|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Gert-Jan
Bosman
|
NIJVERDAL
|
2
|
Tim
Ariesen
|
RHENEN
|
3
|
Yannick
Vrielink
|
ZUTPHEN
|
4
|
Tim
Janssen
|
GOES
|
5
|
Stan
Wijkel
|
HOLSLOOT
|
6
|
Martin
Mijnten
|
HOEVELAKEN
|
7
|
Kevin
van Bennekom
|
CULEMBORG
|
8
|
Robbert
Wagenmakers
|
ASSEN
|
9
|
Bart
Barkhuis
|
NORG
|
10
|
David
Dekker
|
HEDEL
|
11
|
Johim
Ariesen
|
RHENEN
|
12
|
Hikaru
Kosaka
|
VINKEL
|
13
|
Hartthijs
de Vries
|
KOLLUM
|
14
|
Kohei
Maeda
|
|
15
|
Lars
van Uum
|
HARDERWIJK
|
16
|
Thijs
Kool
|
AMERSFOORT
|
17
|
Jasper
Plender
|
ALMELO
|
18
|
Niels
Verbruggen
|
NUENEN
|
19
|
Vincent
Fackeldey
|
LEIDEN
|
20
|
Hijiri
Oda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Karen
Brouwer
|
HAARLEM
|
2
|
Maaike
de Heij
|
HETEREN
|
3
|
Laura
Krans
|
DE
WILP
|
4
|
Kiki
van Asselt
|
APELDOORN
|
5
|
Lorena
Peterman
|
LEMSELO
|
6
|
Lyan
Rensen
|
LEMELERVELD
|
7
|
Wendy
Oosterwoud
|
URETERP
|
8
|
Sanne
Tent
|
NIEUW-BUINEN
|
9
|
Marieke
van Witzenburg
|
BRIELLE
|
10
|
Irene
Lako
|
GRONINGEN
|
11
|
Judith
van Maanen
|
AMSTERDAM
|
12
|
Paulien
Koster
|
DELFSTRAHUIZEN
|
13
|
Miyoko
Karami
|
|
14
|
Isa
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
15
|
Lisanne
Bouwmeester
|
APELDOORN
|
16
|
Anouska
Koster
|
DE
WESTEREEN
|
17
|
Rienke
ten Have
|
HARREVELD
|
18
|
Sophie
Arends
|
HARDERWIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
1
|
Stijn
Kalvenhaar
|
WIERDEN
|
2
|
Perry
Frijters
|
ST.
WILLEBRORD
|
3
|
Joren
Bloem
|
BRUMMEN
|
4
|
Mark
Dillema
|
DOEZUM
|
5
|
Sven
Nijzingh
|
ZUIDWOLDE
|
6
|
Lars
Mastebroek
|
BARNEVELD
|
7
|
Rick
Pluimers
|
ENTER
|
8
|
Demiz
Hebing
|
APELDOORN
|
9
|
Sam
Gademan
|
BEEK
|
10
|
Mitchel
Steenhof
|
URETERP
|
11
|
Niels
Bakker
|
RIJSSEN
|
12
|
Niels
Rotman
|
WIERDEN
|
13
|
Thomas
Arends
|
HARDERWIJK
|
14
|
Maarten
Rotman
|
WIERDEN
|
15
|
Sybren
Lanting
|
BAKKEVEEN
|
16
|
Roy
Harms
|
PATERSWOLDE
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Luke
Verburg
|
SCHIEDAM
|
2
|
Bodi
Del Grosso
|
EELDE
|
3
|
Pim
Ronhaar
|
HELLENDOORN
|
4
|
Salvador
Alvarado
|
ROTTERDAM
|
5
|
Lars
Boven
|
REUTUM
|
6
|
Ward
de Schepper
|
MADE
|
7
|
Twan
van der Drift
|
WATERINGEN
|
8
|
Owen
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
9
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
10
|
Stef
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
11
|
Joost
Freriks
|
EMMEN
|
12
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
13
|
Daan
Borkink
|
EEFDE
|
14
|
Arvin
Bloem
|
BRUMMEN
|
15
|
Kjell
de Jager
|
BARENDRECHT
|
16
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
17
|
Maiko
Timmer
|
DRACHTEN
|
18
|
Mike
Schuch
|
LEEK
|
19
|
Bjorn
ten Have
|
HARREVELD
|
20
|
Chris
van Stralen
|
ENKHUIZEN
|
21
|
Tristan
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
22
|
Hugo
Kars
|
OOSTERBEEK
|
23
|
Wessel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
24
|
Xander
van Straten
|
SNEEK
|
25
|
Tim
Brinkman
|
KOEKANGE
|
26
|
Friso
Jukema
|
HEEG
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
meisje
|
|
1
|
Puck
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
2
|
Fleur
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
3
|
Iris
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
4
|
Ilse
Pluimers
|
ENTER
|
5
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
6
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
7
|
Dorien
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
8
|
Fleur
Nagtegaal
|
VEENENDAAL
|
9
|
Marlies
Vos
|
AALDEN
|
10
|
Rose
Kloese
|
EMMEN
|
11
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
12
|
Anniek
Zwiers
|
SCHOONOORD
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
|
|
1
|
Erik
Dekker
|
HEDEL
|
2
|
Maarten
Nijland
|
ROSSUM
|
3
|
Michael
Stenzel
|
|
4
|
Johan
Dussel
|
EELDE
|
5
|
Nils
ten Brinke
|
APELDOORN
|
6
|
Gert
Stappenbelt
|
APELDOORN
|
7
|
Ferry
de Ruiter
|
PUTTEN
|
8
|
Bert
Jan Hamer
|
HATTEM
|
9
|
Lars
Rietveld
|
OUDEWATER
|
10
|
Robbert
Wajer
|
BEILEN
|
11
|
Tijmen
Kamphuis
|
LOCHEM
|
12
|
Jan
Grootkarzyn
|
ELBURG
|
13
|
Patrick
Molenaars
|
AMSTELVEEN
|
14
|
Ton
van Korven
|
DIESSEN
|
15
|
Jannes
Weerman
|
NYEHOLTWOLDE
|
16
|
Ger
Koenen
|
CULEMBORG
|
17
|
Jan
de Vries
|
NIJEHOLTPADE
|
18
|
Iwan
Bourgonje
|
VAASSEN
|
19
|
Henk
Weerman
|
WOLVEGA
|
20
|
René
Eelderink
|
ZEVENAAR
|
21
|
Dick
Kinket
|
HATTEM
|
22
|
Kees
van Asten
|
ZEEWOLDE
|
23
|
Jim
Koren
|
ZEEWOLDE
|
24
|
Martijn
Korstanje
|
UTRECHT
|
25
|
Michael
Breedt
|
DIEMEN
|
26
|
Richard
Visscher
|
PIJNACKER
|
27
|
Martijn
Prins
|
UTRECHT
|
28
|
Jo
Ferket
|
VALKENBURG
ZH
|
29
|
Mark
Hessels
|
SCHOONEBEEK
|
30
|
Pierre
Deen
|
AMSTERDAM
|
31
|
Marcel
van den Bosch
|
WEZEP
|
32
|
Dirk
Brouwer
|
OOSTERWOLDE
FR
|
33
|
Jan
Repko
|
AMSTERDAM
|
34
|
Gerrit
Kok
|
BALK
|
35
|
Hink
Visser
|
BEDUM
|
|
|
|
|
|
|
|
Amateurs
|
|
1
|
Eddy
van IJzendoorn
|
TIEL
|
2
|
Jordy
Luisman
|
LEMELERVELD
|
3
|
Yannick
Runhart
|
RUINEN
|
4
|
Kees
van Noppen
|
RIDDERKERK
|
5
|
Tommy
Oude Elferink
|
MIJDRECHT
|
6
|
Raymond
van de Kruisweg
|
OLDEBROEK
|
7
|
Mattijn
Motshagen
|
NIJKERK
GLD
|
8
|
Bas
van Dalen
|
EDE
GLD
|
9
|
Daan
de Jonge
|
AXEL
|
10
|
Bas
de Bruin
|
UITHOORN
|
11
|
Dennis
van de Kruisweg
|
OLDEBROEK
|
12
|
Daan
Germs
|
TUBBERGEN
|
13
|
Jacob
de Roo
|
BIEZELINGE
|
14
|
Paul
Timmer
|
GASSELTE
|
15
|
Tom
Koeleman
|
UTRECHT
|
16
|
Remco
Schellevis
|
STOLWIJK
|
17
|
Rob
Meeuwessen
|
GOIRLE
|
18
|
Bart
de Veer
|
VREELAND
|
19
|
Coen
Telgenhof
|
LOSSER
|
20
|
Gerard
Haasjes
|
STAPHORST
|
21
|
Arno
Winters
|
OMMEN
|
22
|
Peter
Kraaijvanger
|
ZEVENAAR
|
23
|
Joery
Nijkamp
|
ZELHEM
|
24
|
Jochem
Koren
|
BUSSUM
|
25
|
Mike
van Veelen
|
ARNHEM
|
26
|
Erwin
Ketellapper
|
WOLVEGA
|
27
|
Nordin
Hudepol
|
ALMELO
|
28
|
Edwin
Pauli
|
'S-GRAVENHAGE
|
29
|
Tristan
Vlijm
|
HULSHORST
|
30
|
Tom
van Braak
|
VELP
|
31
|
Wim
de Wit
|
AKKRUM
|
32
|
Kelvin
Dekker
|
MAASTRICHT
|
33
|
Gerjan
Olsder
|
BARNEVELD
|
34
|
Dennis
Moolhuijsen
|
RIJSENHOUT
|
35
|
Frank
Achterberg
|
ZWOLLE
|
|