```````
Well 25-9-2016
Amateurs/Sportklasse/Junioren
1
Lars Olde Meierink
OVERDINKEL
2
Lars de Bot
LOSSER
3
Jarno van Esch
SINT-OEDENRODE
4
Thijs Overmeer
'S-HERTOGENBOSCH
5
Gerco Pastoor
EEMDIJK
Nieuwelingen
Max Kroonen
DIEPENVEEN
Pieter de Groof
HEEZE
Adam de Boer
APELDOORN
Nils Jansen
MIDDELAAR
Rick Pluimers
ENTER
6
Luuk Herben
GRONSVELD
7
Roy Duijvesteijn
HONSELERSDIJK
8
Kelvin Kanen
BERGEIJK
9
Sjors van Zandbeek
HEESWIJK-DINTHER
10
Marten Hanegraaf
11
Jordan Habets
SINT-GEERTRUID
12
Mitchell Vink
VEENENDAAL
13
Dennis Willems
BOXMEER
14
Bas Scheffer
WIERDEN
15
Mike Vliek
VRIEZENVEEN
16
Wesley van Susteren
SUSTEREN
17
Bowen Adriaans
STEIN
18
Sep Schuurman
19
Loek Geelen
LONNEKER
20
Nick Thoolen
WEERT
21
Youri van Esch
22
Maxime Bult
SITTARD
23
Rick Wouters
24
Jonas Franken
25
Tom Smeets
REUVER
26
Stan Coolen
WELL
Jeugd Cat 7
Jody Jochems
SINT ANTHONIS
Stijn Hanegraaf
Daan Douven
HERTEN
Frans Ledoux
LANDGRAAF
Leon Ellermann
EMMEN
Niels Luiten
BRUNSSUM
Luuk Cox
BUCHTEN
Joran Wiskerke
'S HEER HENDRIKSKINDEREN
Jochem Widdershoven
Ruben van Wijk
EINDHOVEN
Guus van Schipstal
WANROIJ
Martijn Vermeule
Jeugd Cat 6
Lars Rouffaer
SIBBE
Dann Gobbels
KERKRADE
Finn Roumen
Radan Adriaans
Joris van der Niet
ULESTRATEN
Lieke de Bie
WAALRE
Daan Honderdors
HORN
Vik Smulders
LOON OP ZAND
Bram Ledoux
Jeunke Timmermans
BINGELRADE
Twan Ramakers
WAHLWILLER
Juul Thoolen
Romano Haan
Finn de Boer
Yannick Rosier
ROTHEM
Kalle Petter Brodahl Kvam
Bas de Groof
Tijn Kisters
NUENEN
Denzel Verhulst
Jeugd Cat 5
Willemijn Prins
ZWOLLE
Scarlett Souren
MEERSSEN
Marvin Peters
WEHL
Matz Damman
GROENLO
Jasper Gabriels
BUDEL
Anne Schumacher
HORST
Evi Jongenelen
STEENBERGEN
Bram Beenkens
MARGRATEN
Jeugd Cat 4
Dirk Darding
MAASTRICHT
Colin Strik
HEERLEN
Meggie Rijvers
LOTTUM
Femke Thoolen
Ramon Setz
GELDROP
Jarne Vannut
Finn Keunen
BAARLO
Sjoerd van den Heuvel
BEESEL
Dirk de Groof
Lotte Sonnemans
SOMEREN
Jeugd Cat 3
Niels Hanegraaf
Floris Demuyt
BOEKEL
Max Rijvers
Esmée Ellermann
Nikki Souren
Sem Horsten
GRASHOEK
Marthijn Berends
WESTERBORK
Raf Sonnemans
MEIJEL
Teun Honderdors
Jeugd Cat 2
Brent Jongenelen
Dico van Os
BERKEL EN RODENRIJS
Teun Paaimans
KAPELLE
Jitse Gabriels
Lucas Demuyt
Flin Kalisvaart
Jules van Neer
ECHT
Sietse van den Heuvel
Jasper Simons
Sara Sonnemans
Matthew van Rijt
LIMBRICHT
Max Janssen
Jeugd Cat 1
Koen Sonnemans
Sjoerd Spanjaard
GELEEN
Judith Alleleijn
BOCHOLTZ
Fleur Prins
Sander Tullemans
STRAMPROY
Filijn Demuyt
Neel Lepelaars
Ryan van de Westerlo
HELMOND
Niek Sonnemans
Dries Claes
Zino Os
Beau Willems
Lucas Houweling