```````
Emmen 22-10-2016
Nieuweling Meisje
1
Puck Pieterse
AMERSFOORT
2
Sofie van Rooijen
DRIEL
3
Iris Hoog Antink
OCHTEN
4
Fleur van der Peet
DEN HAAG
5
Dorien Hoog Antink
6
Danielle Quint
DEIL
7
Marlies Vos
AALDEN
8
Isolde Ebbinge
EXLOO
9
Femke Gerritse
ROSMALEN
10
Pam Schutten
NIJVERDAL
11
Silke Smulders
LOON OP ZAND
12
Rose Kloese
EMMEN
13
Mirjam Braam
ASSEN
14
Nathalie Elzinga
DE WESTEREEN
Jeugd Cat 7
Lucas Janssen
PAPENDRECHT
Jordi van Heijst
DEN DUNGEN
Joost Brinkman
NOORDLAREN
Roan Konings
OUDENBOSCH
Thijs Hazekamp
ZOETERMEER
Danny van Lierop
SOMEREN-HEIDE
Klaas Quak
BENNEKOM
Moreno Tak
FIJNAART
Joris Reinderink
RUURLO
Job Boontjes
GIETEN
Rindert Buiter
LEIDEN
Arjen Dillema
DOEZUM
Vik Smulders
Noah van Putten
TIEL
15
Sam Kerkvliet
NIEUWE-WETERING
16
Thijs van Leeuwen
ALPHEN A/D RIJN
17
Bart Rutten
DEN HOUT
18
Hugo Jansen
EIBERGEN
19
Mark Bogers
Jeugd Cat 6
Miguel van Tintelen
BAARS
Bart Kortleve
HAVELTE
Björn Hommes
APPELSCHA
Jasper Huitema
RODEN
Halvar de Jager
BARENDRECHT
Elmar Abma
WOLVEGA
Rens Teunissen van Manen
OOSTERBEEK
Morris Gruiters
HENGELO
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Kimberly Boven
REUTUM
Daan van Lüling
Job Kuster
WAGENINGEN
Thijs Bakker
RIJSSEN
Juul Nagengast
BEILEN
Rick Doornbos
HIJKEN
Cas van der Veen
APELDOORN
Karlijn Koops
ELIM
Chloë Postma
HULSEN
Mart Vos
20
Jardy van der Burg
BERKEL EN RODENRIJS
21
Iris Offerein
MEPPEN
22
Bram Vermeer
BERKEL-ENSCHOT
23
Diederick Ebbinge
24
Chris Offerein
25
Casper Wieggers
26
Tygo van Wijhe
EDE
27
Cecilia van Zuthem
ZWOLLE
28
Tijn Wessels
ENTER
29
Tim Freriks
30
Niels Nooijen
COEVORDEN
31
Rosan Dekker
ECHTEN
32
Jordy Brouwer
WESTERBORK
Jeugd Cat 5
Guus van den Eijnden
GEMERT
Jelte Jochems
PUTTEN
Tim v.d. Poel
Ingmar Kars
Leonie Bentveld
BURGUM
Mika Vijfvinkel
WATERINGEN
Bibi Verzijl
Isa Looienga
DRACHTEN
Nienke Veenhoven
OOSTZAAN
Indy verwaarst
HAARLE
Brent Nijboer
Jony van den Eijnden
Jan Kraus
OSS
Ryan de Bruijn
BERGEN OP ZOOM
Ed Uptegrove
SINT-MICHIELSGESTEL
Niels Brinkman
Paulien Vrancke
ROLDE
Lotte Bakker
VEENOORD
Dean Verwaarst
Nienke Dullemond
OOLTGENSPLAAT
Sten ten Brinke
Jannet de Vries
Sil Keur
Siem Kanters
ERP
Jeugd Cat 4
Ruud Junior Nagengast
Antoine Quint
Niek Suijker
SCHIPLUIDEN
Cedric de Jager
Danny Turkstra
Danijel Agricola
TERWISPEL
Liam van Os
Zoë van Velzen
WADDINXVEEN
Tsjisse Weening
HARKEMA
Mads de Roos
Jelle de Vlaam
GRAVENDEEL
Esmée Ellermann
Niels van der Laan
HILVERSUM
Marthijn Berends
Stijn Heering
Erwin Leijenaar
BEETSTERZWAAG
Luuk van der Drift
Loes Nomden
HATTEM
Bauke ter Weel
Karsten Quak
Bart de Jonge
TWEEDE EXLOëRMOND
Jeugd Cat 3
Finn Hiemstra
Thomas Huitema
Hugo Wessels
Cas Krebbers
DEEST
Thijmen van Luling
Liz Toonen
BOXMEER
Maurits Buiter
Max de Lincel
VOORSCHOTEN
Luco Bos
Floor Holslag
ALMELO
Liam Haan
Jelte ter Weel
Stein Jansen
Stefan Croes
Jeugd Cat 2
Lars van der Laan
Maureen Abma
Hannah Kiers
Mads Teunissen van Manen
Indy van Velzen
Amy de Bruijn
Robin Vermij
GOUDA
Chris Kiers
Kim Lauwerijssen
RUCPHEN
Nick Koenis
Maud van Izerloo
DORDRECHT
Dewi Riemeijer
NIEUWE PEKELA
Floris van Santen
Dean de Hoop
Sam Mullaert
KAPELLE
Jeugd Cat 1
Bente Jochems
Sam van der Drift
Marissa van Putten
Lilian Moes
Nick Riemeijer