Mann
|
EERSEL
|
2
|
Hans
Bierens
|
DUIZEL
|
3
|
Pieter
Antonis
|
EERSEL
|
4
|
Ruud
Kavelaars
|
EERSEL
|
5
|
Henry
Kox
|
DUIZEL
|
6
|
Niels
Bierens
|
EERSEL
|
7
|
Ron
Oomen
|
DUIZEL
|
8
|
Tom
Tamerus
|
DUIZEL
|
9
|
Bas
Willems
|
DUIZEL
|
10
|
Wim
Maas
|
EERSEL
|
11
|
Jeroen
Hakkens
|
EERSEL
|
12
|
Peter
Hoeks
|
DUIZEL
|
13
|
Harold
Hendrikx
|
DUIZEL
|
14
|
Stefan
Verrijt
|
DUIZEL
|
15
|
Simon
Maas
|
DUIZEL
|
16
|
Ruud
vd Heijden
|
EERSEL
|
|