|
Elite/beloften/Amateur
|
|
1
|
Hartthijs
de Vries
|
KOLLUM
|
2
|
Coen
Rijpma
|
WOLVEGA
|
3
|
Harry
Sweering
|
SNEEK
|
4
|
Martijn
Dijkstra
|
DE
KNIPE
|
5
|
Andries
Weening
|
KOOTSTERTILLE
|
6
|
Rick
Ottema
|
MUNTENDAM
|
7
|
Taeke
Oppewal
|
HEERENVEEN
|
8
|
Cor
van Leeuwen
|
BORGER
|
9
|
Paul
de Haan
|
MEEDHUIZEN
|
10
|
Ruben
Hoekstra
|
HEERENVEEN
|
11
|
Björn
Bakker
|
WIJNJEWOUDE
|
12
|
Rutger
van der Meer
|
STIENS
|
13
|
Joakim
Zuidema
|
DOKKUM
|
14
|
Jorjan
Jorritsma
|
APPELSCHA
|
15
|
Pieter
Verhoeven
|
GRONINGEN
|
16
|
Ronald
Kruijer
|
HEERENVEEN
|
17
|
Sjoerd
Visser
|
BURGUM
|
18
|
Theo
Postma
|
KOLLUMERZWAAG
|
19
|
Raymond
Koch
|
ZWOLLE
|
|
|
|
|
|
|
|
jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
2
|
Ole
Veenhuis
|
SCHAGEN
|
3
|
Tjipke
Bosma
|
KOLLUMERZWAAG
|
4
|
Niels
V.d. Gracht
|
ANNEN
|
5
|
Paul
Bijlsma
|
FRANEKER
|
6
|
Johan
Veenstra
|
AUGUSTINUSGA
|
7
|
Redmar
Dijkman
|
LUTJEGAST
|
8
|
Levi
Kroon
|
STEGGERDA
|
9
|
Rizwan
Hameed
|
LEEUWARDEN
|
10
|
Dirk
Jan Binnema
|
EENRUM
|
11
|
Bart
Homan
|
TYNAARLO
|
12
|
Jappie
Veenstra
|
SURHUIZUM
|
|
|
|
|
|
|
|
jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Jente
Klaver
|
KOLLUMERZWAAG
|
2
|
Joris
Reinderink
|
RUURLO
|
3
|
Yarno
Hoekstra
|
ASSEN
|
4
|
Jelmer
van der Velde
|
TWIJZELERHEIDE
|
5
|
Tristan
Pel
|
LEEUWARDEN
|
|
|
|
|
|
|
|
jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
2
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
3
|
Jesper
Melle Rozema
|
JISTRUM
|
4
|
Isa
Nomden
|
HATTEM
|
5
|
Xin
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
6
|
Cecilia
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
7
|
Juul
Nagengast
|
BEILEN
|
8
|
Niels
Tenniglo
|
UTRECHT
|
9
|
Stefan
ten Hoeve
|
SURHUISTERVEEN
|
10
|
Timo
Julian Spijkstra
|
LEEUWARDEN
|
11
|
Tom
Buls
|
VEENDAM
|
12
|
Pieter
van der Veen
|
JISTRUM
|
13
|
Jordy
Brouwer
|
WESTERBORK
|
14
|
Thijmen
de Jonge
|
NIEUW-AMSTERDAM
|
|
|
|
|
|
|
|
jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Leonie
Bentveld
|
BURGUM
|
2
|
Jannet
de Vries
|
DRACHTEN
|
3
|
Duuk
van der Haagen
|
ABBEKERK
|
4
|
Carmen
van der Veen
|
ZWOLLE
|
5
|
Ivar
Hoekstra
|
ASSEN
|
6
|
Sem
Visser
|
TWIJZELERHEIDE
|
7
|
Joyce
Mulder
|
MEPPEL
|
8
|
Stijn
Geersing
|
GRONINGEN
|
9
|
Manon
Turkstra
|
BEILEN
|
|
|
|
|
|
|
|
jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Nina
Oolders
|
SCHEEMDA
|
2
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
3
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
4
|
Elise
Timmerman
|
STAPHORST
|
5
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
6
|
Erwin
Leijenaar
|
BEETSTERZWAAG
|
7
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
8
|
Sven
van der Wal
|
BURUM
|
9
|
Loes
Nomden
|
HATTEM
|
10
|
Emilian
Snakenborg
|
BUNDE
|
11
|
Jasper
Wiersma
|
BURGUM
|
|
|
|
|
|
|
|
jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Finn
Hiemstra
|
BURGUM
|
2
|
Mikai
Leistra
|
EIBERGEN
|
3
|
Cassandra
Snakenborg
|
BUNDE
|
4
|
Lisa
van der Veen
|
ZWOLLE
|
5
|
Dylan
Stienstra
|
BURGUM
|
|
|
|
|
|
|
|
jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
2
|
Kai
Minck
|
HARKSTEDE
|
3
|
Max
Minck
|
HARKSTEDE
|
4
|
Dewi
Riemeijer
|
NIEUWE
PEKELA
|
5
|
Szymon
Matwiejko
|
HOOGEZAND
|
6
|
Nick
Riemeijer
|
NIEUWE
PEKELA
|
7
|
Naomy
Mulder
|
MEPPEL
|
|