|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Johan
Veenstra
|
AUGUSTINUSGA
|
2
|
Mike
Schuch
|
LEEK
|
3
|
Niels
V.d. Gracht
|
ANNEN
|
4
|
Tristan
Kool
|
PURMEREND
|
5
|
Paul
Bijlsma
|
FRANEKER
|
6
|
Ole
Veenhuis
|
SCHAGEN
|
7
|
Tjipke
Bosma
|
KOLLUMERZWAAG
|
8
|
Maiko
Timmer
|
DRACHTEN
|
9
|
Ivo
Zwaans
|
DEN
HELDER
|
10
|
Redmar
Dijkman
|
LUTJEGAST
|
11
|
Tim
Brinkman
|
KOEKANGE
|
12
|
Levi
Kroon
|
STEGGERDA
|
13
|
Jaap
Voogel
|
KLOOSTERBUREN
|
14
|
Bart
Homan
|
TYNAARLO
|
15
|
Jappie
Veenstra
|
SURHUIZUM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Tibor
Del Grosso
|
EELDE
|
2
|
Joost
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
3
|
Jente
Klaver
|
KOLLUMERZWAAG
|
4
|
Bjarne
Hemme
|
ERICA
|
5
|
Eskil
Huiting
|
ROLDE
|
6
|
Jelle
Bouwe Hofstee
|
DWINGELOO
|
7
|
Arjen
Dillema
|
DOEZUM
|
8
|
Job
Boontjes
|
GIETEN
|
9
|
Daphne
Kreulen
|
HOOGHALEN
|
10
|
Yarno
Hoekstra
|
ASSEN
|
11
|
Anniek
Zwiers
|
SCHOONOORD
|
12
|
Tristan
Hartmann
|
ENSCHEDE
|
13
|
Liam
Postma
|
LEEUWARDEN
|
14
|
Remco
Land
|
DRACHTEN
|
15
|
Levi
Elsenga
|
DRACHTEN
|
16
|
Lisa
Bouwers
|
ASSEN
|
17
|
Hidde
Kloetstra
|
STIENS
|
18
|
Fokko
Weening
|
HARKEMA
|
19
|
Zonne
Jonkers
|
EMMEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Rosan
Dekker
|
ECHTEN
|
2
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
3
|
Damien
Prijs
|
EMMEN
|
4
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
5
|
Stefan
ten Hoeve
|
SURHUISTERVEEN
|
6
|
Chris
Offerein
|
MEPPEN
|
7
|
Maarten
Hamminga
|
ANNEN
|
8
|
Thessa
Langen
|
NIEUW
DORDRECHT
|
9
|
Joris
van Asselt
|
GRONINGEN
|
10
|
Tom
Buls
|
VEENDAM
|
11
|
Jordy
Brouwer
|
WESTERBORK
|
12
|
Tim
Wolters van der Weij
|
GRONINGEN
|
13
|
Mart
Vos
|
AALDEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Tobias
Kool
|
PURMEREND
|
2
|
Paulien
Vrancke
|
ROLDE
|
3
|
Thom
van der Werff
|
ANNEN
|
4
|
Niels
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
5
|
Leonie
Bentveld
|
BURGUM
|
6
|
Duuk
van der Haagen
|
ABBEKERK
|
7
|
Jannet
de Vries
|
DRACHTEN
|
8
|
Jan
Veenhuis
|
SCHAGEN
|
9
|
Lyanne
Ottens
|
ROLDE
|
10
|
Manon
Turkstra
|
BEILEN
|
11
|
Ivar
Hoekstra
|
ASSEN
|
12
|
Patrick
Nieuwenhuis
|
GIETEN
|
13
|
Bo
Jansen
|
ROLDE
|
14
|
Stijn
Geersing
|
GRONINGEN
|
15
|
Melissa
de Haan
|
FRANEKER
|
16
|
Thijs
van der Molen
|
PEIZE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Nina
Oolders
|
SCHEEMDA
|
2
|
Mads
de Roos
|
APPELSCHA
|
3
|
Tsjisse
Weening
|
HARKEMA
|
4
|
Loes
Brouwer
|
DE
WIJK
|
5
|
Ruben
Medendorp
|
EELDE
|
6
|
Emilian
Snakenborg
|
BUNDE
|
7
|
Hedzer
Poortman
|
DONKERBROEK
|
8
|
Girard
Poortman
|
DONKERBROEK
|
9
|
Karsten
Quak
|
ASSEN
|
10
|
Gijs
Dinkelman
|
ASSEN
|
11
|
Sven
van der Wal
|
BURUM
|
12
|
Jasper
Wiersma
|
BURGUM
|
13
|
Marthijn
Berends
|
WESTERBORK
|
14
|
Bart
de Jonge
|
TWEEDE
EXLOëRMOND
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
2
|
Finn
Hiemstra
|
BURGUM
|
3
|
Geert
Jan Hofstee
|
DWINGELOO
|
4
|
Cassandra
Snakenborg
|
BUNDE
|
5
|
Karsten
Kamp
|
ROLDE
|
6
|
Maud
Bouwers
|
ASSEN
|
7
|
Marieke
Ottens
|
ROLDE
|
8
|
Liam
Haan
|
EMMEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Dewi
Riemeijer
|
NIEUWE
PEKELA
|
2
|
Nick
Riemeijer
|
NIEUWE
PEKELA
|
3
|
Floris
van Santen
|
ASSEN
|
4
|
Szymon
Matwiejko
|
HOOGEZAND
|
5
|
Julia
Braam
|
ASSEN
|
6
|
Dean
de Hoop
|
EMMEN
|
7
|
Gijs
van Asselt
|
GRONINGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Interclub
wedstrijd
|
|
1
|
Roy
Harms
|
PATERSWOLDE
|
2
|
Warner
Stoffers
|
GASTEREN
|
3
|
Floor
Weerink
|
EXLOO
|
4
|
Bram
van der Meer
|
GIETEN
|
5
|
Maike
van der Duin
|
ASSEN
|
6
|
Sterre
Jonkers
|
EMMEN
|
7
|
Luna
Jonkers
|
EMMEN
|
8
|
Anouk
Dekker
|
ECHTEN
DR
|
9
|
Mirjam
Braam
|
ASSEN
|
10
|
Marloes
Vrancke
|
ROLDE
|
11
|
Nathalie
Elzinga
|
DE
WESTEREEN
|
|