|
|
op
zondag 14 augustus 2016
|
|
|
|
10e
Rabobank Profronde Etten-Leur
|
|
|
Categorie
1 Jongens (geboren 2008-2009)
|
|
|
|
|
Uitsl.
|
|
Naam
|
Woonplaats
|
|
|
|
|
1
|
|
Reza
Roks
|
Fijnaart
|
2
|
|
Delavo
Heeren
|
Sprundel
|
3
|
|
Bart
Huijbregts
|
Wernhout
|
4
|
|
Senne
Potters
|
Kalmthout
|
5
|
|
Stijn
Otto
|
Etten-Leur
|
6
|
|
Bob
ten Wolde
|
Houten
|
7
|
|
Tygo
Burggraaf
|
Etten-Leur
|
8
|
|
Bram
van Heesch
|
Etten-Leur
|
9
|
|
Finn
Kalmthout
|
Etten-Leur
|
10
|
|
Hugo
Meeuwesen
|
Chaam
|
11
|
|
Thomas
Verhaeren
|
Etten-Leur
|
12
|
|
Tom
Ruijzing
|
Oudenbosch
|
13
|
|
Ruben
Hellemons
|
Etten-Leur
|
14
|
|
Fedde
Lelsz
|
Bunschoten
|
15
|
|
Rick
de Graaf
|
Etten-Leur
|
16
|
|
Sam
Deijkers
|
Etten-Leur
|
17
|
|
Ruben
van Zomeren
|
Etten-Leur
|
18
|
|
Beau
Coppens
|
Etten-Leur
|
19
|
|
Niels
van Es
|
Rotterdam
|
20
|
|
Jordi
van Gils
|
Etten-Leur
|
21
|
|
Koen
LIps
|
Etten-Leur
|
22
|
|
Kick
Burggraaf
|
Etten-Leur
|
23
|
|
Ivan
van der Borst
|
Etten-Leur
|
24
|
|
Siep
Rommens
|
Hoeven
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie
1 Meisjes (geboren 2008-2009)
|
|
|
|
|
Uitsl.
|
|
Naam
|
Woonplaats
|
|
|
|
|
1
|
|
Dide
van der Made
|
Etten-Leur
|
2
|
|
Amélie
van Voorden
|
Etten-Leur
|
3
|
|
Ilse
Ammerlaan
|
Etten-Leur
|
4
|
|
Sophie
van Dorresteijn
|
Etten-Leur
|
5
|
|
Louke
Hoefmans
|
Alphen
|
6
|
|
Julia
Jonkmans
|
Oudenbosch
|
7
|
|
Lorena
Molenaar
|
Etten-Leur
|
8
|
|
Liz
Burggraaf
|
Etten-Leur
|
9
|
|
Iris
Cameron
|
Etten-Leur
|
10
|
|
Roos
van Zundert
|
Etten-Leur
|
11
|
|
Madelief
van Zundert
|
Etten-Leur
|
12
|
|
Karlijn
Scheffers
|
Bavel
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie
2 Jongens (geboren 2006-2007)
|
|
|
|
|
UITSL.
|
|
Naam
|
Woonplaats
|
|
|
|
|
1
|
|
Finn
Hoefmans
|
Alphen
|
2
|
|
Rens
Schalk
|
Rijsbergen
|
3
|
|
Chad
Roks
|
Fijnaart
|
4
|
|
Teun
van der Borst
|
Etten-Leur
|
5
|
|
Pim
Knoester
|
Benthuizen
|
6
|
|
Bert
Neggers
|
Eindhoven
|
7
|
|
Sem
Verheijen
|
Etten-Leur
|
8
|
|
Ties
Braspenning
|
Hoeven
|
9
|
|
Camiel
Wagemakers
|
Hoeven
|
10
|
|
Maxim
Boslooper
|
Etten-Leur
|
11
|
|
Jody
Kerstens
|
Etten-Leur
|
12
|
|
Stan
Cameron
|
Etten-Leur
|
13
|
|
Jeppe
van der Made
|
Rijsbergen
|
14
|
|
|
|
15
|
|
Sven
van Bezouw
|
Etten-Leur
|
16
|
|
Luuk
Kalmthout
|
Etten-Leur
|
17
|
|
Niek
van der Made
|
Etten-Leur
|
18
|
|
Jens
Bastiaansen
|
Rijsbergen
|
19
|
|
Bas
van Dijk
|
Etten-Leur
|
20
|
|
Jouke
Baeten
|
Etten-Leur
|
21
|
|
Tjibbe
Spalink
|
Etten-Leur
|
22
|
|
Gabriel
Boslooper
|
Etten-Leur
|
23
|
|
Bjorn
Haest
|
Rijsbergen
|
24
|
|
Finn
Zopfie
|
Etten-Leur
|
25
|
|
Mitchell
van Gils
|
Etten-Leur
|
26
|
|
Nick
Poppelaars
|
Etten-Leur
|
27
|
|
Tijn
Coppens
|
Etten-Leur
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie
2 Meisjes (geboren 2006-2007)
|
|
|
|
|
Uitsl.
|
|
Naam
|
Woonplaats
|
|
|
|
|
1
|
|
Sophie
Klep
|
Etten-Leur
|
2
|
|
Maud
van Bruik
|
Hoeven
|
3
|
|
Hilde
Buijbregts
|
Wernhout
|
4
|
|
Suze
van der Made
|
Rijsbergen
|
5
|
|
Maud
Snijders
|
Heerhugowaard
|
6
|
|
Linsey
Nooijen
|
Breda
|
7
|
|
Kirsten
Maas
|
Etten-Leur
|
8
|
|
Sanne
van Oorschot
|
Klein-Zundert
|
9
|
|
Julia
van Aert
|
Etten-Leur
|
10
|
|
Noa
Jonkmans
|
Etten-Leur
|
11
|
|
Angeline
Bogers
|
Etten-Leur
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie
3 Jongens (geboren 2004-2005)
|
|
|
|
|
Uitsl.
|
|
Naam
|
Woonplaats
|
|
|
|
|
1
|
|
Bart
Peeters
|
Rucphen
|
2
|
|
Tijmen
Camps
|
Heerlen
|
3
|
|
Daan
Goudriaan
|
Fijnaart
|
4
|
|
Niels
van Bezouw
|
Etten-Leur
|
5
|
|
Twan
Snijders
|
Heerhugowaard
|
6
|
|
Jarl
van Burik
|
Hoeven
|
7
|
|
JJ
Bogers
|
Etten-Leur
|
8
|
|
Loek
Verschragen
|
Zoeterwoude
|
9
|
|
Sten
van der Made
|
Etten-Leur
|
10
|
|
Qwynn
Clarijs
|
Nieuw-Vossemeer
|
11
|
|
Simon
Verhaeren
|
Etten-Leur
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie
3 Meisjes (geboren 2004-2005)
|
|
|
|
|
Uitsl.
|
|
Naam
|
Woonplaats
|
|
|
|
|
1
|
|
Lotte
Bastiaansen
|
Rijsbergen
|
2
|
|
Bridget
Maas
|
Etten-Leur
|
3
|
|
Daniëlle
Groenewegen
|
Etten-Leur
|