```````
Almelo 30-10-2016
Vrouwen
1
Fleur Nagengast
BEILEN
2
Susan Verhoeven
BELGIE
3
Mascha Mulder
RIDDERKERK
4
Anouk Spies
WAGENINGEN
5
Laura Krans
DE WILP
6
Lorena Wiebes
MIJDRECHT
7
Arenda Grimberg
BAARLE NASSAU
8
Lana Verberne
BERGEIJK
9
Floor Weerink
EXLOO
10
Lyan Rensen
LEMELERVELD
11
Marieke van Witzenburg
BRIELLE
12
Sylvie Swinkels
HANDEL
13
Lorena Peterman
LEMSELO
14
Irene Gerritsen
BEMMEL
15
Kiki van Asselt
APELDOORN
16
Elodie Kuijper
TILBURG
17
Wendy Oosterwoud
URETERP
18
Anne van Rooijen
DRIEL
19
Fanny van Maanen
20
Inez Beijer
21
Marianne de Vegt
OOSTERWOLDE FR
22
Remon Delnoije
MECHELEN
23
Karin Uyl
OSS
24
Yvet Schoonewille
KLAZIENAVEEN
25
Josine Woudsma
HENGELO
26
Stef ter Laak
VEENENDAAL
27
Linda Schimandl
ZEIST
28
Isa Pieterse
AMERSFOORT
29
Cynthia van der Ham
GOUDA
30
Lisanne Roelofs
ENSCHEDE
31
Lonneke Groote Haar
Junioren
Luca Vreeswijk
SOMEREN
Joren Bloem
BRUMMEN
Lars Loohuis
HARBRINKHOEK
Stijn Kalvenhaar
WIERDEN
Lars Mastebroek
BARNEVELD
Yoep van der Peet
HOOGLANDERVEEN
Demiz Hebing
Mark Dillema
DOEZUM
Sam Gademan
BEEK
Mika van Gestel
Gijs Leemreize
RUURLO
Rick Pluimers
ENTER
Mitchell Vink
Mitchel Steenhof
Arno Tellegen
HATTEM
Maarten Rotman
Tom van den Berg
HELMOND
Rick de Vries
NIJEHOLTPADE
Niels Bakker
RIJSSEN
Gerben de Sain
SLEEN
Niels Rotman
Jobbe Krijnsen
BOLSWARD
Marten Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
Sten Harmeling
NIJVERDAL
Roy Harms
PATERSWOLDE
Nieuwelingen
Milan Ziemerink
GLANE
Pim Ronhaar
HELLENDOORN
Bodi Del Grosso
EELDE
Lars Boven
REUTUM
Noah Vreeswijk
Luca van den Boom
BOEKEL
Wesley Damiaans
SINT MAARTENSBRUG
Steijn Willemsen
ROTTERDAM
Pete Uptegrove
SINT-MICHIELSGESTEL
Pepijn Reinderink
Sieb van Gorp
Twan van der Drift
WATERINGEN
Bart Klein Nienhuis
LICHTENVOORDE
Ward de Schepper
MADE
Dennis van Dijk
BEEK EN DONK
Joost Freriks
EMMEN
Ian Spenkelink
Levi van Hoften
TIEL
James Potter
SOEST
Hugo Kars
OOSTERBEEK
Joppe de Heij
HETEREN
Stef Suijker
SCHIPLUIDEN
Mika Sardina
Daan Borkink
EEFDE
Mike Schuch
LEEK
Arvin Bloem
Max Jansen
DORDRECHT
Ian de Greef
VORDEN
Jip Kramer
32
Bjorn ten Have
HARREVELD
33
Maiko Timmer
DRACHTEN
34
Jelte Krijnsen
35
Bram Gerritsen
36
Sammy Berkelder
VARSSEVELD
37
Xander van Straten
SNEEK
38
Luuk Holslag
ALMELO
39
Rick van der Poel
PAPENDRECHT
40
Milan de Graven
41
Thomas Bosman
Nieuweling Meisje
Puck Pieterse
Sofie van Rooijen
Iris Hoog Antink
OCHTEN
Danielle Quint
DEIL
Dorien Hoog Antink
Ilse Pluimers
Pam Schutten
Lisa van Helvoirt
ERP
Marlies Vos
AALDEN
Rose Kloese
Sanne Prins
Isolde Ebbinge
Fleur Nagtegaal
Femke Gerritse
ROSMALEN
Florence de Graven
Julia Kramer
BORKEL EN SCHAFT
Mirjam Braam
ASSEN
Master 40+
Maarten Nijland
ROSSUM
Patrick Somsen
AALTEN
Johan Dussel
Lars Rietveld
OUDEWATER
Erik Dekker
HEDEL
Gert Stappenbelt
Marcel Witte
AMSTERDAM
Michel Groenendaal
Dick Kinket
Riny Pleij
Robbert Wajer
Marcel Boschker
WOERDEN
Jan de Vries
Marco Kok
Michael Breedt
DIEMEN
Jannes Weerman
NYEHOLTWOLDE
Tijmen Kamphuis
LOCHEM
Nils ten Brinke
Bert Jan Hamer
Henk Weerman
WOLVEGA
Maurijn Annink
HENGELO OV
Richard Visscher
PIJNACKER
Peter Makkink
HENGELO GLD
Jo Ferket
VALKENBURG ZH
René Holtslag
René Eelderink
ZEVENAAR
Erik Wallinga
ZUTPHEN
Gerard Hofhuis
VOLTHE
Albert Steenbergen
GORSSEL
Marcel van den Bosch
WEZEP
Roy Spijker
Harm Jan Hovenkamp
Rene Gerritsen
André Sasbrink
Jan Brummel
HEERDE
Matthijs Veldhuis
Dick Timmerman
Arjan Vogel
Ronald Brugmans
DE BILT
Frans de Wit
Amateur
Eddy van IJzendoorn
Jordy Luisman
Dennis van de Kruisweg
OLDEBROEK
Tom Davids
NIJMEGEN
Atse ten Brinke
Bas de Bruin
UITHOORN
Daan de Jonge
AXEL
Raymond van de Kruisweg
Tommy Oude Elferink
Bas van Dalen
HILVERSUM
Remco Schellevis
STOLWIJK
Mats Lammertink
Bart de Veer
VREELAND
Jochem Koren
BUSSUM
Rob Meeuwesen
GOIRLE
Tom Koeleman
UTRECHT
Jacob de Roo
BIEZELINGE
Joep Keijsers
LEIDEN
Frank Sikking
ODIJK
Tim Allen
SPROCKHOVEL
Olav Wallinga
Simon van Wijk
DOETINCHEM
Jorn van Veen
DEN HAM
Coen Telgenhof
LOSSER
Pim Heemskerk
DE ZILK
Daan Dijkstra
Jim Koren
ZEEWOLDE
Tim Putman
ZELHEM
Jeroen Devilee
Mike van Veelen
ARNHEM
Tom van Braak
VELP
Nordin Hudepol
Niels van Oosterhout
GEERTRUIDENBERG
Erwin Waenink
GROENLO
Joery Nijkamp
Pim Schouten
Dennis Moolhuijsen
RIJSENHOUT
Gaël Tack
DELFT
Jan Willem den Braber
AMSTELVEEN
Cor Weerman
Mark Sikking
42
Tom Kaal
BORNE
43
Steven Opstal
RIJNSBURG
44
Jasper Fioole
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Jeugd Cat 7
Tibor Del Grosso
Joost Brinkman
NOORDLAREN
Matyas Kopecky
Lucas Janssen
Roan Konings
OUDENBOSCH
Job Boontjes
GIETEN
Thijs Hazekamp
ZOETERMEER
Bailey Groenendaal
SCHIJNDEL
Arjen Dillema
Mat van Gorp
Jesse Kramer
Moreno Tak
FIJNAART
Brett Chow
HENDRIK IDO AMBACHT
Daan van Vuuren
WOUDRICHEM
Mike Spenkelink
Youp de Vos
HILLEGOM
Joris Reinderink
Sam Kerkvliet
NIEUWE-WETERING
Rindert Buiter
Jordy van der Ham
Ids Visscher
Lucas Averesch
Bart Rutten
DEN HOUT
Hugo Jansen
EIBERGEN
Marco Veldkamp
ZWOLLE
Jeugd Cat 6
Bart Kortleve
HAVELTE
Miguel van Tintelen
BAARS
Björn Hommes
APPELSCHA
Elmar Abma
Noël Rokven
HULST
Daan van den Eijnde
GEMERT
Kimberly Boven
Bjorn Koster
RODEN
Thijs Bakker
Morris Gruiters
Senne Knaven
STRIJBEEK
Juul Nagengast
Daan van Lüling
ALPHEN A/D RIJN
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Jardy van der Burg
BERKEL EN RODENRIJS
Ruud van Gestel
MOERGESTEL
Karlijn Koops
ELIM
Mart Vos
Isa Nomden
Indy van Os
ANGEREN
Rick Doornbos
HIJKEN
Thijs Kortes
Sven Groot Roessink
Chloë Postma
HULSEN
Siebe Klein Nienhuis
Iris Offerein
MEPPEN
Chris Offerein
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
Tijn Wessels
Diederick Ebbinge
Sep Roord
OLDENZAAL
Leonie Boschker
Tim Freriks
Rosan Dekker
ECHTEN
Jeugd Cat 5
Guus van den Eijnden
Christiaan van Rees
Tim v.d. Poel
Jelte Jochems
PUTTEN
Ingmar Kars
Leonie Bentveld
BURGUM
Isa Looienga
Mirre Knaven
Bibi Verzijl
Indy verwaarst
HAARLE
Jony van den Eijnden
Sep Kramer
Ed Uptegrove
Ryan de Bruijn
BERGEN OP ZOOM
Mika Vijfvinkel
Ryan Gal
NEEDE
Niels Brinkman
Stijn Berentsen
Jelle Schieven
ZIEUWENT
Jan Kraus
Dean Verwaarst
Nauk ten Thije
Lotte Bakker
VEENOORD
Sten ten Brinke
Jannet de Vries
Carmen van der Veen
Imme Arink
Ingmar van den Bosch
LISSE
Annelot Zwiep
Sven Nijzink
Lucas van Dijk
Jeugd Cat 4
Niek Suijker
Liam van Os
Ruud Junior Nagengast
Zoe v Velzen
Danny Turkstra
Carmen Ziemerink
Antoine Quint
Jette de Groot
Job Weijdema
TUK
Danijel Agricola
TERWISPEL
Bjorn van der Drift
Niels Hanegraaf
Tsjisse Weening
HARKEMA
Stijn Heering
Marthijn Berends
WESTERBORK
Tom Nijzink
Luuk van der Drift
Niek Bergboer
Nance van der Drift
Mika van Os
Luka Wissink
DIEPENHEIM
Nele van Gorp
Mart Spijker
Loes Nomden
Mette Voorpostel
Bauke ter Weel
Jeugd Cat 3
Hugo Wessels
Thomas Huitema
Finn Hiemstra
Mae Cabaca
VLAARDINGEN
Fee Knaven
Cas Krebbers
DEEST
Teun Geelink
Maurits Buiter
Dico van Os
Liz Toonen
BOXMEER
Puck Langenbarg
Floor Holslag
Runar Slinkman
Jelte ter Weel
Jeugd Cat 2
Maureen Abma
Hannah Kiers
Amy de Bruijn
Luke Chow
H.I. AMBACHT
Indy van Velzen
WADDINXVEEN
Kim Lauwerijssen
RUCPHEN
Chris Kiers
Nick Koenis
Noï Moes
Robin Vermij
Dean de Hoop
Dewi Riemeijer
NIEUWE PEKELA
Linn Berentsen
Jeugd Cat 1
Bente Jochems
Marissa van Putten
Sam van der Drift
Rianne Damiaans
SINTMAARTENSBRUG
Nynke Jochems
Nick Riemeijer
Zino Os
Ayden de Jong