31e ARNHEM-VEENENDAAL CLASSIC
Uitslag Rit in lijn over 198,5 km
UCI EUROPE TOUR - CLASS 1.1 op 19 Augustus 2016
Organized by: the Stichting Veenendaal-Veenendaal
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 1 Groenewegen, Dylan Team Lotto NL-Jumbo 4:37:56
2 44 Opie, Chris One Pro Cycling z.t.
3 81 Dehaes, Kenny Wanty-Groupe Gobert z.t.
4 11 Docker, Mitchell Orica-BikeExchange z.t.
5 31 Hutarovich, Yauheni Fortuneo-Vital Concept z.t.
6 173 Godrie, Stan Rabobank Development Tm z.t.
7 151 Ariesen, Johim Metec TKH Continental CT z.t.
8 54 Markus, Barry Roompot Orange Peloton z.t.
9 146 Vermeltfoort, Coen CT Join's-de Rijke z.t.
10 244 Duquennoy, Jimmy Wallonie Bruxelles GrPro z.t.
11 166 Zanotti, Marco Parkhotel Valkenburg CT z.t.
12 145 van der Hoorn, Taco CT Join's-de Rijke z.t.
13 63 Page, Dylan Team Roth z.t.
14 105 Vereecken, Nicolas An Post-Chain Reaction z.t.
15 195 Jensen, August Team Coop-Osterhus z.t.
16 72 Farazijn, Maxime TSP Vlaanderen-Baloise z.t.
17 104 Wastyn, Emiel An Post-Chain Reaction z.t.
18 73 Rickaert, Jonas TSP Vlaanderen-Baloise z.t.
19 74 Salomein, Jarl TSP Vlaanderen-Baloise z.t.
20 182 Ariesen, Tim SEG Racing Academy z.t.
21 216 Latham, Christopher Team Wiggins z.t.
22 231 Calleeuw, Joeri Veranda's Willems CT z.t.
23 6 Wagner, Robert Team Lotto NL-Jumbo z.t.
24 132 de Kleijn, Arvid Cyclingteam Jo Piels z.t.
25 91 Marezcko, Jakub Willier Triestina-South z.t.
26 172 Budding, Martijn Rabobank Development Tm z.t.
27 112 Gough, Fraser Avanti IsoWhey Sport z.t.
28 126 Vermeer, Tom Baby Dump Cyclingteam z.t.
29 51 Asselman, Jesper Roompot Orange Peloton z.t.
30 165 te Brake, Remco Parkhotel Valkenburg CT z.t.
31 101 Bovenhuis, Jasper An Post-Chain Reaction z.t.
32 161 Bakker, Dennis Parkhotel Valkenburg CT z.t.
33 236 Verstraeten, Jan Veranda's Willems CT z.t.
34 141 Bol, Jetse CT Join's-de Rijke z.t.
35 245 Dufrasne, Jonathan Wallonie Bruxelles GrPro z.t.
36 131 Bosman, Gert-Jan Cyclingteam Jo Piels z.t.
37 53 Looij, André Roompot Orange Peloton z.t.
38 202 Hoem, Bjorn Tore Team Joker Byggtorget 4:38:02 0:06
39 155 Lindenburg, Jim Metec TKH Continental CT z.t.
40 124 Sweering, Harry Baby Dump Cyclingteam z.t.
41 94 Raileanu, Cristian Willier Triestina-South z.t.
42 223 Havik, Yoeri Team3M z.t.
43 171 Bol, Cees Rabobank Development Tm z.t.
44 215 Kelly, Jake Team Wiggins z.t.
45 185 Evensen, Henrik SEG Racing Academy z.t.
46 114 Mudgway, Luke Avanti IsoWhey Sport z.t.
47 75 van Lerberghe, Bert TSP Vlaanderen-Baloise z.t.
48 45 von Hoff, Steele One Pro Cycling z.t.
49 23 Honkisz, Adrian CCC Sprandi-Polkowice z.t.
50 96 Zhupa, Eugert Willier Triestina-South z.t.
51 34 Brun, Frederic Fortuneo-Vital Concept z.t.
52 212 O'Loughlin, Michael Team Wiggins 4:38:07 0:11
53 142 Bugter, Luuc CT Join's-de Rijke z.t.
54 211 Low, Samuel Team Wiggins z.t.
55 93 Conti, Samuele Willier Triestina-South z.t.
56 241 Chevalier, Olivier Wallonie Bruxelles GrPro z.t.
57 61 Janorschke, Grischa Team Roth z.t.
58 174 Korevaar, Merijn Rabobank Development Tm z.t.
59 203 Korsaeth, Truis Team Joker Byggtorget z.t.
60 15 Txurruka, Amets Orica-BikeExchange z.t.
61 22 Kurek, Adrian CCC Sprandi-Polkowice z.t.
62 25 Owsian, Lukasz CCC Sprandi-Polkowice z.t.
63 102 Ket-Spark, Oliver An Post-Chain Reaction z.t.
64 133 Janssen, Adriaan Cyclingteam Jo Piels z.t.
65 76 Van Meirhaeghe, Jef TSP Vlaanderen-Baloise z.t.
66 136 te Stroet, Rens Cyclingteam Jo Piels z.t.
67 143 Hereijgers, Kobus CT Join's-de Rijke z.t.
68 191 Austevoll, Ole Andre Team Coop-Osterhus z.t.
69 65 Vaccher, Andrea Team Roth z.t.
70 14 Power, Robert Orica-BikeExchange z.t.
71 134 Reinders, Elmar Cyclingteam Jo Piels z.t.
72 13 Plaza Molina, Ruben Orica-BikeExchange z.t.
73 193 Blikra, Havaard Team Coop-Osterhus z.t.
74 52 de Vries, Berden Roompot Orange Peloton z.t.
75 56 van Goethem, Brian Roompot Orange Peloton z.t.
76 55 Kerkhof, Tim Roompot Orange Peloton z.t.
77 111 Aitcheson, Liam Avanti IsoWhey Sport z.t.
78 16 Verona, Carlos Orica-BikeExchange z.t.
79 175 Meijers, Jeroen Rabobank Development Tm z.t.
80 4 van Asbroeck, Tom Team Lotto NL-Jumbo z.t.
81 162 Graziato, Massimo Parkhotel Valkenburg CT z.t.
82 152 Eising, Tijmen Metec TKH Continental CT 4:38:15 0:19
83 71 De Pauw, Moreno TSP Vlaanderen-Baloise z.t.
84 242 de Winter, Ludwig Wallonie Bruxelles GrPro z.t.
85 26 Plucinski, Leszek CCC Sprandi-Polkowice z.t.
86 95 Tedeschi, Mirko Willier Triestina-South z.t.
87 222 de Man, Jaap Team3M z.t.
88 24 Mrozek, Marcin CCC Sprandi-Polkowice z.t.
89 92 Bertazzo, Liam Willier Triestina-South z.t.
90 233 Ghyselinck, Jan Veranda's Willems CT z.t.
91 186 van den Berg, Julius SEG Racing Academy z.t.
92 176 van der Heijden, Maik Rabobank Development Tm z.t.
93 153 Hamelink, Jasper Metec TKH Continental CT z.t.
94 156 Riesebeek, Oscar Metec TKH Continental CT z.t.
95 83 McNally, Mark Wanty-Groupe Gobert z.t.
96 232 De Troyer, Tim Veranda's Willems CT z.t.
97 5 van Winden, Dennis Team Lotto NL-Jumbo z.t.
98 113 Lake, Sean Avanti IsoWhey Sport 4:38:23 0:27
99 234 Kruopis, Aidis Veranda's Willems CT 4:38:34 0:38
100 116 Zenovich, Matt Avanti IsoWhey Sport 4:38:40 0:44
101 163 Ockeloen, Jasper Parkhotel Valkenburg CT 4:38:42 0:46
102 64 Toffali, Nicola Team Roth z.t.
103 82 Biermans, Jenthe Wanty-Groupe Gobert 4:38:51 0:55
104 86 Veuchelen, Frederik Wanty-Groupe Gobert 4:38:58 1:02
105 85 Stenuit, Robin Wanty-Groupe Gobert 4:39:07 1:11
106 123 Kers, Koos Jeroen Baby Dump Cyclingteam 4:39:09 1:13
107 201 Borgersen, Reidar Team Joker Byggtorget z.t.
108 205 Stien, Adrian Aas Team Joker Byggtorget z.t.
109 213 Harrison, Samuel Team Wiggins 4:40:08 2:12
110 106 Watson, Calvin An Post-Chain Reaction z.t.
111 115 van der Ploeg, Neil Avanti IsoWhey Sport 4:41:03 3:07
112 12 Meier, Christian Orica-BikeExchange 4:41:53 3:57
113 66 Zordan, Andrea Team Roth z.t.
114 35 Cam, Maxime Fortuneo-Vital Concept z.t.
115 3 Wijnants, Maarten Team Lotto NL-Jumbo 4:42:26 4:30
116 84 Seynaeve, Lander Wanty-Groupe Gobert z.t.
117 46 Williams, Samuel One Pro Cycling z.t.
118 43 Baylis, Tomas One Pro Cycling z.t.
119 32 Bideau, Jean-Marc Fortuneo-Vital Concept 4:44:29 6:33
120 33 Bonnamour, Franck Fortuneo-Vital Concept z.t.
121 122 Doets, Marco Baby Dump Cyclingteam 4:44:31 6:35
122 121 Dekker, Sjors Baby Dump Cyclingteam 4:44:32 6:36
123 144 Mol, Wouter CT Join's-de Rijke z.t.
124 154 Kreder, Stefan Metec TKH Continental CT z.t.
125 206 Edvin, Wilson. Team Joker Byggtorget z.t.
126 192 Blikra, Eriand Team Coop-Osterhus z.t.
127 41 Barker, Yanto One Pro Cycling 4:44:34 6:38
128 196 Tunset, Anton Team Coop-Osterhus 4:47:07 9:11
129 2 Castelijns, Twan Team Lotto NL-Jumbo 4:48:07 10:11
130 103 McConvey, Connor An Post-Chain Reaction 4:58:10 20:14
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.852 km/u