|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Joris
Nieuwenhuis
|
ZELHEM
|
2
|
Ingmar
Uytdewilligen
|
ZANDVLIET
|
3
|
Kelvin
Bakx
|
BERGEN
OP ZOOM
|
4
|
Koen
van Dijke
|
BAARLE
NASSAU
|
5
|
Erik
Boer
|
WOLPHAARTSDIJK
|
6
|
Gert
Smets
|
VORSELAAR
|
7
|
Gosse
van der Meer
|
SURHUIZUM
|
8
|
Sybren
Jacobs
|
ESSEN
|
9
|
Wesley
Floren
|
OSSENDRECHT
|
10
|
Mart
Muskens
|
HEESBEEN
|
11
|
Pim
van de Klundert
|
WOENSDRECHT
|
12
|
Tijs
van Aert
|
WUUSTWEZEL
|
13
|
Roderik
Egberink
|
BUSSUM
|
14
|
Bart
Barkhuis
|
NORG
|
15
|
Benjamin
Sydlik
|
WASSENBERG
|
16
|
Martin
Mijnten
|
HOEVELAKEN
|
17
|
Yannick
Vrielink
|
ZUTPHEN
|
18
|
Dario
Kloeck
|
BELGIë
|
19
|
Carlos
Schreuder
|
VEENENDAAL
|
20
|
Niels
Verbruggen
|
NUENEN
|
21
|
Rowan
Bergmans
|
MAREN-KESSEL
|
22
|
Niels
van der Pijl
|
WAGENINGEN
|
23
|
Patrick
van Nunen
|
BARENDRECHT
|
24
|
Steven
Schol
|
OUD-HEVERLEE
|
25
|
Dieter
Schol
|
OUD-HEVERLEE
|
26
|
Bart
Pennings
|
BERLICUM
NB
|
27
|
Robert
Sydlik
|
WASSENBERG
(D)
|
28
|
Vincent
Fackeldey
|
LEIDEN
|
29
|
Paul
Gruithuijzen
|
BREUGEL
|
30
|
Sieen
Veestraeten
|
HEUSDEN-ZOLDER
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
1
|
Thymen
Arensman
|
DEIL
|
2
|
Bart
Artz
|
WINTELRE
|
3
|
Lars
Loohuis
|
HARBRINKHOEK
|
4
|
Koen
van Helvoirt
|
ERP
|
5
|
Lars
Mastebroek
|
BARNEVELD
|
6
|
Kyro
Geurts
|
OTTERSUM
|
7
|
Joren
Bloem
|
BRUMMEN
|
8
|
Stijn
Kalvenhaar
|
WIERDEN
|
9
|
Wessel
Coppelmans
|
HAPERT
|
10
|
Sam
Gademan
|
BEEK
|
11
|
Rick
Pluimers
|
ENTER
|
12
|
Jurgen
van den Aarssen
|
DREUMEL
|
13
|
Mitchel
Steenhof
|
URETERP
|
14
|
Gijs
Pennings
|
BERLICUM
NB
|
15
|
Jeldert
Withag
|
BELTRUM
|
16
|
Niels
Bakker
|
RIJSSEN
|
17
|
Martijn
Meeuws
|
SOMEREN
|
18
|
Sjors
van Zandbeek
|
HEESWIJK-DINTHER
|
19
|
Mika
van Gestel
|
OSS
|
20
|
Joris
van der Straaten
|
BUDEL
|
21
|
Tom
van den Berg
|
HELMOND
|
22
|
Luuk
van den Eijnde
|
GEMERT
|
23
|
Marten
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
24
|
Axel
Dirkx
|
BERGEIJK
|
25
|
Jarno
van Esch
|
SINT-OEDENRODE
|
26
|
Cas
Lasaroms
|
BUDEL
|
27
|
Berko
Dorussen
|
BEUNINGEN
GLD
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Manon
Bakker
|
SWIFTERBANT
|
2
|
Yara
Kastelijn
|
NEERKANT
|
3
|
Julia
Boschker
|
WOERDEN
|
4
|
Mascha
Mulder
|
RIDDERKERK
|
5
|
Veerle
Goossens
|
BAKEL
|
6
|
Demi
de Jong
|
OSSENDRECHT
|
7
|
Aniek
van Alphen
|
HAPERT
|
8
|
Lyan
Rensen
|
LEMELERVELD
|
9
|
Laura
Krans
|
DE
WILP
|
10
|
Rozemarijn
Ammerlaan
|
DE
LIER
|
11
|
Lorena
Peterman
|
LEMSELO
|
12
|
Marieke
van Witzenburg
|
BRIELLE
|
13
|
Aurelié
Vermeir
|
MERELBEKE
|
14
|
Kiki
van Asselt
|
APELDOORN
|
15
|
Elodie
Kuijper
|
TILBURG
|
16
|
Sylvie
Swinkels
|
HANDEL
|
17
|
Lana
Verberne
|
BERGEIJK
|
18
|
Anne
van Rooijen
|
DRIEL
|
19
|
Charlotte
de Graaf
|
DE
LIER
|
20
|
Lisette
Schoon
|
BEST
|
21
|
Marianne
de Vegt
|
OOSTERWOLDE
FR
|
22
|
Karin
Uyl
|
OSS
|
23
|
Kim
Bodemann
|
DE
LIER
|
24
|
Rienke
ten Have
|
HARREVELD
|
25
|
Cynthia
van der Ham
|
GOUDA
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Lars
Boven
|
REUTUM
|
2
|
Noah
Vreeswijk
|
SOMEREN
|
3
|
Salvador
Alvarado
|
ROTTERDAM
|
4
|
Dylan
Strik
|
HEERLEN
|
5
|
Luke
Verburg
|
SCHIEDAM
|
6
|
Twan
van der Drift
|
WATERINGEN
|
7
|
Remon
Delnoije
|
MECHELEN
|
8
|
Owen
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
9
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
10
|
Luca
van den Boom
|
BOEKEL
|
11
|
Steijn
Willemsen
|
ROTTERDAM
|
12
|
Hugo
Kars
|
OOSTERBEEK
|
13
|
Dennis
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
14
|
Pete
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
15
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
16
|
Huub
Artz
|
WINTELRE
|
17
|
Levi
van Hoften
|
TIEL
|
18
|
Stef
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
19
|
Clarysse
Elio
|
BELLEM
|
20
|
Sieb
van Gorp
|
BERGEIJK
|
21
|
Mika
Sardina
|
HELMOND
|
22
|
James
Potter
|
SOEST
|
23
|
Stef
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
24
|
Erben
van Meer
|
NISPEN
|
25
|
Bjorn
ten Have
|
HARREVELD
|
26
|
Youri
Meeuws
|
SOMEREN
|
27
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
28
|
Bart
Klein Nienhuis
|
LICHTENVOORDE
|
29
|
Niels
Huijbregts
|
WERNHOUT
|
30
|
Rick
Wouters
|
BERGEIJK
|
31
|
Jip
Kramer
|
OOSTERBEEK
|
32
|
Noud
van den Hurk
|
BENEDEN-LEEUWEN
|
33
|
Beau
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
34
|
Tristan
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
35
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
36
|
Jens
van Korven
|
DIESSEN
|
37
|
Ruben
Velter
|
HEYTHUYSEN
|
38
|
Bram
Gerritsen
|
BEMMEL
|
39
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
40
|
Huub
Stokkermans
|
DONGEN
|
41
|
Milan
de Graven
|
HELMOND
|
42
|
Daan
Adams
|
BUDEL
|
43
|
Camiel
Cornelis
|
LEENDE
|
44
|
Ruben
van Wijk
|
EINDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
meisje
|
|
1
|
Shirin
van Anrooij
|
KAPELLE
|
2
|
Dorien
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
3
|
Puck
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
4
|
Laura
van der Zwaan
|
SLIEDRECHT
|
5
|
Fleur
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
6
|
Iris
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
7
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
8
|
Ilse
Pluimers
|
ENTER
|
9
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
10
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
11
|
Tess
Van Loy
|
VORSELAAR
|
12
|
Fleur
Nagtegaal
|
VEENENDAAL
|
13
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
14
|
Marlies
Vos
|
AALDEN
|
15
|
Sanne
Prins
|
WIERDEN
|
16
|
Silke
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
17
|
Florence
de Graven
|
HELMOND
|
18
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
19
|
Joan
de Bruyn
|
BERGEYK
|
20
|
Julia
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
|
|
1
|
Erik
Dekker
|
HEDEL
|
2
|
Patrick
Somsen
|
AALTEN
|
3
|
Johan
Dussel
|
EELDE
|
4
|
Nils
ten Brinke
|
APELDOORN
|
5
|
Michel
Groenendaal
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
6
|
Watze
Vroom
|
BENNEKOM
|
7
|
René
Kuhlmann
|
BAARLO
LB
|
8
|
Gert
Stappenbelt
|
APELDOORN
|
9
|
Lars
Rietveld
|
OUDEWATER
|
10
|
Tijmen
Kamphuis
|
LOCHEM
|
11
|
John
Montulet
|
VENLO
|
12
|
Robbert
Wajer
|
BEILEN
|
13
|
John
Spek
|
WADDINXVEEN
|
14
|
Iwan
Bourgonje
|
VAASSEN
|
15
|
Marc
Boudreau
|
|
16
|
Ton
van Korven
|
DIESSEN
|
17
|
Marcel
Boschker
|
WOERDEN
|
18
|
Richard
Visscher
|
PIJNACKER
|
19
|
Erik
Meerkerk
|
ZUIDLAND
|
20
|
Jo
Ferket
|
VALKENBURG
ZH
|
21
|
Roland
van Erp
|
BEST
|
22
|
René
Eelderink
|
ZEVENAAR
|
23
|
Thierry
Bakker
|
ROOSENDAAL
|
24
|
Eddy
Willemsen
|
VENLO
|
25
|
Berry
Lamers
|
AMMERZODEN
|
26
|
Albert
Steenbergen
|
GORSSEL
|
27
|
Wim
van Roekel
|
AMMERZODEN
|
28
|
Frank
Giesbers
|
VEGHEL
|
29
|
Harrie
van der Burgt
|
OSS
|
30
|
Rene
Gerritsen
|
BEMMEL
|
31
|
Marco
de Moor
|
ULFT
|
32
|
Frank
van Oirschot
|
OISTERWIJK
|
33
|
Lambert
van de Wiel
|
BERLICUM
NB
|
34
|
Arjan
Vogel
|
ZEIST
|
35
|
Patrick
Heijnen
|
HEUSDEN
GEM HEUSDEN
|
36
|
Ronald
Brugmans
|
DE
BILT
|
|
|
|
|
|
|
|
Amateurs
|
|
1
|
Jordy
Luisman
|
LEMELERVELD
|
2
|
Eddy
van IJzendoorn
|
TIEL
|
3
|
Atse
ten Brinke
|
LICHTENVOORDE
|
4
|
Mattijn
Motshagen
|
NIJKERK
GLD
|
5
|
Daan
Germs
|
TUBBERGEN
|
6
|
Daan
de Jonge
|
AXEL
|
7
|
Raymond
van de Kruisweg
|
OLDEBROEK
|
8
|
Peter
van den Heuvel
|
BAKEL
|
9
|
Bas
van Dalen
|
HILVERSUM
|
10
|
Tom
Koeleman
|
UTRECHT
|
11
|
Jochem
Koren
|
BUSSUM
|
12
|
Mats
Lammertink
|
WIERDEN
|
13
|
Joep
Keijsers
|
LEIDEN
|
14
|
Remco
Schellevis
|
STOLWIJK
|
15
|
Daniel
Prijkel
|
OSS
|
16
|
Dennis
van de Kruisweg
|
OLDEBROEK
|
17
|
Bart
de Veer
|
VREELAND
|
18
|
Peter
Fick
|
MAASTRICHT
|
19
|
Simon
van Wijk
|
DOETINCHEM
|
20
|
Jacob
de Roo
|
BIEZELINGE
|
21
|
Freek
de Jong
|
VUGHT
|
22
|
Roukebert
de Boer
|
TILBURG
|
23
|
Maarten
Schavemaker
|
NIEUW
VENNEP
|
24
|
Ferdi
van Katwijk
|
WANROIJ
|
25
|
Tom
van Braak
|
VELP
|
26
|
Frank
Sikking
|
ODIJK
|
27
|
Mike
van Veelen
|
ARNHEM
|
28
|
Kelvin
Dekker
|
MAASTRICHT
|
29
|
Piet
Smits
|
HAZERSWOUDE
DORP
|
30
|
Nordin
Hudepol
|
ALMELO
|
31
|
Edwin
Pauli
|
'S-GRAVENHAGE
|
32
|
Teun
Forschelen
|
TILBURG
|
33
|
Mike
van der Ham
|
LEXMOND
|
34
|
Tim
Putman
|
ZELHEM
|
35
|
Egbert
Schoemaker
|
WAPSERVEEN
|
36
|
Stefan
Audenaerd
|
TILBURG
|
37
|
Steven
Opstal
|
RIJNSBURG
|
|