```````
Abbenbroek 4-9-2016
Elite/beloften
1
Michael Vingerling
HELLEVOETSLUIS
2
Oscar Riesebeek
TIEL
3
Remco Schouten
AMMERSTOL
4
Aron Kremer
PERNIS
5
Yoeri Havik
ASSENDELFT
6
Arian Stolwijk
DELFT
7
Bram de Kort
DONGEN
8
Ruben Hoogland
ROTTERDAM
9
Steven Stenekes
BENNEKOM
10
Martin Kelderman
VEENENDAAL
11
Youp Havermans
12
Jake Griffin
MAARN
13
Koen van Nieuwpoort
NIEUWERKERK AD IJSSEL
14
Ruben Hoekstra
HEERENVEEN
15
Diederik Deelen
BERKENWOUDE
16
Erwin Meijer
BERKEL EN RODENRIJS
17
Jaap van der Meij
KATWIJK
18
Jarri Stravers
GROOT-AMMERS
19
Erik van Lakerveld
UTRECHT
20
Erik Kramer
HARDINXVELD GIESSEND
21
Marc Bolhoven
PURMEREND
22
Wieger van der Schaaf
'S-GRAVENHAGE
23
Taeke Oppewal
24
Bram van der Zwet
ROELOFARENDSVEEN
25
Patrick Kramer
26
Kevin Inkelaar
ABBENBROEK
27
Olivier van Pelt
SPIJKENISSE
28
Jorrit Jongbloed
VLIJMEN
29
Hugo Spaargaren
IJSSELSTEIN
30
Martin van de Pol
AMERONGEN
Junioren
Teun Mouris
OUDERKERK A/D AMSTEL
Daan van Sintmaartensdijk
ZUIDLAND
Daan Hoole
Minne Verboom
KRIMPEN AD IJSSEL
Freek Middelburg
DE LIER
Niels Fontijne
Stef Zeestraten
PIJNACKER
Vincent Hoppezak
Willem Bok
MAREN-KESSEL
Xavier Poels
OEFFELT
Robin Beije
SOMMELSDIJK
Herman Brinkman
Tom Manders
UDEN
Floris Roodenburg
MAASSLUIS
Michel Bos
'S-GRAVENDEEL
Thomas van Bommel
Wouter Ketting
Rens van Berkesteijn
ALPHEN AAN DEN RIJN
Junior vrouwen
Delore Stougje
Marit Cent
GOOR
Fleur Nagengast
BEILEN
Guusje Waalboer
DORDRECHT
Chinouk Lindenburg
WATERINGEN
Lorena Wiebes
MIJDRECHT
Iris Ton
WASKEMEER
Maaike Brandwagt
SITTARD
Amber van der Hulst
HAZERSWOUDE
Maaike Boogaard
Marissa Baks
Anne de Ruiter
POLSBROEK
Melanie van Putten
HAGESTEIN
Lieke v.d. Draaij
Sabine Hey
OOSTERHOUT
Suze van der Zwet
Mariska Kruidenier
Merel Hofman
BLEISWIJK
Nienke Wasmus
DEN HOORN
Annemiek van Doorn
Ilse Nasveld
Phaedra Krol
HEERDE
Daimy Hellemons
HOEVEN
Sharon Dommanschet
ROOSENDAAL
Femke de Graaff
VOORSCHOTEN
Sanne Vermeer
DODEWAARD
Lotte Beukers
MONSTER
Larissa Mesker
NOORDELOOS
Nieuwelingen Meisjes
Ilse Grit
ZWOLLE
Rosalie van der Wolf
OUDE-TONGE
Gaby Gieskens
Noa Jansen
OOSTERHOUT NB
Rosan Koper
HEEMSKERK
Rozemarijn Ammerlaan
Thirza Korevaar
GROOT AMMERS
Britt Knaven
STRIJBEEK
Ingrit Verhoeff
Eva Jonkers
STAPHORST
Sophie van der Wal
HOOGKARSPEL
Lorraine Röge
Eline van Rooijen
WOERDEN
Verena Batenburg
PIERSHIL
Emma Boogaard
ZWAAG
Carmen Pol
TUBBERGEN
Iris Hofman
Judith Stolze
Lisa Dorussen
BEUNINGEN
Floortje van den Berg
Demi van Dijke
BORSSELE
Nena Vollering
Mischa Bredewold
HOOGLAND
Kristie van der Vossen
CULEMBORG
Marise Lagendijk
ALPHEN A/D RIJN
Dieke Hendriks
VUGHT
Yvet Schoonewille
KLAZIENAVEEN
Sanne Roozemond
BERGSCHENHOEK
Jill Jansen
ZOETERWOUDE
Naomi Seldenthuis
31
Desiree Ketting
32
Sanne Jongenelen
STEENBERGEN NB
33
Maud Adriaansen
34
Cynthia van der Ham
GOUDA
Sportklasse/Masters 40+
Frans van Winden
Norman Meerkerk
Kasper Schotte
SCHIEDAM
Brian Burggraaf
VELSEN NOORD
Martin van Rij
Andre Grootveld
ZOETERMEER
Dico Storm
OUD-BEIJERLAND
Wout Roos
STAD AAN 'T HARINGVLIET
Erik Meerkerk
Emiel van Dijk
Otto Schotte
Jorrit Walgien
AMERSFOORT
Jeffrey van den Hoven
RAAMSDONKSVEER
John Roos
Christian Kuikstra
HEENVLIET
Martijn Harteloh
Jorrit Noppen
Ad Oorbeek
NIEUW BEIJERLAND
Daniel Verzijl
OOSTVOORNE
Pascal van Gool
OUD BEIJERLAND
Martin Luesing
Matthijs Spies
WAGENINGEN
Floris Backer van Ommeren
AMSTERDAM
Ton Ippel
BARENDRECHT
Marcel van der Griend
MELISSANT
Hylke de Zee
OEGSTGEEST
Willem Borsboom
NIEUW-BEIJERLAND
Arnoud Walrecht
RIJSWIJK
Peter van Dorp
ROZENBURG
Thomas de Ruiter
BENTHUIZEN
Casper van der Marel
MAASLAND
Marco Duson
BRIELLE
Sander van Lopik
ARNHEM
Marco van Vlijmen
ALBLASSERDAM
35
Christiaan Grootveld
36
Arjan van de Graaf
NUMANSDORP
37
Martin de Peuter
38
Douwe van der Hoeven
DEN HAAG
39
Kees Barendregt
RHOON
40
Jaco Minke
41
Ruud Kuikstra
42
Paul van Strien
43
Jeroen Rovers
BREDA
44
Arjan Kooij
45
Art Oosting
46
Jan Hordijk
WESTMAAS
47
Erwin Götzenberger
STAD A/H HARINGVLIET
48
Jeroen Wieringa
49
Johannes Lachi
RIJNSBURG
50
Frank Slooten
51
Marco van Leeuwen
52
Cees van Sintmaartensdijk